Dzieci OnLine

Zabawy/Rozrywka - Konkurs Miss & Mister!

Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 21:04
Temat postu: Konkurs Miss & Mister!
Młoda, również moderator tego forum, wpadła na pomysł, aby zrobić konkurs na Miss & Mister. Dzięki jej prośbom zgodziłam się na ten pomysł, ponieważ każdy ma prawo do zabawy =]
Na celu tej zabawy jest wybranie najlepszego forumowicza. Oceniamy avatar, jakość postów (nie liczba), charakter (choć każdy inaczej w realu się zachowuje, ale to jest już mniej ważne), nastawienie do danej sytuacji oraz zachowanie - tak jak w szkole =*

Oceniać będziemy następująco:

+ avatar - 50 / 50 pkt.
+ posty - 100 / 100 pkt.
+ charakter - 50 / 50 pkt.
+ zachowanie - 100 / 100 pkt.
+ nastawienie - 50 / 50 pkt.

Miejsca, jakie można zająć, będą trzy oraz jedno wyróżnienie.

Aby zgłosić się do konkursu, należy podać tylko imię i wiek.
Mam nadzieję, że się będziecie dobrze bawić Wink
Więc... zapraszam do zapisów Smile
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 22:17
Temat postu:
Ja miałam wątpliwości czy się zgłosic... bo nie mam zbyt ciekawych postow itd.. ale no cóż mozna spróbowac to przeciez zabawa:)

imię: Agnieszka
wiek: 13 lat
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 22:25
Temat postu:
Cze
Też chcę wiedzieć co o mnie sądzicie Wink Smile

Imie : Kinga
Wiek : 15 lat
Ona89 - Nie 14 Lis, 2004 23:27
Temat postu:
Ja również się zgłaszam. Very Happy


Imię: Ewa
wiek: 15 lat
RaV - Pon 15 Lis, 2004 00:30
Temat postu:
Ja też chcę:] Razz

imię: Tomek
wiek: 19
kicp - Pon 15 Lis, 2004 01:32
Temat postu:
to i ja :>

kacper
14 lat

[btw - avatarka zmienic trza]
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 05:44
Temat postu:
Witam.
A czemu nie?

Sebastian,
14 wiosen
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 06:27
Temat postu:
To może i ja też. Smile Może być zabawnie.

Imię - Karolina
Wiek - 15 lat
panienka_wierzba - Pon 15 Lis, 2004 07:36
Temat postu:
no dobra oczywiście Wasz kochany zboczony chomik który od 2 lat nei zmieniał avatara Wink i pisze najmniej sensowne posty w historii i chce wybrać w kategorii na nagłupszego użytkownika ^^.

Katarzynuśka =p laciorków 14 Mr. Green
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 08:14
Temat postu:
Zgłaszam się Twisted Evil

Imię: Kasieńka
Wiek: 17
Tisiana - Pon 15 Lis, 2004 09:01
Temat postu:
No to Ja też się zgłaszam (ehym...ostatnie miejsce też będzie zaszczytem...więc mogę je mieć..)

ImIę: Sylwia
LaTeK: 13
mroweczka - Pon 15 Lis, 2004 13:36
Temat postu:
Arleta
13
Ale z tym avatarkiem to sie troche nie zgadzam Mr. Green Ja mojrego misia nie zmienię i już! Wink
zazulita - Pon 15 Lis, 2004 16:04
Temat postu:
Ja też się zgłoszę mimo że wiem, że nie mam żadnych szans!!

