Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Jak o to zapytać???

Nadia25 - Czw 12 Sie, 2004 21:51
Temat postu: Jak o to zapytać???
Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest duży i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym mamie pomóżcie? Kwiat
Bluzgmaster - Pią 13 Sie, 2004 09:30
Temat postu: Re: Jak o to zapytać???
kicia1994 napisał/a:
Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest już na 1a i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym starej pomóżcie? Kwiat


Po polsku
Akacja12 - Pią 13 Sie, 2004 10:43
Temat postu:
chcesz czy potrzebujesz? chyba 1 a to mozesz se jeszcze troche poczekać
sami10 - Pią 13 Sie, 2004 10:58
Temat postu:
a czy w innym "języku " to jest rozmiar A
Anonymous - Pią 13 Sie, 2004 14:15
Temat postu:
Mów spokojnie, przecież Twoja mama na pewno w Twoim wieku też już chciała nosić stanik, nawet jeśli miała 'deseczkę' Wink
Wystarczy Ci stanik <AA (to obwód miseczki). A jeśli 60, lub 65, to obwód pod biustem. Tobie mi się wydaje będzię 60 <AA, lub 65 <AA.
Wiesz... ja wtedy stanika nie nosiłam, bo mi nie był potrzebny, a jak jakaś dziewczyna nosiła stanik i miała deskę, to była zawsze wyśmiewana i mówili jej: 'po co ci stanik, jak ty tam dziecko nic nie masz!'. Tak było, więc wg mnie, stanik nie jest Ci potrzebny.
Pozdrawiam cieplutko Smile
Gościówa - Sob 14 Sie, 2004 12:32
Temat postu:
Sorry ze tak mówie ale według mnie w wieku 10 lat bez sensu jest nosić stanik..po co masz go nosic jesli nie masz go na co założyć? poczekaj jeszce przy najmniej 1-2 lata aż będzie ci on naprawde potrzebny..większośc dziewczyn dostaje stanik w wieku 11-12 lat...poczekaj jeszce troche..narazie ci sie spieszy a potem zobaczysz ze staniki wcale nie sa akie wygodne..no ale rób jak chcez...na początek polecam top a jesli chcez stanik to kup zwykły materiałowy, bez drutów, usztywnień itp-taki na poczatek jest najlepszy.
mroweczka - Sob 14 Sie, 2004 16:06
Temat postu:
Ty masz starą? Bo ja mam mamę.
Najpierw zastanów się,czy stanik rzeczywiście Ci jest teraz potrzebny. Napisałaś,ze masz stanik A. Mierzyłaś? Jesli nie to zmierz i zobacz,czy jest w ogóle jakaś różnica. Później możesz zobaczyć na stronie www.triumph.pl jaki masz rozmiar. Wiele dziewczyn,które na razie nie potrzebują tego kupują sobie staniki...Nawet nie wiem po co on jest w takim wypadku. Nic nie trzyma, bo "nie ma co trzymać".
Jesli zdecydowałaś się kupić już stanik najlepiej podejdź i porozmawiaj o tym z mamą...Ona pstatecznie uzna,czy jest Ci potrzebny i doradzy coś...Ja jednak poczekałabym,aż mama sama Ci to zaproponuje.
Naomi - Sob 14 Sie, 2004 21:24
Temat postu:
Ja uważam, że jesteś za młoda. I nie szpanuj słownictwem. To nie wypada tak młodziutkiej dziewczynie !
Anonymous - Sob 14 Sie, 2004 21:47
Temat postu:
Ja odradzam kupienie stanika aż do chwili aż będzie potrzebny... ja nie musiałam prosić mamy bo poprostu sama mi kupiła kilka... na początku nie mogłam się przyzwyczaić
Anonymous - Pon 16 Sie, 2004 14:34
Temat postu:
JA TEŻ NIE WIEDZIAŁAM JAK SPYTAĆ WIĘC PO SZKOLE POSZŁAM DO SKLEPU Z KOLEŻANKĄ I SOBIE KUPIŁAM SAMA A JAK WRÓCIŁAM DO DOMU TO ZDOBYŁAM SIĘ NA ODWAGĘ I POWIEDZIAŁAM MAMIE A JAK TY NIE CHCESZ MÓWIĆ TO NIE MÓW POŁÓŻ W SZAFCE I MAMA SAMA SIĘ ZORIENTUJE ALE RADZĘ CI NIE UKRYWAĆ.
Nadia25 - Pon 16 Sie, 2004 17:45
Temat postu:
kocham sebastiana
Nadia25 - Pon 16 Sie, 2004 17:47
Temat postu: Re: Jak o to zapytać???
Bluzgmaster napisał/a:
kicia1994 napisał/a:
Kwiat Słuchajcie mam 10 lat a muj biust jest już na 1a i chcę mieć stanik ale nie wiem jak powiedziec o tym starej pomóżcie? Kwiat


