Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Jak podrywacie?

Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 10:29
Temat postu: Jak podrywacie?
Jak podrywacie dziewczyny? jestem tego bardzo ciekawy, bo ja np. z różyczką po lekcjach podchodze do dziewczyny i proszę ją żeby na chwilke usiadła ze mną na ławce, później daje jej róże ona się uśmiecha i dziękuje całusem Very Happy to sprawdzone, ale nie każda dziewczyna tak reaguje... Razz a więc piszcie (Noid: forum trzeba rozwijaćRazz) piszcie tez jak było dalej czy wasz sposób się sprawdził tylko na podryw czy na coś więcej Love
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 11:03
Temat postu:
No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 17:47
Temat postu:
To z kuzynką to 100% prawda Laughing moja alurat zrobi b. dużo żeby mnie wkurzyć a później jak gdyby nigdy nic niby żałuje a jak jej ,wybacze, to znowu się zaczyna Razz
Naomi - Sob 13 Lis, 2004 17:50
Temat postu:
Aren nigdy nie widziałam chłopaka z takim sposobem Wink
Gdyby ktoś tak zrobił to bym chyba wymiękła Kwiat .
Sorry, że się pcham w wasz temat, ale mnie coś ciągnie, no wiecie... Eh Laughing
Naomi - Sob 13 Lis, 2004 17:52
Temat postu:
Noid napisał/a:
No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing


Ty jak się będziesz kuzynki słuchał to daleko nie zajdziesz Wink
Ja słyszałam za to, że nie warto ufać mężczyźnie... Very Happy
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 18:09
Temat postu:
Aren romantyczne to z tą różyczka:) hehe mozesz mi dac Smile
justka007 - Sob 13 Lis, 2004 18:14
Temat postu:
Jakby tak ktoś do mnie podszedł to bym się głupio poczułą, a zarzem bym sie ucieszyłą. Bardzo fajny sposób.
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 18:28
Temat postu:
Ja bym dostała napadu głupawego chichotu, gdyby podszedł do mnie koleś z różą. Napewno by tak było. Wink
Kinga - Sob 13 Lis, 2004 18:53
Temat postu:
Cze
A mnie to pare razy spotkało od różnych kolesi Smile i to naprawde fajny sposób Wink
Kenai14 - Sob 13 Lis, 2004 19:09
Temat postu:
Dajcie chlopakom popisać! To ich temacior Cool powinno wylogowywac przy wejsciu dziewczyn. W koncu oni sie nam nie wpychaja w tematy, a jest ich duzo Smile
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 19:10
Temat postu:
a co myślisz o tym że oni po prostu nie chcą bo ich to nie interesuje? Cool a nas to interesuje ^^ jak najbardziej =>
Naomi - Sob 13 Lis, 2004 19:28
Temat postu:
Na mnie dobrze skutkuje głębokie patrzenie w oczy, albo oczko Wink.
Ale różą bym nie pogardziła Laughing
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 19:29
Temat postu:
Hehe... no ja bardzo lubie to forum jakos mnie tu ciagnie:) Very Happy no Aren czekam na różyczke!!
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 20:29
Temat postu:
Młoda napisał/a:
Noid napisał/a:
No więc u mnie nie ma z tym problemu, wiele osób mi mówiło, że mam w sobie jakiś magnetyzm Mr. Green Jak mnie jakaś dziewczyna zaintersuje to po prostu staram nawiązać z nią znajomość poprzez rozmowę. I tak oto mam kolejną koleżankę, bo z miłością, itp. jestem strażnie ostrożny, ponieważ moja kuzynka nauczyła mnie, że nigdy nie powinienem ufać kobiecie Laughing


Ty jak się będziesz kuzynki słuchał to daleko nie zajdziesz Wink
Ja słyszałam za to, że nie warto ufać mężczyźnie... Very Happy