Imię: Zuzia
Wiek: 13 lat
sami10 - Pon 15 Lis, 2004 16:06
Temat postu:
imie:Samanta
wiek:10lat
Zgłaszam się lecz wiem że nie mam zupełnie żadnych szans ale najważniejsza jest dobra zabawa
Nikita - Pon 15 Lis, 2004 17:07
Temat postu:
Jak wszyscy to wzyscy! Laughing
Też się zgłaszam!

imie: Nina
wiek:....11 lat
Chesterka - Pon 15 Lis, 2004 17:26
Temat postu:
To może ja tesh się zgłoszę? Rolling Eyes

Weronika
12 latek
Cool
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 20:48
Temat postu:
Paulinka
lat 15
Zgłaszaaaam się
Mała - Pon 15 Lis, 2004 21:06
Temat postu:
Natalia, 14
ja tes kce!
kicp - Wto 16 Lis, 2004 00:44
Temat postu:
i tak nie macie ze mną szans! Oi!
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 07:13
Temat postu:
Oi! Laughing
A stwierdzenie, że "nie mam żadnych szans" jest kompletnym błędem. Wszyscy startują z równymi szansami, mam nadzieję, i stronniczości nie będzie. Wink
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 10:10
Temat postu:
No to ja tez Twisted Evil
Imie : Gabryska (Gaba, Gabi... Razz)
Wiek - 14 latek Laughing
kicp - Wto 16 Lis, 2004 12:21
Temat postu:
KoT napisał/a:
Oi! Laughing
A stwierdzenie, że "nie mam żadnych szans" jest kompletnym błędem. Wszyscy startują z równymi szansami, mam nadzieję, i stronniczości nie będzie. Wink
Pozdrawiam Kwiat



przecież sobie żartuje Smile to predzej ja nie mam żadnych szans Smile

btw- Lubisz Analogsów? Oi Młodzież!
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 15:43
Temat postu:
wszyscy to wszyscy no nie?? Razz

imię:Aren
wiek: 12 lat

To ile jeszcze bedzie czasu na zapisy? a kiedy się juz zacznie konkurs?
mroweczka - Wto 16 Lis, 2004 16:59
Temat postu:
NO właśnie kiedy konkurs rusza? Ile będzie etapów i kto ocenia?
justka007 - Wto 16 Lis, 2004 17:31
Temat postu:
zawsze bałam sie zgłąszać do takich konkursów. Zawsze warto spróbować.

Imie:Justyna
Wiek:13lat
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 18:11
Temat postu:
koprofag napisał/a:
KoT napisał/a:
Oi! Laughing
A stwierdzenie, że "nie mam żadnych szans" jest kompletnym błędem. Wszyscy startują z równymi szansami, mam nadzieję, i stronniczości nie będzie. Wink
Pozdrawiam Kwiat



przecież sobie żartuje Smile to predzej ja nie mam żadnych szans Smile

btw- Lubisz Analogsów? Oi Młodzież!


Eee... Przeczytaj jeszcze raz. Chodziło mi o zdanie "Nie mam żadnych szans", a nie "nie macie ze mną szans" biggrin Wiedziałem, że żartujesz. Wink Analogsów? Nie mam zdania, to mi po prostu przypomina czasy sprzed 2 lat...
Pozdrawiam Kwiat
Malvina - Wto 16 Lis, 2004 18:16
Temat postu:
A to będą uzytkownicy dawać puknty, czy będzie wybrana jakas komisja? Bo ja juz sama nie wiem biggrin
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 18:34
Temat postu:
Oceniać będę ja z Młodą. Będziemy oceniać to, co wymieniłam w temacie konkursu, a najwyższa ilość punktów jest opisana.
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 19:19
Temat postu:
Hmm.. Myślałam, że każdy będzie miał prawo do głosu... Confused
Juwenta - Wto 16 Lis, 2004 19:35
Temat postu:
jaa teees bym kciala Smile
Gośka, 15
Naomi - Wto 16 Lis, 2004 20:22
Temat postu:
Zgłaszajcie się, zgłaszajcie biggrin
Każdy ma szansę... Nie oceniajcie siebie tak surowo (ocenianie zostawcie mnie i KleO Wink).
Pozdrowionka Very Happy
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 20:33
Temat postu:
KleO napisał/a:
Oceniać będę ja z Młodą. Będziemy oceniać to, co wymieniłam w temacie konkursu, a najwyższa ilość punktów jest opisana.


