Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Sperma boli czy jest przyjemna?

adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 07:52
Temat postu: Sperma boli czy jest przyjemna?
YOYO LUDKI!

1)Mam pytanko,jak będe miał pierwszy raz sperme to mnie będzie boleć,czy jakieś przyjemne uczucie?
2)I drugie pytanie,czy będe wydawał takie odgłosy (aaahhh uuhaaa,wiecie o co chodzi biggrin) ...
3)A i trzecie pytanie,juz sie duzo o te polucje pytalem,ale czy ja nie wydaje zadnych dzwiekow (aaahhh uuhaaa,wiecie o co chodzi biggrin) jak ją mam ?
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 07:56
Temat postu:
1. Jak będziesz miał pierwszy raz spermę? Orgazm? Orgazm jest przyjemny. Razz
2. Chyba nie. Może se sapniesz ze dwa razy. Wink
3. Chyba też raczej nie. Nie znam się zbytnio na sprawach facetów, dlatego moje odpowiedzi takie nieprecyzyjne są. Wink
adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 08:14
Temat postu:
a co to jest ten ograzm???
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 08:58
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
a co to jest ten ograzm???


W Twoim przypadku - sperma.
adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 09:04
Temat postu:
1)Jedna mówi:
Cytat:
Jak będziesz miał pierwszy raz spermę? Orgazm? Orgazm jest przyjemny

Więc tutaj wnioskuje ze sperma i orgazm to zupelnie cos innego
2)druga mowi:
Cytat:
W Twoim przypadku - sperma.

tutaj zas ze to to samo...

nic juz nie rozumiem Sad
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 09:07
Temat postu:
Gabrielen... Rolling Eyes Sperma i orgazm to nie jedno i to samo. Adam - orgazm jest to uczucie, które się osiąga przy odbywaniu stosunku seksualnego. Wtedy z członka mężczyzny wytryskuje sperma. Teraz rozumiesz?
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 09:12
Temat postu:
Femme Fatale napisał/a:
Gabrielen... Rolling Eyes Sperma i orgazm to nie jedno i to samo. Adam - orgazm jest to uczucie, które się osiąga przy odbywaniu stosunku seksualnego. Wtedy z członka mężczyzny wytryskuje sperma. Teraz rozumiesz?


O to mi chodziło. Rolling Eyes Mniejsza z tym.
adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 09:15
Temat postu:
chyba rozumiem:)
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 09:17
Temat postu:
Gabrielen - więc wyrażaj się jaśniej i nie wprowadzaj ludzi w błąd. :]
adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 09:56
Temat postu:
właśnie...tak samo jak ja do tej pory z lekcji biologi w podstawówie ( teraz w gimnazjum jestem ) myślałem że dzieci się wyciąga (przy narodzinach) z brzuchu a mi kumpel powiedział ze śmiechem że nie wiem i mi powiedział że to z macicy czy pochwy...
havranek - Pon 22 Lis, 2004 10:47
Temat postu:
orgazm jak najbardziej przyjemny.
Ona89 - Pon 22 Lis, 2004 14:16
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
właśnie...tak samo jak ja do tej pory z lekcji biologi w podstawówie ( teraz w gimnazjum jestem ) myślałem że dzieci się wyciąga (przy narodzinach) z brzuchu a mi kumpel powiedział ze śmiechem że nie wiem i mi powiedział że to z macicy czy pochwy...


Dziecko rozwija się w macicy, a przy narodzinach wydostaje się ono z macicy przez pochwę na zewnątrz.
mycha92 - Pon 22 Lis, 2004 15:18
Temat postu:
Proste, nie? Tylko większości chłpaków że tak brzydko powiem "wisi" gdzie się dziecko rozwija. Ich bardziej obchodzi seks, no ale mniejsza z tym.

Havranek: próbowałeś? Rolling Eyes Wink
havranek - Pon 22 Lis, 2004 17:02
Temat postu:
mycha: tak próbowałem
girlieee - Pon 22 Lis, 2004 17:15
Temat postu:
A ja mam pytanie do koleżanek, które wszystko wiedzą.... na czym właściwie polega orgazm u kobiety, ale tak konkretnie kiedy poznam że miałam orgazm?
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 17:27
Temat postu:
Czym jest orgazm? - (szczytowanie, rozkosz, spazm, punkt kulminacyjny) oznacza kulminacyjne stadium podniecenia seksualnego połączone z doznaniem rozkoszy oraz reakcjami somatycznymi (wytrysk u mężczyzn, pulsowanie lub skurcze pochwy u kobiet). A jak poznasz, że miałaś orgazm? Hehe, cóż, jeśli będziesz uprawiać seks ze swoim chłopakiem, to będziesz się podniecać, aż w końcu osiągniesz orgazm, bo o to przecież w seksie chodzi. Napewno tego nie przeoczysz. Wink
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 17:29
Temat postu:
hej!

