Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Zakrzepła krew

Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 18:25
Temat postu: Zakrzepła krew
Czy zaupełnie zakrzepłą krwią ( taką jakby "strup" ) można sie zarazic AIDS np. jezeli taka krew dostanie sie do buzi ???
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 18:31
Temat postu:
A jakim cudem miałaby się dostać do buzi? Razz Nikt nie je strupów. Razz Chyba... I to niemożliwe, żeby w ten sposób się zarazić.
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 19:04
Temat postu:
Nie z ta buzia to podalem przyklad :D CZyli tylko krew PŁYNNA jest groźna tak
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 19:24
Temat postu:
Witam.
Eee, ja bym nie był wcale taki pewien...
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 19:33
Temat postu:
Ty nie, ale ja tak. Razz No bo jak Ty to sobie wyobrażasz? Krew zakażonego musi mieć bezpośredni kontakt z krwią zdrowego.
havranek - Pon 22 Lis, 2004 13:23
Temat postu:
kazda krew jest niezbezpieczna jeśli tylko jest zakażona. musisz pamietać zeby nie jesć bądź nie pić czyjejś krwi.

Wink
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 07:01
Temat postu:
Witam.
Dokładnie. Do tego trzeba zasięgnąć głębiej, ale wcale nie jestem taki pewien, czy zakażona krew dostając się do ukł. pokarmowego nie może przenieść HIV'a.
Pozdrawiam Kwiat
Pan_Feanor - Pon 29 Lis, 2004 13:36
Temat postu:
Błędy Błędy Błędy. Pokarm i substancje wchłiane są już w przełyku. Jeśli w komurkach krwi nawet zakrezpłych jest virus (gdyż obudowywuje się preztrwalinikami) ta krew jest groźna. (Nawet śliną się można zarazić przyjmując jej 4 litry w 1 pocalunkku co jest niemożliwe). Niepolecam ci tego jeśc bo ryzyko jest i to duże...
roger-1989 - Pon 29 Lis, 2004 21:04
Temat postu:
ja bym raczej nie obgryzal kogos z jego wlasnosci i dlatego bym sie nie zarazil
Anonymous - Pon 29 Lis, 2004 23:34
Temat postu:
Witam.
A mnie na biologii uczyli, że w jamie ustnej zaczyna się trawienie, a wchłanianie w jelicie cienkim... Rolling Eyes A może nie uważałem na lekcji? Wink Poza tym, przełyk jest przecież częścią układu pokarmowego. biggrin
Pozdrawiam
Sylka1993 - Czw 27 Sty, 2005 10:09
Temat postu:
Eee.. Chyba się nie je czyiś strupów, no nie? No wiesz.. chyba, że ktoś jest "strupożercą" Wink Laughing
panienka_wierzba - Czw 27 Sty, 2005 10:14
Temat postu:
TEMAT DO ZAMKNIECIA!!! patrz na date kocik, patrz na date. A potem pomysł:
czy temat wymaga tego żebym w nim odpisała
czy problem nie jest już przypadkiem rozwiązany?
czy moja odpowiedź jest konieczna?
czy przypadkiem ostatni post nie był tak dawno żeby juz w nim nie pisac
i czy temat wciąz jest aktualny...
pozdrawiam - ____________ -
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 14:23
Temat postu:
temat do zamknięcia, ale jednak odpiszę bo takie pytanie moze się kiedyś pojawić.
wirus HIV poza organizmem człowieka bardzo szybko ginie. zabójcza jest dla niego nawet temperatura poniżej 30 stopni.
Pan_Feanor - Pią 28 Sty, 2005 09:41
Temat postu:
inspektor_nr4 napisał/a:
temat do zamknięcia, ale jednak odpiszę bo takie pytanie moze się kiedyś pojawić.
wirus HIV poza organizmem człowieka bardzo szybko ginie. zabójcza jest dla niego nawet temperatura poniżej 30 stopni.

A dlaczego masz świńsą głowę ? i takie oklapłe uszy ?
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 11:13
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:

A dlaczego masz świńsą głowę ? i takie oklapłe uszy ?


wszyscy mi mówią że jestem świnią Wink
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 14:45
Temat postu:
Jezeli ta krew wejdzie do ukł pokarmowego,to najpierw przejdzie do wątroby i watroba moze nie oczyscic krwi z hiva.mozna sie zarazic.
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 15:46
Temat postu:
wątroba może sobie poradzić z wieloma substancjami chemicznymi np. alkoholem i lekami, ale nie z wirusami. cała "walka" odbywa się w krwioobiegu i zależy od tego ile wirusów sie dostało, oraz jak sprawny jest system immunologiczny organizmu.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group