Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Staniki.........

Anonymous - Sro 18 Sie, 2004 09:46
Temat postu: Staniki.........
Hej! Mam do Was pytanie: Jaki przeciętnie rozmiar stanika ma dziewczyna w wieku 11 lat?
Malvina - Sro 18 Sie, 2004 10:41
Temat postu:
Ja Ci powiem jaki rozmiar ma moja kuzynka ( 11 lat ) . 0-65 ;D
aska - Sro 18 Sie, 2004 14:37
Temat postu:
ja mialam AA-65 lub 70 ... w tym roku mam A-70. (teraz mam 12lat) ... Smile
Gościówa - Sro 18 Sie, 2004 14:51
Temat postu:
Nie ma do tego określonej reguły...jedne dziewczyny w wieku 12 lat są jeszce płaskie jak deski a inne maja juz dośc duży biust. KAżdy djrzewa w innym tempie ale jednak chyba najczęsciej jest to rozmiar miseczki 0 albo AA a pod bisutem od 65cm do 70cm...czyli pomiędzy 65-0 - 70-AA..jakoś tak
Anonymous - Sro 18 Sie, 2004 20:33
Temat postu:
Każdy dojrzewa w innym tępie i nie ma za bardzo określonego rozmiaru, ale przeciętnie jedenastolatki noszą rozmiar stanika od 65 <AA do 70 <AA
mroweczka - Sro 18 Sie, 2004 20:40
Temat postu:
Jak już napisały dziewczyny, każdy dojrzewa w swoim tempie, jednak zazwyczaj jest to 0, lub AA.
Nikita - Sob 21 Sie, 2004 08:30
Temat postu:
Witam ,
Nie chcę zakładać nowego tematu , także napiszę pod tym
Arrow Moje pytanie: Czy są jakies cwiczenia na poprawienie wielkosci biustu ??? Rolling Eyes Neutral Question
Malvina - Sob 21 Sie, 2004 11:30
Temat postu:
Nina ... hm ? Chyba nie ma ... Nie martw sie .. urosnie Ci kiedys biggrin
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 13:30
Temat postu:
Powiekszenie? nie ma! Ale na ujedrnienie sa. W jakiejs gazecie bylo jak optymalbnie powiekszyc biust, tyle, ze to odnosilo sie do doroslych kobiet. Odpowiednie ubrania (jakies dziwne kroje dekoltow, guziki itp.), staniki powiekszajace biust itd. Ale wedlug mnie na razie taj sobie z tym spokuj. W wieku 11 lat mialam 65a, a teraz wacha sie miedzy 70a-70b, w zaleznosci od stanika. Biust powinien ci urosnac. Wiem jak sie czujesz gdy twoje kolezanki maja wieksze piersi, ale biust ci urosnie na pewno,a pozatym czy wielkosc biustu jest az tak wazna?
mroweczka - Sob 21 Sie, 2004 20:35
Temat postu:
Nie,nie ma żadnych ćwiczeń na powiększenie biustu...Możesz je tylko optycznie powiększyć jak to napisała Blandzia. Może chodziło Ci o ćwiczenia na UJĘDRNIANIE biustu?
Blanka - Nie 22 Sie, 2004 14:02
Temat postu:
Jeśli chodzi ci o ccwiczenia ujedrniajace biust tak jak napisalam (Blandzia-to ja) to musisz ich w inter poszukac, bo tego(ruchow) sie dokladnie wytlumaczyc chyba nie da.
kasiulka14latek - Wto 24 Sie, 2004 18:53
Temat postu:
ja tam w wieku 12lat nic pod bluzka nie mialam (i nadal za wiele nie mam Sad to zalezy jakie rozmiary. ale ostatnio zauwazylam ze nasze spoleczenstwo za szybko dojrzewa. no bo np. jak o dziewczynce 10letniej ktora ma okres mozna powiedziec ze jest kobieta???
Mruczka - Nie 01 Lis, 2009 22:09
Temat postu:
...
Akacja12 - Nie 01 Lis, 2009 22:18
Temat postu:
Możesz, nie musisz. Jeśli nie chcesz się czuć inna, to noś, aczkolwiek jak nie ma na co, to to nie ma sensu Smile
Nens - Sro 04 Lis, 2009 22:07
Temat postu:
Nikita napisał/a:

