Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...

kasiulka14latek - Wto 24 Sie, 2004 17:45
Temat postu: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
no wiec tak. chcialabym aby wszystkie dziewczyny napisaly tutaj:
-swoj wiek
-wymiary w i pod biustem
-wage
-wzrost
-czy maja okres czy nie i od kiedy go maja
-czy nosza staniki i jakie rozmiary
-czy maja owlosienie lonowe i pod pachami i czy jest go duzo
-czy maja wydzieline sluzowa


bede wan za to bardzo wdzieczna. wymyslilam ten temat zjednego powodu : ja mam 14lat, jestem plaska, nie mam okresu, jestem niska. i moja mama mi wmawia ze ja sie prawidlowo rozwijam. wiem ze kazdy dojrzewa w innym czasie ale ja prawie wcale!
a oto moje odpowiedzi:
-wiek 14lat (za4dni)
-pod 66cm, w 72-73cm
-ok 44kg
-rawie 160cm
-nie mam okresu i chyba nigdy go nie dostane Sad ;(
- nosze stanik 65AA i zerowke (od niecalych 2tygodni)
- mam geste i dlugie owlosienie lonowe i troche dlugich i ciemnych wlosow pod pachami
-mam wydzieline od poltora roku
Malvina - Wto 24 Sie, 2004 19:23
Temat postu:
To jest moja prywatna sprawa Shocked . Ale odpowie na niktore ....
1. Lat 12
2. Niewiem , bo nigdy sie nie mierzyłam .
3. 46 kg.
4. 159
5. Nie mam
6. Nosze ... Prywatne wymiary
7.Priwatna
8. Mam
mroweczka - Wto 24 Sie, 2004 19:42
Temat postu:
-13 lat
-yh...dawno nie mierzyłam
-35-37
-155
-nie
-mam 3 staniki(rozmiary 0,AA,A). Zerówka jest za małą a innych nie noszę...bo nie
-mam długie,gęste, czarne włosy na łonie a pod pachami(przed zgoleniem) też troche było, ale nie aż tak dużo.
-Tak,od ponad roku.

A Ty się nie przejmuj bo okres dostaniesz na pewno(zobaczysz,jeszcze będziesz narzekać Smile )! Wink
Paulka - Wto 24 Sie, 2004 19:48
Temat postu:
-13 lat
-w 71, pod 64
-ok. 37 kg.
-ok. 155cm.
-nie!
-nie nosze bo nie mam na co
-pod pachami nie mam a łonowe tak, średnie czarne
-tak od stycznia 2004
Nikita - Wto 24 Sie, 2004 20:21
Temat postu:
- 11 lat ( skonczone)
- nie wiem , chyba 0 i 0
- 32 kg
- 150 cm
- nie mam
-nie Crying or Very sad
- nie Crying or Very sad
- nie Crying or Very sad


To tyle...
panienka_wierzba - Wto 24 Sie, 2004 21:08
Temat postu:
-14,5
-nie pamietam
-48 czy coś w tym styluu
-koło 164 czy 5
-mam od roku
-nosze, duże B albo małe i średnie C
-pod pachami nie mam-gole, włosy łonowe hm... przycinam, denerwują mnie
-mam
issa27 - Wto 24 Sie, 2004 22:30
Temat postu: uuuuu
1.13,5
2.jakos 87cm
3.52
4.172cm
5.mam od grudnia 2002
6.tak nosze najczesciej c 75
7.mam owlosienie pod pachami gole a na pipie to mnie wkurza i przycinam czasami!
8.mam
Iśka - Wto 24 Sie, 2004 22:32
Temat postu:
-wiek: 14,5 lat
-wymiary: nie wiam... dawno się nei mierzyłam, w każdym razie noszę 70A i 75A
-waga: eee... nie wiem... 45-7 kg
-wzrost: eee... 162 ?
-okres mam od lipca zeszłego roku
-noszę 70A i 75A
-mam i tu i tu... i wszędzie mnie mocno wkurza
-mam, zaczęłąm ją mieć pół roku przed pierwszą miesiączką
anezuka - Wto 24 Sie, 2004 23:41
Temat postu:
1. 12,5
2. nigdy sie nie mierzyłam Razz
3. 47kg - a teraz 46 kg (schudłam jeden kilo w ciągu trzech dni? :/)
4. no..e... gdzieś tak.. 168cm?
5. tak mam od wczoraj ;D
6. noszę stanik elastyczny ;P
7. mam włosy łonowe i je przycinam (grrr!) no i pod pachami (gole je)
8. no.. tak
PuśQa - Sro 25 Sie, 2004 08:37
Temat postu:
1.prawie 13
2.nie mierze Razz
3.32-36 cos takiego
4.150 pare:D
5.nieeeee:D
6.nosze:P tam rozmiar chyba 70 czy co;d nie wiem
7.jest;p
8. równiez jest ;]
Mała - Sro 25 Sie, 2004 11:40
Temat postu:
1. 14
2. 69/81
3. 46-48
4. 162
5. tak
6. 70A
7. pod pachami gole, nizej mam.
8.yes
aska - Sro 25 Sie, 2004 12:39
Temat postu:
-12lat
-jeszcze sie nigdy nie mierzyłam
-36kg
-154cm
-nie mam
-nosze AA-70 , A-70
-mam owłosienie (a co to za pytanie !!!)
-mam
Gościówa - Sro 25 Sie, 2004 13:57
Temat postu:
-14,5 lat
-pod:71cm w:82cm
-48-50kg
-164-165cm.
-Mam od kiedy to dokładnie nie wiem ale jakieś 1-1,5 roku.
-Nosze albo duże 70A albo małe 70B
-Mam i tu i tu i myśle ze jest tego dosc dużo. Pachy i pachwiny gole.
-Mam
Anonymous - Sro 25 Sie, 2004 19:27
Temat postu:
14
pod 70 w 85
43
166
mam od prawie roku
70 A
mam
tak
Nikita - Sro 25 Sie, 2004 20:22
Temat postu:
[quote="Iśka"]
-noszę ..... i 75A

