Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Kiedy włosy?? :/

Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 18:15
Temat postu: Kiedy włosy?? :/
Cześc! Mam 14 lat i jestem chlopcem. Nie mam jeszcze wlosow pod pachami... Kiedy zaczną rosnac?? :oops:
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 18:17
Temat postu:
No wiesz to zależy, jak dany organizm się rozwija Smile poczekaj jeszcze napewno urosną ..Smile a zreszta to nie takie fajne nie wiem jak to u chłopakow ale po co włosy pod pachami hehe
mroweczka - Czw 11 Lis, 2004 18:32
Temat postu:
Dokładnie, to sprawa indywidualna. Zazwyczaj owłosienie pod pachami pojawia się u chłopaków w wieku 14-16 lat, masz czas Wink
Naomi - Czw 11 Lis, 2004 18:48
Temat postu:
Będą w swoim czasie. Chłopacy ładniej wyglądają bez włosów pod pachami więc nie masz się czego spieszyć Wink
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 19:02
Temat postu:
Mi by sie tam tak nie spieszylo... Bedziesz sie wiecej pocil itd. Ale samo kiedys przyjdzie - predzej lub pozniej Wink Ale nie ma za czym tesknic Razz
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 19:32
Temat postu:
Każdy dojrzewa w własnym rytmie, a to, kiedy urosną włosy pod pachami - nie wiadomo. Włosy u chłopaków rosną przeważnie w okresie 14 - 16 lat, więc nie ma kłopotu do obaw. Prędzej czy póżiej urosną.
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 20:22
Temat postu:
ja mam 12 lat i juz mam włoski, niby jeden krótki drugi długi ale mam i nawet sporo... ty chyba tez juz powinienes mieć... moze to sprawa higieny Question nie wiem... ale jest w tym coś podejrzanego Razz PS Każdy dojrzewa w innym okresie Smile
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 20:48
Temat postu:
Aren, to nie sprawa higieny, bo liczy się tylko kwestia czasu, bo każdy dojrzewa we własnym rytmie i nie można sobie powiedzieć 'rośnijcie mi włosy pod pachami!', bo i tak to się nie sprawi, bo jest taki zegar biologiczny u każdego człowieka i odbywa to się wtedy, kiedy jest na to oznaczony czas, którym kieruje wszytkim mózg, bo to włąsnie on odpowiada za nasz organizm.
mroweczka - Czw 11 Lis, 2004 21:00
Temat postu:
KleO, moja koleżanka z klasy straaasznie chciała dojrzewać i na angliku miała taka luźną koszulkę to sobie oglądała pachy Rolling Eyes NIe zwracała uwagi na słowa nauczycielki Laughing
Jak jej powiredziałam,że mi rosną włosy pod pachami,to mi nie wierzyła,kazała mi pokazywać Rolling Eyes Nie wiem,ona chyba miała jakąś fobię na punkcie tych włosów,wszystko chciała miec przede mną...
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 21:22
Temat postu:
Pewnie myśli 'muszę jej pokazać, że jestem bardziej dojrzalsza od niej'. Różnie to bywa i każdy inaczej jest do czegoś nastawiony "-
sami10 - Pią 12 Lis, 2004 11:49
Temat postu:
jak to dziwnie jest czytac posty od chłopaków my dziewczyny dojrzewamy wcześniej i unas uwłosienie pojawia się najpóźniej wtedy kiedy u was najwcześniej ale zgadzam się z poprzedniczkami : 14-16 lat
mycha92 - Pią 12 Lis, 2004 12:17
Temat postu:
Mi już zaczęły rosnąć na wakacjach. Ja się z tego cieszę. Co prawda nie są jeszcze aż tak widoczne z odległości, ale z bliska je widać. Co do chłopców: zgadzam się z dziewczynami. To kwestia czasu i genów. Spytaj taty, kiedy mu zaczęły rosnąć. Możesz mieć podobnie jak Twój tata. Ja dojrzewam prawie tak samo jak moja mama i moja siostra. Tylko ja jestem kilka miesięcy do przodu biggrin
Anonymous - Pią 12 Lis, 2004 13:25
Temat postu:
Wiadomo, że dziewczyny wcześniej i szybciej dojrzewają, są bardziej poważne, a chłopaki jeszcze zachowują się jak dzieci (co niektórzy), tak jak u mnie w klasie "-
II gimnazjum - dzieci...
Co do owłosienia... nie mam włosów pod pachami, okres mam, spoko... Confused
Ale jak na razie się cieszę, że ich nie mam, ale i tak się strasznie pocę, ale co dopiero jak mi urosną te 'włochy'. tata mi powiedział, że jak mi urosną włosy pod pachami, do kupi mi maszynkę do golenia, piankę i takie tam Razz
Ja normalnie rozmawiam o 'tych rzeczach' z rodzicami i 24 - letnim bratem Smile
Spoko mam =]
...tyko, że taki konus ze mnie Sad
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 23:40
Temat postu:
Ja sobie sama kupuje ekwipunek do golenia. I wlasnie mam gaszcz na nogach i pod pachami a mi mama z kieszonkowym zalega i nie mam za co sobie kupić ! Evil or Very Mad A sama chytruska mi nie da Confused Razz
mycha92 - Nie 14 Lis, 2004 14:36
Temat postu:
Widzisz Gabrielen, ja nie dostaję kieszonkowego, bo jak chcę kasę to mi zawsze dadzą biggrin Tylko nie mogę brać za dużo. A mama kupuje wszystkie golarki, kosmetyki, wkładki... więc mogę od niej brać. Chociaż ostarnio kupiła mi wkładki takie tylko dla mnie, i mi złe kupiła, musiałam iść wymienić, i w dodatku musiałam dopłacić, a tyle co miałam było za mało i musiałam lecieć do domu po resztę długu. A i tak kupiłam jakieś lewe, bo są jakieś takie inne niż normalnie...
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 16:58
Temat postu:
Golarkę, to sobie sama kupię, bo to nie to, co podpaski =P
Ja taki kurdupel biega po podpaski Shocked
Co sobie ludzie pomyślą Tongue
Nie no, wiem, że przesadzam. Jakaś dziwna jestem Rolling Eyes
mycha92 - Nie 14 Lis, 2004 18:21
Temat postu:
Wiesz KleO... moja naj kumpela jest w moim wieku i miała już dwie miesiączki. Ma ok. 149cm wzrostu. Ale jak na razie to nie ona lata po podpaski, tylko tata jej kupuje... powtarzam TATA. Ja to w ogóle nie wiem czy tata sie kiedykolwiek dowie że jestem kobietą, jak już dostanę okres, a co dopiero jakby mi kupił podpaski! Już bym wolała sama polecieć... Razz No ale to jej wybór. Mówię Ci KleO, nie wzrost się liczy, ale dojrzałość fizyczna.
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 18:24
Temat postu:
No właśnie - dojrzałość fizyczna. No to mnie teraz dobiłaś =/
Może dojrzałość biologiczna oraz psychiczna?
mycha92 - Nie 14 Lis, 2004 18:27
Temat postu:
Sorry, nie chciałam Cię urazić, ale taka jest prawda... tak mówiła babka na WDŻ i tego się trzymam.
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 18:48
Temat postu:
Cze
Według mnie liczy sie dojrzałość psychiczna czyli to jacy ejstesmy wewnątrz Wink
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 18:50
Temat postu:
No właśnie i zawsze mi o to chodzi Smile
Ale każdy jest inny i każdy może mnie wyśmiać Confused
Takiego... konusa! Neutral
mycha92 - Pon 15 Lis, 2004 15:32