Słuchaj, ale co ona wyprawiała, jakie kłamstwa wymyśla i tego tepu rzeczy żeby spławić jakiegoś chłopaka to ludzkie pojęcie przechodzi i niestety nie tylko ona w mojej rodzinie tak się zachowuje Razz Wiem, że to być może tylko wyjątki, ale dają mi dużo do myślenia. Co do patrzenia w oczy to w mojej okolicy za bardzo nie działa, a jeżeli chodzi o różyczkę to dostałem ochrzan od matki mojej byłej dziewczyny (pozdro dla Justyny) bo w takim wieku się kwiatów nie daje Razz (to była chyba 4 klasa)
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 05:54
Temat postu:
Witam.
Różyczka? Śmiałe, oj śmiałe Wink A przez to albo bardzo skuteczne (bo zadziwiające, a oryginalność w cenie) albo zbyt szokujące, i przez to mniej skuteczne. U mnie to by nie przeszło, na drugi dzień co druga osoba wytykałaby mnie palcem i szeptała teatralnie do drugiej "jakiego to ja idiotę z siebie zrobiłem dając dziewczynie różę". Kontakt wzrokowy jest dla mnie ważny, jeszcze ważniejszy dotyk, ale to już zupełnie inna sprawa i trochę wyższa szkoła jazdy.
Pozdrawiam
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 09:06
Temat postu:
:-) Mi zawsze coś walnie jak jakiś chłopak oczko mi puści.
Aren - to bardzo śmiałe że z rożyczką podchodzisz.
Noid - kuzyni są czasem podobni
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 10:45
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Noid - kuzyni są czasem podobni


No niestety już się o tym przekonałem Twisted Evil Ale mam nadzieję, że mnie ta zmora kłamstw i oszustw w miłości ominie Wink
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 11:08
Temat postu:
No więc widzicie że to miłe, ta akcja z różyczką Wink ale ja nie robie tego jakoś tak aby każdy widział, Zapraszam dziewczyne na chwilke na ławkę gdzie nas nie widać za krzaczkami Mr. Green i wtedy to się dzieje a nie na ,pokaz,. A niby czemu odważne? dla mnie normalka Wink A zresztą to chyba powód do dumy jak ktoś o kogoś zabiega a nie na odwrót co nie?

Agniesiu! przesyłam ci różyczke Kwiat Smile dla was wszystkich urocze panie też mam! Very Happy Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 13:34
Temat postu:
Dzieki aren:) cmokas wielki... Very Happy
Malvina - Nie 14 Lis, 2004 15:36
Temat postu:
Druga kicia ?biggrin
Aren odważny jesteś..:> Takie dawanie rozy może tylko spłoszyc niektóre osoby..Smile
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 16:19
Temat postu:
Malvinka to ja jestem druga kicia? dlaczego?Smile
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 17:53
Temat postu:
Nie -Aren jest drugą kicią bo nałogowo uzył Kwiat
EU07 - Nie 14 Lis, 2004 18:09
Temat postu:
Najprościej (przynajmniej w moim przyadku) jest zacząć rozmowę. Obojętnie na jaki temat Smile
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:40
Temat postu:
podchodze i mówię
"która godzina? najwyższy czas by się poznać!"
albo
"to musiało boleć...
jak spadłaś z nieba!"

skutkuje, choć nie zawsze
buli - Pon 15 Lis, 2004 16:43
Temat postu:
Moj kuzyn ma niezawodny sposob:
On: Cze, nazywam sie Lukasz
Ona: Czesc
On: Wiesz co?
Ona: co?
on: (patrzy w oczy) masz kurwiki w oczach
ona: o co to kurwiki ?!
on: to takie male zolte w oku na okolo tego czarnego
ona: aha, a co to daje?
on: to znaczy ze brak ci sexu...
Twisted Evil
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 18:47
Temat postu:
buli hehe ten twoj kuzyn ma nie najlepszy sposob.. dziewczyna się peszty i uznaje to za hamskie!
Basieq - Pon 15 Lis, 2004 21:57
Temat postu:
Tak, ta różyczka chyba pozostanie w moich marzeniach. Żeby tak jakiś chłopak potrzedł i mi da. Boshe, powtarzam sie ale powiem to jeszce raz - marzenia. Swoją drogą dawno nie byłam na db :]
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 12:59
Temat postu:
jaka kicia?? ... Shocked Question
nie podam. - Wto 16 Lis, 2004 13:18
Temat postu:
Ja z kuzynem, dogadywaliśmy małym dzieciom, nabijaliśmy się z nich itp. (na placu zabaw).
Po ok. 18 minutach, zapytały nas jakieś (ładne) dziewczyny. O imię, hobby itd. Nie stety później się już nigdy więcej nie spotkaliśmy. Crying or Very sad Crying or Very sad

