Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - Sims 2 - trochę info :)

Spanielka - Sob 18 Wrz, 2004 12:04
Temat postu: Sims 2 - trochę info :)
Siemka
Post ten napisałam dla fanów The Sims i dla tych którzy ciekawią się co będzie w lepszego w The Sims 2 jeśli jeszcze w nie nie grali.
Mam nadzieję że komuś to się przyda Wink Rolling Eyes

----------------

Simowie nie będą musieli być małżeństwem żeby starać się o dziecko. Wystarczy że będą w sobie zakochani.

Simki będą mogły urodzić bliźnięta. Trojaczków niestety już nie.

Simka będzie mogła zajść w ciąże 8 razy.

Dorosła Simka będzie mogła zajść w ciąże z Simem w podeszłym wieku. Starszy Sim może umrzeć przed narodzeniem dziecka i taki dzidziuś nie będzie znał swojego taty ani posiadał żadnych wspomnień o nim Sad

Niemowlęta nie będą raczkować.

Niemowlęta będą karmione butelką, a nie piersią.

Dzieci nie będą umierały aż do czasu kiedy staną się nastolatkami. Wtedy będą mogły, tak jak dorośli Simowie, zginąć w pożarze lub na skutek choroby.

Jeśli małe dziecko zostanie sierotą, zabierze je pracownik socjalny. Osierocone dzieci będą oddawane do adopcji. Inna rodzina będzie mogła zaadoptować małą sierotkę.

Simowie będą mogli zakochać się w złodzieju, pokojówce, ogrodniku, dostawcy pizzy itp. i poślubić tę osobę. Niestety, poślubienie barmana nie zapewni darmowych drinków Wink

Nastoletni Simowie będą mogli kontynuować swój romans dopiero gdy obydwoje dorosną. Nie jest możliwy romans między nastoletnim i dorosłym Simem.

Simowie będą mogli być homoseksualni. Tworząc własnego Sima na początku gry nie będzie można wybrać jego orientacji seksualnej.

Będzie można czynić przygotowania do wesela kupując specjalne obiekty, np. łuk weselny, tort weselny itp. Będzie można zaprosić rodzinę i przyjaciół na uroczystość.

Poszczególne etapy życia Simów trwać będą:
niemowlę - 3 dni
małe dziecko - 4 dni
dziecko - 8 dni
nastolatek - 15 dni
dorosły - 29 dni.
starzec - 11-31 dni.

Proces starzenia Simów będzie można powstrzymać przy pomocy Eliksiru Życia, specjalnego przedmiotu uzyskanego w nagrodę za realizowanie dążeń oraz dzięki kodom (niestety ekipa nie podaje jakim). Zastosowanie Eliksiru Życia nie spowoduje, że Sim cofnie się na sam początek rozwoju ale jedynie na początek aktualnej grupy wiekowej.

Aby ocalić Sima od śmierci należy zgadnąć w której ręce Kostucha "trzyma" duszę.

Nie będzie działał kod "rosebud".

Będzie pięć rodzajów dążeń:
Fortuna
Popularność
Wiedza
Rodzina
Romans

Każdy Sim będzie miał jedno dążenie, a oprócz tego kilka potrzeb i obaw.
Dążeniem niemowląt i dzieci będzie dorośnięcie, które zawierać będzie dążenie do nauczenia się się chodzić i mówić, zawiązywania przyjaźni itp. Kiedy staną się nastolatkami, gracz będzie mógł wybrać rodzaj dążenia, takiego jak u dorosłych.

Simowie nie będą posiadali własnych aut.

Simowie będą mogli zmieniać kolor włosów i uczesanie przy pomocy lustra. W ten sam sposób będzie można zmieniać wygląd Simów w ciągu ich życia.

Na śniadanie w zależności od posiadanych umiejętności Simowie będą mogli zrobić: naleśniki, grzanki, müsli i omlet.

Będzie 10 ścieżek zawodowych, każda składać się będzie z 10 poziomów.

Simowie będą mogli malować portrety innych Simów oraz przedmioty znajdujące się w domu.

Sąsiedzi mogą biegać obok domu, jednak nie będzie można nakazać tego sterowanemu przez nas Simowi.

Simowie będą się teraz także bać karaluchów.

Simowie będą mogli szpiegować swoich sąsiadów przy pomocy teleskopu.

