Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - kalesony

Michuś - Sro 24 Lis, 2004 16:16
Temat postu: kalesony
ostatnio zimno się zrobiło Surprised ubieracie już chłopaki kalesony Question przyznam że zacząłem wkładać żeby sobie nie przeziębić.... no i żeby nie marznąc Embarassed
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 20:10
Temat postu:
Ja nie noszę, ale i tak ja koffam moje jeansy Smile i wole ładnie wyglądać i troszkę pomarznąć, i w szkole znów się ogrzać (a zresztą ja jeżdże codzień samochodem Wink )
A tak do ciebie... Kalesony to moze wtyd ale jesli tego chcesz itd. toje noś... a co ktoś cię przezywa czy co? Właśnie po to są kalesony aby nie było zimno, PS Tychy... nie daleko mnie Smile
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 20:36
Temat postu:
Aren, nie rozumiem, dlaczego kalesony majš niby uniemożliwiać noszenie jeansów.
Iśka - Sro 24 Lis, 2004 22:14
Temat postu:
Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink
Chesterka - Sro 24 Lis, 2004 22:20
Temat postu:
Iśka napisał/a:
Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink


Nie wszystkie podkoszulki są białe i niewygodne... Ja mam pare z trolla i są całkiem niezle, i nie białe tylko we wzorki (ładniutkie) Mr. Green
Tisiana - Czw 25 Lis, 2004 09:16
Temat postu:
No moja mamusia zaczęła jęczeć abym sie ciepło ubierała ( i tak jak u Iśki " ja ci na lekarstwa nie dam jak się przeziebisz bo to twoja wina') ale ja noszę takie długie skarpetki do kolan..albo w ogóle niczego nie nosze..bez przesady zima nie jest aż tak bardzo zimna..a rajstop nie zkaładam w ogóle..mogą mnie zmuszać ale nie ząłoże..bo są blee baardzo nie wygodne...no chyba że do spódniczki ale ja osobiście nie nosza..a co do kalesonów no to hmm...jak chcesz to noś...jest ci zimno no to lepiej aby ci nie było...ale osobiście to jak ktoś zauważy bedziesz miał niezły obciach...no ale rób co chcesz twoja wola..u mnie w klasie raczej chłopcy kalesownów nie noszą...no albo tak ze ich w ogóle nie wiedać..
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 15:27
Temat postu:
otwieracz: nie, nie uniemożliwiają wkładanie kalesonów aleja lubie jeansy, ale jest w nich za to zimno, aleja nie chce kalesonów, wtedy tomoze źle napisałem ale teraz kapujesz nie? pozdro Smile
kicp - Pią 26 Lis, 2004 21:17
Temat postu:
a ja nosze kalesony bo są sexy
Anonymous - Sob 27 Lis, 2004 21:14
Temat postu:
kicp napisał/a:
a ja nosze kalesony bo są sexy


Ekmh... nie wątpie. <co jest?>
Naomi - Nie 28 Lis, 2004 18:52
Temat postu:
Kalesony... Też nie lubię nosić cieplutkich rajstopek itp..
Kamix - Sro 01 Gru, 2004 14:08
Temat postu:
Nie ma w tym nic zlego jesli cie to tak zawstydza Michuś to nie masz się czego wstydzić nie jesteś sam też noszę, poprostu dbam o swoje zdrowie Wink to nie jest zaden wstyd zaloze sie ze kazdy was za kilka a moze nawet kilkanascie lat wskoczy w kalesony Razz lepiej pochodzic w kalesonach niz pozniej wydać ponad 100 zł na wykupienie recepty w aptece oczywiście nie wszyscy ale to po części chroni przed takimi rzeczami. Smile
Elun - Sro 01 Gru, 2004 14:46
Temat postu:
kiedys, gdy w modzie nie bylo jeszcze płaszczow i nosilo sie krotkie kurtki, to moja mama codziennie sprawdzala, czy zalozylam kalesony pod spodnie ghrrr Ale cale szczescie od roku chodze w plaszczu, ktory siego mi do kolan i juz nie musze nosic kalesonow, bo kurtka chroni mi nogi przed chlodem Smile
Kinga - Sro 01 Gru, 2004 17:29
Temat postu:
Er ... Kalesony ?

