Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Klata

Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 13:25
Temat postu: Klata
Macie wysportowaną klate? ja tak średnio Razz ale chciałbym bardziej, znacie jakieś sprawdzone sposoby/ćwiczenia na ładną klate????? Dziewczyny niech piszą jaka klata się wam podoba (chuda,umięśniona itp.) fenx za wszystkie posty Smile
kicp - Wto 16 Lis, 2004 13:59
Temat postu:
Może inaczej - ile wyciskacie na klate na sztandze?
Pulkownik Nikt - Wto 16 Lis, 2004 14:07
Temat postu:
Pompeczki polecam Smile W seriach po 20 i tak kilka razy.
Albo znajdujesz sobie plaska powierzchnie troszke nachylona wazne aby twarda i biezesz jakies hantelki i machasz Smile a dokladniej to mozesz o ile dobrze pamietam cwiczyc gorne srodkowe i dolne miesnie klaty i ustawiasz rece adekwatnie do nazwy miesni Razz ( tzn. np jesli chcesz gorne cwiczyc to troche pochylasz rece za glowe ).
Ale ja od dawna nie cwicze hantelkami wiec glowy nie dam za prawdziwosc tego co pisze bo pamiec mam kiepska Razz. Wole pompeczki Mr. Green
No i jesli jestes mlody to ci nie radze cwiczyc zelastwem za bardzo bo stawy moga sie psuc oraz moga ci kosci wolniej rosnac. tzn nie forsuj sie za bardzo i polecam pompeczki Razz ( no i jak pompeczki robisz to i brzuch cwiczysz Smile )
A klate mam jak klata typowego 14 latka. Juz troche miesni przybylo i wystaje poza brzuszek czyli nic specjalnego.
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 15:34
Temat postu:
Hm... ja raczej nie zwracam uwagi na klate ale nie moze byc grubasem z wylewajacym sie brzyszyskiem! no a jesli już jakbym zwracała na to uwagę to myślę ze bardziej podoba mi się umięśniona klata:)ale nie do przesady...
Naomi - Wto 16 Lis, 2004 16:44
Temat postu:
Mi się podobąją klaty umięśnione (umiarkowanie) biggrin
Często takie oglądam, bo moi koledzy z juda często zdjemują górę kimona Laughing
Nie lubię kościstych klat z wystającymi żebrami Wink
Ona89 - Wto 16 Lis, 2004 16:53
Temat postu:
Ja wolę jak chłopak ma taką średno wysportowaną klatę. Nie lubię jak mężczyźni mają aż przerośnięte mięśnie na klacie i rękach, takie mają np. bokserzy. Jak dadzą zdjęcie takiego mocno umięśnionego faceta w gazecie to aż się żygać chce. Mad
panienka_wierzba - Wto 16 Lis, 2004 18:05
Temat postu:
a mi tam wisi klata =) (hyhy ale to zabrzmiało) znaczy niezbyt to dla mnie wazne jaka klata Wink bo zazwyczaj "Mężczyźni" podobający mi się są szczupli i raczej nie mają jakichś mięśni czy coś tylko takie wiecie =) ciałko typowego nastolatka ^^ ale oczywiście ładniej wygląda jak ktoś ma chociaż delikatnie wyżłobione mięsnie znaczy chociaż zarys =) ale to mało wazne
pozdrawiam =*
Malvina - Wto 16 Lis, 2004 18:10
Temat postu:
Mi się podoba klata pudzianowskiego Love biggrin Nie no..zartuję ;p Klata mnie trochę mało obchodzi :> Fajnie wyglada jak są jakieś małe mieśnie..ale nie muszą byc biggrin
kicp - Wto 16 Lis, 2004 20:28
Temat postu:
Ja tam cisne na klate tak +/- 50 kg, tzn tyle na luzie. Moim zdaniem nie jest to źle
Akacja12 - Sro 17 Lis, 2004 17:46
Temat postu:
mnie też klata nie obchodzi Razz
Michuś - Sro 17 Lis, 2004 19:56
Temat postu:
dziewczyny chyba wolą szersze klaty Question Wink moja jest chyba w normie Cool nie wygląda żle bo pompki trochę dają Embarassed a najlepsze jest podobno podciąganie na drążku na klatę Embarassed Question
Robert - Wto 19 Kwi, 2005 21:18
Temat postu:
JA mam treningi i zawsze pod koniec trener przeznacza 25 minut na siłe czyli gdzieś tak 2 razy po 25 pompek
25podciągnięć na drążku
15 ugięć na poręczach itd
To naprawdę dużo daje i myśłe że jak na mój wiek ma dobrze rozwiniętą klatę
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 21:21
Temat postu:
Nie odkopuj starych tematow zeby sie pochwalic swoja kondycja fizyczna...Archeolog-paker,wprost niesamowite zestawienie.
Robert - Wto 19 Kwi, 2005 21:48
Temat postu:
BArdzo zabawne.... Jakoś każdy sie wcześniej chwalił a jak jestem nowy na forum to znaczy że na starych tematach nic już nie mogę pisać... fajnie szkoda że jakoś ty sie nie pochwaliłeś... niektórzy nie mają czym...
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:29
Temat postu:
I co,oceniasz ludzi po klacie?A to,ze nie odkopuje starych jak swiat postow zeby pochwalic sie klata,jest przejawem taktu.Zastanow sie nad tym.