KleO, Miss czy Mistera wybiera publiczność, a nie 2 osoby. Mnie możesz nie znać, nie lubić, mogę sprawiać wrażenie aroganckiej. I jak tu sprawiedliwie ocenić, hm? Wink
Idda - Wto 16 Lis, 2004 20:54
Temat postu:
Ja też!Ja też! ;DI tak nie mam żadnych szans,ale truuudno biggrin hehe

Ida
14
Chesterka - Wto 16 Lis, 2004 21:21
Temat postu:
Czyli głosujemy my? Tzn ja tesh mogę? Very Happy
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 22:27
Temat postu:
Witam.
Poprę Tavion, powinno się to odbyć na zasadzie głosowania. Każdy ma jeden głos, trzeba będzie zrobić ankietę po zakończeniu Okresu Zapisów. Smile
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 22:36
Temat postu:
KoT, ale w ankiecie może być max. 12 odpowiedzi, a chętnych jest więcej Smile
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 22:40
Temat postu:
Jasne, każdy odda głos i prawdopodobnie na siebie Smile
Zawsze ocenia jury, czyli ja i Młoda =P
Jesteśmy organizatorami konkursu, a w ankiecie jest 12 możliwości wybrania odpowiedzi, a osób, które się zglosiły, jest więcej, ale i tak robienie głosowania jest bezsensowne, a jeśli nawet tu na forum, to wiele osób może się wylogować i głosować jako gość, ale i tak mogę sprawdzić IP, więc nie ma co się wysilać Smile
GŁOSUJE TYLKO JURY, CZYLI JA I MŁODA Smile
Kinga - Wto 16 Lis, 2004 22:41
Temat postu:
Lepiej by było jakby wszyscy głosowali mam na mysli zarejestrowanych uzytkowników Wink
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 22:42
Temat postu:
KleO napisał/a:
GŁOSUJE TYLKO JURY, CZYLI JA I MŁODA Smile


Świetnie, w takim razie wycofuję się z konkursu Razz
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 23:59
Temat postu:
Witam.
Niestety jak byście się nie starały, do końca obiektywnie nie ocenicie wszystkich zgłoszonych. Dlatego idę za przykładem Tavion - wycofując swoją kandydaturę.
Pozdrawiam Kwiat
Chesterka - Sro 17 Lis, 2004 07:08
Temat postu:
A nie można by było ałożyć tematu GŁOSOWANIE i tam każdy w poście oddałby swój głos Rolling Eyes głosów gości możemy nie brać pod uwagę Wink
panienka_wierzba - Sro 17 Lis, 2004 07:42
Temat postu:
no jesli głosują tylko 2 osoby to sądzę jak Tav i Kot i posatanawiam wycofać się z konkursu =) pozdrawiam i zyczę powodzenia uzytkownikom =*
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 09:44
Temat postu:
Zmieniłam zdanie..... Może poprostu zrobimy tak po tym głosowaniu na moderatorów co?
Zamiast rankingu moderatorów będzie ranking użytkowników
mroweczka - Sro 17 Lis, 2004 13:54
Temat postu:
A moze by tak zrobić,że każdy by wysyłał PW do KleO lub Młodej, z ilością punktów dla każdego z użytkowników? Wink
Wszystko byłoby jasne,nie byłoby głosowania na siebie, a rzeczywiście z tym Jury to trochę bez sensu Wink
Rozważcie moją propozycję Smile
Malvina - Sro 17 Lis, 2004 13:56
Temat postu:
Młoda i KleO..ale może wy macie inny gust..i komus za avatara dać 20 pkt. a innej osobie może się bardzo podobac i ona da 50;/
Mróweczka bardzo dobry pomysł! Smile
Kinga - Sro 17 Lis, 2004 13:57
Temat postu:
Ale można by tez zrobic tak żew temacie kazdy by pisał na kogo oddaje swój głosik
I pwiedzmy ze kazdy by miał ich 6 .. 3 na dziewczyny 3 na facetów
Bo trudno jest wybrac jedną osobę Wink
Mała - Sro 17 Lis, 2004 14:06
Temat postu:
w takim razie ja tez sie wycofuje!
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 14:24
Temat postu:
A ja się nie wycofuje, lecz jak najbardziej popieram pomysł mróweczki!!!!!!!!!! i tak powinno być
Nikita - Sro 17 Lis, 2004 16:06
Temat postu:
KleO napisał/a:

