Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Czy to okres!!Pomóżcie!!

Anonymous - Nie 10 Paź, 2004 13:11
Temat postu: Czy to okres!!Pomóżcie!!
wiem ze duzo razy był ten temat na forum i przeczytalam wszystkie ktore znalazlam ale nadal niewiem. mam 15 lat i od ponad roku (albo i wiecej) ma wydzieline i ma także duzo włosow łonowych,pod koniec sierpnia wieczorem na majtkach zauważyłam takie lekko czerwone plamy, ktorych juz pozniej nie bylo, wczoraj okolo 23.30 zauwazylam na majtkach dosc duzo brazowawych plam wiec zalozyłam wkladke ale dzisiaj budzac sie nic na niej nie bylo za to troche pozniej patrze a tam duzo brazowego. załozylam wkladke i jest to teraz ciemno brazowa wydzielina. czy to okres?????jak wy miałyście??(troche mnie boli brzuch)pomóżcie!!
akasia - Nie 10 Paź, 2004 13:15
Temat postu:
Mi się zdaje , że to okres Wink Jeżeli występuje cały czas to chyba tak
Bo jeżeli była by jedna plamka i więcej później nie to jest oznaka , że już niedługo nadejdzie.Jeżeli jest dużo stosuj podpaski , nie wkładki
Anonymous - Nie 10 Paź, 2004 13:52
Temat postu:
to jednak okres chyba b o jeszcze doszedł bordowy kolor tylko ja nie mam w domu podpasek bo moja mama ma ponad 50 :roll: lat wiec musze jej powiedziec i iśc od sklepu :oops:
mroweczka - Nie 10 Paź, 2004 15:34
Temat postu:
Tak,to z pewnością okres. Gratulacje! Kwiat
A mamy nie ma się co wstydzić,podejdź do niej i powiedz,że potrzebujesz pieniądze na podpaki Smile
BamBI - Nie 10 Paź, 2004 17:41
Temat postu:
ja dokladnie tak samo mialam
pozdro dle ciebie Very Happy
Anonymous - Nie 10 Paź, 2004 21:41
Temat postu:
To napewno okres. :]
Anonymous - Nie 10 Paź, 2004 21:42
Temat postu:
To na górze to ja Razz
Akacja12 - Pon 11 Paź, 2004 14:22
Temat postu:
Ja też miałam podobnie, że w nocy mi nie leci najczęściej i czasem ijak wieczorem na noc zaakładam podpaske to jest całkiem biała, po po godzinie czy dwuch już jest zabrudzona Smile
Nie wstydz się mamy Smile ona to zrozumie i się napewno ucieszy. Uwierz mi Smile
Anonymous - Pon 11 Paź, 2004 19:50
Temat postu:
dzieki za odpowiedzi :)
Anonymous - Wto 12 Paź, 2004 08:57
Temat postu:
No cóż, witaj wśród nas ;)
A ja witam wśród was :D Wczoraj dostałam a Tobie radzę nosić już podpaski, nie wkładki ;)
Agata - Wto 12 Paź, 2004 18:34
Temat postu:
gabrielen-gość napisał/a:
No cóż, witaj wśród nas Wink
A ja witam wśród was biggrin Wczoraj dostałam a Tobie radzę nosić już podpaski, nie wkładki Wink



w jakim wieku sie dostaje okresu
Question czy moze to byc 11 lat Embarassed Exclamation
mi Embarassed Exclamation
Juwenta - Wto 12 Paź, 2004 19:29
Temat postu:
no jasne ze moze to byc 11 lat, kilka moich kolezanek dostalo wlansie okresu jak mialy 11 czy nawet 10 lat, a ja tez dostalam okres jak mialam niecale 12, czyli jeszcze 11 lat Wink to jak najbardziej normalne.
mroweczka - Wto 12 Paź, 2004 19:44
Temat postu:
Okres dziewczyny dostają zazwyczaj w wieku 11-16 lat,choć zdarza się wcześniej czy późniacz czyli w wieku 11 lat też może być Smile
aga - Czw 14 Paź, 2004 09:51
Temat postu:
Skoro masz 15 lat to to raczej możliwe, że masz okres. Radze używać podpasek, i przeyzwyczaić sie do bycia Kobietką
Anonymous - Czw 14 Paź, 2004 15:57
Temat postu:
Moja mama tez ma 53 lata a ja mam 13 Rolling Eyes akolezazni mowią ,ż wyglada na 45... Surprised
Anonymous - Czw 14 Paź, 2004 22:17
Temat postu:
Gabra moja mama ma 58 lat a ja 15
Dingo - Pią 15 Paź, 2004 09:12
Temat postu: Re: Czy to okres!!Pomóżcie!!
15^latka napisał/a:
wiem ze duzo razy był ten temat na forum i przeczytalam wszystkie ktore znalazlam ale nadal niewiem. mam 15 lat i od ponad roku (albo i wiecej) ma wydzieline i ma także duzo włosow łonowych,pod koniec sierpnia wieczorem na majtkach zauważyłam takie lekko czerwone plamy, ktorych juz pozniej nie bylo, wczoraj okolo 23.30 zauwazylam na majtkach dosc duzo brazowawych plam wiec zalozyłam wkladke ale dzisiaj budzac sie nic na niej nie bylo za to troche pozniej patrze a tam duzo brazowego. załozylam wkladke i jest to teraz ciemno brazowa wydzielina. czy to okres?????jak wy miałyście??(troche mnie boli brzuch)pomóżcie!!


Z tego co napisałaś to jest już okres. Takie są objawy okresu.
Anonymous - Pią 15 Paź, 2004 13:57
Temat postu:
15^latka napisał/a:
Gabra moja mama ma 58 lat a ja 15
Aha to troszki starsza Rolling Eyes

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group