Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Nie za często ? :P

Iśka - Czw 09 Wrz, 2004 17:45
Temat postu: Nie za często ? :P
Na samym początku miałam okres co 27 dni.. to wydawało mi się normalne, potem przez jakieś pół roku miałąm co 23 dni (co juz było conajmniej dziwne), potem 2 razy miałam okres po 18 dniach od poprzedniego, a teraz już 2 raz mam po 15 dniach ! Czy to nie za często ? Ja wiem, że miesiączka w okresie dojrzewanie jest nieregularny, ale mi czas pomiędzi nimi się coraz bardziej zmniejsza ! Niedługo non stop będę go miała ! Neutral
Juwenta - Czw 09 Wrz, 2004 18:41
Temat postu:
odczekaj tak jeszcze z pare miesiecy, jesli bedzie tak ciagle a czas bedzie sie dodatkowo pomniejszał za kazdym razem miedzy okresami to wybierz sie do lekarza, bo okres co 2 tyg. który sie powtarza od dłuższego czasu normalny raczej nie jest....ale glowa do góry, odczekaj jeszcze troche czasu, później dla pewnosci pójdź do lekarza zeby sie wyjaśniło.
Anonymous - Czw 09 Wrz, 2004 18:55
Temat postu:
Mi się wydaje, ze jest trochę zbyt często, ale odczekaj kilka miesięcy i zobacz. Obserwuj też czy nie masz za długiego okresu, bo to czasem jest razem. Miała tak siostra kolezanki i musiała iść do lekarza.
NaStKa - Sob 11 Wrz, 2004 15:37
Temat postu:
Tez tak miałam, nio i mama wyciągnęła mnie do ginekologa, który powiedział, ze to normalnie, zbadał mnie stwierdził ze jestem zdrowa i przepisał leki na uregulowanie okresu...a ja sie wtedy tak bałam Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group