Dziewczynom z placu zabaw przesyłam pozdrowienia, oraz Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat
kicp - Wto 16 Lis, 2004 13:22
Temat postu:
Bardzo mądrze, wyśmiewać się z małych dzieci. Pathetic.
buli - Wto 16 Lis, 2004 15:51
Temat postu:
Cytat:
buli hehe ten twoj kuzyn ma nie najlepszy sposob.. dziewczyna się peszty i uznaje to za hamskie!


U niego w szkole to zwykle jak dziewczyna podchodzi to chlopak sie peszy (ale nie on akurat, znany macho Wink) ma tam ok 70% dziewczyn w budzie Smile. Aha zapomnialbym, to techniku Razz w tym wieku ludzie sie juz nie pesza chyba Wink
Alien - Wto 07 Gru, 2004 15:47
Temat postu:
a to zalezy od ciewczyny np: Jeśli rubi romantyków podrywać w stylu romantycznym jeśli lubi ludzi wesołych to w stylu śmiesznym itd:
Anonymous - Sro 08 Gru, 2004 14:43
Temat postu:
Czyli jednym krótkim zdaniem trzeba się dostosować do dziewczyny o którą zabiegamy, tylko nie zawsze wiadomo co lubi ta dziewczyna Question
Sajmon - Czw 09 Gru, 2004 16:32
Temat postu:
Aren. Sposób z różą jest ok. ale ja np jak go stosuje... to dobieram róże do osoby Smile. Tak zeby mozna było jakiś komplement jeszcze delikatnie podsunąc w związku z porównaniem dziewczyny do róży Smile. Działa Smile. Ja osobiscie jestem przeciw "puszczaniu oczek" przez chlopaków Razz. Lepiej sie po prostu miło uśmiechnąć Smile.
Co jak co.. ale są sposoby które zawsze działają np. (sprawdzone wiele razy).
on : spójrz mi w oczy
ona : (patrzy)
<kilka sekund wpatrywania se w źrenice z lekkim uśmiechem>
on : oki, a jednak.
ona : no co?
on : masz piękne oczy.

jedna uwaga - trzeba mówić prawde Smile inaczej kłamstwo moze być wyczute biggrin.