Heh to tak samo jak moja mama : D
Idda - Sro 25 Sie, 2004 22:21
Temat postu:
-Prawie 14 lat
-w około 85,pod około 70
-48-50 kilo.
-163 cm.
-mam od lipca 2003(a regularnąod lutego tego roku:D)
-Tak-70B
-mam...dośc dużobiggrin
-no..raczej....oczywiście tylko między miesiączkami:D
Anonymous - Sro 25 Sie, 2004 22:38
Temat postu:
JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!
Malvina - Sro 25 Sie, 2004 22:52
Temat postu:
??Neutral . Dorosła sie odezwała ... To forum nie jest szatanskie ... jak cos nie pasi - to nara >Neutral . Buahhahahaha od kiedy nalezy sie do sekty jak sie woli włosy w okolicach bikini ? <lol2> Buahhaahahha . No to mnie rozsmieszyłas . A , na forum nie są tylko 13 latki ... są 15 latki 16 ( chyba ) 11 , 12 , 10 , 9 i moze 8 :] .
Anonymous - Sro 25 Sie, 2004 23:00
Temat postu:
NOO KOLEJNA OTUMANIONA! DZIECKO, JEST JESZCZE DLA CIEBIE RATUNEK! TYLKO MUSISZ CHCIEĆ Z TEGO WYJŚĆ! DZIECKO! RATUJ SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO! BÓG Z TOBĄ!!!
Malvina - Sro 25 Sie, 2004 23:03
Temat postu:
Jejq ... Smiac mi sie z ciebie chce RazzRazz:p . Buheehheheheehhe ..... nie chce sie ratowac ... Wiecej nie będe Ci odp. bo to jest nie pod temat ... The end naszej "rozmowy ' ;p
Anonymous - Sro 25 Sie, 2004 23:06
Temat postu:
CO ZA BIEDNE, GŁUPIE, 12-LETNIE DZIECKO. NIE WIE BIEDNA GŁUPIUTKA, 12-LETNIA DZIEWCZYNKA CO TO PROWOKACJA. TO MNIE CHCE SIĘ SMIAĆ Z TEGO FORUM.
Malvina - Sro 25 Sie, 2004 23:20
Temat postu:
Sluchaj .. nie jestem glupia .. Jesli cos chcesz to prosze o PW . No to sie smiej .. :/ Dorosła kobieto ;|
Dexter - Sro 25 Sie, 2004 23:50
Temat postu:
Zbulwersowana napisał/a:
JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!