Temat postu:
Kinga - nie o to chodzi. Ty chyba uważasz, że rozmawiamy nt. dojrzałości fizycznej jako atut. Tu chodzi o to, że KleO boi się, że ją wyśmieją gdy pójdzie kupić podpaski, a jest niska. Ona boi się reakcji z otoczenia. Tu chodzi o to, że nie ważny jest wzrost osoby, tylko to, że jest już "małą kobietką" i dlatego chodzi po podpaski.
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 16:34
Temat postu:
chce tylko powiedziec ze jak kazdy wie ze chlopcy dojzewaja wolniej niz dziewczynki... i kazdy ma z tym dosyc duzy problem..moim zdaniem zalezy to od masy ciala duzo osob bardziej "grubszych" maja wiekszy biust i sa bardzie dojzali od tych chudszych...
sami10 - Pon 15 Lis, 2004 16:38
Temat postu:
no nie powiedziałam bym Muso ja miałam w klasach 1-3 taką koleżankę ( zresztą gdzieś już o niej pisałam) i ja jestem szczupła i mam dość duże piersi a ona ma mniejsze ode mnię i jest otyła i ja mam owłosienie pod pachami i owłosienie łonowe i wydzieline a ona nie ma NICZEGO
buli - Pon 15 Lis, 2004 16:48
Temat postu:
wlosy rosna specyficznie dla danego organizmu, jednak skoro masz juz 14 lat to wybralbym sie do lekarza (na wszelki wypadek)
mycha92 - Pon 15 Lis, 2004 19:20
Temat postu:
Eeee... sami? Czy ty jej zaglądasz tu i ówdzie, że wiesz że nie ma niczego? Poza tym każdy inaczej się rozwija, więc nie macie się co porównywać. Pisałam we wcześniejszym poście w innym temacie, że mam w klasie koleżankę, która jest gruba, prawie nie ma piersi, a ma okres. Do tej pory stanik jej się podwija. Ja mam dużo większy biust, i jestem bardziej rozwinięta, a nie mam okresu. A ona rzekomo ma. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć... No ale niech jej będzie... Ale jeżeli ona ma okres, to pewnie i ja niedługo będę mieć. Więc powtarzam, jestem dużo bardziej rozwinięta od niej. I dlatego tak sądzę.
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 21:03
Temat postu:
Mycha - i co z tego, że jest płaska i nie ma włosów? To nie wyklucza tego, że ma okres! Ja też jestem praktycznie "płaska" ale akuku, okres mam Wink Poza tym, czy to ważne, że ona ma okres? Nie! Wink To nie są zawody, w dojrzewaniu każdy dostaje złoty medal Smile
mycha92 - Pon 15 Lis, 2004 21:07
Temat postu:
Wiem Gabrielen, ale czasami jest to nurtujące. Był kiedyś taki moment, jak się dowiedziałam że ona miesiączkuje, że poprostu się załamałam. Ona? Taka nierozwinięta? Ale ju zaczynam się godzić z losem, bo wiem, ze też niedługo będę miała okres. Kto czytał moje starsze posty ten wie. Ale przez to PMS jestem na wszystko wściekła Evil or Very Mad Mam nadzieję, że to kiedyś przejdzie... Tylko najgorsze są bóle... Ech, czy ja z tym przeżyję?
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 10:08
Temat postu:
Zalamalas sie ? Shocked Eh... Nie rozumiem, dlaczego wszystkie dziewczyny tak bardzo chca okres miec (tak, ja tez chcialam, ale juz nie chce). To nic przyjemnego, milego etc. Jedyne plusy sa glebsze np. to ze mozemy dac nowe zycie. Tylko w tym wieku to nas to nie dotyczy...
Mycha - wiesz, ja chodze do 2 gimnazjum. I w klasie jest dziewczyn 18 z czego 17 ma okres. Jedna moja kolezanka nie miala. A w zeszlym roku ja tez nie. I co?