Btw. nie pochwalilem sie,bo nie lubie szpanowac.A Ty jak widze lubisz,popatrz chociazby na swoje posty w temacie o Morrowindzie,tak dla przykladu.Zamiast zrozumiec to co altruista chcial Ci przekazac,probowales go przekonac,ze naprawde masz taki pancerz...Zastanow sie czasem co inni chca Ci przekazac.
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:43
Temat postu:
hehe ale mu dokopales Krzysiek:)
ciekawe co Robert 12-letni z klata 512 odpowie :]
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:47
Temat postu:
To nie klate,a pancerz w Morrowindzie mial cos okolo 512.Robert chlopcze wybacz mi jezeli mialem czelnosc i pomylilem sie chociaz troche co do wartosci Twojego pancerza w morro,przeciez dla powergamera to jest najwazniejsze...
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:49
Temat postu:
A dzieki za poprawke, to pancerz:)
zolw ninja normalnie:)
Anonymous - Wto 19 Kwi, 2005 22:52
Temat postu:
Nie zolw ninja,ale Archeolog-Paker-Powergamer z szostej klasy podstawowki.Jest boski,zlozmy mu hold.
Anonymous - Sro 20 Kwi, 2005 11:00
Temat postu:
Jakoś nie wierzę, żebyś za jednym podejściem 25 razy się na drążku podciągał.
Anonymous - Sro 20 Kwi, 2005 13:18
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Jakoś nie wierzę, żebyś za jednym podejściem 25 razy się na drążku podciągał.
Skoro ćwiczy gimnastyke to chyba może =] Mam kilku kumpli co by zrobili tyle podciągnieć biggrin A ja zrobie 5 i styka biggrin
Anonymous - Sro 20 Kwi, 2005 14:38
Temat postu:
Dobra, nie kłócić mi się tu, a jeśli już chcecie, to od tego jest chat. I nie off-top'ować Exclamation

Z poważaniem moderatorus Aren.us
Anonymous - Sro 20 Kwi, 2005 14:44
Temat postu:
e panie Arenusie:) przepraszamy
nasty_girl - Sro 20 Kwi, 2005 22:28
Temat postu:
a moze on w wieku 13 lat sterydy bierze? :d
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 10:32
Temat postu:
albo waży tyle co baba-anorektyczka
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 14:01
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
a moze on w wieku 13 lat sterydy bierze? :d

Na obiada je sterydy z makaronem. :]

Ale fakt faktem, jak już odkopałes mogłeś coś mąrtego napisać, nie przechwalać się. :/
panienka_wierzba - Czw 21 Kwi, 2005 14:04
Temat postu:
a ja mam 88 w klacie ha (albo 89, dawno sie nie mierzylam) i kto mi podskoczy? no? Wink
ha
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 14:42
Temat postu:
hę a ilo wyciskasz, z dyńki tyż lejeosz ? :>biggrin
ile masz w bicu hę? a w tricu...? a w triceratopsie?
a jakie masz adiki? :>biggrin
panienka_wierzba - Czw 21 Kwi, 2005 21:13
Temat postu:
Tsej napisał/a:
hę a ilo wyciskasz,

