Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Co robicie z "pozostaloscia" po masturbacji?

arekk - Nie 14 Lis, 2004 12:35
Temat postu: Co robicie z "pozostaloscia" po masturbacji?
Jak w temacie. U mnie zalezy to od miejsca gdzie sie onanizuje- jesli przed kompem to wycieram sie w chustke hig. jesli w wyrze to w posciel, jesli w kible to wprost do muszli.Jak wy rozwiazujecie ten problem?
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 13:12
Temat postu:
:BŁĄD SYSTEMU WINDOWS: Razz Razz Razz Robie te ze względu na to żę """nie które""" bardzo głupie, dziewczyny sobie coś myślą... o mader faker... -_- nie dojrzałe bobki -_-
Michuś - Nie 14 Lis, 2004 13:49
Temat postu:
ja też staram się żeby mieć jakąs hust. hig. pod ręką Wink a zdażyło się wam że poplamiliście sobie slipy czy bokserki masturbując się w łóżku Question co wtedy Question
arekk - Nie 14 Lis, 2004 13:59
Temat postu:
Zdarzylo mi sie tak kilka razy.Po prostu przed wrzuceniem do pralki lekko bokserki sam wypralem i wysuszylem tak zeby nikt nie widzial.
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:31
Temat postu:
no jak to co? wypijam! ponoć sperma jest naprawde zdrowa, a jaka smaczna! szczególnie po jedzeniu ananasów! wypróbujcie!
a jak nie mam ochoty, to sie że tak się brzydko wyrażę "spuszczam" na balkon sąsiada piętro niżej
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 20:40
Temat postu:
koprofag napisał/a:
no jak to co? wypijam! ponoć sperma jest naprawde zdrowa, a jaka smaczna! szczególnie po jedzeniu ananasów! wypróbujcie!
a jak nie mam ochoty, to sie że tak się brzydko wyrażę "spuszczam" na balkon sąsiada piętro niżej

Pierwsza kobieta w temacie, aż się niezręcznie czuję, ze taki ze mnie perwers...
No ale kolego ciekawe sposoby... powiedz nam jakie amsz odczucia po wypiciu... bardzo smaczne? A czasem nie staje w gardle? Opisz smak... A twojemu sąsiadowi to współczuje Wink Mojej kiedyś nadmuchany kondon puszczany przez moich kolegów
A moi koledzy to w husteczki a potem husteczki przez balkon, albo w szmatę...
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 20:43
Temat postu:
Cze
Moi znajomi najczęściej w prezerwatywę Smile
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:48
Temat postu:
Wiesz...uczcuie, normalnie jakbym pił cokolwiek. To niby takie obleśne, ale nie rozumiem dlaczego. Normalnie jakbyś piła coś, tylko że znacznie gęstego i w znacznie mniejszej ilości niż normalnie pijesz coś.
Zresztą, spróbuj sama, wiem że to głupia propozycja ale co ja Ci bede tlumaczyl
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 20:50
Temat postu:
koprofag napisał/a:
Zresztą, spróbuj sama, wiem że to głupia propozycja ale co ja Ci bede tlumaczyl

Już lecę...
DeadCorpses - Nie 14 Lis, 2004 20:50
Temat postu:
ROTFL i <jeb>

Ej! przecież to nie wasza sprawa co ludzie robia z 'pozostałościami', mogą nawet ja zapiekac z grzankami i wsuwać!

A co do koleżanki, która ma większe doświadczenia z 'tymi sprawami', oraz koleżanka, która podziwia to co inni z tym robią..no, no

bis!
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 20:51
Temat postu:
Cze
A czy ja powiedziałam że podziwiam ? Przecież nie patzrę jak oni to robią ... a skoro sami mi to mówią to wiem :/ Wink
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:52
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
koprofag napisał/a:
Zresztą, spróbuj sama, wiem że to głupia propozycja ale co ja Ci bede tlumaczyl

Już lecę...


To po co sie pytasz? Jak chcesz wiedzieć jak smakuje to sama spróbuj. Napewno znajdą się 'dawcy'
DeathToYouAll - Nie 14 Lis, 2004 20:53
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Cze
Moi znajomi najczęściej w prezerwatywę :)

A później do koprofaga zanoszą i on spija, zgadza się?
Koprofag: załóż skup kopru i spermy.
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 20:56
Temat postu:
Dead to nie moja wina, ze koledzy lubią opisywać i mówic na ten temat, a ja się poprostu dzielę.
Koprofag dawcy to by się znaleźli, ale ja wolę poczekać na jakiegoś lepszego... a b=pytalam się z głupiej ciekawości Razz i dla jaj
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:59
Temat postu:
DeathToYouAll napisał/a:
Kinga napisał/a:
Cze
Moi znajomi najczęściej w prezerwatywę Smile

A później do koprofaga zanoszą i on spija, zgadza się?
Koprofag: załóż skup kopru i spermy.


