Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Depilacja u ch³opaka

Anonymous - Nie 09 Mar, 2003 21:05
Temat postu: Depilacja u ch³opaka
Cze¶æ.Mam 15lat i mo¿e to dziwnie zabrzmi,ale przez moje nadmierne
ow³osienie ³onowe zgoli³em wszystkie w³osy. Nie wiem czy ch³opak powinien depilowaæ siê ale w moim przypadku by³o to konieczne bo w³osy wychodzi³y mi z pod majtek.Wszystko OK ale gdyby nie ta piek±ca i k³uj±ca skóra.Co mam robiæ to wszystko mnie tak boli, to ju¿ trzeci dzieñ i nie przechodzi, a mój wygl±d cz³onka lepiej nie mówiæ.Pomocy to jest nie do wytrzymania! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
NaStKa - Pon 10 Mar, 2003 08:27
Temat postu:
Skóra miejsc intymnych, jest bardzo wra¿liwa. Zapewne podczas golenia, podra¿ni³e¶ j±.
Niestety nieznam skutecznego sposobu na z³agodzenie bólu, musi poprostu min±æ samo (chyba).
Nastêpnym razem uwa¿aj!
I mo¿e lepiej podcinaj w³oski, a nie depiluj (podcinanie nie boli)
Rolling Eyes
deg - Pon 10 Mar, 2003 19:21
Temat postu:
Podra¿nienie ma dwie przyczyny:
- podczas golenia podra¿niasz, szczególnie gol±c siê pod w³os,
- gdy zgolisz siê do¶æ dok³adnie, to ucinasz w³oski poni¿ej poziomu skóry. Przez kilka najbli¿szych dni bêd± "przebija³y" siê przez skórê. To jest zapewne przyczyna Twojego cierpienia. Pocieszê Ciê jeszcze bardziej - gdy przebij± siê przez skórê, bêdzie dra¿ni³o ciê pocieranie malutkimi w³oskami o bieliznê.

St±d wniosek - lepiej podcinaæ ni¿ goliæ Smile
Anonymous - Czw 13 Mar, 2003 11:23
Temat postu:
Miku¶. Napewno podra¿ni³e¶ skórê. Ona jest bardzo wra¿liwa i trzeba uwa¿aæ. Napewno zanied³ugo Ci przejdzie ten ból. Je¶li goli³e¶ na mokro - to ¼le. Skórê wtedy ³atwo mo¿esz podra¿niæ. Wiêc na przysz³o¶æ uwa¿aj ! Mog³e¶ troche podci±æ, aby w³osy nie wystawa³y.
Szpila - Pi± 11 Kwi, 2003 17:27
Temat postu:
oj
ja s³ysza³em, ¿e jak siê podcina to rosn± wiêksze, ale ten tego nie wiedzialem, ¿e faceci te¿ siê depiluj±, ja bym nigdy nie tkn±³ depilatora
A£££££££££AAAAA
wyobrazam sobie ten ból
a tak wogle sk±d dziewczyny wiedz± jaka jest skóra u ch³opaków
deg - Pi± 11 Kwi, 2003 20:53
Temat postu:
Ludziska mówi±, ¿e od podcinania / golenia rosn± szybciej w³osy i s± grubsze. Czyta³em jednak niedawno artyku³, ¿e bynajmniej tak nie jest i w³osy niezale¿nie czy ciête czy nie rosn± tak samo. Jest w tym co¶, bo przecie¿ regularnie obcinamy w³osy na g³owie i jako¶ ich od tego nie przybywa Wink.

Dziewczyny wiedz± jaka jest u nas skóra, bo maj± podobn±. No, mo¿e z wyj±tkiem worka mosznowego - takiej nie maj± Wink
Anonymous - Sob 12 Kwi, 2003 21:49
Temat postu:
Zgadzam siê z deg'iem. Dziewczyny maj± identyczn± skórê u ch³opaków miejsc intymnych.
banan - Czw 21 Sie, 2003 21:25
Temat postu:
ja sobie skracam no¿yczkami ow³osienie ³onowe. podobnie jak tobie wychodzi³o mi z pod majtek

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group