jeśli chodzi o sok z pomarańczy bądź innego 'produktu do wyciskamia' wyjątkowo mało (nie jestem zbyt utalentowana = ( )
Tsej znów napisał/a:
z dyńki tyż lejeosz ? :>biggrin

nie chce pozabijać ludzi swym ogromnym czołem Wink haha
i znów napisał/a:

ile masz w bicu hę? a w tricu...?
nie tylko cm. się licza : >
bla bla bla napisał/a:
a w triceratopsie?
nie chciałbys wiedziec, zazdroscilbys
nanana napisał/a:

a jakie masz adiki? :>biggrin
adiki? : > a może adidki ^^ bo jest tak to tylko oryginalne z Nikle albo Adldas =D
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 22:51
Temat postu:
Cytat:
jeśli chodzi o sok z pomarańczy bądź innego 'produktu do wyciskamia' wyjątkowo mało (nie jestem zbyt utalentowana = ( )
tylko grejpfrutowy zawsze dwa pólkola lubie jak ten wzgórek wyciskarki wkracza w ten soczysty miąsz i rozdziera jego włukna aż sok cieknie ściankami wypukłości
Cytat:
nie chce pozabijać ludzi swym ogromnym czołem
dlaczego marynarz ma płaskie czoło i odstające uszy? bo gdy rano wstaje to łapie sie za uszy i nasłuchuje..."co tak szumi?" a kiedy sie zorientuje to puka sie otwarta dłonia w czoło" aaaa to morze"
Cytat:
nie tylko cm. się licza : >
właśnie musi być miłe w dotyku...jak pupka niemowlęcia
Cytat:
nie chciałbys wiedziec, zazdroscilbys
no pewnie ze bym zazdrościł...zawsze chciałem zobaczyć dinozaura w rzeczywistości, i w dodatku najsławniejszego potomka nosorożców...kurcze
Cytat:
adiki? : > a może adidki ^^ bo jest tak to tylko oryginalne z Nikle albo Adldas =D
adihash...dat giws u spid
polecam popsi
panienka_wierzba - Pią 22 Kwi, 2005 15:01
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
jeśli chodzi o sok z pomarańczy bądź innego 'produktu do wyciskamia' wyjątkowo mało (nie jestem zbyt utalentowana = ( )
tylko grejpfrutowy zawsze dwa pólkola lubie jak ten wzgórek wyciskarki wkracza w ten soczysty miąsz i rozdziera jego włukna aż sok cieknie ściankami wypukłości

kolejny dzien na ochocze podteksty seksualne
nie lubie grejfrutów
chyba jedyny owoc którego nie lubie
Cytat:
Cytat:
nie tylko cm. się licza : >
właśnie musi być miłe w dotyku...jak pupka niemowlęcia

pupka? a nie lepiej co innego? (nie koniecznie niemowlęciego)
Cytat:
Cytat:
nie chciałbys wiedziec, zazdroscilbys
no pewnie ze bym zazdrościł...zawsze chciałem zobaczyć dinozaura w rzeczywistości, i w dodatku najsławniejszego potomka nosorożców...kurcze

ha, wiedzialam
nie zobaczysz : >
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 15:16
Temat postu:
Cytat:
pupka? a nie lepiej co innego? (nie koniecznie niemowlęciego)
a cóź innego u niemowlęcia taką ci sprawiło przyjemność w dotykaniu ? to był chłopiec czy dziewczynka?
Cytat:
ha, wiedzialam
nie zobaczysz : >
no poookaż...poka poka
Cytat:
nie lubie grejfrutów
chyba jedyny owoc którego nie lubie
a szkoda bo dobre...a mogą być czerwone grejfruty?
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 15:17
Temat postu:
Eee wierzba nie wiesz co tracisz :> Grejfruty jummmii takie soczyste Mmmmmmniam :>
panienka_wierzba - Pią 22 Kwi, 2005 15:28
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
pupka? a nie lepiej co innego? (nie koniecznie niemowlęciego)
a cóź innego u niemowlęcia taką ci sprawiło przyjemność w dotykaniu ? to był chłopiec czy dziewczynka?

