Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - KiEdY WkoŃcU TeN SeXxX

Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 20:22
Temat postu: KiEdY WkoŃcU TeN SeXxX
Mam 19 lat i jeszcze nie uprawiałam sexu :(:(:( czy to powod do wstydu czy to dumy??? wszystkie moje kolezanki i przyjaciułki juz dawno maja to za soba!!! co prawda nie mowia mi nic na ten temat, a wrecz przeciwnie pocieszajq mnie!!! tylko ja sama ze soba sie czuje tak dziwnie!! jakbym była inna!!! czy mam czekać na tego jedynego czy poprostu potraktowac jako zabawe!! a jesli on sie nie zjawi??? co robic???
Anonymous - Nie 03 Paź, 2004 20:28
Temat postu:
Jak dla mnie to powód do dumy, bo nie robisz tego z każdym, pierwszym lepszym, tylko czekasz na tego jedynego. Ja jestem z Ciebie dumna Cool Na pewno znajdziesz osobę z którą będziesz, awięc nie martw się
Malvina - Nie 03 Paź, 2004 21:00
Temat postu:
Niedługo nadejdzie i Twoj czas Wink
"sex " po Polsku pisze się "seks "
Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 06:34
Temat postu:
Dzień dobry.
Więc...Zachowanie dziewictwa do 19 roku życia nie jest, bynajmniej dla mnie, niczym dziwnym. To, kiedy chcesz pierwszy raz "to zrobić", nie zależy od Twojego wieku tylko od Ciebie samej, od Twoich wyborów. Seks dla zabawy? Ja się proponuję zastanowić, bo dla mnie odpowiedź jest oczywista: Głupota. Szczególnie wtedy, kiedy jest to pierwszy raz. A ten właściwy przyjdzie, spokojnie. Wink Może już niedługo, może trochę później.
Pozdrawiam Kwiat
sami10 - Pon 04 Paź, 2004 16:36
Temat postu:
oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił
Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 17:43
Temat postu:
sami10 napisał/a:
oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił

O niektórym rzeczach się nie mówi młodszej siostrze.
aga - Pon 04 Paź, 2004 18:39
Temat postu:
Moim zdaniem ten pierwszy raz powinien być odpowiednio przemyślany i oddbywać sie z odpowiednim Panem:).Ja na twoim miejscu poczekała bym troche, na to kiedy będę gotowa. Nie tak hopsiu.Potem możesz tego żałować:)
mroweczka - Pon 04 Paź, 2004 20:42
Temat postu:
Zgadzam sie z innymi. Powinnaś raczej być z siebie dumna,że zachowałaś do tej pory cnotę. Poczekaj na tego jedynego Wink
słoneczko - Sro 06 Paź, 2004 12:50
Temat postu:
też mam taki "problem" ale jestem od ciebei młodsza o rok i co najgorsze nie mam jeszcze chłopaka i to chyba jest najdziwniejsze - moze jestem troche nienormalna Exclamation Question Rolling Eyes
mroweczka - Sro 06 Paź, 2004 13:33
Temat postu:
Słoneczko, my już Ci mówiliśmy-jesteś JAK NAJBARDZIEJ normalna Smile Myślisz,że te dziewczyny,które w Twoim wieku już tracą cnotę(nawet wcześniej) powinny mieć jakiś powód do dumy? A chłopakiem się nie przejmuj,masz jeszcze dużo czasu Smile
panienka_wierzba - Sro 06 Paź, 2004 17:55
Temat postu:
prosze nie mówcie mi tu o dziolszkach ktore wczesiej stracily dziewictwo, w mojej szkole =/ (ponoc, bo duzo osob o tym mowi) pewna dizewczyna jest w ciazy ze swoim chlopakiem (owa dziewczyne znalam bardzo dobrze, rok starsza ode mnei [15 lat] chlopak w moim wieku [14] znalam go jeszcze lepiej chodizl ze mna do podstawowki i do przedszkola) noi ponoc dziewczyna jest juz w dosc zaawansowanej ciazy, ponoc brzuszek widac, nie wiem poniewaz od czerwca jej nie widzialam, w tym roku nie przyszla jeszcze do szkoly (choc juz minal ponad miesiac) ale ponoc wiele moich znajomych ja widziaol (owa "para" byla ze soba kolo 2 lat juz jednak czy nie uwazacie ich za rozwydrzonych szczeniakow? jezeli byli w stanie uprawiac seks to czemu nie sa w stanie podolac oboawiazku macierzynstwa i ojcostwa? przeciez byli na tyle dojrzali zeby uprawiac seks Confused ).
To co napisalam jest glupie i niemoralne, a to co Wy mzoecie powiedziec o sobie jest jak najbardziej normalne.
Juwenta - Sro 06 Paź, 2004 18:54
Temat postu:
oczywiście popre wczesniejsze wypowiedzi, ale jeszcze cos dodam.....jesli ktos robi to tylko dla zabawy lub nawet nie iwe z kim to zrobic i czy ma czekac czy nie to wg. mnie brak szacunku do swojego ciala i siebie samej Confused Sorry ze tak dobitnie....ale osoby ktore sa pewne tego ze chca to przezyc z jedna jedyna osoba, tą najwłaściwszą to na pewno sie nie zhańbą i nawet nie zawiodą na facecie bo zanim to zrobia poznaja go dobrze i beda wiedzialy czego sie po nim spodziewac...takie jest moje zdanie.....nie mozna dzialać pod wplywem impulsu...ktory pozostanie tlyko impulsem i niczym wiecej. A czesto nawet smutkiem ,zalem, pretensja.....Ja zanim to zrobie, bede rowniez brala pod uwage to, czy bylam bym w razie czego gotowa wychowac dziecko i moj partner (nawet najlepsze zabezpieczenie moze zawieść, niczego nie mozna byc pewnym w 100%, ale zawsze nalezy dazyc by ten procent niepowodzenia był jak najmniejszy)
Ona89 - Czw 28 Paź, 2004 19:36
Temat postu:
Ja jak narazie to chcę przeżyć swój pierwszy raz po ślubie i jak będę wiedzieć, że już jestem gotowa bo narazie to się tego boję, ale z czasem może to minie. Very Happy
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 13:01
Temat postu:
[quote="sami10"]oj a Mój brat ma 23 lata i też tego nie robił[/quote]
Hehe, sami!!! Mój brat ma 24 lata i ma roczne dziecko. Moja siorka ma 25 lat, ma męża, ale nie wiem czy już to robiła. A moja mama ma **(cenzura :D) lat i robiła to ponad 3 razy :D hihi. Mój tata tak samo :D]