Nie, nie zgadza się. Muszę cie zmartwić, nie trafiłeś Sad
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 08:22
Temat postu:
Jesteście ohydni.
koprofag, wydaje mi się, że masz skłonności homoseksualne, wiesz. Chyba żaden facet jakiego znam, nie połyka własnej spermy - chore i obleśne. I obrzydliwe jeszcze Razz
kicp - Pon 15 Lis, 2004 11:42
Temat postu:
...i na żarty napisane. żal mi was, tych wszystkich wierzących w takie rzeczy Sad
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 12:21
Temat postu:
koprofag - wyprowadzę cię z błędu - wiedziałam, że to jakiś niesmaczny żart, obleśny dowcip i nie wiem jak to jeszcze nazwać. Razz
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:39
Temat postu:
Tavion napisał/a:
koprofag - wyprowadzę cię z błędu - wiedziałam, że to jakiś niesmaczny żart, obleśny dowcip i nie wiem jak to jeszcze nazwać. Razz


You're the only one, others think it is true
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 12:51
Temat postu:
Wiesz że z tymi swoimi cytatami i angielskimi słówkami nic nie zdziałaś koprofag?
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:57
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Wiesz że z tymi swoimi cytatami i angielskimi słówkami nic nie zdziałaś koprofag?


A co niby mam zamiar "zdziałaś" [cokolwiek to słowo znaczy], weroniko?
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:03
Temat postu:
jesteś ochydni - zrobi się literówkę - juz koprofag jest w akcji

Przyjuzuj
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:05
Temat postu:
Weronika napisał/a:
jesteś ochydni - zrobi się literówkę - juz koprofag jest w akcji

Przyjuzuj


ohydni, nie ochydni

co to znaczy "przyjuzuj"?
Malvina - Pon 15 Lis, 2004 13:34
Temat postu:
Kopograf.. na to foróm wchodzom dzieć kture majom 8,9 lat.. a Ty opizójesz smak spermy? Neutral Masz szczenśće rze nidz w tym czasie nie jadłam. I lepiej odpowiataj po polsku bo nie fszyscy znajom anglielzki. <--Podoba się ? Mr. Green
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:37
Temat postu:
Malvina napisał/a:
Kopograf.. na to foróm wchodzom dzieć kture majom 8,9 lat.. a Ty opizójesz smak spermy? Neutral Masz szczenśće rze nidz w tym czasie nie jadłam. I lepiej odpowiataj po polsku bo nie fszyscy znajom anglielzki. <--Podoba się ? Mr. Green


ech, wszystko sie podoba, poza tym ze przekrecasz moja ksywe
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:38
Temat postu:
1.KOPROFAG - (poproszę zimną wodę na ochłodzenie) Osobiścię napiszę do ToJi aby dała ci ostrzeżenie. Mam cię dość. To że dzi...nastolatkowie napisali literówkę to nie znaczy że masz to im wytykać.
Malvina ma racje - ja mam 10 lat i co? Czytam takie świnstwo. Nie wiem jak ty ale ja bym nastolatów do takihc tematów nie zachęcała.
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:42
Temat postu:
Za co ostrzeżęnie? Za to że poprawiam cie, gdy popelniasz bledy? Pathetic.
Masz 10 lat, nie chcesz czytac co pisze, to nie czytaj, nikt cie nie zmusza...
Zreszta, ciekaw jestem czy admin da mi ostrzezenie
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:46
Temat postu:
Koprofag, ale słuchaj, jest dział seks. Tam (chyba) możesz opisywać swoje przeżycia seksualne, zapachy i smaki. Tutaj wchodzą dzieci - bądź co bądź, może to być dla nich szok.
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:51
Temat postu:
Tavion napisał/a:
Koprofag, ale słuchaj, jest dział seks. Tam (chyba) możesz opisywać swoje przeżycia seksualne, zapachy i smaki. Tutaj wchodzą dzieci - bądź co bądź, może to być dla nich szok.