Po polsku


A po jakiemu pisze świnio majster po chińsku
Naomi - Pon 16 Sie, 2004 20:28
Temat postu:
Mam małe zastrzerzenie (czy jak to się pisze) do kici1994. Zmieniła swój tekst. Zamiast słowa ,,starej" użyła słowa ,,mamę". To pewnie po przeczytaniu kilku postów. No, ale pewnie niektórzy nie wiedzą o co w moim poście chodzi. Nie bedę go zmieniać. Ale czuje się troche, ze wyszłam na idiotkę. No może nie aż tak... Smile
Anonymous - Pon 16 Sie, 2004 21:35
Temat postu:
wogole nic nie rozumiem z twojego postu. jak duzy masz biust? zmierz jaka jest roznica miedzy obwodem pod biuste a obwodem w biuscie i zobaczysz jakiej wielkosci masz biust.jesli wogole go masz. i napisz a my ci pomozemy wybrac stanik. ale jak nie masz na czym go nosic to nie kupuj. a zreszta jakbys cos miala to mama sama by ci zaproponowala kupno stanika. widocznie nie jest ci jeszcze on potrzebny.
Malvina - Pon 16 Sie, 2004 21:44
Temat postu:
Hm. . .Dlaczego dużo z was zaklada z gory do ona ma maly biust ? To ze ma 10 lat nie znacyz ze ma mały :> . Moja kolezanka w wiieku 10 lat ... miala bardzo duzy ... 0-75 ? Jakos tak ... Powiedz mamie że chcesz nosic ... heh .. problem mi to biggrin . A pozatym jak bedzie odpowiednia chwila ... to mama Ci sama kupi ...
Gościówa - Wto 17 Sie, 2004 12:53
Temat postu:
Malvina napisał/a:
To ze ma 10 lat nie znacyz ze ma mały :> . Moja kolezanka w wiieku 10 lat ... miala bardzo duzy ... 0-75 ? Jakos tak ...

W wieku 10 lat piersi najczęsciej są jeszce mae i niezadko nie ma ich wogóle a pozatym 0 75 to wcale nie jest duży stanik..to jest najmniejszy rozmiar...o wielkości biustu nie świadczy cyferka (w tym przypadku 75) tylko literka A, B, C czyli rozmiar miseczki...a 0 jest najmniejsze...więc twoja kolezanka nie miała bardzo dużego biustu, tylko bardzo mały biust...to taka mała poprawka..myśle ze jakby ta dziewczyna miała na czym nosić stanik to by już dawno go dostała od mamy.
Malvina - Wto 17 Sie, 2004 13:04
Temat postu:
Gościówa napisał/a:
a pozatym 0 75 to wcale nie jest duży stanik


Jak na 10 lat... to duzy rozmiar :>:>
mroweczka - Sro 18 Sie, 2004 22:25
Temat postu:
Młoda napisał/a:
Mam małe zastrzerzenie (czy jak to się pisze) do kici1994. Zmieniła swój tekst. Zamiast słowa ,,starej" użyła słowa ,,mamę". To pewnie po przeczytaniu kilku postów. No, ale pewnie niektórzy nie wiedzą o co w moim poście chodzi. Nie bedę go zmieniać. Ale czuje się troche, ze wyszłam na idiotkę. No może nie aż tak... Smile


Młoda-wcale nie wyszłaś na idiotkę. Bardzo dobrze,że kicia1994 zmieniła swój post,ja nie cierpię,jak mówi się na mamę "stara" Rolling Eyes Przynajmniej do takiej młodej osoby mi to nie pasuje...

Malvina napisał/a:
Hm. . .Dlaczego dużo z was zaklada z gory do ona ma maly biust ? To ze ma 10 lat nie znacyz ze ma mały :> . Moja kolezanka w wiieku 10 lat ... miala bardzo duzy ... 0-75 ? Jakos tak ... Powiedz mamie że chcesz nosic ... heh .. problem mi to biggrin . A pozatym jak bedzie odpowiednia chwila ... to mama Ci sama kupi ...


Moja siostra w wieku 10 lat już miała A,powoli B.
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 14:53
Temat postu:
TYlko wedlug mnie ona chce bardziej zaszpanowac przed kumpelami niz miec stanik. I tyle. A pozatym mam pytanko duzy biust ogolnie czy jak na 10-latke Wink ?
Nadia25 - Czw 23 Wrz, 2004 16:43
Temat postu:
Kwiat temat zamyjam bo stanik już mam Kwiat

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group