ekhe, niekoniecznie u niemowlęcia Wink
Cytat:
Cytat:
ha, wiedzialam
nie zobaczysz : >
no poookaż...poka poka
ni ^^
Cytat:
nie lubie grejfrutów
chyba jedyny owoc którego nie lubie
a szkoda bo dobre...a mogą być czerwone grejfruty?[/quote]
nie, nie lubie, strasznie nie lubie
smak mnie odrzuca
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 15:34
Temat postu:
odrzuca? to trzeba by zrobić tak...ty łykniecz odrobine grjfruta i odrzuci cie do tyłu wpadniesz do wanny pełnej soku gejfrutowego i sie nim zachłysniesz ;>

no kurcze...nie bądz żyła poka triceratopsa

nie u niemowlęcia to u kogo jest takie miętkie ze rozpływa sie przed ustami ?
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 15:35
Temat postu:
Tsej napisał/a:
odrzuca? to trzeba by zrobić tak...ty łykniecz odrobine grjfruta i odrzuci cie do tyłu wpadniesz do wanny pełnej soku gejfrutowego i sie nim zachłysniesz ;>

no kurcze...nie bądz żyła poka triceratopsa

nie u niemowlęcia to u kogo jest takie miętkie ze rozpływa sie przed ustami ?


Tsej czy miales ... a raczej czy twoje usta mialy jakies dosiwadczenia z malymi dziecmi ?
panienka_wierzba - Pią 22 Kwi, 2005 15:37
Temat postu:
Tsej napisał/a:
odrzuca? to trzeba by zrobić tak...ty łykniecz odrobine grjfruta i odrzuci cie do tyłu wpadniesz do wanny pełnej soku gejfrutowego i sie nim zachłysniesz ;>

wole do mleka, albo miodu, albo czekolady : > a najlepiej to jeszcze z kimś Wink
[quote]

Cytat:
no kurcze...nie bądz żyła poka triceratopsa

nie mam zdjęcia = (, ale moze zrobie za kfile = ]
Cytat:

nie u niemowlęcia to u kogo jest takie miętkie ze rozpływa sie przed ustami ?

ha
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 15:38
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:

wole do mleka, albo miodu, albo czekolady : > a najlepiej to jeszcze z kimś Wink


Aaa ja tez chceeeee biggrin
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 15:40
Temat postu:
tom mnie uratowało przed byciem Waldemarem Morawcem.. ze napisałem "przed" ...zadncyh doświadczen na szczęscie
moze byc mleko ...podobno dobrze działa na skóre...a krew dziewic to chyba odmładza... (i wtedy bede niemowlęciem i bede miał doświadczenia :F) i daje niesmiertelnosc czy wieczna młodosc

tricuś tricuś !

Cytat:
a najlepiej to jeszcze z kimś
ktoś kto może sie pochwalić taaaką klatą i TAAAAAKIMI triceratopsami nie ma z kim skakać do rzeki mlekiem i miodem płynącej?
Mornariel - Sob 07 Maj, 2005 00:41
Temat postu:
Ja wolę jak chłopak ma mało mięśni na klacie. :p
Anonymous - Sob 07 Maj, 2005 11:00
Temat postu:
ty wolisz miec więcej i w razie czego ty uzyejsz aikido?
nasty_girl - Sob 07 Maj, 2005 11:47
Temat postu:
jak czasem pochodzi na silownie to spoko, ale beza zadnych sterydow, odzywek..
Mornariel - Sob 07 Maj, 2005 15:13
Temat postu:
Tsej napisał/a:
ty wolisz miec więcej i w razie czego ty uzyejsz aikido?

-.-"

Kurcze, po prostu wolę jak chłopak nie jest jakoś strasznie umięśniony, ale żeby nie miał zwisającego brzucha czy wystających żeber. :p
Elun - Sob 07 Maj, 2005 15:44
Temat postu:
ja lubie jak ma dobrze zbudowana i umiesniona klate, plecy tez, no ale tez bez presady Wink
altruista - Pon 09 Maj, 2005 18:44
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
a ja mam 88 w klacie ha (albo 89, dawno sie nie mierzylam) i kto mi podskoczy? no? ;)