To niech tu nie wchodzą, swoja droga, jest to dzial 'miedzy nami chlopakami', wiec po jakiego czlonka wchodza tu 10letnie dziewczynki?
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:53
Temat postu:
koprofag, takiego czegoś tutaj nie tolerujemy.
Możesz wykazać choć trochę kultury.
Ja się nie wtrącam, ale jak to przeczytają inni, to bieda.
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 14:07
Temat postu:
Koprofag przestań, moze dla ciebie to dobre :/ ale to są młodsi...
kicp - Pon 15 Lis, 2004 16:08
Temat postu:
Ja nie moge, odpowiadam poprostu co robie z pozostaloscia po mastrubacji, takie jest pytanie w topicu! Jeżeli kogoś to bulwersuje to niech nie czyta, ja sie poprostu wypowiadam...a to jest chya "miedzy nami chlopakami", a nie "miedzy nami chlopakami oraz 10letnimi dziewczynkami". Dobra, juz nic wiecej nie pisze...
buli - Pon 15 Lis, 2004 16:26
Temat postu:
Ja zwykle robie to przy kompie. Kiedy czuje ze nadchodzi "ta" chwila wygodnie rozsiadam sie na krzesle ujmuje w dlon skorke na penisie, tak, aby sperma nie mogla wyplynac i delektuje sie efektem. Nastepnie szybciutko zapierdzielam do lazienki, siadam na kibelku, zwalniam uscisk i leci wprost do muszli. Nastepnie musze kilka razy obciagnac skorke, bo pozostalosci lubia zbierac sie po katach. Potem wycieranie grzybka w ladny reczniczek do rak. I to wsio!
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 16:42
Temat postu:
koprofag napisał/a:
To niech tu nie wchodzą, swoja droga, jest to dzial 'miedzy nami chlopakami', wiec po jakiego czlonka wchodza tu 10letnie dziewczynki?


I tu się akurat zgadzam w 100% z koprofagiem. To dział dla chłopców. Co do błędów również się zgadzam. Korona nikomu z głowy nie spadnie jeśli ktoś mu wytknie błędy. Czy nie można tego potraktować jak pomoc, wskazówkę...? Co za problem edytować post i poprawić błąd? To prawda wchodzą tu dzieci i czytają takie posty, które są nie dla nich. Ale czytają również posty z błędami i utrwalają sobie taką pisownię. Jedym słowem remis kochani.
Przecież dzieci mogą wejść na każde forum i czytać wszystko. Nie unikniemy tego. Można zrobić forum niewidoczne, na hasło, itd., ale to przecież bez sensu. W Seksie napisałam ostrzeżenie, że to nie dla dzieci (mogę i tu to zrobić). Ale czasami 10-latek jest poważniejszy i więcej wie niż 14-latek, dla którego te posty mogą być ordynarne.
Najlepiej niech moderatorzy tego forum napiszą (przyklejony) post i jasno określą, co można a czego nie można tu pisać. To samo moderatorzy innych for. Taki mały wewnętrzny regulamin...
kicp - Pon 15 Lis, 2004 16:44
Temat postu:
Zrozumialbym pretensje w moja strone, gdybym to ja zalozyl ten temat..
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 17:03
Temat postu:
A ja zupełnie nie rozumiem jednej sprawy. Na post jako pierwszy odpowiedział moderator i uważał wtedy, że pytanie jest OK. Powinien przewidzieć, że odpowiedzi będą różne. Mógł temat przenieść do Seksu. Dopiero po dłuższym czasie obudził się.
Dziewczyny też mogły się spodziewać, że przeczytają tu najróżniejsze rzeczy.
Ludzie, dla jednego picie spermy, to normalka a dla innego same słowo masturbacja, to grzech, zboczenie i wszystko, co najgorsze.
Może po prostu zmienić nazwę działu z Między nami chłopakami na Męskie rozmowy? Dać do tego opis podobnie jak w Seksie i sprawa załatwiona. Ale jak pisałam - to moderatorzy muszą napisać, co to ma być za forum. Nie jestem wróżką. Jeśli moderatorzy chcą dział do pogaduszek (męskie ploteczki dla młodszych chłopców) to przenosimy takie tematy jak ten do Seksu i z głowy.
I jeszcze coś. Jest możliwość zablokowania pisanie postów dla wybranych użytkowników na danym forum. Wystarczy, że moderator zgłosi, że np. Weronika (bez urazy Wero - to tylko przykład) jest za młoda żeby w tym dziale odpowiadać. Tylko bez przesady, to nie chodzi, że ktoś ma inne zdanie niż Wasze czy kogoś nie lubicie Razz
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 21:09
Temat postu:
Koprofag dla mnie od samego poczętku byłeś jakiś nakręcony za bardzo a teraz to sama nie wiem co mam myśleć wspaniały slowniku ortograficzny...
Alien - Wto 07 Gru, 2004 15:54
Temat postu:
To zalerzy od miejsca i sytułacji (ale zawsze najlepiej mieć chusteczke hig) Cool
Kid - Sob 05 Lut, 2005 17:17
Temat postu:
1. chcialbym zaproponowac zebyscie skonczyli ta bbitwe slowna bo to jest zalosne i dziecinne biccie piany.
2. powinnliscie zrozumiec tez ze nastolatki w roznym wieku gadaju o roznych rzeczach i czasami komfabuluja i to jest pewny etap zycia tj taki w ktorym jest to powiedzmy pewna koleja rzeczy.
3. Administratora forum proponuje zamknac temat.
Nikita - Sob 05 Lut, 2005 17:47
Temat postu:
Kid napisał/a:

3. Administratora forum proponuje zamknac temat.


Po co od razu zawracać tym głowę Administratorce ? Smile Równie dobrze może to zrobić moderator tego działu, czyli Aren Wink
Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 11:03
Temat postu:
hmmm zobaczcie kiedy był ostatni post, po co żeście odkopywali takie stary tamety? wtedy okazało się że po co zamykać temat? sprawa ucichła a teraz znowu jakiś ,nowy, się pyta... smai wiecie Confused temat był, jest i będzie
Pan_Feanor - Nie 06 Lut, 2005 22:42
Temat postu:
Najlepiej pozostałościami pozsmarować kanapke, dołożyć keczupu .... i
zajadać.
Anonymous - Wto 08 Lut, 2005 20:47
Temat postu:
Twórczy temat,po prostu mnie rozwalił...Nie wiem,kto takie "kwiatki" wymyśla i zakłada,ale może jednak nie chce wiedzieć...
ajeczka11 - Pon 28 Lut, 2005 13:05
Temat postu:
Troszkę głupi temat...Ale co zrobić?
Nie sadzicie,że masturbutacja to temat osobisty? ja bym nie napisła jak to robię i gdzie...:/
mroweczka - Pon 28 Lut, 2005 19:18
Temat postu:
Ajeczka ale właśnie po to jest forum,aby móc się wygadać o wszystkim,większość osób się nie zna więc można pisać o wszystkim a ja nie uważam,aby masturbacja była tematem tabu.
babe - Pon 28 Lut, 2005 20:03
Temat postu:
kicp- zgadzam sie w 100%
Przeciez kazdy jest tu anonimowo, wiec moze sie wygadc, no nie?
I co to za pierdoły, ze jest wam niedobrze- nie czytajcie w takim razie.
Skoro pewne "delikatne dziewczynki" to czytaja,jak to kiedys ktos napisal, to moze lepiej nie zabierajcie glosu jezeli macie miec zjechana psyche w przyszlosci i bełtac przy obiadku Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
babe - Pon 28 Lut, 2005 20:04
Temat postu:
kicp- zgadzam sie w 100%
Przeciez kazdy jest tu anonimowo, wiec moze sie wygadc, no nie?
I co to za pierdoły, ze jest wam niedobrze- nie czytajcie w takim razie.
Skoro pewne "delikatne dziewczynki" to czytaja,jak to kiedys ktos napisal, to moze lepiej nie zabierajcie glosu jezeli macie miec zjechana psyche w przyszlosci i bełtac przy obiadku Razz Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Pan_Feanor - Pon 28 Lut, 2005 21:52
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Ajeczka ale właśnie po to jest forum,aby móc się wygadać o wszystkim,większość osób się nie zna więc można pisać o wszystkim a ja nie uważam,aby masturbacja była tematem tabu.


Więc porób sobie zdiecia przy tej czynności i zamieść fotki na forum..
Anonymous - Pon 28 Lut, 2005 21:55
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
mroweczka napisał/a:
Ajeczka ale właśnie po to jest forum,aby móc się wygadać o wszystkim,większość osób się nie zna więc można pisać o wszystkim a ja nie uważam,aby masturbacja była tematem tabu.


Więc porób sobie zdiecia przy tej czynności i zamieść fotki na forum..

Jak czekasz to się chyba nie doczekasz...
PS. przomniało mi się jak ktośtam miał zamieścić zdjęcie grudek na żołedziu Very Happy
Francesc0 - Czw 03 Mar, 2005 21:05
Temat postu:
Jesteście obleśńi ;p

a jeśli ktoś chce zdjęcia to pma bo tu nie wstawie ;p ;> (nie moje ofkoz ;p)
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 13:39
Temat postu:
Niedawno sie tu zarejestrowalem a juz widze takie tematy.. Ludzie to jest DzieciONLINE Wink
Nie zapominajcie o tym biggrinbiggrinbiggrin
panienka_wierzba - Sob 09 Kwi, 2005 16:25
Temat postu:
oh moje słonce najsłodsze i najpekniejsze (chodzi o moje kochanie pigmeja Wink )
srednia wieku na tym forum to prawie 15 Wink
wiec wiesz, nazwa jest myląca
a od pewnego czasu mam dosc sporo uzytkownikow i pelnoletnich
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 17:09
Temat postu:
masz sporo użytkowników pełnoletnich...interesujące kto w takim razie Ciebie używa>?
panienka_wierzba - Sob 09 Kwi, 2005 17:18
Temat postu:
eeeee
lol ^^

chciałbyś wiedziec nie : >
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 17:32
Temat postu:
w naturze ludzkiej tkwi nieświęte porządanie tajemnicy - ujawnianie legend