Jesteśmy organizatorami konkursub] Smile


Wy? Zdaje mi się , że to ktoś inny wymyślił ten konkurs , a Wy tylko założyłyście ten temat Wink Jeśli nie zaakceptujecie propozycji mroweczki - JA RÓWNIEŻ WYCOFUJĘ SIĘ Z KONKURSU.

P.S. Może najsprawiedliwiej będzie jak ToJa zdecyduje o głosowaniu i ocenianiu tego konkursu , co Wy na to????????
kicp - Sro 17 Lis, 2004 16:08
Temat postu:
dwuosobowa komisja? sheesh, to nie to, co lubie najbardziej, szczególnie ze nie jestem tu jeszcze znany...ale nie wycofam sie, licze na łut szczęścia
CHOMICZKAAA - Sro 17 Lis, 2004 17:24
Temat postu:
He he ja bym zrobiła to raczej w formie ankiety,ale to już wasz wybór,teraz to wy jesteście modami(ja byłam wcześniej modem tego działu) i nie chce się wtrącać.Jak chcecie.Aha i chciałabym,że z jednej storny żal mi,że już nie mam tego działu,ale z drugiej ciesze,bo ten dział wcale nie był moim powołaniem,ja wole zwierzęta,albo mode!ToJa czy mam szanse na moda w modzie jak sie postaram,napewno będzie lepiej niż tu.Mam nadzieję,że się nie zraziłaś!
WLKP-wielkie pozdro
Chesterka - Sro 17 Lis, 2004 18:32
Temat postu:
Ja jestem za pomysłem Kingi.
Nikita - Czw 18 Lis, 2004 15:15
Temat postu:
Chomiczka ToJa odebrała Ci moderowanie , dlatego że na forum wchodziłaś " raz na ruski rok " , a Nastolatki na luzie jest działem gdzie się pisze duże ilości postów i trzeba go " pilnować" Wink Ja jestem modem " Moda , Uroda , Wygląd " i jakby co to możesz ze mną prowadzić ten dział - nie mam nic przeciwko Wink No ale wszystko zależy od ToJi Wink
Ona89 - Czw 18 Lis, 2004 15:27
Temat postu:
Co do głosowania to ja rónież popieram Kingę. Myślałam, że wszyscy będą głosować, a nie tylko dwie osoby.
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 20:17
Temat postu:
Jezu... zachowujecie się jak dzieci Shocked
Sami zgłaszacie się do konkursu i chcecie sami głosować? W takim razie nikt nie wygram, bo każdy będzie miał tę samą ilość głosów Rolling Eyes
I tak nie chciałam robić tego konkursu, ale spełniłam przynajmniej życzenie Młodej i niech ona decuduje Neutral
Ona89 - Czw 18 Lis, 2004 20:22
Temat postu:
Czemu wszyscy mieli by taką samą ilość głosów? Przecież nie można by było głosować na siebie. A skąd ja niby mam wiedzieć, że się nie zmówicie i nie wybierzecie kogoś kogo najbardziej lubicie? Twisted Evil A tak to wszyscy bedą mieli wieksze szanse.
Kinga - Czw 18 Lis, 2004 20:24
Temat postu:
Każdy miałby np 6 głosów do dyspozycji 3 na chłopaka i 3 na dziewcznynę
I na jedną osobe mogłoby sie dac 1 punkt !
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 20:48
Temat postu:
Tak! Jestem za! :-D
Chesterka - Czw 18 Lis, 2004 20:52
Temat postu:
Och to ja pisałam Very Happy zapomniałam siem zalogować...
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 21:13
Temat postu:
Taaa, czyli Wy bierzecie udział w konkursie i jeszcze głosujecie na kogoś Shocked
Pomysł wprost świetny Rolling Eyes
Kinga - Czw 18 Lis, 2004 21:14
Temat postu:
KleO a reszta moze głosowac przecież
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 21:30
Temat postu:
KleO, a co to za pomysł żebyście wy głosowały? Razz A może wam się nie spodoba mój avatar, a np. Fierzbie bardzo. Ocena nie będzie do końca obiektywna.

