Dzieci OnLine

Blogi - Szablony na..

Idda - Wto 16 Lis, 2004 15:09
Temat postu: Szablony na..
No właśnie...jak zrobić inny szablon,na przykład w..no nie wiem....komentach???? biggrin



Może by mi ktoś poooomóóóógł????:/:/ RazzRazz
Anonymous - Wto 07 Gru, 2004 18:39
Temat postu:
tak samo ajk zywkły tylko zmienne muszą byc inne Smile
Flaszeczka - Sro 20 Lip, 2005 10:53
Temat postu:
Ja chętnie pomogę. Tylko napisz mi na maila i wyślij kod do strony głównej, aha i napisz na jakim serwisie masz bloga Wink essey@interia.pl
Anonymous - Sro 20 Lip, 2005 11:50
Temat postu:
więc to jest tak że, tam gdzie masz {blog} czyli treść bloga notki itp, wpisujesz {komentarze} lub inne polecenie ktore chcesz, nie wiem w jakim serwisie robisz, ale tam przeważnie pod polem edycji kodu html danej strony masz te polecenia
mavie93 - Nie 24 Lip, 2005 15:20
Temat postu:
Z własnego doświadczenia wiem, że powinno sie kod HTML od szablona wkleić do tej tabelki w które dotyczą np. notek ... jeśli nie wiesz to napisz emaila Very Happy
jagara - Wto 02 Sie, 2005 21:14
Temat postu:
wejdz sobie na http://linkup.pwii.pl/tam będzie link w szablonach ' na podstrony i inne serwisy' tam masz całą instrukcje jak i co a jeśli niechcesz sobie życia komplikować to pod oknem strony głównej w panelu administratorskim jest napis 'Dostosuj pozostałe podstrony do wyglądu strony głównej' zaznacz zapisz zmiany i powinnno być. Jak coś nie wyjdzie to nie moja wina (mi wyszło) chociarz musiałam wprowadzać poprawki Smile. pozdro i narqa

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group