jest wiele uniwersalnych sposobów Smile.. ale nie chce jeszcze mi sie ich wypisywać Wink
Kinga - Czw 09 Gru, 2004 17:01
Temat postu:
A ja wam jeszcze powiem że nie lubie tzw przezemnie "tanich chwytów"
że chłopak zawsze tym samym sposobem podrywa dziewczynę ...
Nie lubie tez takich popularnych ...
Chociaż to wszytsko zależy od osoby i w jaki sposób to robi
::PtyLuQ:: - Czw 09 Gru, 2004 17:24
Temat postu:
Żebym ja tylko miał taką odwagę żeby użyć jakiegokolwiek z tych sposobów ...
_szyszka - Czw 09 Gru, 2004 19:22
Temat postu:
Oj , wiecie nigdy nie spotkałam jeszcze nikogo z chłopaków który dał by rożę Rolling Eyes Bo u nas raczej są jeszcze dziecinni chłopacy i ich na to nie stać. Wiecie, oni muszą się wyszaleć , trzeba trochę poczekać, przeciez oni później dojrzewają... Wink Oczywiście , nie obraźcie się na mnie chłopaki , ale to chyba jednak prawda Mad
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 20:23
Temat postu:
I dlatego szyszka, Aren jest SUPER Smile Mr. Green
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 20:33
Temat postu:
E tam, Aren jest dziecko jeszcze.
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 21:09
Temat postu:
Aj tavion .... a ty nie dziecko? kazdy jest dzieckiem:) on jest w 6 klasie!
Sajmon - Nie 12 Gru, 2004 21:13
Temat postu:
ja siebie nie uwazam za "dziecko" owszem jestem dzieckiem moich rodziców biggrin. Ale 1 LO to juz moim zdaniem Młodzieniec nie Chłopiec Razz
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 21:22
Temat postu:
Dobra to nastolatkowie ja jestem w 1 gimnazjum i mysle ze jestem nastolatka, Aren jest nastolatkiem, kazdy powyzej 11 roku zycia nie jest juz dzieckiem... chociaz jest sama juz nie wiem:)
bez obrazy Wero..
Sajmon - Nie 12 Gru, 2004 21:28
Temat postu:
moze to co teraz napisze będzie troche zadziwiające dla niektórych
ale pisze:

W ostatnie wakacje widziałem z kumplem w parku dzieciaki - mysle ze 10-12 lat.
Idzie chlopak z dziewczyną za łape. I nagle gość obłapał tą dziewczyne po tyłku. Z kumplem odeszliśmy zniesmaczeni. Troche sie z tego naśmiewając.

Jak ktoś sie ze mnie śmieje jak zalecam sie do jakiejs dziewczyny to zabijam śmiechem biggrin.

Krótko mówiać moim zdaniem wczesne dzieje bywają komiczne/niesmaczne. Dalej to co innego Smile. Ale na kazdego przyjdzie ten wiek biggrin Zachęcam do polemiki na temat naśmiewania sie z takich "lovermanów".
kicp - Nie 12 Gru, 2004 21:31
Temat postu:
hm, ja tez na randki zazwyczaj z rożą przybywam ;>
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 22:55
Temat postu:
O teraz taka randka mi sie wymarzyłaSmile kto mnie zaprosi hehe??
Anonymous - Pon 13 Gru, 2004 20:40
Temat postu:
Wy się nie znacie Razz Młody wiekiem nie znaczy umysłem Wink a mnie się wydaję że powyżej 3 klasy ludzie zaczynają już co nieco rozumieć bo przewają w innym klimacie, ze starszymi, U mnie to jest tak: 1,2,3 klasa są na 1-szym piętrze a 4,5,6 na drugim Wink Rozumujecie różnice?????? Rózyczka dla was Smile Kwiat
Robert - Wto 19 Kwi, 2005 21:45
Temat postu:
U mnie jest tak samo Aren.Wiesz z tą różą to też ci muszę pogratulować.
Otóz ja też chodzę do 6 klasy a jestem pewien że gdybym srróbował z tą różą to dziewczyna od razu by sie zdziwiła i tylko "co za głupek"
U nas jest też tak że dziewczyny siedzą na jednej ławce, chłopacy na drugiej a kiedy ktoś się dowie o tym że ktoś sie komuś podoba to od razu się śmieją itd
Tak jakby byli nie dojrzali. Wydaje mi sie że ja jestem inny.Mam dziewczyne, chodze z nia do kina na spacery często z nią rozmawiam, czasami też się całuje.... Zaraz będzie oburzenie że sie całuje w tak młodym wieku... Dobra rospisałem sie troche.. kończe
nasty_girl - Wto 19 Kwi, 2005 21:55
Temat postu:
Robert no bo z tego co widze sa niedojrzali.. bo roza nie jest powodem do smiechu.. to naprawde bardzo mily gest, i kazda dziewczyna sie cieszy z takiego prezentu od chlopaka..
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:23
Temat postu:
Mnie najbardzej wkurza własnie takie cos, kto sie komus spodoba i od razu inni gnija, to nienormalne. Poprostu niedojrzali ludzie tak... juz potem wlieceum np. tak nie jest. Mlodziez dorasta. A teraz w gimnazjum? pf... zeby ylko kto sie o czyms nie dowiedzial pilnujemy:) a z ta rozyczka to tez gratuluje Aren Smile to bardzo mile, zeby u nas tak robili:) eh nic tylko widziecie chlopacy? : nasladowac Arena prosze:)
nasty_girl - Wto 19 Kwi, 2005 22:26
Temat postu:
Agnieszka mowisz jak by bylo tak ze kazdy kto chodzi do gimnazjum jest niedojrzaly.. znajda sie takie osoby w podstawowce, w gimnazjum i tak samo w liceum nie zalezy to od tego do jakiej szkoly chodzi..
Anonymous - Sro 20 Kwi, 2005 14:29
Temat postu:
u mnie połowa szkoły to są ,łomy, w tych sprawach. I ja to np. też nie widze powodu żeby sie ryć. A ż tą różeczką, no to wiecie, tak symbolicznie itd. a nie że od razy maślane oczy i serenade z gitarą :} (no chyba że z elektryczną, w troszke innym wydaniu Smile ) chociaz ja to tylko sie na perkusje nadaje, ale tez by było orginalnie Razz

