Dzieci OnLine

Twój wolny czas - diddl

Anonymous - Sro 10 Lis, 2004 08:16
Temat postu: diddl
wejdz na stronę internetową www.diddl.pl jeżeli interesujesz się nim bo ja tak a jeżeli myślisz że jest głupi to się mylisz :( lecz pamiętaj że on jest modny a ja znam się na modzie :love1: paaaaa!!!!!
Anonymous - Sro 10 Lis, 2004 18:01
Temat postu:
I co z tego, ze modny? Ja tą kasę wolę wydac na mangi...
zazulita - Sro 10 Lis, 2004 18:11
Temat postu: Re: diddl
marta napisał/a:
a jeżeli myślisz że jest głupi to się mylisz



Chyba każdy ma prawo myśleć o nim co chce!!
Naomi - Sro 10 Lis, 2004 21:02
Temat postu: Re: diddl
marta napisał/a:
wejdz na stronę internetową www.diddl.pl jeżeli interesujesz się nim bo ja tak a jeżeli myślisz że jest głupi to się mylisz Sad lecz pamiętaj że on jest modny a ja znam się na modzie Love paaaaa!!!!!


I co to miało być !? Groźba ?! Confused
Każdy może lubić coś innego i nie masz na to najmniejszego wpływu .
Malvina - Sro 10 Lis, 2004 22:04
Temat postu:
Ale Wy jestescie..Sad :p Ona myslała ze nam się spodoba bo my robimy wszystko tak jak jest w modzie... RazzP Biedna biggrin nie udalo się jej;p
Anonymous - Sro 10 Lis, 2004 22:13
Temat postu:
Ja akurat nie cierpię wielu rzeczy które są w modzie i tym na pewno mi się nie przpodobała, a te miśki od zawsze mnie denerwowały, drogie jak cholera i wogule... wole jakiegoś wielkie słodkiego pluszaka niż małego z diddli
Kinga - Sro 10 Lis, 2004 22:17
Temat postu:
Cze

Rozbroiły mnie słowa

Cytat:
lecz pamiętaj że on jest modny a ja znam się na modzie


heh ... no to fajnei ze sie znasz na modzie :/ ale co mnie to obchodzi ??
Malvina - Sro 10 Lis, 2004 22:26
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Ja akurat nie cierpię wielu rzeczy które są w modzie i tym na pewno mi się nie przpodobała, a te miśki od zawsze mnie denerwowały, drogie jak cholera i wogule... wole jakiegoś wielkie słodkiego pluszaka niż małego z diddli

Z tym to się zgodze.. mały pluszak z firmy NICI czy DIDLI 50 zl..;// bezsensu.. Neutral Lepiej kupic jakiegoś wiekszego do którego mozna się przytulic lub cos a nie...małego ktorego ledwo co widac..
Anonymous - Sro 10 Lis, 2004 22:32
Temat postu:
Ja co do Didll mam uprzedzenie, bo jedna moja była znajoma miałą wszystko z didll dosłownie wszystko co się dało, plecak, piórnik, portfel, zeszyty, ona była straszną pozerką i z nią mi się zawsze didll kojarzy. Ja lubię pluszaki z takiej firmy co ma misia Koala jako logo.
Malvina - Czw 11 Lis, 2004 13:06
Temat postu:
A moja kolezanka kupiła sobie piornik z NICI..jejq.;// taki brzydki (mi się nie podobał) miał jasno-rózowy kolor i tam jakis stwór był.. Ja sie jej pytam po ile był a ona 100ileś... to ja se kupiłam piornik za ok.20 zł i o wieeeele lepszy..biggrin
Kenai14 - Czw 11 Lis, 2004 13:11
Temat postu:
o boshe, ludzie.. tego diddl to chyba juz kazdy lubi.. (ci co nie-RULEZZZ!!) ja tam nie patrze na to co modne.. trza miec wlasny gust Cool
pussi - Czw 11 Lis, 2004 20:56
Temat postu:
didll jest fajny ale nie wszyscy muszą go lubiec ...ja mam pare gadrzetow z didllem.pamietaj nigdy nie narzucaj komus twojej woli:)
Malvina - Czw 11 Lis, 2004 21:48
Temat postu:
pussi napisał/a:
pamietaj nigdy nie narzucaj komus twojej woli:)

