Dzieci OnLine

Miêdzy nami ch³opakami... - 13 lat,ow³osienie ch³opcy...

adam(o)_1991 - Czw 18 Lis, 2004 20:55
Temat postu: 13 lat,ow³osienie ch³opcy...
yo to znów ja(od tych polucji biggrin) mam problem ,otó¿
za nied³ugo ide z tym bilansem ,a siê wstydze bo mam
dopiero 13 lat a mam juz owsloenie pod pachami na klatce(malo ale widac troche) i na penise...mam juz tez troszke nad buzi±,co z nim zrobic,odpowiadajcie szczerze
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 20:58
Temat postu:
Nic nie zrobiæ. Pod pachami mo¿esz zgoliæ, ale nie radzê, tzn. jak chcesz. Nad buzi± - równie¿, ale to zale¿y od Ciebie.
Ka¿dy ch³opak to ma/bêdzie mia³ i nie ma w tym nic niezwyk³ego.


Pozdrawiam.

PS. Tylko, jak ju¿ na twarzy bêdziesz mia³ sporo, to zgól sobie... Bo mnie bierze wstrêt jak widzê np. 16-letniego kolesia co ma twarz jak ma³pa - <zygi>
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 21:02
Temat postu:
Wyluzuj, przede wszystkim. Dojrzewasz, to jest jak najbardziej normalne. Nie przejmuj siê niczym, nikt Ci nic nie powie. W majtki te¿ Ci zagl¹daæ nie bêd¹ (tzn. raczej).
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 21:12
Temat postu:
Dojrzewasz! To s± oznaki dojrzewania i nie ma w tym niczego dziwnego.
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 21:28
Temat postu:
Nie martw siê, nie wstyd¼ siê niczego. Poprostu dojrzewasz. To, ¿e masz ju¿ w³osy na klatce piersiowej, w miejscach intypnych, pod pachami i na twarzy, to nie masz siê czego wstydziæ. Przecie¿ Ty masz ju¿ 13 lat, a nie 7 Smile
Prêdzej czy pó¼niej to siê pojawi i raczej ka¿dy by Ci móg³ pozazdro¶ciæ, ¿e ju¿ dojrzewasz Wink
I tak nie tylko beziedziesz Ty badane, ale masa innych osób i to samo bêd± mieæ co Ty Wink
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 22:57
Temat postu:
Witam.
Có¿...To jest najzupe³niej normalne, zaczynasz dojrzewaæ. Nie jestem oryginalny, wiem. Jak w±sy i broda bêd± na tyle hm...widoczne, ¿e zacznie Ciê to dra¿niæ, lub z innych powodów zapragniesz siê ogoliæ, to dobrze siê zastanów. Potem bêdziesz musia³ siê goliæ coraz czê¶ciej. To nie jest takie straszne, ale my¶lê, ¿e przy Twoim obecnym zaro¶cie (a mówisz, ¿e bardzo niewielki Wink) masz jeszcze czas. biggrin
Pozdrawiam Kwiat
marog6 - Pi± 19 Lis, 2004 07:40
Temat postu:
Podpachami to mozesz zgolic i na twarzy te¿, i jeszcze raz powtórze to samo, ¿e to jest normalne chocia¿ u niektórych mo¿e wystepowac nadmierne ow³osienie niektórych cze¶ci cia³a, np. u mnie nóg. Normalnie mam w³osy na nogach na 20 latek a mam 14 lat, a golic to raczej przynajmiej teraz to nie bede
adam(o)_1991 - Pi± 19 Lis, 2004 14:03
Temat postu:
to ¶cie mnie pocieszyli,dziêki...mam tak¿e mase innych problemów,ale nie pamiêtam,bede pisa³
Michu¶ - Wto 23 Lis, 2004 15:29
Temat postu:
adam(o) nic w tym dziwnego! te¿ mam trochê tych w³ochów w ró¿nych miejscach Cool choæ niewiele starszy jestem od ciebie Exclamation w±sy ju¿ mi od roku widaæ Cool co do pach to nie my¶la³em o ich ogoleniu a twarz zacz±³em goliæ ca³kiem niedawno i spoko Smile

P.S. twoje tematy pasuj± raczej do dzia³u "Miêdzy nami ch³opakami..."
mycha92 - Wto 23 Lis, 2004 15:35
Temat postu:
No Michu¶, nie odkopuj, bo i tak autor dosta³ rady na ten temat. (tak mi kiedy¶ dziewczyny napisa³y Razz). A co to umiejscowienia tematu - to chyba bez ró¿nicy...
mroweczka - Wto 23 Lis, 2004 15:45
Temat postu:
Poza tym chyba wtedy,kiedy powsta³ ten topic nie by³o jeszcze "Miêdzy nami ch³opakami",ale nie jestem pewna. No ale skoro tak-przerzucam Smile
kicp - Sro 24 Lis, 2004 12:53
Temat postu:
Cytat:
Pod pachami mo¿esz zgoliæ


To takie troche...pedalskie goliæ siê pod pachami [of course o chlopcach mowa]
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 13:12
Temat postu:
Mnie te¿ na¿elowanymi panami z pseudos³odkim u¶miechem podpada. Wink Ale zdania s±, z tego co wiem, wyj±tkowo podzielone...
maadzia - Sob 02 Kwi, 2005 13:33
Temat postu:
na penisie zrob se na ¿ela=)
Kinga - Sob 02 Kwi, 2005 18:08
Temat postu:
Tak Madzia ... bardzo zabawne ...
Y ... a pozatym to moglabys nie odnawiac tematow ?