poza tym to coś jak pojawić sie na liście Wiltszteina...wolałbym wiedzieć czy na niej sie znajduje oraz dlaczego :I :L
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 17:33
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
oh moje słonce najsłodsze i najpekniejsze (chodzi o moje kochanie pigmeja Wink )
srednia wieku na tym forum to prawie 15 Wink
wiec wiesz, nazwa jest myląca
a od pewnego czasu mam dosc sporo uzytkownikow i pelnoletnich
Tez cie kocham :* Mr. Green ^^ biggrin
panienka_wierzba - Sob 09 Kwi, 2005 17:47
Temat postu:
^_________________^ :*

chwilowo listę zatrzymam dla siebie = )
moze kiedys udostępnie ją do wiadomości publicznej : >
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 18:05
Temat postu:
tak coś o tym wiem, jak mówisz "może" to znaczy to tyle, ze jakbyś to już zrobiła biggrin
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 18:06
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
^_________________^ :*

chwilowo listę zatrzymam dla siebie = )
moze kiedys udostępnie ją do wiadomości publicznej : >
Eeee czy ja o czyms nie wiem ? Rolling Eyes
panienka_wierzba - Sob 09 Kwi, 2005 18:13
Temat postu:
Tsej napisał/a:
tak coś o tym wiem, jak mówisz "może" to znaczy to tyle, ze jakbyś to już zrobiła

bez analizy psychologicznej mojego zachowania i wypowiedzi prosze tutaj Wink
niech pan sobie na zaduzo nie pozwala =P
po tym jak po zbywaniu przez krótki okres czasu w koncu wyslalam glupie zdjęcie Wink

Pigmej napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
^_________________^ :*

chwilowo listę zatrzymam dla siebie = )
moze kiedys udostępnie ją do wiadomości publicznej : >
Eeee czy ja o czyms nie wiem ? Rolling Eyes

misiu, ale czy Ty o wszystkim zawsze musisz wiedzieć? Wink
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 22:42
Temat postu:
czy pozwole sobie to wyłącznie moja wola...jeśli tak to użądle poniżej pasa wręcz biggrin

Cytat:
a ja bede tez mieć tego jak mu tam, romansa!! tak tak ale z kim hm...
ide po prośbe do wielkiego brada

no wiec ja mam prośbę
faceta potrzebuje
najlepiej zeby miał około 188 cm wzrostu : >, wiek 18, krótkie ciemne włosy, imię Michał, nazwisko (niewazne) i takie tam (ewentualne dalsze szczeóły podam przez PW : >)
ewentualnie słodki blondynek z długimi włosami imieniem Paweł : > wiek 15, wzrost koło 175, takie małe urocze chłopczysko
bo wierzba faceta chce


co do zdjęcia...to pokarze je mamie jak obiecałem biggrin
ciekawym jest jednak fakt iz pomimo iz byłem święcie przekonany ze za moja prośbą nikt nigdy nie prześle zadnego zdjęcia to teraz czuje sie zaszokowany ze moje figle zostały wzięte poważnie :>
swoja droga...jak ktoś czytał odowiedni temat gdzie sie wypowiadałem to zrozumie... mianowicie nalezy dodać ze Wierzba dużo siedzi prosto :O
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 22:45
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
misiu, ale czy Ty o wszystkim zawsze musisz wiedzieć? Wink
musze! Twisted Evil RazzRazz
Pan_Feanor - Nie 10 Kwi, 2005 10:50
Temat postu:
Jaki Off... usune zaraz wam te głupie posty Twisted Evil
panienka_wierzba - Nie 10 Kwi, 2005 11:49
Temat postu:
[quote="Tsej"]czy pozwole sobie to wyłącznie moja wola...jeśli tak to użądle poniżej pasa wręcz biggrin

[quote:]a ja bede tez mieć tego jak mu tam, romansa!! tak tak ale z kim hm...
ide po prośbe do wielkiego brada

no wiec ja mam prośbę
faceta potrzebuje
najlepiej zeby miał około 188 cm wzrostu : >, wiek 18, krótkie ciemne włosy, imię Michał, nazwisko (niewazne) i takie tam (ewentualne dalsze szczeóły podam przez PW : >)
ewentualnie słodki blondynek z długimi włosami imieniem Paweł : > wiek 15, wzrost koło 175, takie małe urocze chłopczysko
bo wierzba faceta chce[/quote:]

co do zdjęcia...to pokarze je mamie jak obiecałem biggrin
ciekawym jest jednak fakt iz pomimo iz byłem święcie przekonany ze za moja prośbą nikt nigdy nie prześle zadnego zdjęcia to teraz czuje sie zaszokowany ze moje figle zostały wzięte poważnie :>
swoja droga...jak ktoś czytał odowiedni temat gdzie sie wypowiadałem to zrozumie... mianowicie nalezy dodać ze Wierzba dużo siedzi prosto :O[/quote]

no te, czlowiek ma swoje potrzeby Wink
a Ty mnie żądlić próbujesz? toż Ty osa? : >
widzisz ja zazwyczaj lubie robić rzeczy, które dla innych są nienormalne Wink wiec jesli ktos prosi to dlaczmu nie =D
i ten no, mamie? a po kiego kija ^_____^ ehe ehe