Simowie będą mogli teraz też dorobić pisaniem książek. Nie będzie to jednak zawód. Będzie to funkcjonować na tej samej zasadzie co sprzedaż namalowanego przez nich obrazu.

Nastoletni Simowie będą mogli pracować jako np. kieszonkowiec, pomywacz, osoba pilnująca porządku przy przejściach dla pieszych.

W The Sims 2 Kassandra Ćwir będzie dorosła.

(...)

W grze jest wiele sposobów uchwycenia perspektywy, obracania widoku i przybliżania. Widok można przybliżyć do tego stopnia, że zobaczy się pryszcze na twarzy nastolatka (tak na marginesie mogą oni stosować krem przeciwko pryszczom).

To, że Simka po zbliżeniu będzie mamą widać będzie już następnego dnia rano. Będzie ona już „grubsza” i zacznie się jej wzmagać apetyt.

Gracz będzie otrzymywał powiadomienie, że jego Sim się starzeje i w jakim dniu to nastąpi. Tylko tego dnia można będzie zorganizować przyjęcie urodzinowe.

źródło: Sim Stuff

No to tyle ciekawostek Smile
pozdrawiam

Ps.Ja jeszcze nie grałam w The Sims 2 a Wy graliście?Napiszcie Wasze opinie o tej grze Smile
Anonymous - Sob 18 Wrz, 2004 12:07
Temat postu:
Ściągam to - nie ma mocnychh!!!!!
Ale kupię oryginał, na razie nie mam kasy Wink
Anonymous - Sob 18 Wrz, 2004 12:26
Temat postu:
Mam kody Mr. Green

CTRL+SHIFT+C (CTRL+SHIFT+B)

Kaching = + 1000 kasy
moveObjects on (off) = przesuwanie obiektów

Przykro mi, tylko tyle znalazłam - wg. mnie to najważniejsze kody.
Czekam jeszcze na ten Eliksir Życia Wink
klacz - Sob 18 Wrz, 2004 12:47
Temat postu:
buuu...a ja chyba nie będę miala:( wymagania TS2 przerastają mój komputer. Po za tym, będę mieć [chyba] niedługo reinstalkę na linuxa więc...już napewno odpada Sad
Anonymous - Sob 18 Wrz, 2004 13:47
Temat postu:
Ja kupię gdzieś za 2 tygodnie. Ale też nie wiem czy pójdzie.
Wymagania to to ma kosmiczne Sad
Spanielka - Sob 18 Wrz, 2004 14:11
Temat postu:
Masz rację Tavion simsy 2 mają kosmiczne wymagania i to chyba jest jedyny minus tej świetnej gry Sad ale cóż miejmy nadzieję że pójdzie na naszych kompach Smile
A tak wogle to ten kod moveObjects on (off) do przesuwania obiektów to czy wiesz może czy on będzie działał też na simy? Tz. Czy będze można przesunąć danego simsa albo go usunąć tak jak w "zwykłym" The Sims ?
Anonymous - Sob 18 Wrz, 2004 18:25
Temat postu:
Nie mam pojęcia. Ale wydaje mi się, że tak.
(Bo ja ich kasowałam, a jak się pojawiali to mieli potrzeby na full Very Happy )
Anonymous - Nie 19 Wrz, 2004 06:59
Temat postu:
Ładnie się zapowiada Wink
nie podam. - Nie 19 Wrz, 2004 08:38
Temat postu:
Ja już simsy mam od czwartku. Gra jest COOL
Anonymous - Nie 19 Wrz, 2004 16:15
Temat postu:
A ja 3małam... Opakowanie w dłoni Crying or Very sad ... Ale nie kupiłam. Kasy mi zabrakło... W ogóle Simsy miały kosztować 140 zł, a w Empiku były po 159... Cholera. Jeśli dobrze pójdzie - będę miała Simsy za tydzień. Jeśli źle - kto wie... Rolling Eyes Pieprzona kasa. Confused
Anonymous - Nie 19 Wrz, 2004 16:17
Temat postu:
Mi zabrakło 29,-. Już szłam do kasy, spojrzałam na opakowanie...
Normalnie płakać mi się chciało Sad
Anonymous - Nie 19 Wrz, 2004 16:36
Temat postu:
Znam ten ból Confused Zresztą, obydwie czekałyśmy na ten dzień od miesiąca [dobrze liczę Wink ?], a tu takie coś... Normalnie krew mnie zalewa na samą myśl.
klacz - Nie 19 Wrz, 2004 22:09
Temat postu:
A mi powiedzieli rodzice, że jak gra troche stanieje(uhh...żeby chociaż 1zł:/) i komp wytrzyma to mi kupiąbiggrin więc jeśli będzie działać-zostaje przy windowsie- nie ma gry, nie ma windowsa, Linux czeka:P
Naomi - Czw 23 Wrz, 2004 19:33
Temat postu:
Ja też będę miała... Już nie mogę się doczekać Very Happy
Czytałam o Simsach 2 baaardzo dużo i z tego co przeczytałam gra jest świetna Laughing
Malvina - Czw 23 Wrz, 2004 21:37
Temat postu:
Gra jes ciekawa ... ale wymagania ... Ale trudno będzie sie nauczyc kierowac ... bo to przeciez 3d Smile
Kamix - Sob 25 Wrz, 2004 08:33
Temat postu:
No no mimo ze w simsow ostatnio nie lubie grac to sobie wyjatkowe zagram jak mi ta czesc do lapek wpadnie Wink
panienka_wierzba - Sob 25 Wrz, 2004 11:22
Temat postu:
jeeeeeeee ja kce simsy 2 =DDDDDDDD teraz tylko poszukiwania wersji pirackiej oczywiście (prawdopodobnie do końca tygodnia będe miała ^^)
Naomi - Nie 26 Wrz, 2004 11:55
Temat postu:
Ja już mam ! Troszkę się zawiodłam... Jak na zawodowego gracza w simsy są zbyt mało ,,rozbudowane".