+ DZieki, aga. A po tym gdy to tu napisałem wszyscy sie pytali co gdzie do kogo itd. To jest właśnie sztuka dyskrecji Smile
+Teraz są inne czasy, róże drożeją... RazzRazzRazz
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 17:28
Temat postu:
Robert napisał/a:
U mnie jest tak samo Aren.Wiesz z tą różą to też ci muszę pogratulować.
Otóz ja też chodzę do 6 klasy a jestem pewien że gdybym srróbował z tą różą to dziewczyna od razu by sie zdziwiła i tylko "co za głupek"
U nas jest też tak że dziewczyny siedzą na jednej ławce, chłopacy na drugiej a kiedy ktoś się dowie o tym że ktoś sie komuś podoba to od razu się śmieją itd
Tak jakby byli nie dojrzali. Wydaje mi sie że ja jestem inny.Mam dziewczyne, chodze z nia do kina na spacery często z nią rozmawiam, czasami też się całuje.... Zaraz będzie oburzenie że sie całuje w tak młodym wieku... Dobra rospisałem sie troche.. kończe


<rotfl> ja pierwszego buziaka dostałam w pierwszej kalsie podstawówki Razz a po co ja to pisze wsyzscy chyba znaja juz te historie <rotfl>

E tam zaraz za mało ... to normalka ...
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 18:07
Temat postu:
ja podrywam...

.... z doskoku

czasem z łokcia

lub dowcipnie
Pulkownik Nikt - Pią 22 Kwi, 2005 18:40
Temat postu:
Na litosc.
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 18:42
Temat postu:
Naa Lipeee ...

< zaczyna deklamować >

gościuu siadz pod mym lisciem a odpocznij sobie ...bla blaa bla < jakaś godzina pozniej >
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 18:58
Temat postu:
Kinga napisał/a:


gościuu siadz pod mym lisciem a odpocznij sobie


nie dojdzie cie tu słonce przyrzekam ja tobie ;p

tsej:dowcipnie haha szczegolnie jak dziewczyna jest zarozumiqałą kujonką lub ma żalobe Razz
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 22:47
Temat postu:
do takich sie wogule nie podchodzi biggrin
Naomi - Nie 24 Kwi, 2005 15:18
Temat postu:
Ja poprostu nienawidzę jeśli ktoś mnie podrywa w sposób... Heh... Np. Kiedy przechodzę bije kolegę (i jeszcze sprawdza czy widzę). Dla mnie to żałosne i wtedy nigdy na to nie patrzę biggrin
Chesterka - Pon 25 Kwi, 2005 18:11
Temat postu:
Naomi napisał/a:
Ja poprostu nienawidzę jeśli ktoś mnie podrywa w sposób... Heh... Np. Kiedy przechodzę bije kolegę (i jeszcze sprawdza czy widzę). Dla mnie to żałosne i wtedy nigdy na to nie patrzę biggrin