[quote="pigi"]musze! Twisted Evil Razz Razz [/quote]
a tam musisz, musisz odrazu Wink :* buzia
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 15:52
Temat postu:
takie nienormalne jak na przykład to o czym my właśnie rozmawiamy, zestawiając z tematem no ale widze ze offtop skonczony ...nie mozna sie czepac tego jakim ktoś inny jest
Pigmej - Nie 10 Kwi, 2005 17:12
Temat postu:
Proponuje zamknac ten teamt a posty zostawic RazzRazzRazzRazz Cool Nikt tu juz nie mowi o pozostalosciach po masturbacji Wink
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 17:16
Temat postu:
Tematu zamykać nie trzeba, ale nie gadać mi tu o pierdołach, od czego jest czat? do właśnie takich pogaduszek
[ Exclamation ]
panienka_wierzba - Nie 10 Kwi, 2005 20:06
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
a ja bede tez mieć tego jak mu tam, romansa!! tak tak ale z kim hm...
ide po prośbe do wielkiego brada

no wiec ja mam prośbę
faceta potrzebuje
najlepiej zeby miał około 188 cm wzrostu : >, wiek 18, krótkie ciemne włosy, imię Michał, nazwisko (niewazne) i takie tam (ewentualne dalsze szczeóły podam przez PW : >)
ewentualnie słodki blondynek z długimi włosami imieniem Paweł : > wiek 15, wzrost koło 175, takie małe urocze chłopczysko
bo wierzba faceta chce



przepraszam ze znow zacyznam
ale wreszcie zorientowałąm sie po kiego zamieściłeś ten post : >
bo Ty masz na imie michał (a i reszta chyba pasuje Wink ) i po temu
no jej Wink ale ja jestem inteligentna =P
Holy Knight - Pon 11 Kwi, 2005 00:39
Temat postu:
Przepraszam nie mogłem siępowstrzymać

ZGROZA!!!!!!
Kinga - Pon 11 Kwi, 2005 07:43
Temat postu:
Holy Knight napisał/a:
Przepraszam nie mogłem siępowstrzymać

ZGROZA!!!!!!


Hehe Razz Panie pobedziesz tu dłuzej to i gorsze rzeczy zobaczysz biggrin
panienka_wierzba - Pon 11 Kwi, 2005 07:59
Temat postu:
Holy Knight napisał/a:
Przepraszam nie mogłem siępowstrzymać

ZGROZA!!!!!!

zgroza taa?Wink
coz w tym takiego strasznego
ja tam nic nie widze : >
Pan_Feanor - Pon 11 Kwi, 2005 12:45
Temat postu:
Te Grubasku z ciebie okropny stat i oftopikarz, powinni ci dać ostrzeżenie i to niejedno a z 2 conajmniej...
Pulkownik Nikt - Pon 11 Kwi, 2005 14:59
Temat postu:
dokladnie ! Precz z nabijaczami postow !
(+1 )
panienka_wierzba - Pon 11 Kwi, 2005 16:33
Temat postu:
oh nie ^_______^
tylko nieostrzezenie (keidys mialam dwa naraz jak dobrze pamiętam =D)
Kinga - Pon 11 Kwi, 2005 16:56
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
oh nie ^_______^
tylko nieostrzezenie (keidys mialam dwa naraz jak dobrze pamiętam =D)


Hahahaa :> ja tyz <loL> ten vczerwony paseczek jednak pasował niem ? :> misiaczku moj rozowY ( shiz RazzP )
panienka_wierzba - Pon 11 Kwi, 2005 17:14
Temat postu:
króliczku rożowiasty ^_____________+^
haha jaka wtedy [cenzura] była = )
ja nie moge Wink
no ale chyba za bardzo statsujemy : >
aj soł soł sory =D hah
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 18:38
Temat postu:
Cytat:
widzisz ja zazwyczaj lubie robić rzeczy, które dla innych są nienormalne wiec jesli ktos prosi to dlaczmu nie =D

ale ja jestem orient...niech szybko ktoś założy temat:
" lędźwia "
Cool
panienka_wierzba - Pon 11 Kwi, 2005 19:12
Temat postu:
Zaraz rozpoczne kasowanie z twego profilu weżbul...

