Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Dziewczyny powiedzcie mi !

pechowa ona - Wto 14 Wrz, 2004 18:27
Temat postu: Dziewczyny powiedzcie mi !
Wczoraj i dzisiaj zauważyłam na majtkach kilka małych czerwonych kropek. Mam bardzo duzo śluzu albo gestego i bialego albo gestego i przezroczystego. Powiedzcie mi czy moge spodziewac sie miesiaczki ? Czy ktoras z was była w takiej samej sytuacji jak ja ? NAPISZCIE brdzo was prosze ! z gory dziekuje.
słoneczko - Wto 14 Wrz, 2004 18:37
Temat postu:
dużo było już poruszanych takich tematów.okresu mozesz sie spodziewać za niedługo nie koniecznie za miesiąc ale moze sie on pojawić dopiero za kilka lub kilkanaście miesięcy.
Anonymous - Wto 14 Wrz, 2004 18:39
Temat postu:
Ja też tak miałam kilka razy,jednak miesiączki nie dostałam. Wydzielina zawsze jest zapowiedzią miesiączki i możesz się jej spodziewać od 6 miesięcy do 2 laat po pojawieniu sie wydzieliny :-)
Anonymous - Wto 14 Wrz, 2004 18:45
Temat postu:
Luudzie, nie bądźcie monotematyczni... Rolling Eyes Już tyle razy był poruszany ten temat, że krew mnie zalewa, jak widze takie posty Confused Ehh... No dobra, przejdźmy do konkretów Razz Możliwe, że to była już Twoja miesiączka. Czasem - na początku of course - się tak krwawi. Stajesz się kobietą, ot co. Wink
Malvina - Wto 14 Wrz, 2004 18:45
Temat postu:
Dlaczego nie ma odpowiedzi że sie jeszcze nie dostało ?
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 18:11
Temat postu:
No jasne.Może już do Ciebie przyjechać ciotka, ale to jeszcze nie jest pewne.
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 20:56
Temat postu: Ja też...
Ja też tak mam już przez ...Od 4 klasy w zasadzie to gdzieś tak od środka tej klasy ,a jestem teraz w 5 kl.Ja też niestety niewiem co to oznacza ! więc ci nie pomoge :? A Jeżeli ktoś by wiedział to niech pisze!!!
pechowa ona - Sob 06 Lis, 2004 10:50
Temat postu:
Tak akurat przypomnialo mi sie o tym temacie Wink Niedawno, dokladnie 20 października dostałam okresu... Confused Trwał 6 dni... Nie wiem czy mam się cieszyc Very Happy czy plakac Crying or Very sad Dla mnie to tylko problem... Mam zamiar zaczac uzywac tamponow bo podobno czuje sie w nich bardzo swiezo i komfortowo Smile THX za rady Cool
Anonymous - Sob 06 Lis, 2004 10:55
Temat postu: darmowe próbki
http://eu.itsmybody.com najpierw zamów darmowe próbki (-: tamponów
pechowa ona - Sob 06 Lis, 2004 11:05
Temat postu:
Dzieki, co prawda znam ta stronke. Moja mama sie nie zgodzila na te bezplatne probki... Powiedziala ze jestem za mala, a ja jej kity wciskalam ze chce ta ksiazeczke... Jak ja przekonac ?
Anonymous - Sob 06 Lis, 2004 11:14
Temat postu: ty nie jestes dzieckiem.
Powiedz mamie ze juz jestes na tyle duza ze chcesz sama za siebie decydowac. I ze juz nie jestes małym dzieckiem albo ze twoje kolezanki juz zamuwily i ty tez chcesz miec. sprubuj
pechowa ona - Sob 06 Lis, 2004 11:34
Temat postu:
Dzieki Flower Zaraz sie pojde zapytac i cos napisze czy sie udalo czy nie Cool
pechowa ona - Sob 06 Lis, 2004 11:56
Temat postu:
No wiec Very Happy Mama mi powiedziala ze mam sobie kupic w sklepie twoje pierwsze OB, bo wyjdzie mnie to taniej a jesli sie wstydze to ona mi kupi Smile Mysle ze naprawde mi kupi a nie robi sobie ze mnie jaj Wink Bo ja wstydzilabym sie zapytac o te tampony w aptece czy w kiosku bo tam wszyscy mnie znaja... Serdeczne dzieki dla Ciebie za pomoc Wink
Anonymous - Sob 06 Lis, 2004 12:02
Temat postu:
Nie ma za co Klaudia22222222222

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group