Mam problem...
Jak się buduje, kładzie podłogę, tapetę... Bo ja nie dam rady... Nie da się tak jak się to robiło w Simsach 1... Pomóżcie Sad
Anonymous - Nie 26 Wrz, 2004 12:10
Temat postu:
Nic nie mówcie. Mój mąż (z Sims 2) zaszedł w ciążę. Chodzi z brzuchem.
Anonymous - Nie 26 Wrz, 2004 15:24
Temat postu:
Ale serio jest w ciazy, czy moze tylko si zestarzal i przytyl?
nie podam. - Nie 26 Wrz, 2004 15:25
Temat postu:
On nie wszedł w ciąże tylko przytył, bo mu za dużo jedzenia dawałaś.
Anonymous - Nie 26 Wrz, 2004 16:02
Temat postu:
Mówię, że jest w ciąży! Neutral
Baba go całowała i było pytanie czy chcemy mieć dziecko? Odpowiedziałam tak.
Powybierałam możliwości itp.
Mija jakiś czas i patrzę, a to nie baba jest z brzuchem, tylko facet.
Anonymous - Nie 26 Wrz, 2004 18:45
Temat postu:
To na ilu jest płytkach? Duże trzeba mieć wymagania komputerowe!? Proszę o szybka odpowiedź..Z góry dziękuję ;)
nie podam. - Nie 26 Wrz, 2004 19:00
Temat postu:
The Sims 2 jest na zajmuje 4 płyty.
Malvina - Nie 26 Wrz, 2004 19:09
Temat postu:
Zajmuje 4 płyty i trzeba miec duze wymagania . Jakbys zerknęła do góry to bys nie musiala sie nas pytac Wink
Naomi - Pon 27 Wrz, 2004 15:32
Temat postu:
Moze ktoś odpowiedzieć na mój post ?

Mam problem...
Jak się buduje, kładzie podłogę, tapetę... Bo ja nie dam rady... Nie da się tak jak się to robiło w Simsach 1... Pomóżcie

Malvina - Pon 27 Wrz, 2004 20:28
Temat postu:
Trodno wyjasnic .. przeczytaj tą ksiazeczke albo wejdź na samouczka Wink
Anonymous - Pon 27 Wrz, 2004 21:05
Temat postu:
A ile one zajmują? miejsca na komputerze? jak mozna sprawdzic czy ma się wyznaczone wymagania pamietam ze STart/uruchom..ale co dalej nie wiem
Dexter - Wto 28 Wrz, 2004 13:20
Temat postu:
Claudia napisał/a:
A ile one zajmują? miejsca na komputerze? jak mozna sprawdzic czy ma się wyznaczone wymagania pamietam ze STart/uruchom..ale co dalej nie wiem


Żeby sprawdzić ile zajmują na dysku to wejdź na C:/ProgramFiles/ i kliknij prawym przyciskiem myszy na folder z grą (chyba to będzie Maxis) i kliknij Właściwości.