[cenzura]
moj brat jest pojebaaany
w tym momencie wszem i wobec
wstawiam mu ostrzezenie
za wkradanie sie na cudze profile
[cenzura]
Pigmej - Wto 12 Kwi, 2005 12:29
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
Zaraz rozpoczne kasowanie z twego profilu weżbul...
Lepiej tego nie rob Smile dobrze ci radze sis biggrin
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 13:59
Temat postu:
I kto tu offtopuje? ;] Założcie sobie temat gdzies gdzie nie są nabijane posty ,pierdoły, ;] To się sprzeda! biggrin
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 15:10
Temat postu:
idz nabijaj w kasie na poczcie znaczki

cóź to ten twoj weżbul?
to co z tym tematem "lędźwia"? biggrin
panienka_wierzba - Wto 12 Kwi, 2005 15:16
Temat postu:
debil napisał/a:
Zaraz rozpoczne kasowanie z twego profilu weżbul...

ja napisał/a:

[cenzura]
moj brat jest pojebaaany
w tym momencie wszem i wobec
wstawiam mu ostrzezenie
za wkradanie sie na cudze profile
[cenzura]

grrrrrrrrrrrr
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 16:11
Temat postu:
ej...to i to zdjęcie przesłał brat....uh jak to zdjęcia barata to tylko sie powiesić :>

nie "lędźwia" to może chociaż "bioderka" :K
panienka_wierzba - Wto 12 Kwi, 2005 16:56
Temat postu:
bioderka?
jakie bioderka?
czyje bioderka? Wink
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 19:57
Temat postu:
eh ale oporni na sugestie :^.
panienka_wierzba - Wto 12 Kwi, 2005 19:58
Temat postu:
gdzie bioderka?
(temat polecam przerzucic do 'o wszystkim')
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 23:42
Temat postu:
pytania pytania pytania...
bioderka to przede wszystkim należy trzymać blisko siebie
można zbliżaćbądz oddalać
zalezy od stopnia rościągnięcia i/bądz odpowiednich barier często naturalnych
należy zwrócić uwage na to ze bioda powinny falować jak w tangu Mrożka
aby nadać dystyngowany ton biodrom należy ściągnąć pośladki i opuścić je w dół jednocześnie wypinając pierś i łącząc łopatki ...można odchilić głowę lekko do tyłu
czyje biodra...cóź tu to zależy poprostu od chęci obu stron i nie chodzi tu zgoła o kolce biodrowe
na pytanie gdzie zaś są usadowione bioderka odpowiem jedynie tak ...zarówno tam gdzie księżyc świeci najciemniej jak i tam gdzie sie błogosławi nowe pokolenia

swoja droga...Wierzba co ty robisz z pozostałością po masturbacji biggrin?
panienka_wierzba - Sro 13 Kwi, 2005 09:26
Temat postu:
przepiękny opis bioderek Wink

eee no tak, co ja robie z pozostałością po masturbacji hm.. (haha)
czekaj musze sie zastanowic
te =/ nie wiem Wink
mam magiczne pozostałości, same sie sprzątaja ^^
Anonymous - Sro 13 Kwi, 2005 22:00
Temat postu:
nie może być !
panienka_wierzba - Sro 13 Kwi, 2005 22:01
Temat postu:
no ba
też byś takie chciał
Anonymous - Sro 13 Kwi, 2005 22:18
Temat postu:
pewnie...choc nie bardzo...jak mężczyzna wiele bym nie mógł zdziałać
Pulkownik Nikt - Sro 13 Kwi, 2005 23:25
Temat postu:
Cytat:

nie może być !


Alibog ! toc to on !

a zeby nie robic offtopa: Pakuje do plastikowej torebki i wyzucam do wisli. Hej !
Holy Knight - Sro 13 Kwi, 2005 23:45
Temat postu:
żeby nie była oftopa to oddaje do banku spermy w nadzieji że tym sposobem uda mi się spłodzic setki potomków któzy beda moją armią w przyszłości Twisted Evil

Sory za głupi tekst ale jak widze ten temat to nie wiem czy się smiac czy płakać
Anonymous - Czw 14 Kwi, 2005 10:38
Temat postu:
Cytat:
żeby nie była oftopa to oddaje do banku spermy w nadzieji że tym sposobem uda mi się spłodzic setki potomków któzy beda moją armią w przyszłości

a ja uważam to za niegłupi pomysł...z prostego względu....ze istnienie zycia implikuje potrzebe przekazywania swojego kodu genetycznego dalszym pokoleniom...i o to walczymy....czytaj im wiecej masz dzieci tym wiekszy sukces osiągnołes patrząc z punktu widzenia natury, jeszcze zeby te geny były silne, a nie wadliwe
Papierowa Tęcza - Czw 14 Kwi, 2005 19:07
Temat postu:
Cytat:
Sory za głupi tekst ale jak widze ten temat to nie wiem czy się smiac czy płakać
ja chciałem napisać "zjadam" - bo to sie aż automatycznie nasuwa - ale by mnei oskarżono o to xD (nie zrozumieliby sarkazmu ;p). Anywayz - nie masturbuje się - w ogóle co to ma być!!! To oni!! Komuniści założyli ten temat! Krwiożercze dziecie szatana!! Wiwat radyjo ma ryja !
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 10:54
Temat postu:
radio Ma-ryan KarczoH wymiata :>
Miracle - Czw 21 Kwi, 2005 20:28
Temat postu:
Aren napisał/a:
:BŁĄD SYSTEMU WINDOWS: Razz Razz Razz Robie te ze względu na to żę """nie które""" bardzo głupie, dziewczyny sobie coś myślą... o mader faker... -_- nie dojrzałe bobki -_-