P.S - Gratuluję - Dałaś sobie ostrzeżenie. Brawo! ;*
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 22:50
Temat postu:
Witam.
Kleo, to ja powiem jeszcze raz. Jak byś się nie starała, nie będziesz do końca obiektywna. A dlaczego startujący nie mają głosować? Może to być głosowanie tajne, wysyłane do np Ciebie na PW po ileś głosów. Ty głosy podliczasz. Wtedy osiągniemy jako-taki obiektywizm.
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 06:12
Temat postu:
Ja też się wycofuję, jeśli wy we dwie będziecie głosować i nikt inny. Shocked To jest konkurs, każdy powinien mieć prawo do wypowiedzenia się na ten temat. Przecież jak wy kogoś nie lubicie, to logicznym jest, że dacie mu mniej punktów. No, chyba, ze będziecie aż taaaak obiektywne... Razz W co szczerze mówiąc nie wierzę. Przemyślcie to jeszcze raz, dokładniej.
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 07:45
Temat postu:
Może poprostu zrobimy tak po tym głosowaniu na moderatorów co?
Zamiast rankingu moderatorów będzie ranking użytkowników.
Tylko to już ToJa musi zrobić
Ona89 - Pią 19 Lis, 2004 14:41
Temat postu:
Weronika coś takiego mogło by być fajne i nie trzeba by było męczyć się nad liczeniem głosów.
Nikita - Pią 19 Lis, 2004 14:43
Temat postu:
KlEo to Wasz pomysł jest po prostu świetny!
Evil or Very Mad Confused Jak tylko Wy będziecie oceniać to będzie to niesprawidliwe! Njlepszym rozwiązaniem jest pomysl Kingi lub mroweczki , żeby glosowac w trmacie lub przez PW

Weronika - nie rozumiem Cię Neutral
Ona89 - Pią 19 Lis, 2004 14:57
Temat postu:
Dla Weroniki chodziło chyba o coś takiego, że jak teraz głosujemy na najlepszego moderatora to później (oczywiście to zależy od ToJi) moglibyśmy w ten sam sposób głosować na ulubionego użytkownika. Tylko bylo by trzeba "Ranking moderatorów" przerobić lub założyć nowy "Ranking urzytkowników".
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 15:04
Temat postu:
Niech tą sprawą zajmuje się Młoda, bo to ona chciała zrobić ten konkurs, a nie ja, więc spełniłam jej życzenie, a zdania na ten temat nie mam...
Naomi - Pią 19 Lis, 2004 20:39
Temat postu:
Sama nie wiem... Jestem moderatorem od niedawna i jeszcze się nie wprawiłam i nie w czułam w rolę tak do końca...
Dla mnie wasze zdanie jest najważniejsze Wink
Przecież to konkurs dla was Smile
Dajcie jeszcze pare propozycji, zbierze się je w kupke i wybierze najlepsze rozwiązanie...
Bez nerwów jakoś będzie Wink
Chesterka - Pią 19 Lis, 2004 21:05
Temat postu:
JA WAM MÓWIĘ: załóżmy temat "Głosowanie Miss&Misster" i tam będą oddawane głosy na przypuśćmy 6 osób. 3 dziewczyny 3 chłopaków. I nikt nie będzie miał zastrzeżeń Smile

Albo załóżmy (nie wiem czy się da) takie coś jak jest ranking moderatorów tylko że do tego konkursu!