Nie zalamuj sie bo nie ma czym. Wez pod uwage to, ze ty jestes rozwinieta etc... Rolling Eyes

A bole - wszystkie kobiety przezywaja i zyja wiec ty raczej tez Wink
mycha92 - Wto 16 Lis, 2004 11:45
Temat postu:
Powtarzam, dla mnie jest to nieco nurtujące... Chociaż moja psiapsółka wczoraj dostała 3 raz... (o, akurat sie dostepna zrobiła biggrin). Ale tym się nie przejmuję. Nurtuje mnie tamta koleżanka. No ale cóż takie życie...Lepiej pójdę zobaczeć co się z moich gaciach dzieje, bo chyba znowu mam potop śluzu Crying or Very sad
mroweczka - Wto 16 Lis, 2004 17:10
Temat postu:
Mycha...Zdaje mi się,że to nie jest napięcie przedmiesiączkowe. Skoro trwa miesiąc i masz potop śluzu? Przed okresem przez 4-7 dni nie ma śluzu w ogóle...A Ty już miesiąc masz te "potopy"...Zreszta czemu Ty się załamujesz? Też kiedyś dostaniesz,nie zawsze okres dostaje się w wieku 11 lat,poeczkaj jeszcze te 2,3 lata...
Sami- Muszę Cię ździwić ale to prawda,że niektóre bardziej otyłe dziewczyny szybciej dostają okres niż szczupłe. Samym żywym przykładem jest KleO. Jest szczupła, i dostała okres w wieku 14 lat,a np. u mnie w klasie dziewczyna bardziej otyła dostałą juuż w wieku 12. Albo jak Ty mówisz u Ciebie w klasie są takie dziewczyny więc nie zawsze tak jest,ale często się zdarza Smile
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 17:42
Temat postu:
Poza tym to nurtujace cos moze byc nutką zazdrości. Ona ma, jest nierozwinieta, a jednak ma. A ty jestes rozwinieta i masz. Nie mysl o tym. Tez dostaniesz. A "dziala" to na tej zasadzie co opisala Mroweczka

PS. Jak chcesz moge ci moj oddac Wink
mycha92 - Wto 16 Lis, 2004 18:33
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Mycha...Zdaje mi się,że to nie jest napięcie przedmiesiączkowe. Skoro trwa miesiąc i masz potop śluzu? Przed okresem przez 4-7 dni nie ma śluzu w ogóle...A Ty już miesiąc masz te "potopy"...Zreszta czemu Ty się załamujesz? Też kiedyś dostaniesz,nie zawsze okres dostaje się w wieku 11 lat,poeczkaj jeszcze te 2,3 lata...


Po pierwsze: nie mam potopów śluzu od miesiąca. Miałam go tylko raz, i to był upław. Miałam go dokładnie 14 dni temu. I tylko RAZ.
Po drugie: to jest PMS. Sama to czuję i mówiła mi to mama i higienistka, a w piątek chyba idę do lekarza to mi pewnie to samo powie.
Po trzecie: mam 12 i pół roku.
Po czwarte: dzisiaj nie miałam potopu. Miałam go RAZ.

A do Gaby: nie dzięki, wolę to jakoś przetrwać i mieć własny Razz
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 18:38
Temat postu:
Ja myślałam, że miesiączkę dostanę conajmniej w wieku 16 lat, bo ze mnie taki konus, że ho Rolling Eyes
Choć byłam już do końca rozwinięta, co do dojrzewania biologicznego, ale nie sądziłam, że okres zjawi mi się tak szybko...
14 latek, data dostania okresu: 2.11.2004 Shocked
Myślałam, że padnę, jak zobaczyłam 'to' na majtkach...