Wymagania:
Windows 98/Me/2000/XP
procesor 800 MHz
256 MB RAM
karta graficzna 32 MB
3.5 GB HDD
Anonymous - Wto 28 Wrz, 2004 13:30
Temat postu:
nie mam tej gry! i chodzi mi o to czy ktos ma i moze sprawdzic ile zajmuja zebym na czarno nie kupywała..Wiem jakie one maja wymagania tylko jak mozna sprawdzic swoj komputer grafike , i wogole ...czy ma takie wymagania jakie powinny byc
Malvina - Wto 28 Wrz, 2004 16:03
Temat postu:
JEsli chodzi Ci o takie sprawdzanie .. ze naciskasz czy masz to .. i tam Ci się pokazuje czy komp spełnia wymagania czy nie.... to nie ma tam takiego czegos.

Mam takie pytanie do ludzi ktorzy mają Sims2... Gdzieś czytałam ze mozna tam jeździć do sklepow ... wiecie moze czy da się? Bo ja nie znalazłam takiego czegos:>
zazulita - Wto 28 Wrz, 2004 18:36
Temat postu:
W Simsach 2 nie można mieć monitora mniejszego niż 17 cali. Ja mam moniktor 15 cali i nie mogę w to grać. Uważam, że to skandal!!
Anonymous - Wto 28 Wrz, 2004 20:43
Temat postu:
Jejku ile mam razy tłumaczyć NIE MAM TEJ GRY CHCĘ JĄ KUPIĆ JAK MOGĘ SPRAWDZIĆ NA SWOIM KOMPUTERZE SWOJE WYMAGANIA?! ILE MAM RAM , KARTE GRAFICZNĄ ITP ITD! ;) I ile one zajmują jeżeli ktoś wie i ma tą gre może sprawdzić?
Dexter - Wto 28 Wrz, 2004 20:51
Temat postu:
zazulita napisał/a:
W Simsach 2 nie można mieć monitora mniejszego niż 17 cali. Ja mam moniktor 15 cali i nie mogę w to grać. Uważam, że to skandal!!

A co ma do tego monitor? jak nie widać tego co trzeba to zmień rozdzielczość.

Cytat:
Jejku ile mam razy tłumaczyć NIE MAM TEJ GRY CHCĘ JĄ KUPIĆ JAK MOGĘ SPRAWDZIĆ NA SWOIM KOMPUTERZE SWOJE WYMAGANIA?! ILE MAM RAM , KARTE GRAFICZNĄ ITP ITD! Wink I ile one zajmują jeżeli ktoś wie i ma tą gre może sprawdzić?

Prawym przyciskiem myszy kliknij na ikonę Mój komputer i wybierz Właściwości i tam są dane o RAM'ie i CPU
a k. graficzną sprawdzisz klikając na pulpicie prawym przyciskiem myszy (jak przy zmianie wygaszacza lub tapety) Właściwości -> Zakładka Ustawienia -> Przycisk Zaawansowane i tam w jednej z zakładek masz info o karcie graficznej.
Anonymous - Wto 28 Wrz, 2004 20:58
Temat postu:
The Sims 2 zajmuje coś koło 2500gb.
P.S - Nie mam pojęcia jak kłaść podłogi i ściany. Wie ktoś?
Dexter - Wto 28 Wrz, 2004 21:14
Temat postu:
Tavion napisał/a:
The Sims 2 zajmuje coś koło 2500gb.
(...)

Drobny błąd:
nie 2500gb a raczej ok 2,5 Gb (ok 2500Mb)
Malvina - Wto 28 Wrz, 2004 21:23
Temat postu:
Tavion napisał/a:
The Sims 2 zajmuje coś koło 2500gb.
P.S - Nie mam pojęcia jak kłaść podłogi i ściany. Wie ktoś?


