Dzieci OnLine

Na luzie... - Nowa Inicjatywa Społeczna

DeadCorpses - Sob 13 Lis, 2004 19:53
Temat postu: Nowa Inicjatywa Społeczna
Otóż forumowy chat jest w opłakanym stanie. Jest niewygodny, nie uzyteczny itd. Dlatego proponuje założyć do na mircu(www.mirc.com), ktory jest wygodniejszy, stabilniejszy oraz ma same inne lukratywy itp.
Jestem ciekaw jaka jest wasza opinia na ten temat. Ja jestem jak najbardziej za (dlaczego? dowiecie się siedząc nań Wink). I właściwie to już powstał. Reszta instrukcji jak będą ochotnicy.
Kinga - Sob 13 Lis, 2004 19:55
Temat postu:
Cze
Ja jestem jak najbardziej za Smile
Jesli bedzie ktos miał problemy chętnie pomogę Wink
DeathToYouAll - Sob 13 Lis, 2004 20:36
Temat postu:
Ja oczywiście również popieram Nową Inicjatywę Społeczną (tylko co to ma wspólnego z NIP-em? ;p).
buli - Sob 13 Lis, 2004 20:45
Temat postu:
/me jest na tak!
DeadCorpses - Sob 13 Lis, 2004 21:22
Temat postu:
zabawa jest genralnie swietna, czekam na większy odzew, nie zapominajcie ;)
nie podam. - Nie 14 Lis, 2004 07:45
Temat postu:
Mam pytanie jak zainstaluje m-IRC to mój (starszy) brat będzie wiedział że go mam ???

Jakiej wy wersji mirca używacie ???
altruista - Nie 14 Lis, 2004 08:30
Temat postu:
jak najbardziej za
DeadCorpses - Nie 14 Lis, 2004 14:43
Temat postu:
Wersje UK.

Co do tego pierwszego to nie bardzo wiem o co chodzi, no ale jak mus to popros brata zeby ci sciągnął Wink

Poza tym należałoby znaleźć jakąś dobrą nazwe dla kanału i obstawić opów/ownów.
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 14:45
Temat postu:
Cze
Ja of course sie na opka zglaszam Smile (ownem nie pogardzę Razz)
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 14:48
Temat postu:
Ja odpadam, ponieważ nie zauważyłem mIRC-u w wersji dla Linuksa Twisted Evil
Ppark - Nie 14 Lis, 2004 14:57
Temat postu:
Jestem za.

Noid: mIRC nie jest jedynym istniejącym klientem Irca, istnieje całe mnóstwo działających pod linuksem, jak na przykład: http://www.xchat.org/ .
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 15:01
Temat postu:
Ppark napisał/a:
Noid: mIRC nie jest jedynym istniejącym klientem Irca, istnieje całe mnóstwo działających pod linuksem, jak na przykład: http://www.xchat.org/ .


Słuchaj Xchata mam, nawet Irssi udało mi się zainstalować, ale jak to cholerstwo obsłużyć to już nie mam zielonego pojęcie Wink
DeathToYouAll - Nie 14 Lis, 2004 16:31
Temat postu:
Skoro tyle osób jest za, proponuję teraz ustalić nazwę kanału.
altruista - Nie 14 Lis, 2004 18:01
Temat postu:
hm, najlepsze sa te rzeczy najprostsze, wiec moze #dzieci albo #dziecionline?