Czy to jest skierowane do mnie ?:>
mroweczka - Sro 17 Lis, 2004 21:34
Temat postu:
Dla mnie diddl jest już za bardzo pokemoniasty...Jeszcze jakieś 1,5 roku temu go lubiłam...Teraz... Rolling Eyes 148(!) za piórnik, prawie tyle samo 152 za plecak jakiś mały i 50 zł za misiaczka... Rolling Eyes Dziękuję,postoję Rolling Eyes
Basieq - Sro 17 Lis, 2004 21:53
Temat postu:
nie cierpie, nie znosze, nienawidze, nie toleruje, nie akceptuje, nielubie staram sie zwalczac Razz Hehe, to o diddlu i diddlinie. Oststnio wypuscili diddlowe perfumy... Massakra :/
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 07:13
Temat postu:
Diddl? Puke Nie widziałam niczego bardziej tandetnego... No, ale każdy ma prawo lubić to co lubi. Wink (ale zdanie XD)
klacz - Sro 24 Lis, 2004 18:01
Temat postu:
Bleeeeee... Ale od diddla bardziej nie lubię tych (sorx za wyrażenie) cholernych karteczek z jego motywem!!!!!!!!! wszystkie (po za mną, i moimi dwiema przyjaciółkami) dziewczyny z mojej klasy się wymieniająNeutral No dobra, tandetne dziewczynki... ale kilku chłopaków też się wymienia Shocked Shocked Shocked Shocked Albo idę sobie korytarzem szkolnym i każdy albo pokazuje swoje karteczki i pyta o wymienianie się Mad KOSZMAR!!
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 18:30
Temat postu:
Klacz, to się nazywa Armaggedon. Wink Błeh, ja też tego nie cierpię. To dla małych dzieci, 1 klasistek z podstawówki Wink
A ja ostatnio mojej kuzynce zabrałam notesik z taką owieczką z diddla Twisted Evil Pachnący notesik Twisted Evil Różowy notesik Twisted Evil
Chesterka - Sro 24 Lis, 2004 19:00
Temat postu:
O blech! Didle są tandetne i ochydne. Jak byłam w przedszkolu to siem wymieniałąm karteczkami Razz Ale w pdst. ?!?!?! Rolling Eyes Żałosne... U mnie na szczęście w klasie tak nie ma Mr. Green
Elun - Sro 24 Lis, 2004 19:53
Temat postu:
e tam, do diddli nic nie mam, a moze to tylko przez to, ze moja kolezanka tak je slicznie rysuje, ze sie nie chce wzroku oderwac. I to wlasnie przez nia poznalam te diddle. Karteczkami sie nie wymieniam, nie zbieram tez zadnych bzdetow z nimi, jednak lubie ich rysunki i na nie popatrzec, poniewaz przypomina mi sie moje dziecinstwo.
klacz - Sro 24 Lis, 2004 20:48
Temat postu:
Yh... ja jestem w V klasie:| A to przeważnie wymieniają się klasy 3-6 Neutral (choć te młodsze też, ale żadziej Shocked niż starsi)
Elun - Sro 24 Lis, 2004 22:18
Temat postu:
ja nawet nie wiedzialam, ze mozna sie jakimis karteczkami wymieniac (ze w w ogole istnieje takie cos), ale to glownie w podstawowkach, bo w gimnazjum to nikt nie zwaraca uwagi na tekie badziewia (cale szczescie).
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 16:07
Temat postu:
no sory,długopis z didlem [ z pimbolim właściwie] kosztuje 31 zł...Okropne!!
Idda - Czw 25 Lis, 2004 19:56
Temat postu:
Yy..to ja już wolę se prawdziwą myszkę z klatką kupić za taką samą cenę, a może niższą nawet....TANDEEETAAA!!! biggrin
Malvina - Pią 26 Lis, 2004 08:52
Temat postu:
Idda myszki kosztują od 2 do 5 zł Smile A klatka to zalezy jaka biggrin Ale 31zł starczyloby Ci napewno Wink
Anonymous - Pon 29 Lis, 2004 22:43
Temat postu:
Mi się DIDDL z pokemonami kojarzą, więc mam jakiś uraz psychiczny do nich... Rolling Eyes
Co do NICI - czarna owca i owca sa spx i tylko to lubie z tych "Drogich i nikomu nie potrzebnych do szczęścia" rzeczy Razz
Linka - Wto 30 Lis, 2004 10:08
Temat postu:
Diddle? Bleh...co za tandeta. Jeszcze rozumiem dzieci w przedszkolu ale starszych.......no tak, każdy ma swój gust, mój diddli nie toleruje Razz
Anonymous - Wto 30 Lis, 2004 15:01
Temat postu:
Tak sie zapytam, co to ma wspólnego z modą?
Chesterka - Wto 30 Lis, 2004 16:41
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
Mi się DIDDL z pokemonami kojarzą, więc mam jakiś uraz psychiczny do nich... Rolling Eyes
Co do NICI - czarna owca i owca sa spx i tylko to lubie z tych "Drogich i nikomu nie potrzebnych do szczęścia" rzeczy Razz


