Dzieci OnLine

Serwis - Akademia Pana Kleksa

Anonymous - Wto 05 Paź, 2004 19:15
Temat postu: Akademia Pana Kleksa
Witam serdecznie!!
Nie mam pojęcia czy jest to odpowiednie miejsce, żeby napisac to, co chcę napisać :lol:
W każdym razie.....
Mam ogromny problem!!
Moja córka, Agnieszka chodzi obecnie do IV klasy szkoły podstawowej. Aktualnie przerabia swoja pierwszą poważną lekturę pt. "Akademię Pana Kleksa" Jana Brzechwy. I byłoby wszystko w porządku gdyby nie to, że lekturę tą przerabiają wszystkie CZTERY IV klasy, a co za tym idzie w bibliotekach nie ma tej książki!!! Znalazłam więc Waszą stronę (znakomitą zresztą :love3: ) ale.... w opowiadaniu "Osobliwości Pana Kleksa" BRAKUJE TEKSTU!!!!!! Trzeci akapit kończy się i.... potem nie ma 2-3 stron!!!!! Błagam zróbcie coś z tym.

A jeśli już dopuściłam się (hihihi) do głosu: czy będzie też dostępny "Pinokio" Carlo Collodi??? (to następna lektura !!)

Zrozpaczona ale pełna nadziei
Mama

:kwiat2:
ToJa - Wto 05 Paź, 2004 23:38
Temat postu:
Jutro postaram się zrobić.
Książki Pinokio nie można zamieszczać w necie. Jest chroniona prawem autorskim Sad
JoannaNiklewicz - Czw 07 Paź, 2004 08:16
Temat postu: Akademia.... Pinokio...
Buuuu.....
Jaka ogromna szkoda!!!!!
A może chociaż jakieś opracowanka... streszczenia...
Moja córka przeczytała lekturę i teraz czyta sobie streszczenie. To jest SUUUUUPERRRR!!!!
Dzięki temu utrwala sobie lekturę!!
Love
Z podziękowaniem.... Ninuś
Nadia25 - Czw 07 Paź, 2004 21:14
Temat postu:
Kwiat Ja też chodzę do IV klasy czytam Klekasa Janko muzyanta Pinokia i spotkanie nad morzem Kwiat Laughing Kwiat
Malvina - Czw 07 Paź, 2004 21:30
Temat postu:
O .. kicia wróciła ;pp
Ja juz mam Kleksa za sobą (uch.. jaka ulga =D) Teraz jestem na IV rozdziale w przypadkach Robinsona ... ciekawa lektura Wink polecam :]
Nadia25 - Czw 07 Paź, 2004 21:35
Temat postu:
cieszysz cię
Anonymous - Pią 08 Paź, 2004 07:53
Temat postu:
Żeby nie było ze nabijam posty .. to jestem gosciem;]
Kicia .. obojętne mi to ..;]]
mroweczka - Nie 10 Paź, 2004 10:23
Temat postu:
Dziewczyny cieszcie się póki możecie. Ja mam teraz tak: "Z pamiętnika poznańskiego nauczyciela"-15 stron i już przerobiliśmy, "Dziady część druga"-20 stron a potem dla odmiany CAAALUSIEŃKĄ serię Krzyżaków i mamy to mieć przeczytane na poczatek listopada Rolling Eyes Potem jeszcze Siłaczkę, Zamstę....Chyba z 7 lektur w tym roku mamy...
panienka_wierzba - Nie 10 Paź, 2004 13:21
Temat postu:
ja wlasnie w zeszlym roku (bylam wtedy w 1 klasie tak jak Ty) mialam 8 a w tym roku hm... mam chyba
Malvina - Nie 10 Paź, 2004 14:27
Temat postu:
Ja tez mam duzo lektur... Ale 1/3 z nich to nowele ..
Anonymous - Nie 10 Paź, 2004 15:48
Temat postu:
A ja przeczytalam wczoraj Kwiat kalafiora. Krzyzakow czytalam troche w wakcje, doszlam do moze 1/3... i mam dosyc. Nie wiem o co chodzi.
Nikita - Sob 11 Gru, 2004 17:14
Temat postu:
W Victorze Juniorze była teraz 1 część Krzyzaków , niebawem będzie 2 część Wink
Ja teraz przerabiam " Mitologia Greków i Rzymian " - co za nuda...
Miracle - Sob 11 Gru, 2004 19:30
Temat postu:
Na google napewno bedzie.A jesi chodzi o sciagi i wypracowania to warto wejsc na www.eedusek.pl i www.sciaga.pl POLECAM!!! Mr. Green
nika - Sob 18 Gru, 2004 16:53
Temat postu:
przyznaje że te stronki są spox ale panie często czytaja takie streszczenia i wypracowania ale czasem warto skorzystać Smile
MeGi111 - Sob 18 Gru, 2004 17:27
Temat postu:
Prawda jest taka, że czym jesteśmy starsi tym mamy cięższe lektury... Ja bardzo żałuję, że jestem już w 3 klasie gimnazjum i mam praktycznie tylko klasyke ("Quo Vadis", "Balladyna","Pan Tadeusz"). Szkoda, że nie możemy na polskim przerabiać lekkich, współczesnych książek... "Krzyżacy" są strasznie ciężką lekturą, zgadzam się... Jakoś przeczytałam do końca, ale niewiele z niej rozumiałam Razz

