Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - czy coś jest nie tak??

Anonymous - Nie 31 Paź, 2004 16:43
Temat postu: czy coś jest nie tak??
w nocy gdy kłade się do łóżka mój penis staje się twrdy i większy czemu tak jest?? czasem czuje się nie zręcznie gdy naprzykład w szokle taki sie robi :oops:
Kinga - Nie 31 Paź, 2004 16:51
Temat postu:
Cze
Oczywiscie jak zwykle odpowiadam na pytania facetów ... heh Wink
No więc ... z tego co wiem to to może być tzw wzwód
Który jest wywołany bodzcem który cię najprawdopodobniej podniecił Smile
Tak mi się przynajmniej wydaje Smile Według mnie nie musisz być skrępowany gdy coś takiego sie dzieje bo to jest naprawde normalne ... z czasem niebedzie sie to tak często zdarzało Wink
Chitmen 0700 - Nie 31 Paź, 2004 17:00
Temat postu:
Czy u dziewczyn też jest coś takiego?
Kinga - Nie 31 Paź, 2004 17:04
Temat postu:
Cze
E ... a co u dziewczyn ma stawac ?
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 13:58
Temat postu:
Oo Chitmen, znalazłem twojego drugiego posta :D . LoL ^^.
Juwenta - Wto 02 Lis, 2004 19:26
Temat postu:
to jest wlasnie wzwód u mlodych chłopców dzieje sie to dosyć czesto i nie kontrolują tego, później to sie zmieni.

ee no wlasnie co by mialo u dziewczyn stawac? Razz dziewczyny tez sie podniecaja ale nie w taki widoczny sposób Wink
mycha92 - Wto 02 Lis, 2004 19:44
Temat postu:
Hmm... Ja myślę że u dziewczyn mogą stawać sutki. Wtedy wykształtują się w tzw. piramidki. Podobnie jest z łechtaczką. Dzieje się to w tym samym momencie podniecenia.

No co, przecież żartuję!!! Głupie pytanie, głupia odpowiedź. Proste Mr. Green
Akacja12 - Pią 05 Lis, 2004 20:09
Temat postu:
mycha...ale sutki naprawde twardnieją w czasie podniecenia...
mycha92 - Pią 05 Lis, 2004 20:54
Temat postu:
Akacja, ale nie stają w piramidki Razz Owszem, jak jest zimno to też robią się mniejsze (przynajmniej mi Razz) i twardsze. A co do podniecenia to nie wiem. Muszę wypróbować Razz
Anonymous - Pią 05 Lis, 2004 22:48
Temat postu:
"muszę wypróbować" buahahahahaha <lol2> *histeryczny napad śmiechu*
Jakie txty <lol2> Razz
Mi też jak jest zimno twardnieją i się "kurczą", a jak jest ciepło to mam takie "rozlazłe" Confused Ble Razz A co do podniecenia - nie wiem, ale póki co nie testuję biggrinRazz
Anonymous - Sob 06 Lis, 2004 08:31
Temat postu:
Mi sutki twardnieją, gdy jest mi właśnie zimno, a gdy jest ciepło, nie ma nic Razz
pechowa ona - Sob 06 Lis, 2004 14:39
Temat postu:
To jest tzw. wzwód, nie masz sie czym przejmowac tak sie dzieje u chlopakow. U dziewczyn nie ma co stawac Wink Dziewczyny maja okres. Wejdz na http://www.dorastam.pl Mozesz tam przeczytac o dojrzewaniu chlopakow jak i dziewczyn.
Lukasz - Sro 11 Cze, 2008 10:31
Temat postu:
cześć kolego "zawstydzony"!
otóż powiem, ci, że to jest normalne, że twój mały staje i staje się twardszy. to się nazywa popularnie wzwód penisa, czyli podniecenie seksualne. ta czynność powodowana jest napływem większej ilości krwi w tamto miejsce (większe ciśnienie pompowania krwi), które powoduje właśnie wzwód. jeśli zdarza ci się to w nocy, to możesz mieć polucję nocną, czyli samoistny wzwód i wytrysk pierwszego nasienia. możesz, któregoś dnia zobaczyć, że masz mokrą plamę na łóżku. mokrą piżamę. to znaczy właśnie, że miałeś wytrysk nasienia (polucja)
P.S. Mam do ciebie pytanie: czy jesteś z Warszawy? jeśli tak, to chciałbym się z tobą spotkać na pogaduchy.
Akacja12 - Czw 12 Cze, 2008 08:26
Temat postu:
Pogaduchy ? biggrin heh
PotworAreturn - Czw 12 Cze, 2008 10:53
Temat postu:
Z tym kolesiem jest serio cos nie tak.

Ad lechtaczki- owszem, ona sie powieksza pod wplywem stymulacji wiec mycha byla blisko.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group