Arrow Moje pytanie: Czy są jakies cwiczenia na poprawienie wielkosci biustu ??? Rolling Eyes Neutral Question

Nie ma. Są na ujędrnienie i uniesienie. Ale DOBRZE DOBRANY stanik czyni cuda.
Z reguły biust powiększają tabletki anty, ale jeśli nie ma potrzeby, to radzę nie brać po tylko po to, żeby cycki urosły.
Mruczka - Pią 13 Lis, 2009 18:35
Temat postu:
ok dzięki... też uważam że nie ma sensu, tylko sie tak zapytałam. pozdro
nasty_girl - Pią 13 Lis, 2009 19:08
Temat postu:
Nens napisał/a:
Nikita napisał/a:

Arrow Moje pytanie: Czy są jakies cwiczenia na poprawienie wielkosci biustu ??? Rolling Eyes Neutral Question

Nie ma. Są na ujędrnienie i uniesienie. Ale DOBRZE DOBRANY stanik czyni cuda.
Z reguły biust powiększają tabletki anty, ale jeśli nie ma potrzeby, to radzę nie brać po tylko po to, żeby cycki urosły.


Lepiej pomyśleć o push-upie;p
Nens - Pią 13 Lis, 2009 23:34
Temat postu:
Ale dobrze dobranym, podkreślam jeszcze raz.
Poza tym push upów raczej nie należy nosić pod zabudowane bluzki, tylko do dekoltów, bo nie jest to naturalna pozycja dla biustu.
nasty_girl - Sob 14 Lis, 2009 10:32
Temat postu:
Każdy biustonosz powinien być dobrze dobrany ;p
Nens - Sob 14 Lis, 2009 11:01
Temat postu:
A duża większość niestety nie jest, bo w polskich sklepach rozmiarówka jest cholernie wąska.
Shaunri - Sob 14 Lis, 2009 13:36
Temat postu:
Ale i polskie piersi za dużego rozrzutu nie mają, więc w sumie się wyrównuje : )
nasty_girl - Sob 14 Lis, 2009 16:16
Temat postu:
Te mniej spotykane rozmiary niestety tylko w specjalistycznych sklepach. Ale przy małym biuście nie powinno być problemu.

Shaunri, nie mają? Miseczki od aa do k nie mają dużego rozrzutu. Obwody od 50 do.. nawet nie chcę wiedzieć ilu też nie mają..

Tylko większość osób nawet nie wie, że istnieje rozmiar jak np. 65 g. I jak muszą się męczyć jego właścicielki ;((
Anonymous - Sob 14 Lis, 2009 18:56
Temat postu:
65g?!
65 GRAM?!

... xD
Nens - Sob 14 Lis, 2009 19:09
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Ale i polskie piersi za dużego rozrzutu nie mają, więc w sumie się wyrównuje : )

Tak naprawdę w zwykłych sklepach są rozmiary na jakieś... 30% polskich biustów?
Tak, 65G. Ja na ten przykład mam 60F. I literka F wcale nie oznacza, że są to giganty.
nasty_girl - Sob 14 Lis, 2009 20:44
Temat postu:
Widzę, że się rozumiemy Wink
SIMON300195 - Sob 14 Lis, 2009 20:48
Temat postu:
Nens napisał/a:

Tak naprawdę w zwykłych sklepach są rozmiary na jakieś... 30% polskich biustów?



otóż mamy program kocham się Polsko....

Kobiety mówią że w zwykłych sklepach są rozmiary na 30 % biustów
a faceci mówią że mniej Mr. Green


oh dziewczyny w prehistori nie było staników a wy nie umiecie znależć w sklepach to poprostu sami szyjcie Razz
nasty_girl - Sob 14 Lis, 2009 22:29
Temat postu:
Nic z tego steku bzdur nie zrozumiałam..