A wracając do tematu: przed miesiączką miałam 3 dni zaniku śluzu. Pierwszego dnia miałam coś czerwonego, ale zmieszanego z większa ilością wydzieliny. Drugiego dnia (była to niedziela i poszłam dzień wsześniej na cmentarz [ptrzed moimi urodzinam, które są 1 listopada we Wszystkich Świętych =P] i cś mi zaczęło cieknąć. Na szczęście troszeczkę i wiedziałam, że to nie wydzielina, bo były zaniki i łatwo było się przekonać co to jest. Na trzedzi dzień wydzielina nie była pomarańczowa (jasnopomarańczowa, ale nie żółta!), a na czwarty dzień, już w drodze do szkoły coś mi ciekło... ale na wszelki wypadek założyłam wkładkę higieniczną, co mi na szczęście wystarczyła Smile
mycha92 - Wto 16 Lis, 2004 18:40
Temat postu:
KleO, proszę Cię, nie strasz! Ja sobie tego nie wyobrażam... Ale wpadłam na pewną myśl. Powiem Wam, jak będzie odpowiedni dzień Cool
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 18:44
Temat postu:
mycha92, edytowałam post, bo nie chciałam pisać nowego, żebyście nie myśleli, że nabijam posty, więc przeczytaj Wink
mycha92 - Wto 16 Lis, 2004 18:52
Temat postu:
Też czasami mam inne uczucie jak mi śluz wypływa... i się boję, że to może być to. Tylko nie mówicie, że mam obsesję, ale no... no poprostu tak się nie kontroluję i moje myśli są inne niż zaplanowałam... Ale ja chcę mieć to jak najszybciej za sobą! Ale dzisiaj postanowiłam sobie jedną rzecz: muszę ograniczyć kompa, uczyć się, bo za dwa tygodnie próbny do gimnazjum (HELP!), będę jeść owoce i warzywa i będę się gimnastykować... Ba! żebym tylko tego dotrzymała Cool Wątpię że dotrzymam... Neutral
mroweczka - Wto 16 Lis, 2004 19:42
Temat postu:
Mycha: po pierwsze to może,ale nie musi oznaczać na pewno,zę masz PMS...U mnie to trwa najwyżej 4 dni...Poza tym,wcześniej pisałaś,ze masz wielkie wylewy,teraz że nic Confused No to się zasanów.
Po drugie: nie rób tragedii z testu gimnazjalnego. Jest dziecinnie prosty,i żadne wkuwanie regułek nic CI nie da,bo nigdy nie wiesz co będzie na teście. Ja bym raczej radziła ćwiczyć na testach z Victora. No ale nie schodźmy z tematu.
sami10 - Wto 16 Lis, 2004 19:43
Temat postu:
mycha92 napisał/a:
Eeee... sami? Czy ty jej zaglądasz tu i ówdzie, że wiesz że nie ma niczego? Poza tym każdy inaczej się rozwija, więc nie macie się co porównywać. Pisałam we wcześniejszym poście w innym temacie, że mam w klasie koleżankę, która jest gruba, prawie nie ma piersi, a ma okres. Do tej pory stanik jej się podwija. Ja mam dużo większy biust, i jestem bardziej rozwinięta, a nie mam okresu. A ona rzekomo ma. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć... No ale niech jej będzie... Ale jeżeli ona ma okres, to pewnie i ja niedługo będę mieć. Więc powtarzam, jestem dużo bardziej rozwinięta od niej. I dlatego tak sądzę.
jak się z nią chodzi na basen no to chyba się wie
mroweczka - Wto 16 Lis, 2004 19:51
Temat postu:
Ej to Wy się tam wszystkie przy sobie rozbieracie? Rolling Eyes
Ona89 - Wto 16 Lis, 2004 20:08
Temat postu:
Ja to bym się wstydziła chodzić nago przed kim kolwiek.



Mycha92 egzamin jest bardzo łatwy. Ja do próbnego się wogóle nie przygotowywałam, bo on jest tylko po to, żeby zobaczyć jak to jest. A przed tym właściwym to tak się denerwowałam, że nie dałam rady jakich kolwiek zadań przygotowywawczych rozwiązywać. I dobrze mi poszło. Zrobiłam tylko jeden głupi błąd w dzieleniu pisemnym i straciłam 1 punkt. Ten właściwy był o wiele łatwiejszy od próbnego, więc jak próbny pójdzie ci źle to się nie przejmój. Wink
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 21:59
Temat postu:
Test kompetencji to pestka Smile Przynajmniej ten ktory mi sie trafil byl latwy. Jedna rada - nie licz czasu i nie daj sie stresowi. I rozwiazuj duzo testow - na pewno w szkole bedziecie rozwiazywac (ja rozwiazywalam na polskim, matmie i geografii) ale kupuj sobie gazetke Victor Junior i tam w kazdym numerze jest test. Polecam Smile

