Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Jestem Chuda

Anonymous - Sob 21 Sie, 2004 17:13
Temat postu: Jestem Chuda
Mam 13 lat 167cm wzrostu i ważę 44 kilogramy. Prosze powiedzcie jak tu przytyć .Plissss!
JA już tego niezniosę ,ale ty jesteś chudziutka, ale ty jesteś chudziutka. Bardzo dużo jem ale to niepomaga nawet dużę ilośći słodyczy i co ani niejestem grubsz prosze poradźcie coś.
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 17:40
Temat postu:
POdobno tyje sie bardzo latwo, ale to nieprawda! Nie jestes bardzo chuda, chociaz przyznam ze gruba to ty nie jestes. Jedz kaloryczne jedzenie, najlepiej placki na oleju. Z cukrem oczywiscie. i takie podobne. I nie martw sie tym!Jest w okresie dojrzewania krutki okres w ktorym sie tyje. Ja utulam malo, wcale tego nie widac!. Utyjesz, ale nie zgrubniesz. To bardzo kozystna budowa ciala. Naprawde. Inne dziewczyny beda sobie odmawialy wielu zeczy dla loini a ty bedziesz szczupla i juz. Ale wszystko z umiarem
mroweczka - Sob 21 Sie, 2004 19:35
Temat postu:
Opychanie się na siłę nie ma sensu. Mogę Cię pocieszyć,że z Tobą nie jest jeszcze tak źle(chociaż mogłabyś przytyć do tych 50 kg).
Anonymous - Pon 23 Sie, 2004 08:38
Temat postu:
Wiem co czujesz....mi tez wszyscy mowia :"o jak ty jestes chudziutka,sama skóra i kości "itp.... Evil or Very Mad jestem z tego powodu bardzo zla...co do diety to juz wiele razy probowalam jesc wiecej ale poprostu nie potrafie!!!!!!! Crying or Very sad I moim zdaniem jest duzo łatwej schudnąć niż przytyć...
Maciek - Pon 23 Sie, 2004 09:09
Temat postu:
ja tam mam 173 wzrostu i waze 52 kilo niewiem czy to odpowiednia waga czy nie ale mi z tym dobrze i [cenzura] mi tam co inni mowia Mr. Green
Anonymous - Pon 23 Sie, 2004 09:22
Temat postu:
Dziewczyny trzeba sie cieszyc przecierz teraz to jest nie modne,m ale za pare miesiecy, chudzielce beda na topie i co? Trudno wam bedzie schudnoć. Ja mam13 lat i warze 31kg czy to duzo:)??? Przy wzroscie 167.Ja ciesze sie z tego.A wam to mozliwe trudno bedzie grubiec jezeli macie taka budowe ciala.Ja takiej nie mam ale ja uprawiwm jogging,chodze na silownie,na basen.Chciala bym miec takie ciałko,nie do grubnniecia.no niestety,chwila mojej nie uwagi i stane sie beczuszka.Ale sluchajcie to jest okropne.Odmawaiwac sobie batonika.Chipsów, cukiereczka. Przez to odmawianie raz bylam w szpitalu bo caly czas mdlalam, z braku pozywienia w organizmie. Karmiki mnie kroplówką. FAJNIE NIE!?No ale skoro chcecie to tyjcie
POZDROWIONKA
Maciek - Pon 23 Sie, 2004 09:30
Temat postu:
o jeszcze cos sobie przypomnaielm
"... waska w pasie dobrze wchodzi ..."
no wiec to chyba dobrze ze jestes chuda Mr. Green
Anonymous - Pon 23 Sie, 2004 09:45
Temat postu:
Heh, chwila nieuwagi i będę grubiutka jak beczka : P
167 - 31 kg. - to raczej niedowaga Rolling Eyes
Ja przy wzroście 176 ważę 56 kg
To ja chyba jestem gruba, prawda?
Malvina - Pon 23 Sie, 2004 10:12
Temat postu:
Tavion ... hm .. ;d . 167 wzrostuu ... 56 kg .. Wiesz co .. ja kiedys mialam taką strone .. i tam sie wpisywało wage i wzrost .. i pisalo tam cos ;p . Ale jak dla mnie , masz dobrą wage Wink
Malvina - Pon 23 Sie, 2004 10:18
Temat postu:
Sory ze nie dałam tej strony w tamtym poscie ... ale musialam poszukac ... http://www.zdrowie.civ.pl/wagaman.php . Oto ta stronka Wink . No .. tamta byla inna ... ale tu jest takie samo Razz
aska - Pon 23 Sie, 2004 10:20
Temat postu:
a ja nie rozumiem czemu chude dziewczyny chcą przytyć , ja sama jestem chuda i nieprzeszkadza mi to .. ale jak chcecie ..
Gościówa - Sro 25 Sie, 2004 12:33
Temat postu:
Można być szczupłym ale nie CHUDYM. Myśle że kobieta poeinna miec tu i uwdzie troche ciała..zn biodra, pupa, uda itd. Taka jest uroda kobiety..oczywiscie nie mówie tu o gróbości ale na 167cm wazyc 31 kg to jest starszna niedowaga..przeciez ona jest chyba anorektyczką..a co do autorki postu 167cm i 44 kg..n o troche lepiej ale tez za mało..do tych 50kg mogłabyc dociągnąc jak tu ktos napisał ja ma około 164-165cm i waze 48-50 kg i i tak niektórzy uwazają ze jestem za szczupła a co dopiero ty...wiem ze przytyc nie jest łatwo i nie opychaj sie na siłe..ale powinnas jesc 5 posiłków dziennie:
1. Sniadanie
2 Drugie sniadanie
3 Obiad
4 Podwieczorek
5 Kolacja
Jedz duzo zmieniaków, mięsa, kanapek-od tego sie tyje. No ale nic na siłe..jak czujesz ze więcej juz nie zjesz to nie jedz.
kasiulka14latek - Sro 25 Sie, 2004 13:08
Temat postu:
JEDZ DUZO KALORYCZNYCH POTRAW I SLODYCZY. I NIE WIEM. NO WEDLUG MNIE TO PRZYTYC JEST LATWO. ALE JA NIE RADZILABYM CI TYC. ZA PARE LAT NIKT NIE BEDZIE NAZYWAL CIE "CHUDA" TYLKO "SZCZUPLA". ZOBACZYSZ CHLOPCY BEDA SIE ZA TOBA OGLADAC NA ULICY!!!
Anonymous - Sro 25 Sie, 2004 18:19
Temat postu:
no comments
Malvina - Sro 25 Sie, 2004 19:55
Temat postu:
kasiulka14latek napisał/a:
JEDZ DUZO KALORYCZNYCH POTRAW I SLODYCZY.