Jak się nie podoba to jazda z powrotem na forum młodzieży wszechpolskiej.
panienka_wierzba - Czw 26 Sie, 2004 08:50
Temat postu:
o bosz ta osoba mnie rozwaliła, tak jestem sekciarą ponieważ przycinam sobie obolice bikini ;] to że mam okres znaczy że ejstem szatanem jak to mówią "ziomki" WYPASIK Wink
Gościówa - Czw 26 Sie, 2004 15:02
Temat postu:
Zbulwersowana napisał/a:
JAK MOŻNA ZAKŁADAĆ TAKIE PERWERSYJNE TEMATY?! GDZIE SĄ MODERATORZY DO JASNEJ CIASNEJ! WY TU DZIECI PSUJECIE! BAN BAN BAN!! BAN DLA TEGO SZATAŃSKIEGO FORUM! AKYSZ DIABOLE! I KTO TO WIDZIAŁ, ŻEBY 13-LATKI GOLIŁY SOBIE OKOLICE BIKINI?! NO ISTNA SEKTA! BAN!

Wiesz co? Piwiem Ci jestedno: Jesli to nie żart to serdecznie Ci współczuje Wink Pewnie naoglądałaś się telewizji Trwam albo w szpitalu przy porodzie upuścili cię na podłoge i walnęłaś się w główke Razz Co w tym temacie jest niby nie tak? To chba normalne że 11-13 letnie dziewczyny mają okres a 13-16 letnie golą sobie pachy czy okolice bikini..nierozumiem co w tym złego? To tylko włosy! Hmm...Suuuuper...To znaczy że ja ejstem jakas niedouczona bo niewiedziałam to że jak dziewczyna sie goli oto jest sekciara Razz W takim razie 3/4 młodzieży to sataniści :-) Ehh...Mysle że to dobrze że istnieje takie forum..przynajmniej dzieci w okresie dojrzewania nie będa miały zadnych stresów i wątpilowści co do swojego ciała i będą wiedziały co się z nimi dzieje,...no pewnie! jasne że lepiej powiedziec dziecku że bocian je przyniósł,...przeciez tak jest łatwiej bo nic nie trzeba tłumaczyć :/ Zastanów się troche zanim coś napiszesz Ok?
Anonymous - Czw 26 Sie, 2004 16:03
Temat postu:
-13 LAT
-biust 84, pood-75
-54
-154
-tak, od 11 roku życia
-75b
-taak, ale się golę
-tak, od 9 r.ż.
Anonymous - Czw 26 Sie, 2004 16:06
Temat postu:
ZBULWERSOWANA, TY SIĘ DOBRZE CZUJESZ?, TO ŻE TY SOBIE NIE GOLISZ WŁOSÓW ANI NIE MASZ OKRESU TO NIE ZNACZY ŻE MY NIE MOZEMY TEGO ROBIĆ
słoneczko - Czw 26 Sie, 2004 16:54
Temat postu:
ja sie chyba nie bede wypowiadać bo coś mi sie wydaje że jestem za stara troszke (1Cool i dawno mam to za sobą.
wydaje mi sie że rozwijasz sie prawidłowo i nie musisz sie martwić brakiem okresu poczekaj cierpliwie a napewno sie niedługo zjawi. Wink
Anonymous - Czw 26 Sie, 2004 17:47
Temat postu:
1. 11 lat
2. Nie powiem
3. 38-40 kg
4. 158cm
5. Jeszcze nie ale już nie długo :-)
6. 75 aa
7. w miejscu intymnym dużo,czarne i kręcone, pod pachami jest troche, ale już je widać
8. Tak, od ponad roku
ewqq - Pią 27 Sie, 2004 14:57
Temat postu:
1) 12 latek
2) chyba źle mierzę Razz
3) 40kg
4) 155cm jak nie więcej Razz
5) nie
6) od dawna biggrin ale nie wiem jaka to numeracja na polskią
7) na dole od dawna, raz podcięłam i nie chcę więcej Razz a pod pachami już ciemnieją
Cool tak, od dawna
Paulka - Pią 27 Sie, 2004 17:37
Temat postu:
Ej ZBULWERSOWANA a ty niby ile masz lat że mówisz na nas dzieci.... dziecko!!!???
Na pewno są tu starsze od ciebie, bo wątpie żeby np. 19 latka napisała cos takiego co ty napisałaś :>
sami10 - Sob 28 Sie, 2004 14:07
Temat postu: Re: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
kasiulka14latek napisał/a:
no wiec tak. chcialabym aby wszystkie dziewczyny napisaly tutaj:
-swoj wiek
-wymiary w i pod biustem
-wage
-wzrost
-czy maja okres czy nie i od kiedy go maja
-czy nosza staniki i jakie rozmiary
-czy maja owlosienie lonowe i pod pachami i czy jest go duzo
-czy maja wydzieline sluzowa