Aaaa, i jeszcze ciekawostka. Moja kumpela z klasy(mamy po 12 i pół roku) na wakacjach rok temu kochała się z kolesiem który teraz ma 14 lat. Zgadnijcie gdzie to było... bingo! w sklepowym magazynku, w którym razem dorabiali!!!
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 13:39
Temat postu:
Miała 11 lat ?! Shocked
To jakaś, sory, ale nienormalna. Za szybko :-/ No nic, trudno. Jej sprawa.
Zachowała się nieodpowiedzialnie. Ale cóż, stało się.
A są razem?
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 18:00
Temat postu:
Wiesz, ona (Karolina) już od wczesnych lat podstawówki była podekscytowana pojęciem "seks". Później zdecydowała się pójść na całość. Co ciekawe: chłopak nie miał możliwości oddania nasienia; Karolina nie miała miesiączki, bo dostała ją dopiero niedawno. Nie są razem. Patryk wyprowadził się do innego miasta.
Anonymous - Nie 31 Paź, 2004 10:55
Temat postu:
A że tak się zapytam "stanął" mu wogule... bo z tego co opisujesz to dziwna sytuacja
Anonymous - Nie 31 Paź, 2004 11:11
Temat postu:
Wiesz elfka, nie wiem. Poszłam sobie kiedyś z moim (obecnie byłym) chłopakiem do sklepu, w którym Karolina i Patryk dorabiali. Kupiliśmy sobie lody. Był wieczór. Sklep już zamykali. Poszliśmy do owej pary do magazynku, spytać się, czy już wychodzą. Nakryliśmy ich. Mój chłopak rozmawiał z Patrykiem na temat tego, czy wie co zrobił. On mu wytłumaczył, że na pewno Karolina nie jest w ciąży. I tyle. Więcej ani pary z gęby (:-D). Potem Patryk się przeprowadził, rozstali się, ja się pokłóciłam z chłopakiem i tak sobie żyjemy teraz osobno :cry:

Ps. Może i mu stanął, ale wątpię. On był jeszcze nie dojrzały :P
Kinga - Nie 31 Paź, 2004 11:12
Temat postu:
Cze
Jesli nie stanął to pewnie sie sfetował Smile <lol> Moja kumpla w moim wieku pamiętam jak mi sie żaliła Smile wiecie ona to juz daaawno pierwszy raz miała ... no iwec jak chodziła z takim ćpunkiem to mi się żaliła że mu stanąć nie chce Razz

A co do tematu ... to trochi za wcześnie Smile przed miesiączką :/ ciekawe czy sie zabezpieczyli Razz przeceż nawet przed miesiączką jakis tam czas można zajsć w ciąże. Hm... Troche to dziwne może sie poprostu zgrywali ... jacy to oni dorośli
mroweczka - Sob 06 Lis, 2004 19:45
Temat postu:
O rety...W tym wieku... Rolling Eyes Głupota ludzka nie zna granic...Przecież to jeszcze dzieci są... Rolling Eyes Nakryliście ich i oni byli...zupełnie...nadzy? Mad Czy tak bardziej na sucho? Mad O My God...
Gothic - Sob 06 Lis, 2004 19:57
Temat postu:
Nie wierzę :/ Bez przesady... Dzieci w takim wieku to mają bujną wyobraźnię i zmyślili to pewnie...

A po drugie... Nadzy? Rolling Eyes W to to już mnie nie nabierzecie Razz

Kinga - Sob 06 Lis, 2004 21:37
Temat postu:
Cze
O rany zaraz nadzy a co to imaczej sie nie da Razz
przecież mozna przez rozporek ... spódnica i tak dalej noo :/
mroweczka - Sob 06 Lis, 2004 21:56
Temat postu:
Wiem Kinga wiem...Eh....nawet mi sie o tym myśleć nie chce Rolling Eyes Mad
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 09:30
Temat postu:
Tom wszystko bez sensu, a dlatego, że w każdym filmie Amerykańskim w TV, nawet tych dla dzieci z reguły są jakieś podteksty o podłużu sexualnym nawet jeśli sam sex nie jest pokazany. Telewizja jest spaszczona. Ja wybieram tylko te ambitniejsze filmy z repertuaru a takich jest niewiele. I dlatego z reguły oglądam na płytach filmy.
adam(o)_1991 - Sro 24 Lis, 2004 08:47
Temat postu:
lol ,ja nie wieze zeby w tym wieku to robic...
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 08:59
Temat postu:
Adam, nie odkopuj starych tematów.
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 11:49
Temat postu:
Witam.
Kolejny odkopany temat - zamykam.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group