JAk właczysz simsy .. to masz wybor dzielnic .. i tam na dole jest "Naucz się grac " no i tam wlazisz ... i jest kładzenie pogłogi ? czy cos takiego Wink ... i tam się nauuczysz...
Anonymous - Sro 29 Wrz, 2004 16:45
Temat postu:
Malvina. Wiem.
Słuchaj - wchodzę w tryb budowania, np. wybieram kładzenie podłogi. Naciskam na wybraną, i na ziemię. Ciągle jest ta strzałka, nie zmienia się kursor.
Tak jest z całym trybem budowania.
Czy to wina wersji? Pomocy.... Sad
mroweczka - Sro 29 Wrz, 2004 18:49
Temat postu:
Ja nie mam Sims 2 i nie bede mieć. Szkoda mi tego 200 zł...A poza tym nie wiem,czy mój komputer bedzie dobry tzn.czy spełnia wymagania. Ostatnio moja kumpela przyniosła do skzoły taką gazetę The Sims 2-cała o tej grze. Hehe Simsy będą mogły rzygać Smile Tavion-i co? Urodziło sie dziecko? Mr. Green
Anonymous - Sro 29 Wrz, 2004 21:17
Temat postu:
mroweczka, porwało mnie ufo.
I ten koleś jż nie wrócił ;(
Ale staram się o kolejne dziecko! ^^
A co do Sims - warto kupić!
panienka_wierzba - Czw 30 Wrz, 2004 08:38
Temat postu:
uuuuuuu porwało Cie ufo =( i pewnie Ci ukradli dziecko. a jak Ciebie nie było to facet uciekł Mad tak z tymi facetami jest =/ nie można im wierzyć Wink i życzę powodzenia w posiadaniu kolejnego dziecka (noi żeby tym razem się urodziło) no więc ja sobie ściągam z netu ^^ za darmo hihi żal (a psi,k a psik) mi 200 złotych, a na pudełku tam mi nie zalezy =P
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 18:39
Temat postu:
A wiec kochana ty moja wierzbo Wink
Po 1. ściągnij sobie antywirusa. Bo w tych Simsach z neta to jest całe mrowisko wirusów.
Po 2. to 159.90zł Wink
Po 3. Warrrrrto!

No to na tyle Wink
Pozdrawiam, hej ;*
Naomi - Czw 30 Wrz, 2004 19:41
Temat postu:
Ja mam ten sam problem co ty, Tavion Sad
Jeśli ktoś wie jak się kładzie podłogę, tapetę, buduje ściany niech pomoze ...
Proszę... Kwiat
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 19:47
Temat postu:
Młoda, to wina pirackiej wersji, dokładniej cracka. Nic na to nie poradzisz, tak jak ja.
Mam nadzieję, że niedługo będzie możliwe ściagnięcie jakiegoś cracka/patcha, nie blokującego budowania... Sad
Naomi - Czw 30 Wrz, 2004 19:59
Temat postu:
Chyba tak... Szkoda Sad
panienka_wierzba - Pią 01 Paź, 2004 11:44
Temat postu:
ja bede mieć Tavion-ciu moja ukochana dziewczynko =) przetestowane przez moich 20 znajomych =P na płytce która przeszła przez conajmniej 15 osób -_- i u nich tryb budowania też nie chdozi =( ale jeżeli tylko wygram w totolotka to jedną z pierwszych 100 rzeczy które sobie kupie będą to simy =P
Nadia25 - Sob 02 Paź, 2004 10:18
Temat postu: Pytanie do wierzby
Kwiat Wierzba a skąd ściągasz bo ja też bym chciała ściągnąć ale nie wiem z kąd Kwiat
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 12:33
Temat postu:
Znacie moze jakies fajne strony o the sims 2 ?:))

I jaka moza byc przyczyna ze simy wolno chodzą tzn... zmiast robic sima w 10 minut robie go w 05 h !!! bo mi się komp tnie i jak np. robie twarz i mi przybliża tą twarz to ona sie prybliza w dobre 5 minut :(((((((((( help!:(

Z góry dzieki za odpowiedz:*:*:* :))
Malvina - Sob 02 Paź, 2004 12:49
Temat postu:
Olcia masz mało miejsca na kompie ... oczyść... Mi za to jak robie czlowieka .. juz jest koniec i wyskakuje że za malo pamieci wirtualnej...:/
nie podam. - Sob 02 Paź, 2004 13:42
Temat postu:
Może też masz za słabego kompa.