bede wan za to bardzo wdzieczna. wymyslilam ten temat zjednego powodu : ja mam 14lat, jestem plaska, nie mam okresu, jestem niska. i moja mama mi wmawia ze ja sie prawidlowo rozwijam. wiem ze kazdy dojrzewa w innym czasie ale ja prawie wcale!
a oto moje odpowiedzi:
-wiek 14lat (za4dni)
-pod 66cm, w 72-73cm
-ok 44kg
-rawie 160cm
-nie mam okresu i chyba nigdy go nie dostane Sad ;(
- nosze stanik 65AA i zerowke (od niecalych 2tygodni)
- mam geste i dlugie owlosienie lonowe i troche dlugich i ciemnych wlosow pod pachami
-mam wydzieline od poltora roku

10 lat
76w i 70 pod
42kg
170cm
ni mam
nosze 70a
lonowe mam ale pod paszami taki mały biały meszek
wydzieline mam od pół roku
kasiulka14latek - Sob 28 Sie, 2004 16:06
Temat postu:
sory sami10 ale wydaje mi sie ze klamiesz albo teraz albo we wczesniejszym temacie. wczesniej jak ja napisalam ze mam pod biustem 66cm a w 73cm to napisalas ze ty masz wieksza roznice (poprostu wiekszy biust) a teraz napisalas ze u ciebie roznica wynosi 6cm , a u mnie 7cm. wiec sie zastanow. z tego co teraz napisalas to wynika ze to ja mam wiekszy biust. a jak to mozliwe ze nosisz miseczke A skoro masz MNIEJSZE?? zeby nosic miseczke A roznica miedzy obwodem w biuscie a pod biustem musi wynosic 12cm. u ciebie jest to zaledwie polowa czyli 6cm. wiem ze to zalezy od firmy ale A i tak byloby za duze... cos krecisz.... najpierw piszesz ze masz wieksze, pozniej okazuje sie ze jednak masz mniejsze, a na koniec ze masz duze (bo przeciez miseczka A). mozesz mi to wytlumaczyc????
Malvina - Sob 28 Sie, 2004 16:41
Temat postu:
Kasiulka ,... gratuluje spostrzegoawczosci ... Ale Ty ją "sledzisz " ? Zapamietujesz jej posty na pamiec ? No trudno ... moze jej sie pomyliło ... albo poprustu zklamała ... To sie zdarza ...
kasiulka14latek - Sob 28 Sie, 2004 16:47
Temat postu:
nie sledze tylkko wlasnie sobie czytalam moj stary temat ten o stanikach i tak wlasnie przeczytalam se. a teraz patrze ze mi sami10 napisala w tym temacie i mi sie cos nie zgadza. no to sprawdzilam jeszcze raz i... wyszlo szydlo z worka!!
Anonymous - Sob 28 Sie, 2004 19:47
Temat postu: "życie bywa różne"
Ponieważ jestem "gościem" odpowiem:

-11 mi skiczyła około miesiąc temu
-nie mierzyłam
-42 kg
-148 cm
-jeszcze nie
-nosze 70 O
-mam tu i tu średnie
-od 2 niesięcy
Anonymous - Sob 28 Sie, 2004 21:02
Temat postu:
-17 lat
-91-93
-yy... ok. 58 kg
-176 cm
-oj, mam... ale nie pamiętam od kiedy
-noszę czasami. 75C Rolling Eyes
-golę
-taak
agatka:) - Nie 29 Sie, 2004 12:03
Temat postu: Moje wymiary:)
1. 14 lat (skonczylam w lipcu)
2. 62 - 68/70
3. 34 kg
4. 154cm
5. nie
6. hmm mam jeden top(65 0) i jeden topo-stanik (65AA) takiego stanik normalnego nie mam. (czy moge juz nosic?)
7. lonowe mam - dosyc duzo pod pachami brak
8. mam wydzieline od okolo roku


Czy ja sie normalnie rozwijam jak na swoj wiek?? Czy to jest spowodowane moja waga??[/b]
Nikita - Nie 29 Sie, 2004 12:34
Temat postu:
- 11 lat ( skonczone)
- nie wiem , chyba 0 i 0
- 32 kg
- 150 cm
- nie mam
-nie
- nie
- nie