Hm ...

Ja rajstopy <loL> nosiłam do 1 klasy postawówki Razz pozniej się zbuntowałam Razz biggrin HyHyHy

CO do kalesonów to nie mam nic przeciwko ... jesli ktoś uważa że powinien nosić
Michuś - Sro 01 Gru, 2004 17:54
Temat postu:
Kamix napisał/a:
Nie ma w tym nic zlego jesli cie to tak zawstydza Michuś to nie masz się czego wstydzić nie jesteś sam też noszę...


ale ja się wcale nie wstydze Smile napisałem posta bo też mi się wydaje że jak jest zimno to trzeba zadbać o swoje conieco ale wiem że niektórzy chłopacy sie chyba wstydzą Question Exclamation część moich kumpli zakłada część nie ale ciekawe co zrobią jak będzie np -20 mrozu Question
Kamix - Sro 01 Gru, 2004 20:18
Temat postu:
Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink
nidhogg - Czw 02 Gru, 2004 23:11
Temat postu:
hehe nie ma sie czego wstydzic moj osobisty mezczyzna pod 30 (to a'propos Kingi) podchodzi a kalesony nosi od wrzesnia do kwietnia Wink heh jak dla mnie to przydlugi okres ale jak mu tylek marznie to coz...
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 13:44
Temat postu:
A ja gdy jest bardzo zimno nie wkładam kalesonów ale ocieplane spodnie, według mnie są wygodniejsze i tez ciepłe Smile a kalesony tak jakby, drapią a ja tego nie nawidze i moge przy tym szału dostać Twisted Evil
Anonymous - Sob 04 Gru, 2004 23:01
Temat postu:
Kamix - ja miałam z takimi koczwatymi, kolorowymi rajstopami (grube na 3 mm chyba) z myszką miki.
Spieszyłam sie na WF i ich nie ściągnęłam, tylko założyłam na to spodenki. Obciach do entej. Ale miałam wted 7 lat..... RazzRazzRazz
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 20:11
Temat postu:
Hmmm kalesony są Ok cieplutko jest w nich i czuje sie lepiej niż w gertach Smile a pozatym są sexi ^^
Michuś - Sob 29 Sty, 2005 20:08
Temat postu:
pogoda jednak robi swoje Arrow ostatnio w szatni na basenie okazało się że wszyscy chłopcy mieli kalesony i jakoś nikt się z tym nie czaił Neutral
maadzia - Sob 02 Kwi, 2005 13:31
Temat postu:
kalesony są sexowne=)
Anonymous - Czw 07 Kwi, 2005 16:50
Temat postu:
O mamo Twisted Evil Skarpetki the best!!!!! Razz
Miracle - Pią 08 Kwi, 2005 12:05
Temat postu:
Mnie matka daje jush spokoj z rajstopami i podkoszulkami (no chyba ze raz za ruski rok), ale za to moja ciotka ktora casami u mnie bywa to np. jak mi sie podniesie kosulka i widac troche plecow albo brzucha to od razu leci rowno:- karolinko ty nie chodz z odkrytymi plecami bo sobie przeziebisz nerki.... albo -nie chodz z odkrytym brzuchem bo sie przeziebisz i bediesz jeszcze chora. Normalnie mozna zwariowac.
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 22:02
Temat postu:
Identyko, u mnie tez Mracle tylko ze bardziej babcia i jeszze moja mama dostaje opieprz od niej, ze mnie nie upilnowala hehe.
A co do kalosenow to nie wiem... nie nakladalam biggrin
Kiedys byla moda na tkie sexi rajstopki z myszkami micki donaldami itd. hehe tez mialam kozak hehe:D brakuje mi ich Razz lol
Miracle - Sob 09 Kwi, 2005 11:52
Temat postu:
Ja jush nie mam babci ale podejrzewam ze tesh by tak mowila chociaz no niewiem. Moja babcia byla bardzo spox.
Anonymous - Sob 09 Kwi, 2005 11:55
Temat postu:
Cytat:
Moja babcia byla bardzo spox.
-To zdanie mnie po prostu rozwalilo. Very Happy
Miracle - Sob 09 Kwi, 2005 12:19
Temat postu:
Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 12:35
Temat postu:
U mnie kalesony wyszly z mody dawno temu Wink Eee o co chodzi z tą babką ? biggrin
Anonymous - Nie 10 Kwi, 2005 10:27
Temat postu:
A mnie babcia męczy z podkoszulkiem... -_-....... A w zime to chodzic do budy to żadnych kalesonów nie ubieram, chyba żę jak iść budować iglo czy coś to ubieram kolanówki piłkarskie. Wink to dobre rozwiązanie
nasty_girl - Nie 10 Kwi, 2005 10:39
Temat postu:
mnie nigdy nikt nie zmuszal do noszenia rajstop czy tam rajtuz.. ale sama je teraz nosz (rajstopy lub podkolanowki) bo do szpileczek nie bede nosic skarpetek grubych
Anonymous - Czw 14 Kwi, 2005 11:45
Temat postu:
Miracle napisał/a:
Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.