Z tych stron możecie ściągnąć dodatki do The Sims 2
http://www.hairfish.com/mermaidcove/index.html
http://www.simagination.net/
http://daydream.etowns.net/
http://www.cosasdesims.com
www.simsincolor.dk
www.redrival.com/smallsims
www.wood4sims.de
www.tribecca-sims.com
www.geocities.com/similitude_nz
www.flamboyant.mivo.net
www.angelfire.com/va3/elstonebyrequest
http://www.vrzone1.com/thesims.htm
www.homepage2.nifty.com/farplane
www.iquebec.ifrance.com/simscocooning
www.stray.ru/queencamelia
www.simdesignsisters.com/sds
www.deesdecor4sims.com
www.ardeon.org/happy/sims2
www.geocities.com/homes4sims
http://sunairsims.enorth.com.cn/
www.wallsims.povlab.org
nie podam. - Sob 02 Paź, 2004 13:49
Temat postu:
Na tej stronie jest pełno ubrań http://www.simsincolor.dk/
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 16:40
Temat postu:
Nie podam, a możesz nie pisać osobnych postów na ten sam temat?
Jak widzę, lubisz sobie ponabijać.
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 17:12
Temat postu:
Tavion też sobie właśnie nabiłas posta :P mogłaś napisac to na priva :P

Zna ktos mzoe jakies stronki polskie z the sims 2?? :))
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 17:14
Temat postu:
A dlaczego miałabym nabijać, hę? Wink
Pisze się nie dla postów, nie dla rangi a dla satysfakcji, o.

www.kozacy.3d.pl niezła Wink
www.thesims.pl też
panienka_wierzba - Sob 02 Paź, 2004 18:06
Temat postu:
no dobra mam the sims 2 od wczoraj, niestety gra mi nie chodzi, chodzi mi tylko kreator, musze zrobić reinstalkę gry bo nie kce mi sie uruchomić mam zbytnie problemy z kompem =( jeżeli mi sie nie uruchomi msuze poczekać aż naparwie kompa a minie dobre z pare tygodni, miesięcy, nawet oryginalka by mi sie nie puściła gdybym miała. Bawiłam się dzisiaj i wczoraj kreatorkiem =) łiiiii jakąs super dzieefcynke zrobiłam, z takim wystającym ząbkiem, i z takim fajnym tatuażykiem i wogóle => ^^ beauty studio po prostu, ale ładna metalówka z niej wyszła Wink
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 20:55
Temat postu:
Fierzboooooo, a jak ten kreator się nazywa? Jak, jak, jak? Sad
bartek - Sob 02 Paź, 2004 22:07
Temat postu:
Co do jeżdzenia do sklepów w The Sims 2 mam propozycje: Gdy kupisz telefon w trybie kupowania, naciskasz na niego i wydajesz komendę, zeby sim zadzwonił na usługi (chyba) i tam masz do wyboru: taxi albo zakupy artykułów spożywczych. Wink
Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 09:42
Temat postu:
Do Młodej - wiem jak budować w pirackich wersjach - przeczytaj to uważnie.

