Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - polucje...

adam(o)_1991 - Sob 20 Lis, 2004 11:09
Temat postu: polucje...
HEH jak już ¶cie powiedzieli mam polucje(zmazy nocne)...ale na czym to dokładnie polega,a jak kto¶ jest blisko mnie i mam polucje to to widać/słychać lub co¶ :/ ??
Juwenta - Sob 20 Lis, 2004 11:15
Temat postu:
Polucja to jest wytrysk nasienia w czasie snu. Wiec tego nie słychać, conajwyzej moze ktos zobaczyc mokr± plame. Ale polucje wystepuj± tylko w nocy i mija to po jakim¶ czasie samo.

Poza tym przy nieznanym pojęciu dobrze jest zajrzeć do słownika-tam sie można wszystkiego dowiedziec Smile
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 06:30
Temat postu:
Witam.
Dokładnie to, co powiedziała Juwenta. To mija. Polucjom mog± towarzyszyć sny erotyczne, a same one następować w kulminacyjnym momencie, chociaż, z tego co wiem, nie jest to zasad±.
Pozdrawiam
Keeveek - Wto 30 Lis, 2004 16:02
Temat postu:
Niestety, ale to wcale nie mija. Nie wiem, gdzie wy¶cie to wyczytali, ale u faceta sen erotyczny praktycznie zawsze kończy się polucj±, ale sny dosłowne, s± snami dziecinnymi. Tzn. doro¶li mog± ¶nić 'symbolami' . Był kiedy¶ program w TV, kiedy to facet opowiadał o tym, że ¶niło mu się , że przygniotło go wielkie jabłko. Skończyło to się wiadomo jak.

Oczywi¶cie po okresie dojrzewania nasilenie takich snów zmaleje gwałtownie, ale nadal będ± występować, rzadziej, ale będ±. To po prostu próba rozładowania napięcia seksualnego przez organizm.
mycha92 - Wto 30 Lis, 2004 16:05
Temat postu:
Eee, Keeveek, jak się skończyło? Cool Ciekawa jestem. biggrin Obudził się, czy co? Czy chodzi o to, że miał w czasie tego snu polucję?
Keeveek - Wto 30 Lis, 2004 16:06
Temat postu:
no, raczej polucj±.... u facetów takie sny zawsze kończ± się tak samo, i nie mamy na to żadnego wpływu Wink

Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group