Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - JĄDRA

Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 09:56
Temat postu: JĄDRA
Siema mam pytanie mianowicie na lewym jadrze mam takiego jak by guza jakies 0,5 na 0,5 cmi nikt mnie osttnio nie kopnal w te miejsce:) ja jako ze mam joba na pukcie chorob juz sie boje ze to bedzie jakis rak albo cos ale boje sie isc do lekarza od tych spraw:P a i mam 13 lat. czy wy faceci tez mieliscie podbne przypadkie? co to moze byc? czy to normalne w wieku dojrzewania ? z gory dzieki za odp.

Z Powazaniem Havok
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 13:01
Temat postu: :P
chce jszcze dodac ze czasem mnie boli to jadro :P
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 14:34
Temat postu:
Ja tam się na dżądrach nie znam, bo nie posiadam. Wink W każdym bądź razie, radziłabym iść do lekarza. Twoje wszystkie obawy zostaną wtedy rozwiane, a tak będziesz się zadręczał. <;]
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 16:29
Temat postu:
Nie ma co czekać. Idź do lekarza, bo jak Cię to równiesz boli, to mogą być nieprzyjemne komplikacje.
Pyta - Nie 07 Lis, 2004 16:30
Temat postu:
A czy to prawda, ze chłopcy mają lewe jądro większe od prawego?
Kid - Pon 08 Lis, 2004 00:49
Temat postu:
Pyta: nie. jedno jest nizej niz drugie.

Havok: jesli napiszesz cos wiecej i dokladniej na privie - jesli sie wstydzisz publicznie - moge sprobowac ci pomoc.
Anonymous - Pon 08 Lis, 2004 16:07
Temat postu:
hmm nie wstydz sie epublicznie bo i tak mnie nikt nie zna:) no ale co ja moge jeszcze napsiac czasem TROCHE boli :/ nie powieksz sie oto ani nie zmiejsza kiedys mialem takiego guza na piersi:) (hehe) ale pozniej znikl i tak mysle czy nie pczekac z wizyta u jakiegos lekarza bo moze to zniknac. myslicie ze to jest na tyle powazan sprawa zeby nie zwlekac czy jak:>
AguSia :)) - Sro 10 Lis, 2004 18:01
Temat postu: Re: JĄDRA
Havok napisał/a:
Siema mam pytanie mianowicie na lewym jadrze mam takiego jak by guza jakies 0,5 na 0,5 cmi nikt mnie osttnio nie kopnal w te miejsce:) ja jako ze mam joba na pukcie chorob juz sie boje ze to bedzie jakis rak albo cos ale boje sie isc do lekarza od tych spraw:P a i mam 13 lat. czy wy faceci tez mieliscie podbne przypadkie? co to moze byc? czy to normalne w wieku dojrzewania ? z gory dzieki za odp.

Z Powazaniem Havok


Powiedz o ty komus (najlepiej tacie) i pójdź do lekarza. Może to nie być nic groźnego, ale chyba lepiej sie upewnic, nie?
Anonymous - Sro 10 Lis, 2004 22:44
Temat postu:
Najlepsze wyjscie to isc do lekarza. Jednak jezeli jeszcze nie chcesz, a bardzo Cie to nie boli, to porozmawiaj z Twoim tata, albo starszym bratem, kuzynem... Cos takiego. I jezeli jednak to nie zniknie i nikt nie bedzie umial ci pomoc, pędem idz do lekarza i czekaj ani chwili dluzej.
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 08:55
Temat postu:
znalazlem w nternecia cos na temat tego z tym ze mial to chlopak 17 letni i jest to prawdopodobnie jakis wodniak wyslalem maila do jakiejs lekarki z tamtej storny ciekawe co odpisze :| mam tylko nadizejej ze nie bedzie mnie czekala jakas operacja:P
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 19:11
Temat postu:
Jednak to nie to samo! Ona tego nie widzi, tylko czyta to, co napisałeś. Mimo wszystko radziłabym iść jednak do lekarza.
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:57
Temat postu:
troche mi wstyd no ale pojde :P znaczy poczekam i zobacze co sie bedize z tym dzialo, za jakies 2 tyg pojde
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:59
Temat postu:
Wiesz, Havok, chyba nie ma co czekać, bo im wcześniej, tym lepiej, więc lepiej idź do tego lekarza i nie ma się czego wstydzić. No 'natura' Wink
pussi - Pią 12 Lis, 2004 11:41
Temat postu: pussi
do lekarza!!!!!natychmiast!
marog6 - Nie 14 Lis, 2004 10:14
Temat postu:
Musze ci powiedzieć że ja miałem tez problem z chowającym sie jądrem (nadwage miałem) i miałem miec juz operacje ale nagle wszystko wróciło do normy i teraz jest OK.
Ale jest gorsza historia z mojej rodziny.
Mój brat cioteczny też miał taki problem i nie poszedł do lekarza az w koncu jądro obumarło.
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 17:35
Temat postu:
Heh tylko ze mi sie nie chowa tylko mam guza na nim
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 17:47
Temat postu:
Człowieku, do lekarza pędź! Neutral
Ona89 - Czw 18 Lis, 2004 15:50
Temat postu:
lepiej idź do tego lekarza i będziesz miał pewność co ci jest.
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 15:00
Temat postu:
no ide chyba w piatek ciekawe ciekawe

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group