Mycha - no to powodzenia w czekaniu, hehehe Smile

sami10 - czyli cala twoja damska czesc klasy staje w wielkim kolku i sie rozbiera przed sobia pokazujac co ma? Moze chodzilo ci o to, ze ma jasny (np. bialy - horror) kostium i to widac? Wyjasnij, prosze.
cosinusik - Sro 17 Sie, 2005 21:49
Temat postu:
ja w tym wieku już miałem włosy pod pachami od dawna, ale mam kolege w klasie(18 lat) który jeszcze nie ma tam włosów i się cieszy bo nie musi depilować tak jak inni
Anonymous - Sro 17 Sie, 2005 21:51
Temat postu:
Czyzbys byl... metroseksualista? Czy to taka nowa moda, zeby sie faceci depilowali tam gdzie nie musza?
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 00:51
Temat postu:
Fuj,kolejny.Chcesz byc cipcia-Twoj wybor.
nasty_girl - Czw 18 Sie, 2005 00:52
Temat postu:
i to nie jedyny.. bo jak widac w jego gronie to normalnosc ze panowie sie depiluja pod pachami
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 03:13
Temat postu:
Jak to owarzystwo negatywnie wplywa na czlowieka.
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 08:31
Temat postu:
No co wy macie do niego Igor sie depiluje pod pachami i włosy łonowe też... Razz
Shaleniec - Czw 18 Sie, 2005 08:42
Temat postu:
a plecy sobie goli?Razz
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 09:12
Temat postu:
Nie Razz ale czasem lubi tez brzyszek Twisted Evil
Sebo - Czw 18 Sie, 2005 22:14
Temat postu:
lol nie wiem co się z niektórymi dzieje kiedyś na meczu międzyszkolnym graliśmy ze szkołą w której jest klasa piłkarska i tam wszyscy mieli wydepilowane nogi Laughing myśleli, że to się dziewczynom strasznie podoba Laughing
nasty_girl - Czw 18 Sie, 2005 22:17
Temat postu:
nie wszystkim ..
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 22:40
Temat postu:
Też wole włoski
cosinusik - Czw 18 Sie, 2005 22:59
Temat postu:
nie uważam, że metroseksualność jest nagannym zjawiskiem. chyba każdy ma wybór. ja uważam, że mężczyzna powinien dbać o siebie, a to że depiluje włosy pod pachami nie zobowiązuje cie do wyrażania awersji
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:00
Temat postu:
Muuusze...Bede...<rzyg>.Przepraszam najmocniej.
Sebo - Czw 18 Sie, 2005 23:02
Temat postu:
hehe spoko moge zrozumieć pod pachami przyciąć jak się chodzi w koszulkach bez rękawków ale nogi golić to lekka przesada Laughing
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:02
Temat postu:
Jakby mój facet sie ogolil pod pachami to by sie golil z mysla o tym jakich spazmow smiechu dostane jak sie dowiem... po za tym rownie dobrze moglby sie zaczac golic na klacie, nogach...
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:02
Temat postu:
...na jajach?
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:04
Temat postu:
Tia...
Niech zyja nieogoleni faceci biggrin
Sebo - Czw 18 Sie, 2005 23:04
Temat postu:
jeszcze niech du.pe sobie goli Laughing
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:06
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Tia...
Niech zyja nieogoleni faceci biggrin

Tak,wiem ze jestem [cenzura].Ale wasa to moglbym wreszcie zgolic Very Happy Tylko checi brak.
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:06
Temat postu:
ta i plecy bo jak wlosy zaczna odrastac to nigdy juz nie zobacze jego ciala Laughing
Będzie wygladac jak brakujace ogniwo ewulucji za to dziekuje Razz
Sebo - Czw 18 Sie, 2005 23:06
Temat postu:
nie no wąsy i broda to można golićRazz
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:07
Temat postu:
Ja tam brode lubie Razz
nasty_girl - Czw 18 Sie, 2005 23:53
Temat postu:
higiena swoja droga, golenie swoja droga, juz nie mow ze jak facet sie pod pachami nie ogoli to znaczy ze ma miliony bakteri w tych wlosach.. w koncu przez dlugie lata faceci nie golili tam wlosow, i potrafili utrzymywac higiene..
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 23:56
Temat postu:
To jeszcze nic kobiety też Razz
Ale co do higieny to się nie zgadzam kiedys było modne powiedzenie, ze czeste mycie skraca zycie oni poprostu potrafili zyc z wlasnym brudem

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group