Tak, tak.. 65 gram Wink
szymsajK@ - Wto 23 Lut, 2010 19:14
Temat postu:
Ja jeszczę nie noszę a za 5 miesięcy mam 12 urodziny a na przykład moja kol. ma roz 70A.To poprostu zależ od organizmu który będzie wiedział kiedy ma zacząć dojrzewać.Ja zaczęłam dojrzewać jakieś pół roku temu lub póżniej.Zauważyłam teraz że zaczynają mi coraz szybciej rosnąć piersi. Very Happy
Ria - Wto 23 Lut, 2010 20:38
Temat postu:
Nie odkopujemy tematów, moja droga : )
szymsajK@ - Sro 03 Mar, 2010 11:57
Temat postu:
to do mnie było?
Nikita - Nie 14 Mar, 2010 12:53
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Nens napisał/a:
Nikita napisał/a:

Arrow Moje pytanie: Czy są jakies cwiczenia na poprawienie wielkosci biustu ??? Rolling Eyes Neutral Question

Nie ma. Są na ujędrnienie i uniesienie. Ale DOBRZE DOBRANY stanik czyni cuda.
Z reguły biust powiększają tabletki anty, ale jeśli nie ma potrzeby, to radzę nie brać po tylko po to, żeby cycki urosły.


Lepiej pomyśleć o push-upie;p


Dyskusja po pięciu latach. Razz Niewiele się w sumie zmieniło, dalej nawet nie potrafię dobrać stanika.
nasty_girl - Nie 14 Mar, 2010 13:03
Temat postu:
Zmierz się dokładnie pod biustem, potem w biuście.. pomożemy Wink
szymsajK@ - Sro 28 Kwi, 2010 11:29
Temat postu:
Ja mam prawie 12 lat(11,10) .W mojej klasie regularnie nosi biustonosz 8 lub 9 dziewczyn, a tylko ja i 2 dziewczyny nie posiadają stanika w domu.Kiedyś w gazetce z ubraniami moja mama zobaczyła takie malutkie biustonosze dla dziewczyn w moim wieku.Chwilowo się nimi zainteresowała ale potem powiedziała że jeszcze nie muszę koniecznie nosić stanika, chyba że naaaaprawde chcę(to wielka prawda)ale ja zdziwiona tym zainteresowaniem(byłam trochę zestresowana) powiedziałam ,że raczej nie.I od pół roku nic nie mówi na ten temat.Postanowiłam,że jak ta gazeta przyjdzie z kolekcją na wiosnę-lato to się postaram poprosić ją o ten stanik.Oczywiście na moje nieszczęście gazetka zmieniła nazwę.Teraz dla dziewczynek z całej gazetki przeznaczone są tylko bluza,spodnie dres0we,bluzeczka i komplet leginsy i bluzeczka.Jestem tym zdołowana.Nie umiem inaczej poprosić mamę o stanik.Kiedyś jak próbowałam metody z bluzką w sklepie to powiedziała,że kupi taką w której nic mi nie będzie prześwitywało.I na tym był koniec.Nie wiem co teraz robić!Sorry że wleiłam to do tego tematu ale nie chciałam zakładać nowego.Proszę o pomoc.Wolałabym odpowiedzi bez słów np.wal prosto z mostu .Ona napewno zrozumie.Najlepszy byłby jakiś podstęp,żeby sama mi to zaproponowała.Dziękuję wszystkim, którzy zechcą mi pomóc.
Shaunri - Sro 28 Kwi, 2010 13:07
Temat postu:
szymsajK - Świetna rada - bez żadnej gazetki, bez niczego podejdź do mamy i poproś o zakup stanika : )
Gunia - Sro 28 Kwi, 2010 15:52
Temat postu:
czasem to nie jest takie łatwe jakby się zdawało, ale popieram Shaunri'ego..
pitrasia - Sro 28 Kwi, 2010 19:35
Temat postu:
A może kiedyś w sklepie eyjedź do mamy z tekstem "Ale fajny stanik. Ciekawe, czy byłby na mnie?" Może wtedy mama się domyśli Smile
szymsajK@ - Sob 22 Maj, 2010 21:33
Temat postu:
Dzięki za odpowiedzi!
Mama zamówiła mi dziś 3 staniki jak oglądałyśmy w internecie ofertę innych gazetek!
Jeszcze raz dziękuję i wszystkich pozdrawiam!!! Very Happy Very Happy Very Happy
nasty_girl - Nie 23 Maj, 2010 12:41
Temat postu:
A tak swoją drogą - lepiej najpierw pomierzyć..

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group