Przeinstaluj Sims 2. (Tzn. usuń i zainstaluj jeszcze raz)
Nie zgrywaj cracka z płyty. Zostaw zainstalowane.
Wejdź http://tkk.pl/~chocobo/strona/serwer/inne/daemontools3.29.zip i zacznij ściagać ten program.
Rozpakuj go WinZipem.
Zainstaluj go gdzie chcesz.
Potem http://www.elite-downloads.net/gbw/files/Sims2v1.0MiniBackupImageEng.zip to ściągnij. Otwórz z zipa.
Włącz program Deamon Tools, już zainstalowane. W prawym dolnym rogu pojawiła się taka czerwona ikonka. Klikasz na niej prawym, wchodzisz w
Emulation -> Safedisc. Teraz ikona powinna zrobić się zielona.
Teraz wchodzisz w Virtual Cd/DVD-ROM -> Device 0: [jakaś literka] No media -> Mount Image
Teraz idzisz tam gdzie rozpakowałaś ten plik 2 i kilkasz na niego.
I już, działa! Smile Teraz grasz... i budujesz!
Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 09:46
Temat postu:
Zbyt skomlikowane Razz Ja chyba zamowie se Simy na gwiazdke... Albo Silent Hilla, tyle ze to chyba jeszcze drozsze... Mam jeszcze ze 3 miechy zeby sie zastanowic.
Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 09:49
Temat postu:
Nena, gdzie to skomplikowane. Przeczytasz 2 razy i wiesz o co chodzi Razz
A Silent Hill ... straszne to..
Szczerze mówiąc, ja w to grać nie mogłam.
Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 10:08
Temat postu:
No wiem, ze straszne, po to kupuje Smile Nie wiem, nie wiem, bede moze gram z kolezankami ostatnio wszystkie we czworke ogladalysmy te straszne flashe i byl luzik Smile
nie podam. - Pon 04 Paź, 2004 13:24
Temat postu:
Dlaczego ??? Umnie w grze The Sims 2 nie ma nowego komputeru, do kupienia jest tylko taki z lat 80. Chodzi mi o to że umnie nie ma takiego komputeru http://thesims.pl/news/tydz_ts2/4/21.jpg
tylko jest taki
http://thesims.pl/news/tydz_ts2/3/4.jpg
Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 15:34
Temat postu:
Bo niektóre przedmioty odblokowują się po np. awansie. Smile
Ale ja ten komputer mam. I 1 i 2. Wink
Naomi - Pon 04 Paź, 2004 15:59
Temat postu:
Moze poprostu nie wiesz, ze to on(komputer).
Hmm...
Ja myślałam na początku, ze to jakaś maszyna do pisania, a to dlatego, ze jego monitor dię składa. Poszukaj, a napewno znajdziesz Wink
nie podam. - Wto 05 Paź, 2004 13:07
Temat postu:
Sami zobaczcie (tylko poczekajcie aż to zdjęcie się załaduję)
http://dominikulon.w.interia.pl/thesims.JPG
Malvina - Wto 05 Paź, 2004 14:15
Temat postu:
nie_podam .. no fajne zdjecie ... ale co one przedstawiać ?
nie podam. - Wto 05 Paź, 2004 14:18
Temat postu:
Malvina napisał/a:
nie_podam .. no fajne zdjecie ... ale co one przedstawiać ?


Tryb kupowania w którym są do kupienia komputery.
Chciałem pokazać wam że nie mam http://thesims.pl/news/tydz_ts2/4/21.jpg tego komputeru.
Naomi - Wto 05 Paź, 2004 15:51
Temat postu:
Jak to nie ma ?!
To jest to ,,coś" za tym białym komputerem !
Przeciez mówiłam, ze się składa :p
Chesterka - Wto 02 Lis, 2004 11:21
Temat postu:
www.simsy.pl tam jest trochę informacji o simsach 2. Ja przed ich kupieniem w necie zrobiłam sobie test czy będą mi chodziły Very Happy właśnie na wyżej wymienionej stronce jest link do tego testu Very Happy

A co do komputera, napewno go masz, tylko może kasy ci brakuje? Mr. Green
Dominiśka - Nie 20 Lut, 2005 13:53
Temat postu: Crack
Siema! A może ktoś wie gdzie mam przenieś craka abym mogła zagrać w THE SIMS2?
Anonymous - Nie 20 Lut, 2005 14:02
Temat postu:
Musisz mieć emulator wirtualnego napędu płyty(program alcohol 120%).No i na którejś płytce powinny być pliki chyba *.mdf albo *.mds(głowy nie dam,najprawdopdobiej obydwa).I przy pomocy alcohola musisz je zamontować w wirualnym napędzie płyty(litera E,o ile dobrze pamiętam).
Dexter - Nie 20 Lut, 2005 14:49
Temat postu:
Katalog TSBin który jest w katalogu z simsami.
Anonymous - Nie 13 Maj, 2007 16:22
Temat postu:
Jak ktoś ma pitara i nie może budować w The Sims 2 to tu jest crack: http://www10.rapidupload.com/d.php?file=dl&filepath=22602
Cracka wklejamy do katalogu TSbin i gotowe. Jeśli gra nie odpali to trzeba będzie ponownie zainstalować i wsadzić od razu z tym crackiem.
diana0 - Sro 08 Paź, 2008 09:33
Temat postu:
Ja już se kupiłam!! Very Happy Very Happy
No i jest fajna! Very Happy
Magwill - Nie 12 Paź, 2008 00:39
Temat postu:
Kod na 1000 monet to motherlode,ale najpierw naciścijcie razem shift+ctrl+c i dopiero wtedy wpisujecie kod Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group