Dzieci OnLine

Trudne pytania - Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia

Anonymous - Nie 15 Sie, 2004 17:56
Temat postu: Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia
Miesiczke mam od 3 lat ! Jest strasznie nierególarna, czasem wogóle jej nie mam, a czasem pojawia sie co 40 dni co 46:( To mnie najbradziej martwi, ze jesli ju| j dostan, do krwawi tak jak przy koDcu okresu, czyli w drugim dniu, nmam tak chocby wcale, nie mam prawie nic ! z mama myslimy sobie, czy czasami nie wybrac sie do lekarza, napiszcie bo za bardzo nie wiem czy sie wybrac, a moze to normalne ??zalezy mi na odpowiedzi od kazdego, wiec jesli to czytasz, to odpisz, bo moze pomozesz ??
Malvina - Nie 15 Sie, 2004 18:04
Temat postu:
To normalne ... miesiączka nie zawsze jest reguralna ! biggrin . Co do tego krwawienia .. to niemam pojęcia Smile . JEszcze nie mam okresu i nie moge Ci powiedzec :]
mroweczka - Nie 15 Sie, 2004 19:00
Temat postu:
Tak, to normalne nieraz okres reguluje się nawet 6 lat Exclamation Nie zrozumiałam dokłądnie Twojego postu ale...Twój okres trwa tylko 2 dni?! Tak nie powinno być...Opisz to dokładniej, bo nie do końca zrozumiałam.
Anonymous - Nie 15 Sie, 2004 21:40
Temat postu:
czasem nie masz, a czasem co 40-46 dni?! Powinnaś iśc z tym do lekarza, bo o ile pamiętam powinna mniej więcej byc co 21-35 dni... i trwać przynajmniej 3 dni. Powinnaś iść do lekarza. Chociażby do rodzinnego, albo zapytać się jakiegoś specjalisty, bo to może być poważne.
Gościówa - Pon 16 Sie, 2004 12:39
Temat postu:
Według mnie jest wszystko ok bo miesiączka reguluje się nawet to 6 lat po pierwszy okresie, ale do lekarza nie zaskzodzi ci pójśc tak na wszelki wypadek.Ja mam okres od 1,5 roku i ani razu nie miłam regularnego a raz nawet mój okres trał 1 dzień :/ bardzo ofity był a drugiego dnia juz pryakrycznie nic wiec mozna uznac ze 1 dzien...moja kolezanka ma juz od 3 lat miesiączke i tez nie ma regularnej...napewno jest z toba wszystko w porzadku tylko martwi mnie to ze twój okres trwa tylko 2 dni..od czasu do czasu moze sie tak darzyc ale jesli powtarza się to czesto złos się do ginekologa.
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 14:20
Temat postu: Re: Kazdy niech mi odpisze na to ! Sprawa zycia
nieznana! napisał/a:
Miesiczke mam od 3 lat ! Jest strasznie nierególarna, czasem wogóle jej nie mam, a czasem pojawia sie co 40 dni co 46:( To mnie najbradziej martwi, ze jesli ju| j dostan, do krwawi tak jak przy koDcu okresu, czyli w drugim dniu, nmam tak chocby wcale, nie mam prawie nic ! z mama myslimy sobie, czy czasami nie wybrac sie do lekarza, napiszcie bo za bardzo nie wiem czy sie wybrac, a moze to normalne ??zalezy mi na odpowiedzi od kazdego, wiec jesli to czytasz, to odpisz, bo moze pomozesz ??


Ja mysle zoe powinnas nie panikowac, ale isc do ginekoloa by sie przydalo. Zobaczysz co sie dzieje i sie uspokojisz.
miŚka - Pon 17 Sty, 2005 12:14
Temat postu:
zgadzam sie z poprzedniczką.

