Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - 13 lat chłopiec,coś dziwngo

Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 20:00
Temat postu: 13 lat chłopiec,coś dziwngo
mam cos dziwnego,zaznaczam ze chyba szybko dojrzewam,mam juz nawet wlosy pod pachami,ale jak spie niekiedy
to rano sie buze z morką piżamą w miejscu penisa...to chyba nie sperma bo mam to juz 2 czy 3 raz
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 20:02
Temat postu:
Włosy pod pachami to nic dziwnego. Wink
A te mokre plamy to zmazy nocne, albo polucje, jak kto woli - także oznaka dojrzewania.
Dojrzewasz, chłopak Smile
mroweczka - Sro 17 Lis, 2004 21:17
Temat postu:
Co w tym dziwnego? Każdy dojrzewa w innym tempie-jedni szybciej,drudzy wolniej Wink Za wczesne dojrzewanoie u chłopców można uznać takie w wieku 10,11 lat. Jeśli to nie ejst sperma(ma bardziej "przezroczysty" kolor) to to jest coś takiego przed-spermowatego Wink Jak już powiedziała Tavion,dojrzewasz. Niedługo mozesz spodziewać się białej spermy.
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 21:20
Temat postu:
Ten jasny płyn ('przed-spermowy' by mróweczka Wink) to preejakulat. Ma on za zadanie ułatwiać wypływanie właściwym plemnikom - jest śliski, dzięki temu przy wytrysku nasienie z łatwością przedostaje się przez cewkę moczową.
I występuje także przed właściwą spermą Wink
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 22:39
Temat postu: a sperma i mutacja
a czy sperma i mutacja zdazy sie w jednym czasie?
bo jak tak to ja sie wstydze gadac z rodzicami na te tematy ...
adam(o)_1991 - Czw 18 Lis, 2004 07:05
Temat postu:
juz sie zarejstrowalem...to ja "niewazne"
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 09:36
Temat postu: Re: a sperma i mutacja
niewazne napisał/a:
a czy sperma i mutacja zdazy sie w jednym czasie?


To zależy od człowieka, od organizmu. U jednych występuje to w tym samym czasie, u innych w odstępach, np. 2 lat. To zależy od pojedynczej jednostki (organizmu).
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 10:27
Temat postu:
Tak, Gabrielen dobrze napisała. Ale w większości przypadków, sperma pojawia się jako pierwsza, dopiero później mutacja Wink
Malvina - Czw 18 Lis, 2004 15:01
Temat postu:
To że wstydzisz się rozmawiać z rodzicami na te tematy to normalka Wink Ja wogule z rodzicami o tych rzeczach nie gadam i jakos zyję biggrin
marog6 - Pią 19 Lis, 2004 07:38
Temat postu:
Wcale aż tak wcześnie nie zaczełś dojrzewać. Bo ja pierwsze polucje miałem w wieku 11,5
mutacja oczywiście występuje póxniej
arekk - Sob 20 Lis, 2004 13:30
Temat postu:
Nie przejmuj sie.Tez tak mialem ale polucje ustaly od momentu gdy zaczolem sie regularnie masturbowac.
Nikita - Sob 20 Lis, 2004 14:27
Temat postu:
Myślę że jakiś moderator powinien przenieść ten temat i usunąć te posty " fiutka" łee

----
mod: Nina,już się tym zajęłam,ale nie widzę przyczyny,by przenieść temat Wink
kubap - Sob 23 Gru, 2006 15:08
Temat postu:
spoko ja jaestem w twoim wieku,i też mam polucje

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group