O tak, szczególnie, kiedy podrywa Cię jakiś oferma co nawet nie ma się czym popisać i na początku widzisz/słyszysz jak prosi kolegę, żeby lekko go walił... :/
Elun - Pon 25 Kwi, 2005 19:21
Temat postu:
o ja niestety znalam jednego takiego chlopaka, co wlasnie na taki sposob probowal podrywac dziewczyny. Skutek: pozniej nawet kumple sie z niego nabijali.
Shaleniec - Sro 27 Kwi, 2005 15:15
Temat postu:
A mnie podrywają absolutnie różnie... np. ostatnio jeden chłopak grał z kolegami w szatni w piłkę. a jak przechodzilam to tak kopnal przede mnie, ale nie zbey mnie trafic ale zebym sie zatrzymala. Razz i poskutkowalo, zatrzymalam sie i spojrzala do niego a on sie usmiechnal i ja tez biggrin i sobie poszlam. a potem znowu siedzial na lawce na korytarzu i sie do mnie usmiechal tak milutko.. ^^
pozdrawiam.
Papierowa Tęcza - Czw 28 Kwi, 2005 19:09
Temat postu:
Tak się w sumie zastanawiam.. ale wydaje mi się, że najlepszy sposób na podryw to zwyczajnie zaufać przeznaczeniu - ono zawsze jakoś pokieruje człowiekiem, że wychodzi jak powinno być ;] - [Wojtek: JAK MI TU Z KAMUI WYJEDZIESZ.. XD]
Anonymous - Nie 01 Maj, 2005 23:42
Temat postu:
Kinga ...biggrin hie hie ja za ten wiersz dostałam 6 jak recytowalam:D tak tak skromna jestem:)
"Na lipę"
a co do tematu to poprostu lubie jka chlopacy wala prosto z mostu... hmm... "pojdziesz ze mna do kina"? a nie rozne kombinacje.. chociaz rozyczka i w blasku ksiezyca to mmm:)
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 11:09
Temat postu:
Agnieszka napisał/a:
Kinga ...biggrin hie hie ja za ten wiersz dostałam 6 jak recytowalam:D tak tak skromna jestem:)
"Na lipę"
a co do tematu to poprostu lubie jka chlopacy wala prosto z mostu... hmm... "pojdziesz ze mna do kina"? a nie rozne kombinacje.. chociaz rozyczka i w blasku ksiezyca to mmm:)


<lOL> ... ja tez 6 Razz Hahhahaha Razz biggrin

A co do podrywania to lubie jakies flirty :> or sth ... ale jesli idzie co do czego to wole miec wyłożoną kawe na ławe Smile
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 12:11
Temat postu:
jakbys sama nie mogla tej kawy sobie zrobic ;d
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 12:14
Temat postu:
R2 napisał/a:
jakbys sama nie mogla tej kawy sobie zrobic ;d


Oo .. Razz jakas ironia ?
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 12:16
Temat postu:
Nie ;p kwiatki wciąz trzymają więc pisze jak pisze ;d
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 13:30
Temat postu:
O ... ale kwiatki na podryw sa doobre Razz
Widzisz mogles mi je dać Razz a nie sie sztahać nimi biggrin
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 14:04
Temat postu:
jakies magiczne kwiatki?
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 14:12
Temat postu:
tya kwiatki bratki i stokrotki Razz <rotfl>
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 14:45
Temat postu:
moze rosly przy autostradzie.. i od tych spalin maja jakies dziwne wlasciwosci :d
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 14:54
Temat postu:
A kto je tam wie !! biggrin

fakt faktem ze jakies halucynogenki sie zorbily z nich
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 14:56
Temat postu:
no widzisz... ta chemia robi wode z mozgu..

