Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Tonik przeciw pryszczom

Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 14:54
Temat postu: Tonik przeciw pryszczom
Hejka! Jaki tonik jest skuteczny na pryszcze? Mam cerę mieszaną jak coś Laughing Prosze podajcie nazwe i cene :-)
z gory dzieki!!! Wink
Ona89 - Nie 07 Lis, 2004 15:03
Temat postu:
"Nastolatki" - w drogerii ok. 10zł. a w hipermarkecie ok.7zł.
"Clerasil total control - w drogerii ok. 17zł. a w hipermarkecie ok. 13zł.
Sprubój jeszcze Antytonik firmy Soraya
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 15:24
Temat postu:
Wow a myslalam ze w hipermarkecie drozej!!! Shocked
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 15:49
Temat postu:
Nastolatki, Clerasil, Clean & Clear - nie powinny przekraczać 15 zł
Naomi - Nie 07 Lis, 2004 17:01
Temat postu:
Clean&Clear kosztuje czasem więcej niż 15 zł Rolling Eyes
Najlepiej sameu iść do kilku sklepów, porównać ceny i kupić tam gdzie najtaniej Very Happy
Anonymous - Nie 07 Lis, 2004 17:21
Temat postu:
Ja kupowałam zestaw Clean & Clear co kosztował 15 zł. Był w takim fajnym fioletowym pudełku, co z niego teraz mam kosmetyczkę Razz
Bardzo fajne to Smile
mroweczka - Pon 08 Lis, 2004 17:08
Temat postu:
Na poczatek możesz sobie kupić tonik antybakteryjny Ziaja. Pryszcze nie znikają tak szybko jak przy Clearsil,ale nie pojawiają się nowe. Tonik kosztuje 4,50. Ja mam taki.
Chesterka - Wto 09 Lis, 2004 17:06
Temat postu:
KleO napisał/a:
Ja kupowałam zestaw Clean & Clear co kosztował 15 zł. Był w takim fajnym fioletowym pudełku, co z niego teraz mam kosmetyczkę Razz
Bardzo fajne to Smile


Też mam tą kosmetyczkę Smile Ale używam Benezacne. Jest skuteczniejszy. Kosztuje 10 - 15zł. Mr. Green
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 18:20
Temat postu:
JA polecam taki różowy z firmy ziaja jest do kazdego rodzajucery i bezalkoholowy:)kosztuje chyba jakos 15 zł ale to zalezy gdzie:) i jest bardzo dobry... to najważniejsze!
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 19:09
Temat postu:
JA używam Clearsil Total Control - żel. Rano i wieczorem. Do tego zaraz po tym "krem do zadań specjalnych", czyli na miejsca podatne na wysyfienie. Oczywiście cała twarz jest smarowana...
Ej, wiecie gdzie mam pryszcza? Na powiece Shocked
Naomi - Czw 11 Lis, 2004 19:14
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
JA używam Clearsil Total Control - żel. Rano i wieczorem. Do tego zaraz po tym "krem do zadań specjalnych", czyli na miejsca podatne na wysyfienie. Oczywiście cała twarz jest smarowana...
Ej, wiecie gdzie mam pryszcza? Na powiece Shocked


Ja się co do tego pryszcza wolę się tylko domyślać... biggrin

A ten tonik z Ziaja to dla nastolatek ? Rolling Eyes
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 19:35
Temat postu:
Młoda napisał/a:
A ten tonik z Ziaja to dla nastolatek ? Rolling Eyes


Oczywiście, jak dla każdego. Dla kobiet, nastolatek, dla wszystkich Smile
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 20:33
Temat postu:
Niby jestem chłopakiem, ale co ja nie moge mieć brzydkiej skóry??? polecam clearasil total control moze nie najtanszy ale skuteczny i wydajny Smile około 15 zeta
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:40
Temat postu:
Aren - Clearasil nie jest tylko dla dziewczyn, ale także dla chłopaków. Była taka reklama, co występował w niej chłopak, a taka dziewczyna się już z nim całowała Wink 'Że aż chce się całować' Smile
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:52
Temat postu:
Poza tym chlopak nie moze wygladac jak pizza czy alfabet breila (be obrazy). Tez musi byc przystojny Smile I ja np. patrze na to, czy chlopak dba o siebie, swoja cere, ubior itd. Wink
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:56
Temat postu:
Gabrielen - he, he, a gdy chłopak jest przystojny, a ubiór ma nie zbyt fajny, bo może nie ma kasy? Wink
Co byś zrobiła? "-
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:59
Temat postu:
Nie o cos takiego mi chodzilo :-/ Tylko o to, czy np. nie chodzi w pomietych (bardzo_, czy nie w brudnych itd.... Poza tym co z tego, ze bedzie LADNY ale niezadbany? Jajco Razz na ksiezyc z nim.
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:04
Temat postu:
Hehe, a jeśli nie ma żelazka i pralki? Po prostu jest biedny, ale zrobił by wszystko co by mógł, ale niestety nie da rady? Hmm...? Jak tam, Gabrielen? Wink
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:10
Temat postu:
JEzus, k..... KleO czepiasz sie szczegolow. To trudno, takich NIE SPOTKAŁAM. Poza tym jezeli jest nie zadbany no to mi sie nie podoba. Lgoiczne -_- Evil or Very Mad
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:14
Temat postu:
Spoko, ale Ty się denerwujesz, żartów nie odróżniasz od prawdy? "-
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:20
Temat postu:
To nie brzmialo jak zarty ;] Poza tym nawet gdyby to moge sie powkurzac, zwlaszcza ze nie uzywam wulgarncyh slow (w calosci Razz). Bo mnie to zaczynalo denerwowac. Ale juz jasne wszystko.


Ps. niech jakis moderator usunie jednego posta bo sie dwa zrobiły Rolling Eyes
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:23
Temat postu:
Dobra, spoko, wróćmy do tematu, na czym on się skończył...? Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group