Powiedz, że nosi(ła) dres, pałkę w łapie i ma(miała) ogoloną głowę. :> Proszeee.

Całą zimę przechodziłam albo w swetrze, albo w kurtce wiosennej, a gdy mama zaczynała otwierać dziub, żeby się kłócić, to wychodziłam z domu. ;> I mam się (chyba) dobrze.
nasty_girl - Czw 14 Kwi, 2005 16:09
Temat postu:
mi nikt nie mowi jak mam sie ubierac.. zima sama czasem wkladalam z wlasnej woli inna kurtke jak zimno w krotszej to wkladalam cieplejsza..
Miracle - Czw 14 Kwi, 2005 18:39
Temat postu:
HeyaH napisał/a:
Miracle napisał/a:
Christine fan naprawde to byla rowna babka. Nie nalezala do grupy staruszek ktore chodza ubrane jak w workach albo sa bardzo wkurzajace - no poprostu nie byla normalna spokojna babcia. Wszystkie kolezanki mi jej zazdroscily i wogole starala mi sie dac wszystko co chcialamn tylko miec itp.

Powiedz, że nosi(ła) dres, pałkę w łapie i ma(miała) ogoloną głowę. :> Proszeee.

Całą zimę przechodziłam albo w swetrze, albo w kurtce wiosennej, a gdy mama zaczynała otwierać dziub, żeby się kłócić, to wychodziłam z domu. ;> I mam się (chyba) dobrze.


Nie. Nie miala w reku palki i nie chodzila w dresie Mr. Green
Girl Zone - Czw 14 Kwi, 2005 21:42
Temat postu:
ALE GŁOWE OGOLONĄ MA/MIAŁA?? Mr. Green
Miracle - Pią 15 Kwi, 2005 17:19
Temat postu:
Nioe glowy tesh ogolonej nie miala.
nasty_girl - Pią 15 Kwi, 2005 21:21
Temat postu:
Miracle a moze miala tylko wlozyla peruke ? :d
Mornariel - Pią 06 Maj, 2005 23:43
Temat postu:
Iśka napisał/a:
Hah, zaczyna się okres buntowanie dzieci, przciw nudnym nakazom rodziców... typu "wkładaj ta podkoszulkę!". Nie wiem jak jest w kalesonach, ale ja nie cierpię rajstop i podkoszulek (zwłaszcza tych takich białych). Przecież ja w tym wytrzymac nie mogę... a mama codziennie rano swoje nudne: "ja Ci na leki nie dam", "przeziębisz się, zobaczysz!" itp.
Chociaż jak mocno przymrozi to trzeba założyć... heh ja tylko na W-F nie noszę, jak jest mroźna zima Wink