Zgadzam się. Owieczki z nici są fajniutkie Very Happy
Linka - Wto 30 Lis, 2004 18:03
Temat postu:
Te rzeczy z NICi nawet ujdą. Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie... Neutral
Malvina - Wto 30 Lis, 2004 19:53
Temat postu:
R2 napisał/a:
Tak sie zapytam, co to ma wspólnego z modą?

Te całe didle i NICI są teraz w modzie ;> Nie wiem czy już wyszly.. nie znam się na tym ;]
Amy - Wto 30 Lis, 2004 20:36
Temat postu:
Basieq napisał/a:
nie cierpie, nie znosze, nienawidze, nie toleruje, nie akceptuje, nielubie staram sie zwalczac Razz Hehe, to o diddlu i diddlinie. Oststnio wypuscili diddlowe perfumy... Massakra :/


O.. spoko didd'lowe perfumy...
No tak... looz...
Juz szykuje kasiore... ile 200 zł? Orginelne, a podróbki? 50 zł?
Confused
Wszystko czym można zainteresować ludzi może być w modzie...
Ja tam wolę... SHEEPWORLD'a Wink
Każdy ma swoje upodobania i nie powinno się komuś narzucać "to jest w modzie i już!", "Musisz to mieć, bo to modne"
ech.. :/
PozdraViasy,
Kwiat
klacz - Sro 01 Gru, 2004 16:57
Temat postu:
No...owieczki są fajne Wink a i (choć nie znam się na tym, i nie jestem pewna czy to też ta firma Wink ) ten piórniko-koń zdaje się z nici kasztanowaty (brązowy Wink ) też fajny:P (ale i tak go nie mam Twisted Evil )
Iśka - Sro 01 Gru, 2004 21:08
Temat postu:
Ja tam koffam owieczki =] Mam taką słodką "rozciaptaną" owcę -piórnik i zeszyt od niemca z napisem "motylek głupi, drzewko głupie, słoneczko głupie, ja głupi (...), bez Ciebie wszystko jest głupie" =]
Co do Diddla: te torby co niedawno wyprodukowali są tak typowo dziecinne... blech... maskotki są brzydkie (wielkie stoby na wąskich sznurkach Neutral). Obrazki za to są słodkie Wink.
Perfmy: 12 zł błyszczyk Shocked (!)
Nici: mam trochę z kolekcji, bo dostaję od przyjaciół, rodziców ciotek =] No i poprostu uwielbiam te ogromniaste kubki =) Coś dla mnie - dużo piję, choć fakt cena wygórowana Neutral... za wszystko.
mroweczka - Nie 05 Gru, 2004 14:04
Temat postu:
Linka napisał/a:
Te rzeczy z NICi nawet ujdą. Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie... Neutral


O tak,z tym się zgodzę. Ja bym chciała taki piórnik Love narazie muszę się zadowolić moim granatowym piórnikiem Fishbone z rynku za 8 zł Mr. Green
Mróweczka Kwiat
Agentka - Nie 05 Gru, 2004 14:24
Temat postu:
Cytat:
O tak,z tym się zgodzę. Ja bym chciała taki piórnik narazie muszę się zadowolić moim granatowym piórnikiem Fishbone z rynku za 8 zł
Mróweczka

też ma piórnik fishbone, taki szarawy Mr. Green Rzeczy z Nici są fajne, ale za drogie i troche dziecinne, ale podobaja mi się Very Happy
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 22:46
Temat postu:
jestem niemodna i nie wejde
Anonymous - Nie 02 Sty, 2005 14:38
Temat postu:
Cytat:
Świetne są te piórniki w paski, w cętki...ale stanowczo za drogie...