odpowiem na wasze pytanie odnosnie spermy.
otuz niektorych boli - np. mnie...wtedy jest to bardzo nieprzyjemne uczucie ale najlepsze sa napary z rumianku - codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 17:37
Temat postu:
misiaczek90 napisał/a:
codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka


Ta, może 130? Razz Chcesz, żeby ktoś naiwny poparzył sobie ptaszka? ==;
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 18:04
Temat postu:
Femme Fatale napisał/a:
Czym jest orgazm? - (szczytowanie, rozkosz, spazm, punkt kulminacyjny) oznacza kulminacyjne stadium podniecenia seksualnego połączone z doznaniem rozkoszy oraz reakcjami somatycznymi (wytrysk u mężczyzn, pulsowanie lub skurcze pochwy u kobiet). A jak poznasz, że miałaś orgazm? Hehe, cóż, jeśli będziesz uprawiać seks ze swoim chłopakiem, to będziesz się podniecać, aż w końcu osiągniesz orgazm, bo o to przecież w seksie chodzi. Napewno tego nie przeoczysz. Wink


Geez, nie zawsze przezywa się orgazm, nie przy każdym stosunku.
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 18:11
Temat postu:
R2 napisał/a:
Geez, nie zawsze przezywa się orgazm, nie przy każdym stosunku.


A kto mówi że przy każdym stosunku? I co to ma do rzeczy? Napisałam czym jest orgazm, bo o to się girlee pytała. A tak poza, to R2 - nie czepiaj się, nie mając żadnych podstaw. Komicznie to wygląda.
mycha92 - Pon 22 Lis, 2004 19:45
Temat postu:
Femme Fatale napisał/a:
misiaczek90 napisał/a:
codziennie goracy kompres (80stopni celcjusza)nakladac sobie na czlonka


Ta, może 130? Razz Chcesz, żeby ktoś naiwny poparzył sobie ptaszka? ==;


A misiaczek90 wiesz w ogóle ile to jest? Nawet sobie pewnie nie wyobrażasz, jaka to wysoka temperatura! Nie radzę nikomu próbować, zwłaszcza, że w intymnych miejscach skóra jest bardziej wrażliwa, niż na rękach czy na nogach. Więc na pewno bardziej będziesz cierpieć, jak sobie tam nałożysz 80 stopniowy okład, niż na rękę. Ale powtarzam: odradzam takiego działania.

A co do orgazmu, to jeszcze chyba do tego się zalicza trafienie członkiem w tzw. "punkt G" u kobiety, który znajduje się w pochwie. Podobno jak członek trafi w ten punkt, to kobieta wtedy jest bardziej podniecona stosunkiem. Nie wiem, bo nie próbowałam Razz
Kinga - Pon 22 Lis, 2004 20:46
Temat postu:
Punkt G to nie jest jakiś tam guziczek jest to miejsce erogenne czyli czułe na pieszczoty
znajduje się w pochwie

Dokładniej Punkt G znajduję się w okolicach między cewką moczową a przednią ścianą szyjki macicy inaczej nazywany jest przestrzenią Grafenberga
ula12 - Wto 23 Lis, 2004 17:44
Temat postu:
Hejka!
Ja słyszałam że takie kompresy bardzo pomagają - mimo tego że temperatura może wydawać się wysoka wcale tak nie jest! Ta wielkość jest tylko wielkościa sinusoidalną!
Mój chłopak właśnie robi takie kompresy...
Pulkownik Nikt - Wto 23 Lis, 2004 17:50
Temat postu:
ul12 - Oficjalnie cie ostrzegam ! Dostalas juz odemnie jedno ostrzezenie za temat o prysznicu - Bardzo smieszny swoja droga ;/.
Jesli dalej bedziesz tak postepowac piszac durne posty zle to sie skonczy.
ula12 - Wto 23 Lis, 2004 17:57
Temat postu:
Sorka ale nie bardzo wiem o co ci chodzi. że niby co jest śmieszne
Pulkownik Nikt - Wto 23 Lis, 2004 17:59
Temat postu:
Nie zgrywaj glupka co? Dobrze ci radze.
havranek - Sro 24 Lis, 2004 19:19
Temat postu:
ula12 napisał/a:
Hejka!
Ja słyszałam że takie kompresy bardzo pomagają - mimo tego że temperatura może wydawać się wysoka wcale tak nie jest! Ta wielkość jest tylko wielkościa sinusoidalną!
Mój chłopak właśnie robi takie kompresy...


a ile lat ma twój chłopak? 10? Laughing
*Migotka* - Pią 10 Gru, 2004 10:16
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
adam(o)_1991 napisał/a:
a co to jest ten ograzm???