co do malp i krop - powinny byc przyznane ludziom ktorzy sporo siedza w tym interesie, sa czesto na kanale i wiedza co robic w takich a nie innych sytuacjach
DeadCorpses - Nie 14 Lis, 2004 18:50
Temat postu:
Tak, to wydaje się najsłuszniejsze i w najbliższym czasie zarejstruje kanał, rozdam opy itp.(jeśli nie macie nic przeciwko i sami nie macie ochoty tego zrobić) i będzie mozna na własne oczy się przekonac co i jak, bo jak narazie odzew jest mizerny :/
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 20:23
Temat postu:
Ja jestem za Wink mogę być opkiem... ale w sumie skoro na chaicie mało ludu siedzi to myślisz, ze na tym befdzie ktoś po kilku dniach?
altruista - Nie 14 Lis, 2004 20:36
Temat postu:
bo np dla mnie mirc jest o wiele praktyczniejszy i latwiejszy w obsludze od jakiegos jadrycznego skryptu. Zapuszczenie sesji na tydizen czy dwa to nie problem.
DeadCorpses - Nie 14 Lis, 2004 21:01
Temat postu:
Skoro na forum tyle siedzicie to czemu nie?
Na chcacie bedzie mozna pogadac w czasie rzeczywistym z wieksza liczbą osób, lepiej się dystkutuje, szybciej dostaje się odpowiedz na pytania. Same plusy jeno.
kicp - Nie 14 Lis, 2004 21:18
Temat postu:
ja także jestem za!
altruista - Pon 15 Lis, 2004 16:29
Temat postu:
kanal ircowy bedzie pewnie za kilka godzin postawiony. Krotka istrukcja:
1.uruchamiasz swojego klienta mIRC
2.w zakladce 'opcje' 'dodaj'emy nowy server. W polu serwer wpisujemy 'wroclaw.ircx.net.pl', port 6667, reszta jest opcjonalna
3.Laczymy sie z serwerem i w samym oknie mIRC'a wpisujemy /join #dzieci
i to wszystko

alternatywne serwery:
bielawa.ircx.net.pl
poznan.ircx.net.pl
i pewnie mnostwo innych, ale tylko o tych pamietam
DeadCorpses - Pon 15 Lis, 2004 18:55
Temat postu:
Problem jest taki, że niby ludzie chcą, a nie wchodzą, jedynymi osobmi są altruista, ja i kinga, a z taką frekwencja to to nie ma sensu, to naprawde nie gryzie :/
kicp - Pon 15 Lis, 2004 19:49
Temat postu:
no i ja, jeśli mam na to czas.
DeadCorpses - Pon 15 Lis, 2004 20:04
Temat postu:
Kanał jest już zarejestrowany (jest own : JA!) więc wchodzić, kurde!
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 21:08
Temat postu:
A nie mówiłam, zę tak będzie... sialalalala Elfka zawsze wszystko wie, tylko, zeby nie było
DeadCorpses - Pon 15 Lis, 2004 22:29
Temat postu:
To dlaczego piszesz, że chcesz być opem? :/
sheesh, byście chociaż nie robili z siebie ....... i przyszli zobaczyli co i jak, a nie wydzierać się na jakimś durnym shoutboxie...

edit : zapomniałbym dodać iz jest powodowane przez ignorancje uzytkowników nie potrafiących czytac co jest napisane w topicu i chcacym, aby kazdemu z osobno tłumaczyc jak wejsc na ten chat
Syd Barrett - Wto 16 Lis, 2004 01:34
Temat postu:
Syd Barrett will join channel #dzieci [what means 'dzieci' in english?] as often as he will have a free time [I'm a musician, it's very hard job Wink ]
Kinga - Wto 16 Lis, 2004 08:42
Temat postu:
Mam rozterke czy odpowiadać po polsku czy po angielsku Wink


dzieci- kids
ToJa - Wto 16 Lis, 2004 10:36
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Mam rozterke czy odpowiadać po polsku czy po angielsku Wink


dzieci- kids

A więc nie miej... Syd Barrett doskonale umie władać językiem polskim jako koprofag.
Koprofag zdecyduj się na coś, bo marnie to się skończy!
ToJa - Wto 16 Lis, 2004 10:47
Temat postu:
Poza tym zamykam temacik. Durny shoutbox zostaje, ale nie ma problemu - mogę go wywalić. Nie chciałam wtytakć się na forum. Staram się jak najmniej mówić co macie robić, czego nie wolno. Minimum zakazów, banów, itp...
Ale zaczynacie przeginać. Od tej pory każde wywlekanie użytkowników z forum marnie będzie się kończyło. Reklamowanie podobnych for - to samo. Szkoda, że sami nie zauważyliście, że to nie fair. Na wielu forach jest zakaz umieszczania linków w podpisach i w postach (linków reklamujących inne fora) Ja tego nie robiłam. Wiem, że jesteście dumni, że coś zrobiliście, że macie coś swojego.
Dobra temat zamknięty!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group