Ja też się chcialam zapytać o to samo co moja poprzedniczka
Malvina - Nie 29 Sie, 2004 12:47
Temat postu:
Agatka ... Kazdy rozwija sie inaczej ... Dobrze by było gdybys przytyła jakos do 40 i moze wiecej Wink .
Nina_006 ... Ty tez mogłabys przytyc do 35 ... Masz 11 lat ... nadejdzie czas na Ciebie .. wszystko jest dobrze Wink
mroweczka - Nie 29 Sie, 2004 21:56
Temat postu:
Agatka to moze być spowodowane nadmiernym odchudzaniem się...Zazwyczaj szybciej dojrzewają dziewczyny otyłe, niż za szczupłe,ale nie zawsze tak jest. Zgadzam się,że ważysz za mało..Zdecydowanie...Moim zdaniem to nawet jakbyś miała to 45 kg to by nic Ci się nie stało.
Nina rozwijasz się prawidłowo. A to nie możliwe,żebyś miała w biuście i pod 0 i 0;] Co najwyżej możesz mieć 65 i 65 lub 70 i 70...Ale nie 0 i 0 Wink Masz jeszcze dużo czasu, w koncu masz dopiero 11 lat...
agatka:) - Pon 30 Sie, 2004 10:55
Temat postu:
Hehe, ja sie nigdy nie odchudzalam, zawsze tak malo wazylam:) w ciagu ostatniego roku (prawie, 10 miesiecy) uroslam 10cm, a przytylam tylko 4kg:) moze ksiazkowo to mam niedowage, ale tak na zywo to jestem poprostu szczupla - znajomi mowia filigranowa:) zadnych kosci mi nie widac, szkoda tylko ze biust taki maly... ale juz niedlugo powinien sie powiekszyc:D nie nazekam na to ze mam "niedowage" jem, jem, jem i nie tyje:)
Iśka - Wto 31 Sie, 2004 12:45
Temat postu:
Ja mam tak samo...
Jem znacznie więcej niż moje koleżanki (stwierdzić to można po 1 pobycie w pizzerii, ostatnio zjadłąm 5 kawałków, a moja przyjaciółka tylko 3 Razz ).
Jestem szczupla i nie mogę przytyć, poprostu mam szybką przemianę materii Wink Moja mama też tak ponoć miała Smile Ale ja tam się cieszę... hyhy biggrin
Nikita - Sro 01 Wrz, 2004 12:40
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
......
Nina rozwijasz się prawidłowo. A to nie możliwe,żebyś miała w biuście i pod 0 i 0;] Co najwyżej możesz mieć 65 i 65 lub 70 i 70...Ale nie 0 i 0 Wink Masz jeszcze dużo czasu, w koncu masz dopiero 11 lat...


Jakbym miala biust to bym sobie go zmierzyla , ale ja jestem płaska jak deska.. Rolling Eyes Neutral
Ale to jest chyba spowodowane moją zdeformowaną klatką piersiową Rolling Eyes Neutral Question Question
mroweczka - Sro 01 Wrz, 2004 14:30
Temat postu:
Ale to nie ważne, czy masz biust czy nie. To jest NIELOGICZNE,żebyś miałą 0 w biuście i 0 pod. MUSISZ mieć ileś tam centymetów załóżmy 70 i 70(jeśli jesteś "płaska" jak uważasz). Jeśli amsz już trochę biustu to masz np 70 pod i 75 w biuscie. Jakbyś miała zero pod i w biuście to byś w ogóle nie miała klatki piersiowej! Mr. Green
Iśka - Sro 01 Wrz, 2004 15:22
Temat postu:
Heh, Nina, spoko, widocznie dopiero zaczynasz wchodzić w wiek dojrzewanie Wink
Zawsze nadchodzi ta pora, że z dziewczynki staje sie kobietka... dla Ciebie jeszcze nie nadeszła Wink

A Mróweczka ma 100% razcji... nie można mieć 0 w i pod biustem Mr. Green
Blanka - Sro 01 Wrz, 2004 16:04
Temat postu: Re: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
kasiulka14latek napisał/a:
no wiec tak. chcialabym aby wszystkie dziewczyny napisaly tutaj:
-swoj wiek
-wymiary w i pod biustem
-wage
-wzrost
-czy maja okres czy nie i od kiedy go maja
-czy nosza staniki i jakie rozmiary
-czy maja owlosienie lonowe i pod pachami i czy jest go duzo
-czy maja wydzieline sluzowa


bede wan za to bardzo wdzieczna. wymyslilam ten temat zjednego powodu : ja mam 14lat, jestem plaska, nie mam okresu, jestem niska. i moja mama mi wmawia ze ja sie prawidlowo rozwijam. wiem ze kazdy dojrzewa w innym czasie ale ja prawie wcale!
a oto moje odpowiedzi:
-wiek 14lat (za4dni)
-pod 66cm, w 72-73cm
-ok 44kg
-rawie 160cm
-nie mam okresu i chyba nigdy go nie dostane Sad ;(
- nosze stanik 65AA i zerowke (od niecalych 2tygodni)
- mam geste i dlugie owlosienie lonowe i troche dlugich i ciemnych wlosow pod pachami
-mam wydzieline od poltora roku