120cm, przykro mi, zostalas wycieta. Ale bynajmneij nie masz sie czego wstydzic ;)
panienka_wierzba - Pon 09 Maj, 2005 19:25
Temat postu:
uuu
wygrałeś Wink
nasty_girl - Pon 09 Maj, 2005 19:30
Temat postu:
wierzba nie daj sie tak latwo.. na silownie, jakies sterydy i jescze go przebijesz..
panienka_wierzba - Pon 09 Maj, 2005 19:32
Temat postu:
wiecej w klacie?
nie, podziękuje : >
starcyz mi tyle ile mam (a i z tym mam problemy)
altruista - Pon 09 Maj, 2005 20:45
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
wierzba nie daj sie tak latwo.. na silownie, jakies sterydy i jescze go przebijesz..

blech, w zyciu sterydow nie wzialem, na silownie chodze 'jak mi sie zachce' czyli cholernie rzadko. Po prostu z powolania duzy chlopiec jestem :P
nasty_girl - Pon 09 Maj, 2005 21:11
Temat postu:
no i bardzo dobrze bo jak facet przesadzi z silka i sterydami nie zaciekawie wyglada..
Anonymous - Pon 09 Maj, 2005 21:13
Temat postu:
he he ehehehe e 120 lol....Pan Chrabąszcz ? czyżbyś przebijał mistrza?

ja swoja droga zdaje sie mam 87 biggrin więc i Kasia mnie "bije" biggrin
Pulkownik Nikt - Wto 10 Maj, 2005 00:00
Temat postu:
albo Kapral Drzyjmorda ?
a u mnie klata... nie wiem ile Wink
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 14:25
Temat postu:
A ja mam 73 Razz (tak mniejwięcej oczywiście)
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 14:33
Temat postu:
Hiehie ja mam większa klate od was - ok.92 cm Razz
Anonymous - Wto 10 Maj, 2005 16:48
Temat postu:
Ja jestem straszny chudzina, mam coś koło 94/96.
Nitemare - Nie 15 Maj, 2005 20:40
Temat postu:
ja mam super sposób: jazda na bmxie

Jeździsz dla siebie, dla przyjemności i przy okazji dzięki temu robisz się silnieszy.
Anonymous - Pon 16 Maj, 2005 14:58
Temat postu:
a ja mam zapadnieta i gnijaca klate
kicp - Wto 17 Maj, 2005 00:12
Temat postu:
uprawiajcie jakis sport [najlepiej sztuki walki] + wspomaganie silownia [nie za duzo] + duzo cwiczen kondycyjno-wzmacniajacych
dla tych, ktorzy preferuja przyslowie "cel uswieca srodki" proponuje duuuzo bialka w jakiejkolwiek formie [kreatyna etc]
Anonymous - Wto 17 Maj, 2005 08:53
Temat postu:
jedząc surowe mięso osiągnie sie 1,5 raza lepszy efek...i o ile zdrowszy
pozatym nie bedzie sie wybrakowanym w tłuszcze i mięśnie nie bedą wpadać w ciągłe kontuzje
kicp - Sro 21 Wrz, 2005 15:18
Temat postu:
Mam okolo 100cm, chyba dokladnie 98
[odkopalem temat, i dobrze mi z tym]
klop - Pią 23 Wrz, 2005 08:55
Temat postu:
ja 14 lat, 158 wzrostu, 78 w klacie, jak napnę mięśnie, to 84 Razz
Sebo - Pią 23 Wrz, 2005 09:56
Temat postu:
hehe a ja nie wiem ile mam 90 jakośRazz 170cm wzrostu:P
kicp - Pią 23 Wrz, 2005 15:25
Temat postu:
jak juz mamy sie chwalic danymi osobowymi, to mam 15 lat, cos pod 180cm wzrostu i te prawie 100cm w klacie [btw - klate mierzy sie tak: przy max. napieciu, przy max rozluznieniu, sumuje i liczy srednia. Tak przynajmniej mowil koles z kickboxingu]
Sebo - Nie 25 Wrz, 2005 20:09
Temat postu:
lol, a z tego co mi mówił trener na siłce to poprostu zawsze podaje się podczas wdechu i napina się mięśnie i podczas wydechu;) może i z tą średnią to też prawda:)
kicp - Nie 02 Paź, 2005 18:01
Temat postu:
i wish you were dead

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group