Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Rela :(

gosiaczek - Sro 27 Paź, 2004 17:15
Temat postu: Rela :(
Mam SUPER babke od reli ale mamy beznadziejną grupe. I pani wytrzymywała z nami strasznie długo. Ale dziś nie wytrzymała. Kazała nam wyjść z lekcji i że już nie chce mieć z nami reli. To była dla mnie tragedia. Rozpłakała sie. A ja chcem mieć relke bo to jest jedyny przedmiot na którym można sie powygłupiać z nauczycielką. A jeśli już nie bedziemy mieć reli? Bo w mojej szkole jest jedna nauczycielka reli katolickiej. Kórcze... Crying or Very sad Neutral
zazulita - Sro 27 Paź, 2004 18:26
Temat postu:
Za bardzo nie rozumiem po co zakladalaś ten temat, w jaki sposób mamy Ci pomóc??
Kinga - Sro 27 Paź, 2004 18:37
Temat postu:
Cze
Powygłupiać ?? no to sie widocznie za bardzo wygłupialiście skoro facetka postanowiła się wycofać
A tak wogóle to napewno wam sprowazą nową nauczycielke
Malvina - Sro 27 Paź, 2004 19:46
Temat postu:
Tak. Napewno wam dadzą innego nauczyciela, albo będziecie mieć tą co teraz. Tylko że lekcja będzie wygladała tak, że dykektorka będzie siedziała na lekcji i was pilnowała.
Anonymous - Sro 27 Paź, 2004 22:14
Temat postu:
No nie wiem własnie jak mamy ci pomoc, ale sama do tego tez doprowadzilas bo z tego wynika ze wyglupialas sie z innym...
mroweczka - Czw 28 Paź, 2004 13:05
Temat postu:
Ooo no to ja Wam zazdroszczę,że mieliście taką panią od religii. Nasza to ciągle w kółko "Dlaczego chodzimy na katehezę? Ponieważ kochamy Boga więc jak dziewczyno mogłaś nie nauczyć się modlitwy w ciągu tygodnia POWTARZAM tygodnia skoro modlisz się 2 razy dziennie? No co w tym śmiesznego? Skoro chodzisz na katechezę to MUSISZ się modlić! Nieee! Ja nie zdążę wyłożyć katechezy bo klasa rozmawia!" Rolling Eyes A możesz powiedzieć,czym Twoja klasa dobiła nauczycielkę? Zrozum,dla niej będzie lepiej jeśli nie będzie Was już uczyć po prostu Ty jedna na (przypuszczalnie) 20 osób to za mało...Ok. 19 osób rozmawia,wykańcza tą kobietę a Ty jedna chcesz,zeby została żebyś miała z kim pożartować? Musisz zrozumieć,że jak ona będzie Was dalej uczyć to się wykończy...
Ona89 - Czw 28 Paź, 2004 20:55
Temat postu:
Ja mam taką nauczycielkę od religi, że to mój najgorszy przedmiot. Coągle mówi to samo. To jest nudne. Na dodatek mam takie osoby w klasie, że się odechciewa chodzić do szkoły.
Anonymous - Sro 03 Lis, 2004 19:18
Temat postu:
Gosiaczku, a w jakiej szkole się uczysz? W dwójce Wink? Bo jeśli tak, to mnie na pewno znasz Wink A tak poza tym to jeśli jest to ta szkoła - wątpię, żeby zmieniła się Wam nauczycielka od religii Smile
BamBI - Czw 04 Lis, 2004 14:26
Temat postu:
u nas na reli można się pouczyć zrobić ściągi i spisać lekcje Razz byłam w podobnej sytuacji nas ksiądz zostawił mieliśmy głupią klasę, teraz żałujemy Very Happy
Gothic - Pią 05 Lis, 2004 16:50
Temat postu:
Gdybym była nauczycielką i miała bardzo okropną klasę to bym ich nauczyła co to spokój [hihihi;P]

Ja wiem, że są takie osoby w klasie, które lubią robić różne kawały nauczycielą etc... Nauczyciel jak każdy człowiek ma swoje nerwy i granicę wytrzymałości... Teraz ona pęknęła... Może powinnaś przeprosić panią, a twojej klasie dać niezły ochrzan...


Może da się to wszystko jakoś odkręcić? Może inna pani będzie jeszcze lepsza?

Pokażcie się z tej lepszej strony... Jako najlepsza klasa w całej szkole Wink

Anonymous - Pią 12 Lis, 2004 11:51
Temat postu:
Gothic napisał/a:
Pokażcie się z tej lepszej strony... Jako najlepsza klasa w całej szkole Wink


Problem w tym, że niektórzy ludzie są "niereformowalni" i zwykle nie chcą się szybko zmieniać.
Naomi - Pią 12 Lis, 2004 12:28
Temat postu:
U nas było tak na angielskim... Wszyscy się zgrywali z nauczycielki. Strasznie mnie to denerwowało. Ona jest zbyt spokojna... Potem kiedy się wydało musieliśmy ją przepraszać i było po sprawie biggrin
Grohówa - Sob 20 Lis, 2004 12:33
Temat postu:
Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim porozmawiać z resztą klasy. Ale jeśli ich podejście do religii jest takie jak w mojej szkole to nie sądze, żeby to cokolwiek pomogło.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group