-12 latek (16 wrzesnia 13 Smile )
-dawno nie mierzylam, (kupuje w sklepie kilka rozmiarow, jeden wybieram, pozostale zwracam)
-46 kg
-164, albo wiecej Smile
-mam okres, od 14.07.2004
-stanik? 70 A-70B(zalezy jaki)
-w sam raz w obu miejscach
-wydzieline? 2 lata temu dostalam chyba...


ps:65AA=zerówka Wink
Nikita - Sro 01 Wrz, 2004 17:18
Temat postu:
Wiem ze na mnie przyjdzie pora...ale trochę glupio jest jak dziewczyny z mojej klasy juz dawno zaczely sie rozwijac , a u mnie ciągle tego nie widać...
<<<<<<<<
Do Blanka:
Mamy urodziny w tym samym dniu! Fajnie Smile
kasiulka14latek - Sro 01 Wrz, 2004 17:29
Temat postu:
jejku!!!!!!!!!!!!!!!!dziewczyno masz DOPIERO 11lat!!!!!!!!!!!!!!!! (jeszcze nawet nie skonczone!!) i czym ty sie martwisz???????? jeszcze zaczniesz djrzewac!! ja mam 14 lat (skonczylam w sobote:D) prawie nic pod bluzka (w biuscie 7 a pod 66cm) i co ja mam powiedziec??? z tego co piszesz to wyglada na to ze ty chcialabys miec juz okres!! ale jestes jeszcze mlodziudka i zapewniam cie ze w najblizszym czasie zaczniesz dojrzewac!!SmileWink nie wiem czemu masz kompleksy z tego powodu??!! (odezwala sie ta co nie ma kompleksow:) ja to mam kompleksy.... 14lat a nawet jeszcze okresu jeszcze nie mam... wiem ze mam czas ale... no wlasnie ale...
Iśka - Sro 01 Wrz, 2004 18:16
Temat postu:
Kasiulko, nie krzycz Razz
Każdy dojrzewa w odpowiedniej dla niego porze, więc ani Ty Kasiulko, ani Nina nie powinnyście się przemować ! Zacznijcie sie denerwować jak będziecie miały 16 lat na karku i zero oznak dojrzewania... wtedy możecie powiedzieć, że coś z wami nie tak... Obie dojrzejecie w odpowiednim czasie Wink
Chociaż wiem jak to jest... jeszcze 2 lata temu byłam ofiarą w klasie (tak mi się wydawało !), bo nie nosiłąm stanika... teraz wiem, że to naprawdę żaden problem... 9teraz sama z siebie się śmieję Mr. Green ) nie ma się czym przejmować ! Wink
Juwenta - Sro 01 Wrz, 2004 18:43
Temat postu: Re: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
-w tym roku kończe 15 lat
-dawno sie nie mierzyłam i nie pamietam ( znam rozmiar swojego biustonosza wiec nie musze sie mierzyc, ten póki co jest dobry Smile )
-dużo Razz
-ok. 162
-mam od 3 lat
-nosze 75B, czasem 80B
-mam i tu i tu, pod pachami mam raczej nieduzo ( pomijając to ze na jednej mam mniej a na drugiej wiecej biggrin )
-mam od dawna
Akacja12 - Sro 01 Wrz, 2004 19:04
Temat postu:
- wiek
13 lat

-wymiary w i pod biustem
troche nie chce mi sie mierzyć Sad

-wage
45 około

-wzrost
155 okolo

-okres
mam

-stanik i rozmiar
mam A 75

-owłosienie łonowe
dużo czarnych i długich włosow

i pod pachami
prawie nie mam tylko takie niewidzialne kruciusięnkie wloski

-wydzielina śluzowa
mam[/quote]
_grzeszczulka_ - Czw 02 Wrz, 2004 19:22
Temat postu:
- 13 lat

-nie wiem xD

-48kg xP

-ok 158

-Nie mam xD Jeszcze (ale cos czuje że sie zbliża xP)

- 75 B (troche już przyciasny sie robi ..)

