Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Guzek

Anonymous - Wto 21 Wrz, 2004 17:04
Temat postu: Guzek
Gdy dotkne brodowki obok niej wyczuwam guzka, tak samo na drugiej piersi, czy to cos calkiem normalnego??
klacz - Wto 21 Wrz, 2004 17:32
Temat postu:
Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Twój problem
Był już taki temat-ja wspominałam o tym na forum
-kliknij tutaj-
Nic się z Tobą nie dzieje. To normalne, dojrzewasz:). Tylko musisz uważać na nie gdy Cię bolą( i nie tylko wtedy).

Pozdrawiam
Anonymous - Wto 21 Wrz, 2004 18:19
Temat postu:
Chyba nie myślisz, że masz raka? ;] Podejrzewam, że to gruczoły mlekowe.
BamBI - Sro 22 Wrz, 2004 15:19
Temat postu:
nie masz powodów do zmartwien piersi ci teraz rosna i to normale ze mna bylo podobnie pozniej to znika Wink
klacz - Sro 22 Wrz, 2004 15:42
Temat postu:
Mnie to już przeszło Rolling Eyes Rolling Eyes
Anonymous - Sro 22 Wrz, 2004 20:33
Temat postu:
Ja takie guzki mam... 2,5 roku (jak nie dłużej). I mnie zdeczka szlag trafia. Ciągle mnie piersi bolą, wrrr. Eh sorka, jestem rozdrażniona...
Wszystko jest okej.
słoneczko - Czw 23 Wrz, 2004 14:26
Temat postu:
to naturalne też tak miałam i wyobrazałam sobie nie wiadomo co ale mama wytłumaczyła mi że wszystko jest wporzadku i nie mam sie czy mprzejmować poprostu twoje gruczoły mlekow sie rozwijają i dlatego odczuwasz ból i guzki ale to minie Wink
klacz - Czw 23 Wrz, 2004 16:02
Temat postu:
słoneczko napisał/a:
to naturalne też tak miałam i wyobrazałam sobie nie wiadomo co ale mama wytłumaczyła mi że wszystko jest wporzadku i nie mam sie czy mprzejmować poprostu twoje gruczoły mlekow sie rozwijają i dlatego odczuwasz ból i guzki ale to minie Wink

A ja, zanim się Was zapytałam, pytałam mamę-ona powiedziała że nie wie dlaczego Shocked
Anonymous - Czw 23 Wrz, 2004 18:49
Temat postu:
Ja nie rozmawiałam o tym z mamą. Nie chcę. Ona wszystko bagatelizuje i mówi że "zaraz zniknie", "to nic poważnego" nawet, gdy jest poważne... Shocked
Poza tym jak na 2,5 roku moje "piersi" są hm... różnica pomiędzy pod biustem, a najszerszym miejscem z biuscie wynosi 4 cm...
No comment... Mad
BamBI - Pią 24 Wrz, 2004 09:36
Temat postu:
no okres dojrzewania czesto plata takie figle moim zdaniem w tym przypadku twoja mama miala racje to nic strasznego ale jesli bagatelizuje twoje problemy powiedz jej ze nie wiesz co robic i sie boisz
Anonymous - Pią 24 Wrz, 2004 13:35
Temat postu:
BamBI napisał/a:
no okres dojrzewania czesto plata takie figle moim zdaniem w tym przypadku twoja mama miala racje to nic strasznego ale jesli bagatelizuje twoje problemy powiedz jej ze nie wiesz co robic i sie boisz


(nie wiem czy to było do mnie, ale cóż Wink ) No wiem, że w tym przypadku to był tzw. "pryszcz" ale czasami jak jej mówię, to zawsze bagatelizuje. Nic nie daje ględzenie itd... Na szczęście jeszcze nie miałam nic poważnego... I obym nie miała Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group