Słodyczy nie jedz zbyt duzo ! Najlepiej jedz duzo tego co Ci napisała Gościówa .
Naomi - Czw 26 Sie, 2004 09:26
Temat postu:
A ja nie widzę w tym problemu. Rodzina mówi na mnie szkielet,koścista, chuda, patyk itp.
Ale ja się nie przejmuje. Mam o.k 147, 12 lat i ważę 33 kg !
I co ja mam powiedzieć. Na moje palce są za duże pierścionki, a na rękę branzoletki. Kciuk mojego taty jest prawie równy z moję ręką (no może troche przesadziłam;)).
Ale kilka koleżanek mi tego zazdrości. My ,,szkielety" mamy inną przemianę materii.
Fajnie być ,,kruszyną" Wink.
kasiulka14latek - Czw 26 Sie, 2004 19:16
Temat postu:
mloda przy wzroscie 147cm i wadze 33kg to ty az taka kruszynka nie jestes. to znaczy dobrze wazysz moze z wygladu jestes chuda...
Malvina - Czw 26 Sie, 2004 20:43
Temat postu:
Młoda co w tym fajnego ? Rzeczy na tobie wiszą .. Ktos cie klepnie i Ci sie kosc polamie ( no moze przesadzilam Razz ). Same koscie tylko ... Confused Mi sie nie podoba takie cos ... Tylko koscie widac Confused I zgadzam sie z kasiulką ... Az tak bardzo chuda to Ty nie jestes ...
klacz - Czw 26 Sie, 2004 21:41
Temat postu:
Ja mam 11 lat, gdzieś 148 cm wzrostu i 36/37(tak mi się ostatnio na wadze 'wacha'Wink ale miałam kiedyś przez ponad rok 34 kg! Shocked ) kg.

