Dzieci OnLine

Serwis - może PIPI dla maluchów

Anonymous - Pon 07 Kwi, 2003 09:00
Temat postu: może PIPI dla maluchów
Tak ja w temacie. Czy nie można by było zapieścić bajek o PIPI lub MUMNIKACH?
ToJa - Pią 13 Cze, 2003 14:32
Temat postu: Re: może PIPI dla maluchów
Anonymous napisał/a:
Tak ja w temacie. Czy nie można by było zapieścić bajek o PIPI lub MUMNIKACH?

Prawa autorskie do Muminków ma Wydawnictwo "Nasza Księgarnia" Była kiedyś witryna z opowiadaniami o Muminkach ale Wydawnictwo kazało zdjąć te utwory Crying or Very sad . Nie można zamieszczać tego co się chce.
Słupek - Wto 16 Maj, 2006 21:28
Temat postu: Re: ...
adizur napisał/a:
PRAWA AUTORSKIE PO CO TO ??

Po to żebyś wiedział, że nie wolno kraść muzyki, gier, książek i płacił za czyjąś ciężką pracę. Takie mamy czasy, że własność intelektualna ma większą wartość od materialnej i dobrze, bo to oznaka postępu.

Zresztą Muminki to jednak klasyka i w ostateczności powinna być w bibliotece. W księgarniach takie ksiażki tez niewiele kosztują w porównaniu do nowości.
piotr123 - Sob 24 Mar, 2007 12:42
Temat postu:
Do adizur:fajnie by ci było gdybyś pisał grę a późnej nikt za nią nie zapłacił po prostu sobie wziął a ty się nad tym męczyłeś cały dzień!!


(bez urazy)
Marcia10 - Czw 26 Kwi, 2007 12:01
Temat postu:
gry sie nie pisze.


Moja kolezanka (powiedzmy ze sie nazywa Ala) uczepila sie tego: Jak ona stworzyla (wymyslila) opis to nie moge pytac kolezanki co o nim sadzi, Ala ma do niego prawa autorskie...Na tym chyba one nie polegaja!?
Anonymous - Sro 17 Gru, 2008 13:46
Temat postu:
gry się nie pisze?

TO CO TO JEST C++, DELPHI, PASCAL, VB, JUSTBASIC i te 50000 tysięcy języków programowania w których grę się PISZE a nie układa w jakichś badziewach typu rpgmaker xp lub TGF.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group