Ja wt ą zimę ani razu nie założyłam rajstop (nigdy nie noszę pod spodnie, nikt do tego mnie nie namawia ani nie proponuje) ani podkoszulki. I tak wszyscy o tym zaponieli i miałam spokój, nikt nic o tym nie wspominał.
Pan_Feanor - Sob 07 Maj, 2005 09:00
Temat postu:
Heh jak jest bardzo zimno to z chęcia założe kalesony i podkoszulek.
Jak ubieram skórzane spodenki zimną geterki to skarb. A jeśli zaweija prawdziwa rezygnuje ze skórzanej kórteczki na rzecz jakieś ciepluchnej puchowej kurty Smile
An.Pio - Sro 08 Paź, 2008 01:10
Temat postu:
quote="kicp"]a ja nosze kalesony bo są sexy[/quote]

Zgadzam się. Dlatego też bardzo lubię je nosić.
Magwill - Sob 11 Paź, 2008 23:31
Temat postu:
Nie wiem jak wy ale ja zawsze lubię być gotowa na zimę.....rajstopki zawsze są noszone przezemnie na zime sezony Smile
An.Pio - Nie 12 Paź, 2008 00:17
Temat postu:
Magwill napisał/a:
Nie wiem jak wy ale ja zawsze lubię być gotowa na zimę.....rajstopki zawsze są noszone przezemnie na zime sezony Smile


Kobiety noszą rajstopy, a mężczyżni kalesony. To zwyczajna rzecz.

[ Dodano: Nie 12 Paź, 2008 01:31 ]
Kamix napisał/a:
Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink


Chyba większość chłopaków wstydzi się kalesonów (bo mamusia kazała i.t.p.), ale tak naprawdę jak jest zimno to prawie wszyscy je zakładają, bo co mają nosić. Rajstopki.
To jeszcze gorszy obciach. Kalesony to męska rzecz, więc nie ma co się przed tym bronić.
To po prostu bielizna.

[ Dodano: Sro 22 Paź, 2008 09:06 ]
Kamix napisał/a:
Michuś napisał/a:
Ale ja sie nie wstydze


Z gory przepraszam, po emotikonie wywnioskowalem ze sie wstydzisz ale byc moze to troche krepujacy do zaczecia temat byl dla Ciebie Wink

kiedy poszlem do Technikum kiedys na w-f jak sie rozbieralem mialem kalesony kazdy na mnie popatrzyl krzywo a na kolejnym w-f wszyscy juz byli w kalesonach Wink

Kiedys mialem fajna historie bedac w szkole zabrali nas na badania, okazalo sie ze trzeba sie tam rozbierac hmm... pomyslalem co ja wejde w kalesonach, po chwili stwierdzilem ze pujde do lazeinki i sobie sciagne hehehe jak sie okazalo to 10 chlopa w tej samej lazeince robilo to samo Wink teraz juz sie tym nie przejmuje Smile

A wy mieliscie juz jakies smiesznymi historie z tymi kalesonami ?? Wink




Większość chłopaków nosi kalesony. Niektórzy się wstydzą, ale to bez sensu. To przecież prawdziwie męska część garderoby, więc raczej powód do dumy. Przepraszam feministki, ale chyba nawet one nie chcą przerobić facetów na baby. Chociaż nie wiem? Może chcą. Świat już dawno zwariował, więc wszystko jest możliwe.

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2008 20:15 ]
[quote="kicp"]a ja nosze kalesony bo są sexy[/quoteI ja też noszę, bo są sexy.

[ Dodano: Pią 07 Lis, 2008 22:44 ]
Kocham sie pieprzyc w kalesonach. Wlasnie to zrobilismy. Niech zyje zycie! Precz z kaczorami!

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 04:35 ]
Jest zimno. Czy nosiie kalesony?

[ Dodano: Nie 22 Lut, 2009 16:57 ]
Nie rozumiem, dlaczego akurat kalesony męskie są tak kontrowersyjnym tematem. A damskie rajstopy? Przecie wyglądają OKROPNIE. I nikt nie protestuje, że kobiety je noszą.

[ Dodano: Czw 16 Kwi, 2009 01:33 ]
Czy jest ktoś, kogo jeszcze interesuje ten temat, czyli kalesony? A może dla kogoś to jest fetysz seksualny? Dla mnie są bardzo podniecające.