Hah, u mnie w miasteczku są takie nie-firmowe. Za ok. 20-25 zł, też w paski, cętki, z głowami zwierzaków, do tego notesy - niby podróby Diddl'a ale świetne Razz No i tańsze... biggrin

PS. Sama mam taki pluszowy notes z miśkiem Mr. Green
Nacia - Wto 18 Sty, 2005 18:12
Temat postu: odp
Ja nie mam nic z nici oprucz dwóch ołówków. Moja mama mówi ze to jest poprostu wydawanie rzeczy. Moja kolezanka kubiła drugiej piórnik z Nici za 30 zł i to jeszce na mikołaja do 10 zł. Zwarjowała czy co ?? Przeciesz to jest drogie jak chol...mwięc ja tego ni kupuje kupuje cos tańszego i ładniejszego.A co do didl rysunki mi sie nawet podobaja ale te maskotki są krzywe i wogóle.
Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 22:22
Temat postu:
30 zł za piórnik z Nici? eee. za mało. Ja za portfel dałam 49,99 a piórniki widziałam w cenie 79,99 :/

Krzywe i w ogóle a jednak pasują Ci do ava, co? Wink Ja nie lubię tych mysz, wolę serie z Nici a już w ogóle wymiękam przy Czarnej Owcy. Twisted Evil
Nacia - Sro 19 Sty, 2005 09:24
Temat postu:
JA napisałam że mi sięe podobaja rysunki.
Ankaaa - Sro 19 Sty, 2005 16:07
Temat postu:
Rzeczy z Diddla są bardzo fajne, podobają mi się, ale zgadzam się z innymi - ich cena to lekka przesada!!! Tak samo Nici - chciałam sobie kupić taką małą maskotkę - breloczek, ale za 20 parę zł... to sobie odpuściłam... wole chyba kupić nie firmowe, ale za to trzy... Confused
Anonymous - Pon 24 Sty, 2005 12:13
Temat postu:
Ja tam o Diddlów wole Nici Smile Tam to dopiero są debeściarskie rzeczy, ale do Diddlów tez nic nie mam a szczególnie do misia Pimboliego Smile
Sztona - Pon 24 Sty, 2005 15:05
Temat postu: Re: diddl
marta napisał/a:
wejdz na stronę internetową www.diddl.pl jeżeli interesujesz się nim bo ja tak a jeżeli myślisz że jest głupi to się mylisz Sad lecz pamiętaj że on jest modny a ja znam się na modzie Love paaaaa!!!!!


Kochanie! <ma minę jak ktoś kto zjadł podeszwę od buta>
Wiem, marto, znasz się na modzie. Ja jestem marta a nie znam się na modzie. ale...
Evil or Very Mad NA LITOŚĆ BOSKĄ! cZY TY NIE ROZUMIESZ ŻE KTOŚ MOŻE NIE LUBIC DIDLA!?!? Evil or Very Mad

Moja kol. Prażynka ma Głupek: fioła na punkcie didla. Jak ktoś ma didla to skacze Shaking po nim i mówi 'Gdzie kupiłaś? Po ile? były jeszcze tam takie?' Ja osobiście mam 16! maskotek z NICI i Didlla. A co do Prażynki to postanowiłam mówić jej zamiast prawdy czyli "Kupiłam w Carfur'ze po 39 zł. a takich było mnustwo." mówię 'Kupiłam w Makro po 134 zł. I to był ostatni".

PS Jestem Dyslektyczką
PS2 Ludzie w imionach czasem piszą P zamiast G a pozatym to jej przezwisko. :0 Smile
jagara - Pon 15 Sie, 2005 20:48
Temat postu:
Kazdy ma prawo lubić co innego ja osobiście nie nawidze didla ani didliny (śnierć śmierdzącym didlom) <--- Każdy ma chyba prawo do wyrażania swojej opini omg...
Anonymous - Pon 31 Paź, 2005 12:57
Temat postu:
Eej tam... to jest w modzie ja mam piórnik z delfinkiem z nici. ale to nie znaczy że jestem diddl maniaczka przecież każdy ma prawo do własnego zdania.
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 17:35
Temat postu:
popatrz na date zanim coś napiszesz

niech ktoś zamknie ten temat
Anonymous - Wto 01 Lis, 2005 17:53
Temat postu:
Kielbasa Chann napisał/a:
popatrz na date zanim coś napiszesz

niech ktoś zamknie ten temat



No wiesz, zaraz Ci powie, że to przecież ponadczasowe, że jest nowa itd.


Swoją drogą, który to już ona temat odnowiła Confused
Ona89 - Wto 01 Lis, 2005 18:06
Temat postu:
Tak właściwie to ten temat nie należy do żadnej z kategorii. Nie jest to temat z problemem, ale też nie było tam pytania o "Twoje ulubione..." czy "Co myślicie...". Autorka po prostu napisała, co mysli i na tym temat się kończy. Dla mnie on mógłby zostać zamkniety po pierwszym poście.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group