Dzieci OnLine

Motoryzacja, Kolej, Podróże - A tak z ciekawości=]

Idda - Czw 25 Lis, 2004 22:09
Temat postu: A tak z ciekawości=]
No właśnie...sluchajcie!!!! biggrin Gdzie najdalej jeździliście pociągiem????(Kolejką też=]) Ja pociągiem tylko do Radomia (w Gdyni mieszkam),a kolejką....do jakoś tak ktorejś części Gdańska=]
Anonymous - Pią 26 Lis, 2004 06:46
Temat postu:
Pociągiem? Pociągiem to pół biedy. Jechałam ze Stargardu do Krakowa. Autokarem. Wyobrażacie sobie? Był czerwiec, upał, a my jechaliśmy na wycieczkę klasową. Myślałam, że się ugotuję. Do tego postoje były bardzo krótkie i myślałam, że mi pęcherz pęknie. Razz
Tisiana - Pią 26 Lis, 2004 08:20
Temat postu:
Ja najdalej z Krakowa do kołobrzegu...hehe femme ja też tak miałam...ale my jechaliśmy na zieloną szkołę...autokarem nad morze..ehh..to była tragedia..
panienka_wierzba - Pią 26 Lis, 2004 08:50
Temat postu:
pociągiem.. Katowice-Gdańsk/Gdynia (nie pamiętam teraz dokładnie) 2 razy ^^ w 1 i w 3 klasie pdst (dawno oj tak dawno =p) raz we wrześniu raz w maju, oj szło się upiec...

a kolejką hm.. nie wiem o jaką kolejkę Ci chodzi =/
zazulita - Pią 26 Lis, 2004 14:43
Temat postu:
Ja najdalej pociągiem jechałam z klasą z Warszawy do Kołobrzegu:)
Idda - Pią 26 Lis, 2004 16:03
Temat postu:
Wierzba-chodzi o taką kolejkę....międzymiastową biggrin nie taką po Twoim mieście tylko....tylko taką,że na nią tez na peronie czekasz biggrin
EU07 - Pią 26 Lis, 2004 21:20
Temat postu:
Kilka dlugich tras w życiu przejechalem Smile
Ale najdluższa to byla ze Szczecina do Terespola (730 km, cala nocka).
Z innych moich dluższych mogę jeszcze wymienić: Warszawa-Zielona Góra (449 km), Bielsko-Biala-Warszawa (376 km), Warszawa-Gdynia (354 km), Warszawa-Kraków (297 km).
Wszystkie odbyly się w tym roku. I generalnie odleglość można pomnożyć razy dwa, bo tego samego dnia jeszcze wracalem Razz

Idda napisał/a:
Wierzba-chodzi o taką kolejkę....międzymiastową biggrin nie taką po Twoim mieście tylko....tylko taką,że na nią tez na peronie czekasz biggrin

Szybka Kolej Miejska, czyż tak? Nie mialem okazji nią jechać (mimo że bylem w 3mieście). To inna spolka, trzeba inne bilety kupować Razz
Nikita - Sob 27 Lis, 2004 10:13
Temat postu:
Cze,
Ja mieszkam niedalego Przemyśla , Jarosławia ( woj. podkarpackie ) Najdalej pociągiem jechałam do Wa-wy Rolling Eyes Byłam tam na dworcu wtedy kiedy miały byc te zamachy terrorystyczne....
Dexter - Sob 27 Lis, 2004 11:14
Temat postu:
Siedlce - Poznań
Juwenta - Sob 27 Lis, 2004 12:10
Temat postu:
Ja najdalej Lublin-Piła oraz Lublin-Jelenia Góra Wink
Elun - Sob 27 Lis, 2004 13:03
Temat postu:
ja najdalej Wroclaw-Zakopane
Idda - Sob 27 Lis, 2004 13:54
Temat postu:
Oki,a ja mam jeszcze jedno pytanko-gdzie i czym najdalej za granicę jechaliście???? (albo lataliście Razz biggrin)
EU07 - Sob 27 Lis, 2004 14:46
Temat postu:
Dexter napisał/a:
Siedlce - Poznań

Czyżby nocnym z Terespola do Szczecina? biggrinbiggrinbiggrin

Idda napisał/a:
Oki,a ja mam jeszcze jedno pytanko-gdzie i czym najdalej za granicę jechaliście???? (albo lataliście)

Za granicę niestety pociągiem nie bylo dane mi jechać... Szkoda, aczkolwiek może w wakacje gdzieś się wybiorę (planowalem Berlin). A tak w ogóle kiedyś to chcialbym przejechać się koleją transsyberysjką biggrinbiggrin 7 dni w jedną stronę. Fajnie musi być. A wracając do tematu... Najdalej jechalem do Grecji. Transport kombinowany: Warszawa-Triest autokarem, Tries-Patras promem, Patras-Ateny autokarem.
Dexter - Sob 27 Lis, 2004 17:34
Temat postu:
EU07 napisał/a:
Dexter napisał/a:
Siedlce - Poznań

Czyżby nocnym z Terespola do Szczecina? biggrinbiggrinbiggrin

Dokładnie Smile
EU07 - Sob 27 Lis, 2004 21:03
Temat postu:
Dexter napisał/a:
EU07 napisał/a:
Dexter napisał/a:
Siedlce - Poznań

Czyżby nocnym z Terespola do Szczecina? biggrinbiggrinbiggrin

Dokładnie Smile

Ech...Baaaardzo sentymantalny pociąg. Bynajmniej dla mnie Razz To byl jeden z pierwszych którym jeździlem w dalekie trasy. Poza tym spotkalem w nim kilka cudownych osób... Very Happy
Laki - Sob 12 Sie, 2006 18:54
Temat postu:
Ja bylem na obozie w Grecji, a teraz stary niema czasu, zeby gdzies pojechac Neutral

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group