Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Trądzik

Buziaczek - Pon 30 Sie, 2004 11:42
Temat postu: Trądzik
Siema Exclamation Zna ktoś dobre leki na trądzik Question To może być śmieszne że mam już trądzik i ide do 4 klasy czy to normalne?Moja mama mówi że już dojrzewam czy to prawda?
słoneczko - Pon 30 Sie, 2004 12:32
Temat postu:
to całkiem noramlne że masz trądzik i to że sie zorwijasz.powinnas używać toników antybakteryjnych,czesto myś twarz specjalnymi żelami antybakteryjnymi do cery trądzikowej i polecam "afrodyte"to taki płyn do przemywania twarzy wacikiem skuteczny przynajmniej na moje pryszcze,jest niedroga i dostaniesz ja w aptece.
nie powinnaś wycisakć pryszczy bo później zostaja małe dziurki które wyglądaja mało estetycznie,jeżlei sie już na to godzisz to powinnaś robić to chusteczką aby zarazki nie dostały sie do ranki bo może zacząć ropieć i wtedy bedzie znacznie gorzej.
jeśli masz pojedyncze wypryski polecam punktowe żele czy coś takiego na szybsze gojenie.aby zaretuszować mozesz wypróbować antybakteryjny korektor na wypryski.
pozdrawiam Wink
Anonymous - Pon 30 Sie, 2004 18:14
Temat postu:
I co z tego, że idąc do 4 klasy masz trądzik Wink
Poprostu dojrzewasz. Na trądzik pomoże Ci żel do mycia twarzy antybakteryjny, np. 'Nastolatki', 'Crearasil' <--- czy jak to się pisze Smile
Również tonik i inne płyny dotyczące do zwalczania trądzika.
Anonymous - Pon 30 Sie, 2004 20:53
Temat postu:
Clerasil total control Smile ja tego uzywam nie jest mi jakoś super potrezebny ale jednak i wydaje mi się że on jest dobry bo odświeża i wogule ... pozdrowionka!!!!!!! Very Happy
mroweczka - Pon 30 Sie, 2004 21:05
Temat postu:
Clerasil total control- a to nie jest czasami dla dziewczyn? Czy mi sie tylko tak zdaje? Smile
Iśka - Pon 30 Sie, 2004 22:39
Temat postu:
Tak, zdecydowanie wszystkoe rzeczy z Clerasil'u (czy jak to tam odmienić Razz)
Ja używam ostatnio takie nawilżone płatki do całego ciała. Są znakomite. Nic innego nie jest potrzebne, one tak oczyszczają skórę, że żadne kremy i maście nie są już potrzebne... Jutro spradzę jak się dokładnie nazywają (dzisiaj już nie chce mi sie biegać do łazienki Razz)
klacz - Wto 31 Sie, 2004 00:28
Temat postu:
Ja idę do V klasy, a jakieś pół roku temu dostałam trądzik:/Dostaje się go w różnym wieku.
Ja używam korektoru(a?) Clearskin. Pomaga mi. 3-4 razy smaruję, i pryszcz znika:]
Juwenta - Wto 31 Sie, 2004 09:29
Temat postu:
Radzę Ci codziennie przemywać twarz tonikiem, możesz też uzyć żelu do mycia twarzy i kupić sobie jakiś preparat, np. maść czy korektor zeby stosować na pryszcze jak sie pojawią. Ja nie mam problemów z cerą wiec za bardzo kosmetyków nie potrzebuję, używam czasami toniku (Ziaja-Tin Tin, antybakteryjny) i jak mi cos wyskoczy to przemywac płynem Afrodyta, on jest do stosowania punktowego i jest zbyt mocny by przemywać nim całą twarz, wiec jego mam na rózne niespodzianki Wink Są też maści, żele na trądzik, ja akurat nie znam nazw żadnych, ale mozna w aptece spytać.
Buziaczek - Wto 31 Sie, 2004 14:12
Temat postu:
Dzięki za rady!KleO piszę się Clerasil
Vandit - Wto 31 Sie, 2004 14:58
Temat postu:
Ja Ci powiem tylko tyle ... Jesli przezywasz ciezko okres dorastania, masz duzo syfkow i tradzik tzn, ze masz duzo hormonow. A co za tym idzie w przyszlosci gdy zaczniesz wspolzycie bedziesz mial z tego wieksza przyjemnosc niz osoby ktore okres dorastania przechodzili spokojniej ;-D
Akacja12 - Sro 01 Wrz, 2004 16:38
Temat postu:
polecam zwykły spirytus salicylowy do kupienia w aptekach bo większość toników i tak z tego się składa po za tym jest to tańsze i na pewno skuteczne.
Anonymous - Sro 01 Wrz, 2004 19:17
Temat postu:
A ja polecam kosmetyki Avon'u. Są dobre i skuteczne. I nawet nie takie drogie Wink
Chesterka - Czw 21 Paź, 2004 13:22
Temat postu:
Ja używam toniku Benezacne i bardzo dobrze działa, starcza na długo i nie jest drogi. Very Happy
BamBI - Czw 21 Paź, 2004 14:40
Temat postu:
trądzik w 4 klasie to normalka po prostu szybciej dojrzewasz
w jakiejś reklamie widzialam jakiś taki żel punktowy, że po jednej nocy pryszcze znikają Very Happy
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 14:46
Temat postu:
Juwenta - nie zgadzam się z tobą. Nie wolno przemywać twarzy tonikiem codziennie, ponieważ skóra potwornie się wysuszy. Nie polecam...
Tavion - też używam kosmetyki AVON (moja mama jest konsultantką :)). Używam tonik (niestety, został on wycofany ze sprzedaży), a mój brat punktowy żel na wypryski. Są ok. Aha, punktowy żel kosztuje !!!20 zł!!! a mój brat kupił ten sam w promocji za 7 zł. czy jakoś tak...
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 15:29
Temat postu:
ja polecam mydło PROTEX :) antybakteryjne, bo jest naprawde extra. trochę wysusza - fakt, po myciu muszę zawsze smarować ryjka kremem, ale pryszcze znikają srednio do dwóch dniach.
Juwenta - Czw 21 Paź, 2004 15:45
Temat postu:
ewqq-nzlg napisał/a:
Juwenta - nie zgadzam się z tobą. Nie wolno przemywać twarzy tonikiem codziennie, ponieważ skóra potwornie się wysuszy. Nie polecam...

Jesli czuje ze mam wysuszona skore to smaruje ją kremem, ale sa delikatne toniki ktore nawet sa przeznaczone do codziennego stosowania. Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group