W Twoim przypadku - sperma.


Orgazm to sperma??!! Orgazm to szczytowanie, najprzyjemniejsze uczucie, masz wrazenie ze nie ma piekniejszego momentu w twoim zyciu!! Razz
Anonymous - Pią 10 Gru, 2004 12:24
Temat postu:
Ludzie, czytajcie posty po kolei i ze zrozumieniem... Rolling Eyes Właściwie tak napisałam, ale miałam coś innego na myśli. Co? Napisałam zdeczka później :/ Jezus czy to takie trudne czytać ze zrozumieniem? :/
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 02:00
Temat postu:
skurcze pochwy, obfity œluz z niej, bardziej twarde niż normalnie piersi, powiekszone sutki, po tym może poznac facte orgazm u kobiety...a kobieta sama w sobie, to sie czuje, tak jak facet czuje przyjemnoœc...i ma wytrysk. U kobiet może to jest jakiœ stan błogoœci...mi jest trudno powiedziec. Ale po czesci moze po tych symptomach po których poznaje facet.
:-)

a co do tematu
1) orgazm jest bardzo przyjemny, na poczštku nie tak bardzo do jakiego dojedziesz z czasem ale jak na poczatek poinno byc dobrze, bo to bedzie cos nowego no i przyjemnego
2) faceci raczej żadko wydajš z siebie dzwięki...no chyba że jest im bardzo ale to bardzo przyyjemnie i z doœwiadczenia wiem że mogš sie one prędzej pojawić kiedy dziewczyna "robi loda" chłopakowi niŸ podczas stosunku Smile
Merkavoth - Sro 05 Sty, 2005 13:04
Temat postu:
Dominik:2) faceci raczej żadko wydajš z siebie dzwięki...no chyba że jest im bardzo ale to bardzo przyyjemnie i z doœwiadczenia wiem że mogš sie one prędzej pojawić kiedy dziewczyna "robi loda" chłopakowi niŸ podczas stosunku

tani chwalipięta...


Prawda jest taka,że orgazm jest bólem, tyle że na niskich poziomach rejestracji / ale mi uczenie wyszło Mr. Green /, tzn. gdyby był silniejszy, to bolałoby. Jeszcze nie boli, ale już nie łaskocze. Członek jest mocno unerwiony, a po orgaźmie tym bardziej czuje się każde dotknięcie. To mniej więcej tak, jak z dziewczęcymi piersiami podczas okresu. Lepiej nie dotykać.
Pan_Feanor - Czw 06 Sty, 2005 07:34
Temat postu:
Matko boska..... może zrobimy ranking na najgłupszy temat ? Ten ma sporą szansę @_@
Merkavoth - Czw 06 Sty, 2005 20:35
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
Matko boska..... może zrobimy ranking na najgłupszy temat ? Ten ma sporą szansę @_@


Bo widzisz, ja myśle, że autor wcale nie chciał się dowiedzieć, o co chodzi. A tylko zrobił sobie tanią rozrywkę...co o nim świadczy...
Anonymous - Czw 06 Sty, 2005 21:21
Temat postu:
Merkavoth napisał/a:
Pan_Feanor napisał/a:
Matko boska..... może zrobimy ranking na najgłupszy temat ? Ten ma sporą szansę @_@


Bo widzisz, ja myśle, że autor wcale nie chciał się dowiedzieć, o co chodzi. A tylko zrobił sobie tanią rozrywkę...co o nim świadczy...


Taką samą, jak wiele innych jego postów.

PS. Sorry za off-topa.
Anonymous - Czw 06 Sty, 2005 22:09
Temat postu:
Może jednak warto zrobić ten konkurs...
panienka_wierzba - Czw 06 Sty, 2005 22:11
Temat postu:
no, czyli kolejny głupi pomysł mojego brata zostanie wprowadzony w życie Wink blehehehe
Pan_Feanor - Czw 06 Sty, 2005 23:38
Temat postu:
Jak widać w głupich pomysłach i perwersyjnych zabawach niemam sobie równych :]
Anonymous - Pią 07 Sty, 2005 06:17
Temat postu:
Witam.
Dobra, koniec offtopa. End. Starczy. Razz Temat się skończył więc go zamykam.
Pozdrawiam.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group