Ekhm... Masz na mysli mnie??? No dobra mnie, Elly i jeszcze kilka osob. Co my sobie myslimy? Nic takiego.Poprostu ja na to przypadkiem wpadlam, powiedzialam Elly ona to looknela na moim kompie i po wszyskim. No i jakto girl zesmy troche popaplaly.Ale to chyba nic zlego?Elly chciala zrobic cos co by ci sie nie spodobalo no i kilka dziewczyn, ale plan nie wyszedl wiec sie ciesz!!! Hehe Mr. Green Mr. Green
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 19:53
Temat postu:
HAha juz sie ciesze... ;] Chociaz i tak narobiłyście mi takiej śiary z kilku słów, żę gdybym ja był nie był mną to bym wam wpierdzieli*. Dobra, było minęło... ale ze wy to sie czepiacie, teraz będe pisał w białych rękawiczkach, bo jeszcze wykryjecie ze pisze z brudnymi rękami czy coś.

+edit kutva jaki plan?!?!?!?!?!??!?!?! Wy dziewczyny, to na serio jesteście czasem takie głupie................ szkoda słów. A mówi się że dziewczyny są dolrzalsze, jasne... ArrowArrowArrowArrowArrowArrowArrow
::PtyLuQ:: - Wto 26 Kwi, 2005 20:05
Temat postu:
Kids ..
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 20:48
Temat postu:
Aren napisał/a:
HAha juz sie ciesze... ;] Chociaz i tak narobiłyście mi takiej śiary z kilku słów, żę gdybym ja był nie był mną to bym wam wpierdzieli*. Dobra, było minęło... ale ze wy to sie czepiacie, teraz będe pisał w białych rękawiczkach, bo jeszcze wykryjecie ze pisze z brudnymi rękami czy coś.

+edit kutva jaki plan?!?!?!?!?!??!?!?! Wy dziewczyny, to na serio jesteście czasem takie głupie................ szkoda słów. A mówi się że dziewczyny są dolrzalsze, jasne... ArrowArrowArrowArrowArrowArrowArrow



Mozesz nie mowic w liczbie mnogiej ? biggrin bo czuje jakby to do mnie bylo kierowane Razz dziekuje ...
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 20:50
Temat postu:
Kinga, ale to jest dobrze powiedziane, bo odnosi się nie do 1 dziewczyny, a do o ile się nie mylę 3 jego koleżanek. A poza tym to nie musisz czytać wypowiedzi w tym dziale Razz
Kinga - Wto 26 Kwi, 2005 20:51
Temat postu:
Nie musze ? biggrin W o wsyztskim ? RazzP

Razz napisał Wy dziewczyny biggrin zabrzmiało to jakby chodziło o to ze Wsyztskie dziewczyny sa głupie Razz i chyab ot o chodzilO biggrin
Anonymous - Wto 26 Kwi, 2005 20:59
Temat postu:
Moim zdaniem to chodziło o te określone. A co do tego to masz rację zapomniałem, że ktoś przeniósł ten temat do małoodpowiedniego moim zdaniem działu, proponowałbym go przenieść do bardziej adekwatnego.
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 09:11
Temat postu:
Miracle napisał/a:
Aren napisał/a:
:BŁĄD SYSTEMU WINDOWS: Razz Razz Razz Robie te ze względu na to żę """nie które""" bardzo głupie, dziewczyny sobie coś myślą... o mader faker... -_- nie dojrzałe bobki -_-


Ekhm... Masz na mysli mnie??? No dobra mnie, Elly i jeszcze kilka osob. Co my sobie myslimy? Nic takiego.Poprostu ja na to przypadkiem wpadlam, powiedzialam Elly ona to looknela na moim kompie i po wszyskim. No i jakto girl zesmy troche popaplaly.Ale to chyba nic zlego?Elly chciala zrobic cos co by ci sie nie spodobalo no i kilka dziewczyn, ale plan nie wyszedl wiec sie ciesz!!! Hehe Mr. Green Mr. Green

:/
gdybym była facetem to bym się zabawiła na miejscu Arena w damskiego boksera... albo wam narobiła obciachu <buuuuujaaaa!!!>
ale nie jestem ;]
Anonymous - Sro 27 Kwi, 2005 10:01
Temat postu:
różnica między Wy a wy jest gigantyczna...z duzej litery to znaczy ze ma na mysli konkretne grono dziewcząt...albo jak to ując w tym przypadku pędraków
a "wy" jest o ogólnym znaczeniu

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group