-no normalnie... tyle ile powinno xD (sporo)

-Mam, juz ok. hm.. ponad 1,5 roku...
Clover - Pią 03 Wrz, 2004 14:53
Temat postu:
ello za miesiac skończe 11 lat
wzrost 150
waga 33kg
mam miesiaczke
stanik rozmiar 0AA,A
owłosienia niemam Very Happy
Fajermonka - Pią 10 Wrz, 2004 21:04
Temat postu:
Wiek: Dokładnie za 14 dni kończę 13 lat...
Wzrost: 173( Ollllbrzymka Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )
Okres: Yesss(tak)
Waga: 48 kg( czuję się gruba.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad )
Stanik: Yyy, 75 B(ale to tajemnica Razz )
Owłosienie: Dziewczyny, a do czego służą golarki Twisted Evil
Anonymous - Pią 10 Wrz, 2004 21:27
Temat postu:
Eee... To moja prywatna sprawa, przepraszam bardzo. -_-" A tak w ogóle, to po co Ci te informacje? :/
Aszka - Pią 10 Wrz, 2004 22:05
Temat postu:
Clover napisał/a:
ello za miesiac skończe 11 lat
wzrost 150
waga 33kg
mam miesiaczke
stanik rozmiar 0AA,A
owłosienia niemam Very Happy


To chba jakas ściema. Nie masz jeszcze 11lat i nie masz owłosienia a niby masz okres. Ciekawe jakim sposobem. Przecierz najpierw wyrasta owłosienie łonowe a dopiero potem przychodzi miesiączka. Nie wiem czy to ty jestes jakaś nietypowa czy może ja mam jakies braki w wiedzy.
panienka_wierzba - Pią 10 Wrz, 2004 22:14
Temat postu:
to co napisałaś jest zazwyczaj ale nei zawsze, u każdego jest innaczej. To możliwe...
Aszka - Pią 10 Wrz, 2004 22:39
Temat postu:
Skoro twierdzisz, że to jest mozliwe to chba u jednej na milion. A czy możliwy jest przypadek żeby łonowych jeszcze nie było a pod pachami już były. Bo jestem ciekawa.
Anonymous - Pią 10 Wrz, 2004 23:37
Temat postu:
Aszka napisał/a:
Skoro twierdzisz, że to jest mozliwe to chba u jednej na milion. A czy możliwy jest przypadek żeby łonowych jeszcze nie było a pod pachami już były. Bo jestem ciekawa.

Często są takie przypadki (przynajmniej w Bielsku u nas w szkole, może jesteśmy jakieś napromieniowane czy coś). O ile pamiętam to u mnie w 4/5/ew.6 klasie dziewczynom najpierw wyrastało owłosienie pod pachami, a potem łonowe.
sami10 - Sob 11 Wrz, 2004 17:29
Temat postu:
kasiulka14latek napisał/a:
sory sami10 ale wydaje mi sie ze klamiesz albo teraz albo we wczesniejszym temacie. wczesniej jak ja napisalam ze mam pod biustem 66cm a w 73cm to napisalas ze ty masz wieksza roznice (poprostu wiekszy biust) a teraz napisalas ze u ciebie roznica wynosi 6cm , a u mnie 7cm. wiec sie zastanow. z tego co teraz napisalas to wynika ze to ja mam wiekszy biust. a jak to mozliwe ze nosisz miseczke A skoro masz MNIEJSZE?? zeby nosic miseczke A roznica miedzy obwodem w biuscie a pod biustem musi wynosic 12cm. u ciebie jest to zaledwie polowa czyli 6cm. wiem ze to zalezy od firmy ale A i tak byloby za duze... cos krecisz.... najpierw piszesz ze masz wieksze, pozniej okazuje sie ze jednak masz mniejsze, a na koniec ze masz duze (bo przeciez miseczka A). mozesz mi to wytlumaczyc????
myslę że nie kłamię lepiej zmież się jeszcze raz zle nie wiem jak mam Ci to udowodnić żę nosze 70a
pechowa ona - Sro 15 Wrz, 2004 15:48
Temat postu: Hey
Nie przejmuj się !!! Moja kumpela ma 17 lat i jest płaska jak nie wiem co... Very Happy
A więc teraz spełniam Twoje życzenie :

WIEK: 11 lat
WYMIARY: pod 74cm w biuście 80cm
WAGA: 51 kg
WZROST: 151cm
OKRES: Mam okres od niedawna (od 2 dni, 13 września)
STANIK: Noszę stanik rozmiar...75 a lub b zależy
OWŁOSIENIE: łonowe, pod pachami i jest takie przeciętne
ŚLUZ: Śluz mam już od dawna, ale dokładnie nie wiem od kiedy.
MeGi111 - Sro 15 Wrz, 2004 16:20
Temat postu: :)
No to ja też się przyłączę Wink