A co do ściąg jest to strasznie śliska sprawa. Dobry nauczyciel polskiego zawsze rozpozna czy pracę pisała dana osoba. Moja koleżanka kiedyś była strasznie zła na polonistkę. Paulina napisała sama wypracownie i miała obniżoną ocenę za ściąganie z internetu, a kumpel prace miał ze ściągi i dostał 5... Czasem też nauczyciele mający internet trafiają na tą samą stronę...
misia*** - Czw 23 Gru, 2004 13:07
Temat postu: Re: Akademia Pana Kleksa
Joanna Niklewicz napisał/a:
Witam serdecznie!!
Nie mam pojęcia czy jest to odpowiednie miejsce, żeby napisac to, co chcę napisać Laughing
W każdym razie.....
Mam ogromny problem!!
Moja córka, Agnieszka chodzi obecnie do IV klasy szkoły podstawowej. Aktualnie przerabia swoja pierwszą poważną lekturę pt. "Akademię Pana Kleksa" Jana Brzechwy. I byłoby wszystko w porządku gdyby nie to, że lekturę tą przerabiają wszystkie CZTERY IV klasy, a co za tym idzie w bibliotekach nie ma tej książki!!! Znalazłam więc Waszą stronę (znakomitą zresztą Love ) ale.... w opowiadaniu "Osobliwości Pana Kleksa" BRAKUJE TEKSTU!!!!!! Trzeci akapit kończy się i.... potem nie ma 2-3 stron!!!!! Błagam zróbcie coś z tym.

A jeśli już dopuściłam się (hihihi) do głosu: czy będzie też dostępny "Pinokio" Carlo Collodi??? (to następna lektura !!)

Zrozpaczona ale pełna nadziei
Mama

Kwiat




moja też bu=yła taka 1 lektura życz e powodzenia agnieszce na pracuy klasowej
Kinga - Czw 23 Gru, 2004 13:16
Temat postu:
Cytat:
moja też bu=yła taka 1 lektura (człowieku po co podajesz swoje nazwisko na forum i czemu pani pisze a nie córka?)


misia*** :/ ... To jest dorosła osoba co w tym złego ze podaje swoje nazwisko ? ... Dzieci nie powinny podawać bez zgody rodziców bo wiadomo "dziecko w sieci" itd ... Ale co Cie obchodzi to ze dorosła kobieta podaje w necie swoje dane ? ... czy coś w tym złego ?
A cco to matka nie może sie interesowac swoją córką jej lekturami itd ? ... chyba powinna troche szacunku misa ... piszesz bezmyślnie posty ...
misia*** - Czw 23 Gru, 2004 13:57
Temat postu:
NIE CHCĘ SIE KUCIĆ DLATEGO...poprawiłam go
Gumisio - Nie 06 Mar, 2005 11:21
Temat postu:
Ci co maja problem z ksiazkami powinni zajrzec na www.allegro.pl - wpisac tytul i zobaczyc czy ktos nie sprzedaje. Mozna tam dostac niektore rzeczy naprawde tanio a ksiazki w szczegolnosci ... szczegolnie lektury Wink
Kinga - Nie 06 Mar, 2005 11:28
Temat postu:
A nie lepiej wypozyczyc ?
Gumisio - Nie 06 Mar, 2005 12:17
Temat postu:
Przeciez sami napisaliscie na tym forum ze ciezko cos pozyczyc. Wypozyczenie ksiazki jest na pewno tansze ale jesli ktos to zrobi przed wami to na pewno predko nie odda biggrin
Adrian1312 - Czw 30 Lis, 2006 21:50
Temat postu:
a ja chodze do piątej i mam "W pustyni i w puszczy" mam z nią kłopoty Study

[ Dodano: Pią 01 Gru, 2006 14:04 ]
A ja chodzę do 5kl i mam kłopoty z książkom "W pustyni i w puszczy" Study Spiderman

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group