[ Dodano: Wto 04 Sie, 2009 22:54 ]
Jaki kolor lubicie najbardziej? Ja najchętniej noszę białe i oczywiście codziennie świeże.

[ Dodano: Czw 06 Sie, 2009 19:00 ]
kicp napisał/a:
a ja nosze kalesony bo są sexy


Ja też. Pozdrawiam kolegę.

[ Dodano: Wto 29 Gru, 2009 23:41 ]
Kalesony są super seksowne. Lubię!...

[ Dodano: Pią 01 Sty, 2010 05:32 ]
Jasne, że noszę kalesony. W końcu jest zima, a ja jestem facetem i nie chcę, żeby jaja mi zmarzły, nie mówiąc już o kutasie.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 03:01 ]
No, wreszcie jakiś normalny chłopiec, co nosi kalesony, a nie durne rajstopki, czy coś podobnego.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 09:59 ]
Ja też noszę kalesony, bo są seksy.

[ Dodano: Pią 19 Mar, 2010 13:31 ]
Przeleciałem kiedyś kolegę, co był w kalesonach. Ja też i bardzo nas to podniecało.

[ Dodano: Sob 10 Kwi, 2010 06:51 ]
Oczywiście, że noszę kalesony. A co niby miałbym nosić pod spodniami jak jest zimno. Pończoszki albo damskie rajstopki? Nie rozśmieszajcie mnie, bo i tak jest dosyć powodów do śmiechu, choćby w polityce.

[ Dodano: Sro 12 Maj, 2010 16:27 ]
Noszę kalesony, jak jest zimno. I rozbieram się bez głupiego wstydu przed WF-em. Większość kolegów też nosi kalesony albo coś podobnego i też się nie wstydzi. Trzech nosi rajstopki, no to co? Jeden pokazuje tylko slipy i jest cały zmarznięty Współczujemy mu. Ma ojca. I ten ojciec ma jakiąś fobię co do kalesonów. Nikt nie wie, o co chodzi, ale ten ojciec zabrania synowi noszenia kaleson. Więc syn co dwa tygodnie łapie przeziębienie, a średnio co trzy miesiące choruje na grypę, anginę albo coś podobnego. Wtedy odwiedza go nasz ksiądz katecheta. Ksiądz jest bardzo zadowolony i mówi nam, że Maciuś czyni postępy. A Maciuś, jak wraca do szkoły, to mówi, że boli go [cenzura] od tego leczenia.

[ Dodano: Pią 30 Lip, 2010 10:38 ]
Michuś, Ja mam 16 lat i się nie wstydzę nosić kalesony. Koledzy też noszą. Ale żeby dziewczyny... Nie widzałem. Very Happy

[ Dodano: Sob 04 Wrz, 2010 16:10 ]
Noszę kalesony od września do kwietnia. Bardzo mnie podniecają. Śpię cały rok w kalesonach. Czy Kościół Katolicki ma coś przeciwko temu?

[ Dodano: Sro 06 Paź, 2010 00:21 ]
Ja noszę kalesony od pażdziernika do kwietnia. I uważam, że jest to oczywiste, aby si ę nie przeziębić. Raz pielęgniarka kazała mi się rozebrać przed jakimś badaniem. No to się rozebrałem. I stanąłem w samych kalesonach (białych). Powiedziała, że ładnie wyglądam w tych kalesonach i nie rozumie, dlaczego inni chłopcy się wstydzą i wolą, żeby ich oglądała nago, co nie zawsze jest przyjemne.

[ Dodano: Sob 30 Paź, 2010 03:18 ]
Nosszę kalesony białe. I bardzo lubię.

[ Dodano: Pią 17 Gru, 2010 14:02 ]
Kalesony są sexy.

[ Dodano: Nie 13 Lut, 2011 01:39 ]
Zimą noszę kalesony. Moi koledzy też. Nikogo to nie dziwi, więc skąd problem? Aha, jeden nosił rajstopy, ale nikomu to nie przeszkadzało.

[ Dodano: Sro 10 Sie, 2011 16:49 ]
]kKalesony w Zakopanem nosiłem i nawet jedną dziewicę przelecisłem w kalesonach.icp[/b],

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group