Nawet jesli to nic poważnego, lepiej idź i będziesz spokojna.
A teraz nie masz pewności, czy to "natura", że to się jeszcze reguluje, czy może coś się "dzieje". Pójdź do ginekologa i sprawdź :)
Nikita - Pon 17 Sty, 2005 12:43
Temat postu:
Miśka - !!!!!! Proszę Cię nie odnawiaj starych tematów! Archeologiem jesteś, czy co ? Ten temat jest z sierpnia ubiegłego roku Neutral
Anadriel - Nie 06 Lut, 2005 18:01
Temat postu:
To całkowicie normalne i nie masz się co martwić, nieregularna miesiączka ustępuje dopiero po około 4-6 lat jej posiadania więc to normalne. a nasilenie krwawienia jest różne, wię nie masz sie czym przejmowac jeśli chcesz się co do tego upewnić, możesz iść do lekarza. Pozdrawiam Kwiat
Nikita - Nie 06 Lut, 2005 18:13
Temat postu:
Następny archeolog się znalazł ! Smile Zani coś napiszecie patrzcię na datę ostatniego posta Wink
ewelina017 - Wto 08 Lut, 2005 19:05
Temat postu:
Łatwo sie mówi: pójdź... choć moim zdaniem powinnaś iść... tak dla pewności, ale wiem że jakoś nie wszystkie dziewczyny chcą iść do ginekologa ...
Anonymous - Wto 08 Lut, 2005 19:16
Temat postu:
ewelina017 napisał/a:
Łatwo sie mówi: pójdź... choć moim zdaniem powinnaś iść... tak dla pewności, ale wiem że jakoś nie wszystkie dziewczyny chcą iść do ginekologa ...

Problem został już wyjaśniony. Rolling Eyes A jeśli jakaś dziewczyna nie chce iść do ginekologa, to niech nie idzie. Nikt jej nie każe. My tylko mówimy, co wg. nas powinna zrobić. Ale nie jesteśmy specjalistami, więc może wizyta jest potrzebna, a może i nie.
I proszę, nie odpisuj na tematy, które już zostały wyjaśnione i rady podane, ok? Dzięki.
ewelina017 - Wto 08 Lut, 2005 19:26
Temat postu:
nikt nie napisał że to zostało już wyjaśnione Razz Może jestem troche opóźniona, trudno zdaża się Razz (żart)
Anonymous - Sro 09 Lut, 2005 09:43
Temat postu:
ewelina017 napisał/a:
nikt nie napisał że to zostało już wyjaśnione Razz Może jestem troche opóźniona, trudno zdaża się Razz (żart)

Czytanie ze zrozumieniem. Rolling Eyes W poprzednich postach wszystko zostało wyjaśnione. Misia niepotrzebnie odnowiła (potem napisała Antariel [czycoś teges] i Ty). Więc jeśli już coś zostało wyjaśnione, a temat jest z zeszłego roku, to nie warto pisać znowu tego samego (podobnego). Wink
ajeczka11 - Pią 11 Lut, 2005 18:12
Temat postu:
Nie znam sie zbytnio na tym problemie,ale posłuchaj:
1.lepiej pójdz do lekarza(nigdy nic nie wiadomo)
2.rzeczywiście to dziwne
3.niewiem co miałam napisać...oo
4.no kurka nie pa,miętam!! PAPA!!
Chesterka - Pią 11 Lut, 2005 18:15
Temat postu:
Ajeczko, temat jest już stary (zawsze patrz na datę) rozumiem, ze jesteś tu nowa ale staraj się nie być archeologiem Wink A temat jest już wyjaśniony Smile
wera12 - Nie 13 Lut, 2005 15:51
Temat postu:
Wiesz powinnaś isć do ginekologa a co do tego ze to sie uregularnia do 6 lat to jest idiotyzm!Ona powinna być regularna po 2 latach! Shocked
Anonymous - Nie 13 Lut, 2005 16:55
Temat postu:
wera12 napisał/a:
Wiesz powinnaś isć do ginekologa a co do tego ze to sie uregularnia do 6 lat to jest idiotyzm!Ona powinna być regularna po 2 latach! Shocked

Temat został wyjaśniony a co do regulacji miesiączki... nie opowiadaj głupot, bo to sprawa indywidualna! Jednej się wyreguluje po roku, innej po 5 latach. Jest taka granica do 6 lat, ale to zależy od organizmu etc.
Miracle - Nie 13 Lut, 2005 17:30
Temat postu:
Powinnas isc do lekarza, chociaz niewiem bo okres sie reguluje do 5-6 lat.Lepiej isc do lekarza zawsze bediesz czula sie pewniej.
Chesterka - Nie 13 Lut, 2005 17:36
Temat postu:
Ludzie, zamknijcie tan temat Exclamation

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group