Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Neopets :)

Anonymous - Pią 24 Wrz, 2004 16:17
Temat postu: Neopets :)
Może taki temat już był, w każdym razie Smile
Znacie Neopetsy ?? Twisted Evil Klik! co prawda, po angielsku, ale jak dla mnie super Smile Troszkę dziecinne, ale... Hiihi Smile Powiedzcie, co o tym sądzicie Smile Pozdrawiam Twisted Evil
Malvina - Pią 24 Wrz, 2004 16:21
Temat postu:
Pierwszy raz dowiaduję sie o takim czyms Razz
Idda - Pią 24 Wrz, 2004 19:30
Temat postu:
Fajne to jest...kiedyś za zwierzaka wzięłam sobie taką włochatą ,słodką kulkę,ale nie wiedziałam,jak rozpocząć bitwę,więc dałam spokój...biggrinbiggrin
Naomi - Nie 26 Wrz, 2004 11:51
Temat postu:
Ja miałam z tym doczynienia baaardzo dużo razy... Nawet fajne tylko, że po angielsku...
Anonymous - Nie 26 Wrz, 2004 15:57
Temat postu:
Idda napisał/a:
Fajne to jest...kiedyś za zwierzaka wzięłam sobie taką włochatą ,słodką kulkę,ale nie wiedziałam,jak rozpocząć bitwę,więc dałam spokój...biggrinbiggrin


Ja akurat nie biorę udziału w bitwach, tylko karmię, gram etc. Smile
Chesterka - Pon 08 Lis, 2004 22:58
Temat postu:
Ja kiedyś już byłam na tej stronce, ale jakoś nie miałam ochoty jej przeglądać Very Happy
Lavile - Wto 23 Lis, 2004 16:47
Temat postu:
Kocham neosy biggrin Jakie macie tam nicki ? biggrin Ja mam _lavile_ Mr. Green I jestem stara ale i tak to lubie-i przy okazji mozna sie podszkolic w angielskim.
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 17:12
Temat postu:
Lol. Wink Zabawne. Nigdy nie widziałam tej strony. Smile
Chesterka - Wto 23 Lis, 2004 17:18
Temat postu:
To ja siem zapisałam... mój nick just_chesterka

Very Happy Właśnie stwarzam sobie neopetsa Twisted Evil
Idda - Sro 24 Lis, 2004 15:12
Temat postu:
=]A ja jestem Idda...po staremu =]=]
Naomi - Sro 24 Lis, 2004 17:13
Temat postu:
Ja jestem srebrzysta biggrin
Jesten dośc sługo na Neopets, ale dalej nie wiem jak się walczy :/
Pomożecie ??
Chesterka - Sro 24 Lis, 2004 17:30
Temat postu:
A ja prawie nic nie kapuję Shocked Tylko Error i Error Neutral
klacz - Sro 24 Lis, 2004 17:50
Temat postu:
Ja też nie umiem walczyć Razz

A mój nick to (kurcze, czyżbym zapomniała?!) prawdopodobnie Konisia_ Wink (lepiej po zwierzakach patrzeć: M-Inka i Czartek Wink )

pozdrawiam
Lavile - Sro 24 Lis, 2004 19:36
Temat postu:
Jak walczyc ? Pewnie, moge ci pomoc Smile Najpierw musisz miec troche kasy, zeby kupic sobie bron i miec silnego neopeta (moj jest niby silny, a i tak slaby - mozesz sobie zobaczyc : _nanika_ sie nazywa biggrin). Jesli chcesz, zeby ci powiedziec wiecej dokladniej, to zglos sie do mnie na gadacza Wink
Anonymous - Sob 27 Lis, 2004 21:51
Temat postu:
[quote="Lavile"]Jak walczyc ? Pewnie, moge ci pomoc :) Najpierw musisz miec troche kasy, zeby kupic sobie bron i miec silnego neopeta (moj jest niby silny, a i tak slaby - mozesz sobie zobaczyc : _nanika_ sie nazywa :D). Jesli chcesz, zeby ci powiedziec wiecej dokladniej, to zglos sie do mnie na gadacza ;)[/quote]

twoje biedne neopetsy są chore.. a czym pomalowałaś about _nanika_ ? :]
Lavile - Sob 27 Lis, 2004 21:59
Temat postu:
Wiem, wszystkie sa chore. Bo po walce z silami zla xD wszystkie neosy sa chore na glupia chorobe.

A czym pomalowalam Nanike ? Stworzylam ja jako red kougre, ale kiedy dostalam quest od fountain faerie (i to tani o_O) postanowilam, ze przemienie wlasnie ja na cybunniego (kupilam transmogracostam potion) i u fountain faerie pomalowalam na plushie - chcialam na royalgirl, ale nie bylo tam takiej opcji o_O Moze to i lepiej biggrin Nabiku byla mutantkiem, ale nie pasowala do Naniki, wiec ja przemalowalam tego samego dnia faerie paint brushem (no i stalam sie biedna... ;( ) A jeszcze jakis czas wczesniej zamienilam sie-nie pamietam za co- na lost desert paint brushi pomalowalam nia Sircie. No i tak to bylo xD
mroweczka - Nie 05 Gru, 2004 14:21
Temat postu:
Ja właśnie sobie założyłam konto ale nie za bardoz się w tym wszytskim łapię...
zozol_ek - Sro 22 Mar, 2006 13:52
Temat postu:
Nom, neopetsu są OK. Tyle, że mogą się szybko znudzić... A ile najwięcej tysięcy mieliście na neopetsach? Ja równiuteńkie 100000. Mr. Green
Szczypiorex - Sro 22 Mar, 2006 21:04
Temat postu:
Lavile napisał/a:
Wiem, wszystkie sa chore. Bo po walce z silami zla xD wszystkie neosy sa chore na glupia chorobe.

A czym pomalowalam Nanike ? Stworzylam ja jako red kougre, ale kiedy dostalam quest od fountain faerie (i to tani o_O) postanowilam, ze przemienie wlasnie ja na cybunniego (kupilam transmogracostam potion) i u fountain faerie pomalowalam na plushie - chcialam na royalgirl, ale nie bylo tam takiej opcji o_O Moze to i lepiej biggrin Nabiku byla mutantkiem, ale nie pasowala do Naniki, wiec ja przemalowalam tego samego dnia faerie paint brushem (no i stalam sie biedna... ;( ) A jeszcze jakis czas wczesniej zamienilam sie-nie pamietam za co- na lost desert paint brushi pomalowalam nia Sircie. No i tak to bylo xD

Do you speak Eanglish?
zozol_ek - Nie 26 Mar, 2006 09:42
Temat postu:
Mam małe pytanko co do neopetsow, jak sie bierze questy, i gdzie mozna kupic takie lekarstwo jak Sporkle Syrup bo ja szukałam i znależć nie mogłam a moje zwierzaki są chore na Ugga-Ugga Proszę pomocy!! Gdzie można lekartstwo na tą chorobe znależć??

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group