Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - gdzie mój okres:P

Mała - Czw 09 Wrz, 2004 17:40
Temat postu: gdzie mój okres:P
ja wiem że normalne że okresy są nieregularne, ale mam od maja. i miałam wszystko regualrne. ostatni cykl byl 6-10 ale był bezowulacyjny. kiedy bede miala normalny:> ? bo sie stresuje!
panienka_wierzba - Czw 09 Wrz, 2004 20:18
Temat postu:
Mała a ja trochę sobie posarkazmuje i odpowiem Ci, że Twój okres pojawi się 13 Września około godizny 18 =DDDD pamiętaj żeby się zabezpieczyć bo to nie miło kiedy siedzisz z kolegami, noi wstajesz a tu czerwono =P.

A tak serio to hm... może się zdażyć, że okres pojawi Ci się dopiero w przyszłym miesiącu =D wiesz te stresy =P więc nie przejmuj sie i nie stresuj sie jeszcze bardzije =D pozdrowienia Mr. Green
Anonymous - Czw 09 Wrz, 2004 20:27
Temat postu:
Okres na początku zawsze jest nieregularny. Ja miesiączkuję już 4 rok a i tak mi się cykl waha. O niewiele, ale jednak. Więc nie przejmuj się tym, nie stresuj się, bo to jeszcze bardziej opóźni Ci okres, a przede wszystkim zawsze miej przy sobie podpaskę. Albo noś wkładki higieniczne - nic Cię nie zaskoczy Smile A okres pierwszego dnia nie jest obfity, więc po kłopocie ;] Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Sob 11 Wrz, 2004 21:18
Temat postu:
Nata! O ja! Na pewno jestes w ciazy, trza bylo sie tak nie upijac!!!!!
Mlahah Smile Nie no, ale nie upijaj sie Smile
Blanka - Nie 12 Wrz, 2004 12:17
Temat postu:
Wedlug obliczen Panienki wierby, jutro dostaniesz okres Wink ale na serio. Po gora 2 latach powinien sie chyba unormowac.

Femme Fatale: NIektore dziewczyny (bardzo zadko sie to zdaza) maja od poczatku regularny okres, pisalas ze masz od 4 lat i dalej sie wacha, ja mysle ze to troszke zle bo to dlugi odcinek czasu....
Anonymous - Nie 12 Wrz, 2004 12:33
Temat postu:
Blanka napisał/a:
Femme Fatale: NIektore dziewczyny (bardzo zadko sie to zdaza) maja od poczatku regularny okres, pisalas ze masz od 4 lat i dalej sie wacha, ja mysle ze to troszke zle bo to dlugi odcinek czasu....


Heh, mój lekarz zawsze mówi -> "Macica nie zegarek. Gdyby nim była, nosiłabyś ją na ręku" Smile Cykl nie waha mi się o dużo, zwykle od 1 do 3 dni. To całkiem normalne, wierz mi ;]
Mała - Nie 12 Wrz, 2004 12:56
Temat postu:
ja wczoraj dostałam:> jest już
panienka_wierzba - Nie 12 Wrz, 2004 12:58
Temat postu:
uuuuu pomyliłam sie o 2 dni =( Crying or Very sad ale jestem smutna z tego powodu =( ale i szczęścliwa że już dobrze =]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group