Koleżanki mi mówią że jestem strasznie chuda, siostra że gruba(Neutral), rodzice że w normie, a na tej stronie do której ktoś dał link, pisze że mam niedowagę... No i co ja mam o sobie myśleć?Razz Może Wy mi powiecie?Smile
kasiulka14latek - Pią 27 Sie, 2004 09:29
Temat postu:
w tej stronie to podajesz tylko wage i wzrost i na tej podstawie oni to obliczaja. ale z wygladu mozesz niewygladac na dziewczyne ktora ma niedowage tak jak np. ja. mam 158/159cm (nie jestem pewna) a waze ok 44kg. i tez pisze ze mam niedowage, a mam grube nogi, szerokie biodra i "tyleczek" calkiem spory. wiec my nie mozemy stwierdzic czy jestes za chuda bo cie nie widzimy. mi rodzice wmawiaja ze jestem gruba (ja to wiem biggrin Razz) ale przy wadze 36/37kg i wzroscie 148 to dobrze wazysz. niewydaje mi sie abys byla "kruszynka"..... ale nie wiem bo cie nie widzialam... SmileRazzbiggrin
mroweczka - Pią 27 Sie, 2004 09:55
Temat postu:
Klacz- siostra się pewnie z Tobą spiera. Twoja waga jest w normie a jak juz to masz lekką niedowagę.
Vandit - Wto 31 Sie, 2004 13:43
Temat postu:
Masz widocznie bardzo dobra przemiane mateii. Jesli tak, to jedzienie Ci nic nie pomoze. Poprostu bedziesz chudziutka i tyle =] Pozdrofko ;-)
klacz - Sro 01 Wrz, 2004 21:47
Temat postu:
Aha dzięki Very Happy

ps. kruszynka nie jestem na pewno. Przerosłam sporo osób w klasie, ale jestem chyba 'cieńsza' ciut hehe:D
pechowa ona - Sob 18 Wrz, 2004 08:00
Temat postu: Hej
Widac masz az za dobra przemiane materii Wink Nie mysl ze jesli zjesz 2 czekolady na dzien to przytyjesz. Moze i bys troche przytyla ale lezalabys juz w szpitalu na watrobe. Mnie tez takie cos czeka. Mam malo magnezy i przez to jem duzo czekolady, wypijam litr coli na dzien (jak nie wiecej) i watrobe mam pewnie juz doszczetnie zniszczona... Idz najlepiej do dietetyka ktory zaleci ci odpowiednia diete. Jesli chcesz napisz do mnie maila: tina11_sl@interia.pl i podaj mi twoja grupe krwi a ja podam ci produkty od ktorych powinnas przytyc PAPA
sami10 - Sob 18 Wrz, 2004 18:04
Temat postu:
pod żadnym pozorem nie jedz co dziennie macdonalda można od tego przytyć ale to jest bardzo nie zdrowe i jeżeli chcesz żebym Ci to obrzydziła to powiedz od razu
Anonymous - Sob 18 Wrz, 2004 19:03
Temat postu:
Anonymous napisał/a:
Ja mam13 lat i warze 31kg czy to duzo:)??? Przy wzroscie 167.
POZDROWIONKA


Nie wierzę w to, żebyś ważyła przy wzroście 167 cm 31 kg! Ja ważę 33 kg przy wzroście 147. Mam 14 lat! Kurdupel jeden i to chudy Sad
Jednak inni mi mówią, że już nie jestem taka strasznie chuda jak kiedyś (bo byłam straszliwie). Mówią mi, żebym jeszcze bardziej przytyła, ale nie potrafię Sad
mam taką przemianę materii, że napcham się słodyczami i nie tyję Sad
To okropne! Chuda jestem! Wstydzę się już nawet chodzić na basen, czy też ćwiczyć na WF-ie w krótkich spodenkach! Ja się wstydzę! Tyję tylko na brzuchu Confused
Brzuch mam taki bardziej grubszy, a jeśli chodzi o ręce i nogi - szkielet! Wolałabym na brzuchu być chuda, a jeśli chodzi o nogi i ręce - grubsze, a nie takie chude! Crying or Very sad
Anonymous - Sob 16 Paź, 2004 17:26
Temat postu: alez spoko
ej ja tesh jestem chuda :) duzo jem , tesh mnei to wkurzalo ale ty jestes chudziutka itd, ale powiem jedno, zrozumialam ze powinnam sie cieszyc . mamy zaczepista przemiane materii. w starosci bedziesz sie cieszyc swoja sylwetka a twoje rowiesnice bede grube i brzeydkie :wink: :wink:
MeGi111 - Sob 16 Paź, 2004 21:01
Temat postu:
A według mnie nie ma sposobu na przytycie... Niektóre osoby poprostu mają taką budowe i przemianę materii... Mam taką koleżankę... Strasznie chudziutka, strasznie drobniutka a je co przerwe kanapke... Wychodzi, że w szkole je przeciętnie koło 8 kanapek!! A i tak nic nie tyje... Wiele zależy właśnie od tego....