Co wy na to? Mr. Green
Naomi - Pią 19 Lis, 2004 21:17
Temat postu:
Nad tym rankingiem też się zastanawiałam, ale nie chcę robić dodatkowej pracy ToJi...
A może ankieta (propozycja/sugestia Chomiczki- jeszcze raz za wszystko sorry)??
Ten pomysł mi się dość spodobał, ale nie wiem...
Jak chcecie ?? Wink
Chesterka - Pią 19 Lis, 2004 21:20
Temat postu:
Ankieta zależy od tego ile osób się zgłosiło... Bo chyba jednak więcej niż 12 ale mogę się mylić Wink
Nikita - Sob 20 Lis, 2004 08:57
Temat postu:
Osób ciągle przybywa , a przecież w ankiecie można wstawić o wiele mniej opcji...
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 09:21
Temat postu:
Do tego wątku trzeba ToJę sprowadzić...
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 10:34
Temat postu:
No niestety. Ankieta ma ograniczoną liczbę opcji...
No więc... Proponujcie Wink
Co uważacie za najlepsze rozwiąznie ?
mroweczka - Sob 20 Lis, 2004 11:49
Temat postu:
Dla mnie najlepiej by było zrobić temat "Głosowanie w konkursie Miss&Misster" czy coś takiego i każdy by tam pisał 3 dziewczyny i trzech chłopaków jak napisała Kindzia Smile z tą top-listą to mi się pomysł nie psodobał,bo mozna zagłosować tylko raz,poza tym mozna na siebie...Więc chyba najlepiej będzie jak założymy ten temat...W pierwszym poście napisało by się 2 listy-chłopaków i dziewczyn i wsio Wink Co o tym myślicie?
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 11:50
Temat postu:
Jestem za Wink
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 13:10
Temat postu:
Chyba może być... Tylko żeby nie było tak, że,, Ty zagłosowałeś na mnie to ja na ciebie zagłosuje" Wink

A reszta jest ,,za" Question Smile
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 13:13
Temat postu:
Tak ... tylkomoże jeszcze że nie można głosować na siebie Wink
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 13:23
Temat postu:
No tak, tylko, że tego ,,Ty na mnie ja na ciebie" nie unikniemy...
Ale dobra tam... Hm... Tylko się zastanawiam czy robić nowy temat ze zgłoszeniami a ten usunąć... Było tu duże zamieszanie i nie wiem kto się wkońcu zgłosił... Rolling Eyes
Nikita - Sob 20 Lis, 2004 14:08
Temat postu:
Jestem za
Wink
Ja się zgłosiłam i nie wycofuję się...
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 14:16
Temat postu:
Hm ... można też zrobic że osoby bioroące udział nie głosują ... hm

A ja tez się zgłosiłam :p
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 15:19
Temat postu:
Kinga- ja myślę na odwrót - że ci co są oceniani nie głosują. Wtedy nie będzie - ty mi dałeś głosa to ja tobie
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 15:27
Temat postu:
Weronika Smile a mi o to samo chodziło może źle to napisałam biggrin
mroweczka - Sob 20 Lis, 2004 16:05
Temat postu:
Nieee...Moim zdaniem osoby,które biorą udział mogłyby głosować,bo inaczej to będzie mało głosów...A może zróbmy tak,że eszcze trzeba będzie podać uzasadnienie? Ale takie sensowane...Jak ktoś napisze "no bo cie lubie" no to nie...Takie prawdziwe uzasadnienie Mr. Green
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 16:25
Temat postu:
Zgadzam się z mróweczką.
To co usuwać ten temat i zakładć nowy do zgłaszania się?
Nikita - Sob 20 Lis, 2004 17:38
Temat postu:
Ja myślę że nie usuwaj...Ci co pisali że się wycofują - pisali to myslac ze Wy będziecie oceniac ,a nie wszyscy. Teraz zadecydowalismy ze wszyscy , więc po co zakładać nowy temat? I tak zrobisz jak zechcesz...