Edit : Wys³a³am Ci PW mam nadzieje ze odczytasz
Gladiatorpl - Sob 02 Kwi, 2005 18:42
Temat postu:
...............denerwuja mnie ludzie ktorzy odkopuja tematy glupimi postami
Andy - Pon 06 Mar, 2006 14:00
Temat postu:
A co sie martwisz? Na klacie jeszcze nie mam ale np od koñca 1 gim mia³em do pêpka czarny pasek. Na dziewczyny to super dzia³aSmileSmile. Na nogach to ró¿nie. Dziewczyny ok ale kumple nazywali ma³p±Wink. Teraz (3 gim) u nas wiêkszosc ch³opców ma jakie¶ na nogach i ju¿ nikogo to nie dziwi.
nasty_girl - Pon 06 Mar, 2006 14:55
Temat postu:
taaa wlosy pod pepkiem bardzo podniecaja <spadla z krzesla>
Keeveek - Pon 06 Mar, 2006 15:18
Temat postu:
nasty_girl rozumiem ¿e Ci ciêzko uwierzyæ, ¿e niektóre kobiety podnieca ow³osienie na torsie i brzuchu faceta...
nasty_girl - Pon 06 Mar, 2006 16:24
Temat postu:
jakos nie przemawia do mnie to, ze banda 13 latek biega podnieconych za chlopakiem ktory ma pare wlosow pod pepkiem.
Shaunri - Pon 06 Mar, 2006 18:21
Temat postu:
Taaa, a mnie podniecaj± damskie stopy - i co z tego? Ka¿dy ma swój fetysz...
Keeveek - Pon 06 Mar, 2006 20:49
Temat postu:
nasty_girl mo¿e w³a¶nie dlatego, ¿e jest taki mêêêêêêêêêsky? Smile
Tremere - Pon 06 Mar, 2006 21:22
Temat postu:
nasty_girl napisa³/a:
jakos nie przemawia do mnie to, ze banda 13 latek biega podnieconych za chlopakiem ktory ma pare wlosow pod pepkiem.

Mnie podnieca. Cool Mimo ze 13 lat nie mam. Ah i oh.
Andy - Wto 07 Mar, 2006 12:36
Temat postu:
Pare wlosów to nie mam pod pêpkiem tylko gêsto. No co prawda teraz jestem jush w 3 gim
The_Great_Vlad - Wto 07 Mar, 2006 22:29
Temat postu:
Nie lansuj sie tak.
nasty_girl - Sro 08 Mar, 2006 20:35
Temat postu:
dobra masz wlosy tam, wszyscy cie lubielismy, ale po tym twoim "jush" to juz mozna powiedziec ze kochamy. przepraszam, koffamy


<sciana>
Keeveek - Czw 09 Mar, 2006 07:45
Temat postu:
<kolejne tumany ró¿owej ¶ció³ki, t³um wiwatuje na cze¶æ nasty_girl>
..
maci1 - Pi± 03 Lis, 2006 20:33
Temat postu:
nasty_girl napisa³/a:
taaa wlosy pod pepkiem bardzo podniecaja <spadla z krzesla>


Laughing spad³em z krzes³a jak czytam twoje odpowiedzi Laughing

a tak po za tym to mia³em robiæ temat "Goliæ czy nie"
No w³a¶nie, goliæ siê czy nie ? Tylko nie piszcie ¿eby nogi goli, nie jestem peda³kiem Twisted Evil
Razz
Nikita - Pi± 03 Lis, 2006 21:04
Temat postu:
Zapl±cz warkoczyki : P Takie sexi, wiesz : P
maci1 - Sob 04 Lis, 2006 00:13
Temat postu:
Nikita napisa³/a:
Zapl±cz warkoczyki : P Takie sexi, wiesz : P


lol spox Razz
S³upek - Sob 04 Lis, 2006 12:57
Temat postu:
Czy uwa¿acie, ¿e dziewczyna powinna goliæ widoczny, czarny w±sik, czy to tylko moje wymys³y? ;p
Monik - Sob 04 Lis, 2006 13:05
Temat postu:
Powinna ;p Ze wzglêdów conajmniej estetycznych, ju¿ nie mówiê ¿e jej, ale chocia¿by innych ludzi...
Nikita - Sob 04 Lis, 2006 14:50
Temat postu:
Dziewczyny nie maj± ¿adnych w±sików!
To meszek!
U innych dziewczyn bardziej widoczny, u innych mniej, zale¿y od barwy w³osów.
S³upek - Sob 04 Lis, 2006 14:52
Temat postu:
Je¶li ja co¶ podobnego musia³bym hodowaæ kilkana¶cie dni, to dla mnie to jest w±sik :p
maci1 - Sob 04 Lis, 2006 18:35
Temat postu:
mam ju¿ dwa warkoczyki Razz
Jakubo - Sro 31 Gru, 2008 12:52
Temat postu:
Dojrzewanie. A to chyba forum dla ch³opaków. Sory za od¶wie¿enie.
Luke_Skywalker - Wto 10 Lut, 2009 18:23
Temat postu:
moj kolega w±s i 1bwielk± brew!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group