Za to ja czyuję się załamana :/ jejq... jakie wy wszystkie chude jesteście!! Ja to aż o swojej wadze i wzroście się nie wypowiadam :/ Chociaż... podobno najbardziej liczy się nie ile się waży, ale jak się wygląda... Każdy jak "strzela" ile ważę, podaje pare kg mniej Smile Chociaż będę się chyba niedługo musiała za jakieś ćwiczenia wziąć żeby w lecie w stroju kąpielowym jakoś wyglądać Razz
zazulita - Nie 17 Paź, 2004 18:00
Temat postu:
Ja mam taką samą sytuację i naprawde nie ma się co przejmować. Poprostu nie masz tendencji do tycia i na to nic nie poradzisz!!
Anonymous - Nie 17 Paź, 2004 18:00
Temat postu:
Ja mam dobrą wagę, ale złą figurę. Jestem dosyć wysoka jak na swój wzrost. Ale poprostu mam na czym siedzieć i gdzie upchać jedzenie. Nie wiecie o co chodzi? Siedze na moim nieco większym tyłku, a wpycham jedzenie do odstającego brzucha. Ale mam to po babci. Moja mama i siostra też tak mają. Moje dzieci też to będą musiały jakoś przeżyć (oby ich to nie trafiło!!)...
Ona89 - Czw 28 Paź, 2004 19:32
Temat postu:
Ja jestem bardzo chudai wszyscy tylko powtarzają : "Jedz więcej" , ale ja dużo jem. Moja koleżanka z klasy też tak mówiła, ale teraz sama się przekonała, że ja bardzo dużo jem. Nie moja wina, że ponad sześć lat miałam wrzody żołądka, bo lekarze nie wiedzieli co mi jest, a jak chodziłam do przychodni bo się źle czułam to odsyłali mnie z kwitkiem. Teraz jestem zdrowa, ale odrazu nie przytyję wszystkich tych zaległych kilogramów, bo narazie wystarczy mi, że zaczełam szybko rosnąć, a jak się szybko rośnie to nie można jednocześnie szybko tyć. Crying or Very sad
Anonymous - Czw 28 Paź, 2004 22:11
Temat postu:
Wiesz ja mam ten sam problem Smile mam 161 cm waze 42 kg i tez jeste chuda, moi rodzice mowia ze co ja nic nie jem ale ja naprawde wcinam ile wlezie hihi:) i noc kompleto nic nie tyje.. a ps. miesiaczkujesz? bo podobno po miesiaczce zaczyna sie tyc .
madziara12645 - Sob 04 Lip, 2009 10:28
Temat postu:
wiem coś o tym...ja mam 160cm wzrostu i waże 35kg. Też mnie sie wszyscy czepiają :jec więcej, ale ty jesteś chudziutka...raz mnie sie nawet wychowawczyni czepiała czy ja nie jestem czasem chora (anoreksja) a jak i kiedyś mama robiła badańa to pyłam zupełnie zdrowa....u mnie wrodzinie tata i dziadek są szczupli bardzo i chyba mam już to rodzinne...no ale cóż jem dużo i nie moge przytyć tak jak wy.. Crying or Very sad
Shaunri - Sob 04 Lip, 2009 12:09
Temat postu:
Patrząc na posty tutaj dochodzę do wniosku żę ludzie mają świra na punkcie anoreksji O_o
quara99 - Nie 05 Lip, 2009 10:46
Temat postu:
zgadzam się z Shaunri x__x

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group