WIEK: od tygodnia 15 latek SmileSmileSmile
WYMIARY:szczerze to nie mam pojęcia... zawsze miałam kompleksy co do małego biustu, ale już jest OK biggrin
WAGA:około 51kg (błeeee... czemu ja musze być taaaaaaaaaka ciężka?? :/)
WZROST: coś powyżej 165cm
OKRES: od 2 lat i 2 tygodni około Smile
STANIK: nosze of course... rozmiar... yyyy.... chyba cosik między A i B...
OWŁOSIENIE: nio mam, mam :/
ŚLUZ: też mam i to od dawna :/
Keska - Sro 15 Wrz, 2004 21:07
Temat postu:
Nie martw się, mama mojej przyjaciółki dostała miesiączki, kiedy miała 17 lat!!!!!!!! Możesz mi nie wierzyć, ale przyjaciółka mi to powiedziała, a jej oczywiście mama Smile Kiedy rozmawiałyśmy na wychowaniu do życia w rodzinie z p. pedagog z miesiączce, przyjaciółka o tym wspomniała, a nauczycielka aż wskrzyknęła: "I twoja mama nie była u ginekologa??" Okazało się, że była, a ten powiedział, że musi czekać. I się doczekała! Wink I Ty się doczekasz, nie przejmuj się!
Keska - Sro 15 Wrz, 2004 21:11
Temat postu:
Hej, Sami10, a może Ty nosisz 70AA, a nie 70A?? Bo to się różni! 70A jest większe od 70AA!
AguSia :)) - Czw 30 Wrz, 2004 16:18
Temat postu:
1. 13
2. nie wiem
3.51 ale chcialabym mniej
4. 164
5. od 2 lat
6. 70A (chyba)
7. jest a ile to sprawa prywatna
8. od dawna
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 22:05
Temat postu:
Więc teraz ja:

+ 14 lat
+ hm... mierzyłam się ostatnio ale nie pamiętam Wink
+ 46
+ 170 cm Smile
+ nie (ale już blisko, uh Razz)
+ 70AA lub 65A-70A (zależy jakie Wink)
+ pod pachami mam, w miejscach intymnych też... :/
+ dokładnie roczek Mr. Green
Anonymous - Pią 01 Paź, 2004 21:48
Temat postu:
-13 latek
-w biuscie 90 a pod chyba 80 albo 70 iles
-49kg
-157cm
-nie mam
-nie wiem Mad
-na ee intymnym miejscu i pod pachą 1 wlosek wiecej nie powiem
-chyba tak:P
Julia - Nie 15 Sie, 2010 17:19
Temat postu: Re: niech wszystkie dziewczyny tu napisza ;) prosze...
kasiulka14latek napisał/a:
no wiec tak. chcialabym aby wszystkie dziewczyny napisaly tutaj:
-swoj wiek
-wymiary w i pod biustem
-wage
-wzrost
-czy maja okres czy nie i od kiedy go maja
-czy nosza staniki i jakie rozmiary
-czy maja owlosienie lonowe i pod pachami i czy jest go duzo
-czy maja wydzieline sluzowa


bede wan za to bardzo wdzieczna. wymyslilam ten temat zjednego powodu : ja mam 14lat, jestem plaska, nie mam okresu, jestem niska. i moja mama mi wmawia ze ja sie prawidlowo rozwijam. wiem ze kazdy dojrzewa w innym czasie ale ja prawie wcale!
a oto moje odpowiedzi:
-wiek 14lat (za4dni)
-pod 66cm, w 72-73cm
-ok 44kg
-rawie 160cm
-nie mam okresu i chyba nigdy go nie dostane Sad ;(
- nosze stanik 65AA i zerowke (od niecalych 2tygodni)
- mam geste i dlugie owlosienie lonowe i troche dlugich i ciemnych wlosow pod pachami
-mam wydzieline od poltora roku




1.12
2.nie wiem
3.38kg
4.150cm
5.nie!
6.tak 0
7.pod pachami nie a na dole tak
8.tak 4 miesiące
Nie martw się Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
SIMON300195 - Nie 15 Sie, 2010 17:52
Temat postu:
Julko nie odnawiamy starych tematów kontynuujemy tematy nie starsze niż 2 - 3 tygodnie Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group