P.S. Podaj datę do której uzytkownicy mogą się jeszcze zgłaszać
Nikita - Sob 20 Lis, 2004 17:41
Temat postu:
Zapomniałam dopisać coś bardzo ważnego! Otóż pisałam do ToJi jakbyłoby najlepiej i najsprawiedliwiej głosować w tym konkursie...
Odpisała mi żebyśmy podali liczbę osób , które się zgłosiły i ona powiększy liczbę opcji w ankiecie Razz I będzie można głosować jeden raz
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 17:58
Temat postu:
Jee, skoro tak ma być, to wracam do konkursu. Super Smile

Agnieszka12
Kinga
Ona89
RaV
kicp (koprofag) Wink
KoT
Femme Fatale
panienka_wierzba
Tavion
Tisiana
mroweczka
zazulita
sami10
Nina_006
Chesterka
elfkaNenar
Mała
Gabrielen
Aren
justka007
Juwenta
Idda
_____________________________________



Razem 22 osoby.
Jeżeli kogoś pominęłam, to serdecznie przepraszam Wink
Pulkownik Nikt - Sob 20 Lis, 2004 18:00
Temat postu:
No skoro tak to i ja sie zglaszam :]
Basieq - Sob 20 Lis, 2004 18:25
Temat postu:
Moge sie zgłosić? [ TU trzeba dawać zdjecie czy jak? ]
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 18:38
Temat postu:
Jesteście super, kochane... biggrin
Dziękuje, że mi pomagacie bez was sobie nie poradzę... Rolling Eyes
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 19:37
Temat postu:
Basieq napisał/a:
Moge sie zgłosić? [ TU trzeba dawać zdjecie czy jak? ]


W pierwszym poście wszystko jest napisane (na 1 stronie).

A teraz najważniejsze: za niedługo skasuję ten temat i napiszę nowy (ten sam), tylko że macie napisać tylko zgłoszenia i każdy będzie miał prawo do glosu, ale dopiero po ogłoszeniu, że konkurs rusza Smile
mroweczka - Sob 20 Lis, 2004 20:15
Temat postu:
Nawet jakby ToJa powiększyła liczbę głosów to każdy mógłby głosować na siebie, i to parę razy albo na tego,kogo lubi Rolling Eyes A tu się liczy wszystko:poczucie humoru,posty...Wiec jak każdy będzie pisał na kogo głosuje itp. to będzie(moim zdaniem) najsprawiedliwiej.
KleO-najlepiej spisz już całą listę,podziel chłopacy/dziewczyny i git:]
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 20:19
Temat postu:
No KleO wkońcu...biggrin
Myślałam, że się poddałaś...
Też chciałam zrobić nowy temat, ale niektórzy uznali, że to niepotrzebne...
Buziaki dla was :*
Nikita - Nie 21 Lis, 2004 10:17
Temat postu:
ToJa napisał/a:

Nigdy nie będzie zgody. Na razie jest ranking moderatorów a nie można zrobić dwóch na raz. Ale jaeśli nawt się skończy to trzeba przerabiać cały lang (czyli zmieniać w pliku wszystkie napisy). Przez PW nikt - oprócz tych do którychy to będzie szło - nie będzie wiedział jak głosujecie. Zróbcie ankietę. Policzcie tylko ile ma być opcji to zwiększę bo może być za mało. Tak jest najsprawiedliwiej, bo nikt nie zagłosuje 2 razy.


Tak mi napisała ToJa na PW.
Skasujcie ten temat , zróbcie nowy i tam bedziemy się zgłaszać. Tylko podajcie datę dokąd możemy się zgłaszać. Gdy bedziecie znac już liczbę osób , które wezmą udział w tym konkursie , napiszcie do ToJi , aby powiększyla liczbę opcji w ankiecie i sprawa rozwiązana Wink
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 10:31
Temat postu:
Róbcie nowe zgłoszenia w nowym temacie Konkursu Miss & Mister. Ten temat zamykam! =*

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group