pamietajcie ludzie!! nie jesc roslinek rosnacych przy autostradzie.. i nie oddychac jak gdzies przy drodze wypalaja trawy:d
Napastnik - Pon 02 Maj, 2005 14:56
Temat postu:
Na wiosnę kwiatki rosną i kwitnie miesiąc maj...
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 14:57
Temat postu:
Gdy spytasz sie dla kogo cos tam cos tam
TO dla chłopaka który odz\sedł w siną daaal
W siną daaaal ... <-- shiz ?
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 15:07
Temat postu:
i tak najlepsze jest... kwiaty we wlosach.. potargal wiatr...
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 21:03
Temat postu:
Oj tam dac, dam Ci osobiscie ;P chyba ze chcesz szybciej to w kopercie ;p
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 21:54
Temat postu:
R2 napisał/a:
Oj tam dac, dam Ci osobiscie ;P chyba ze chcesz szybciej to w kopercie ;p
]

Chce szybciej Razz
bubcia - Czw 07 Lip, 2005 11:35
Temat postu:
Femme Fatale napisał/a:
Ja bym dostała napadu głupawego chichotu, gdyby podszedł do mnie koleś z różą. Napewno by tak było. Wink

nie smiej sie bo chlopak wtedy sie wysila tyle ile moze zeby sie spodobac dziewczynie a Ty bys biedaka jeszcze wysmiala
ja osobiscie dostalam roze(rok temu - biedak sie nieszczesliwie we mnie zakochal...)
Anonymous - Czw 07 Lip, 2005 14:18
Temat postu:
odkopałas... ale co tam, i tak dobrze że ktoś wogóle tu coś pisze Razz ostatnio jakoś tu drętwo Razz
bubcia - Czw 07 Lip, 2005 22:52
Temat postu:
hehe Smile Aren zaklikaj do mnie na numer 9183705 jak bedziesz dostepny Smile
panienka_wierzba - Sob 09 Lip, 2005 10:46
Temat postu:
wiesz wielu osobom sie zdaza dostac kwiatka
i mi sie zdazylo z pare razy
ale nie ni stad ni zowad
facet mnie nie zna i podlzi z kwiatkiem, wiesz
ja przykladowo dostalam od jakichs blizszych kumpli, faceta etc.etc. ale od hm.. niezn ajoimeog nie, jedynie balonika na schodach w katowicach przy dworcu Wink
Jareczek - Pią 15 Lip, 2005 16:33
Temat postu:
Ja nie musze podrywac, wszystkie od razu na mnie leca Cool
Devil - Wto 09 Sie, 2005 19:28
Temat postu:
Ja mam jednom i skuteczno metode:
1 Podchodze z czerwoną albo białą różą i wręczam ją dziewczynie z zapytaniem przejdziemy sie do kina
2 Idziemy do kina czy gdziekolwiek i potem to jakoś tam sie zaczyna Very Happy
A jak jakiś baran sie z nas śmieje a widze że mojej dziewczyne to nie odpowiada to mówie mu żeby spadał a jak nie przestaje to przepraszam moją dziewczyne i podchodze do gostka i informuje go szeptem że jak sie nie uspokoi to dostanie po mordzie zazwyczaj działa i jest natychmiast spokój

Pozdro MASTER DEVIL
opętana - Wto 09 Sie, 2005 20:21
Temat postu:
Jareczek napisał/a:
Ja nie musze podrywac, wszystkie od razu na mnie leca Cool


jakiś Ty pewny siebie, ja na Ciebie nie lece xD ;p
Anonymous - Wto 09 Sie, 2005 21:09
Temat postu:
opętana napisał/a:
Jareczek napisał/a:
Ja nie musze podrywac, wszystkie od razu na mnie leca Cool


jakiś Ty pewny siebie, ja na Ciebie nie lece xD ;p

Na tyz nie biggrin ha, to juz dwie które nie lecą Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group