Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - KIEDY DOSTANE OKRESU?

Anonymous - Sro 09 Kwi, 2003 17:12
Temat postu: KIEDY DOSTANE OKRESU?
KIEDY DOSTANE OKRESU? MAM 13 lat PIERSI ZACZĘY MI ROSNAĆ 2 LATA TEMU NA WAKACJACH, WYDZIELINĘ SŁUZOWĄ MAM OD ROKU A OWŁOSIENIE NA WZGÓRKU ŁONOWYM ZACZĘŁO ROSNĄĆ DZIEŚ TAK W LISTOPADZIE.
cZY DAŁO BY SIĘ OKREŚLIĆ KIEDY MNIEJ WIĘCEJ DOSTANĘ OKRESU? nie CHCE ABY BYL ON DLA MNIE ZASKOCZENIEM W PELNI!
Gocha - Czw 10 Kwi, 2003 15:45
Temat postu:
Jeszcze troche musisz poczekac ale na wszelki wypadek nos ze soba podpaski. wkładki i chusteczki higieniczne .Jezeli dostaniesz to napisz.
Anonymous - Czw 10 Kwi, 2003 18:34
Temat postu:
ja dostalam niekawno mam 12 lat codzed o 6 klasy no wlasciwie to mam 13 ! dostalam w szkole na przed ostatniej lekcji ale mialam ze soba podpaske !!!! naszcescie.... !! to jest okropne pomyslec ze bede to miala az do menopauzy a to szybko nie bedzie ;( !!! to jest OKROPNE jest ci niewygodnie brzuch cie boli !!!!! łeee..... ja nie chce !!!! Sad(
deg - Pią 11 Kwi, 2003 01:24
Temat postu:
Możesz dostać w każdej chwili, choć możesz i za rok.
Wrzuć sobie podpaskę do tornistra. Lub przynajmniej paczkę chusteczek higienicznych.
Gwiazdka - Pią 11 Kwi, 2003 16:37
Temat postu: .....
Hej!! Wiesz co moim zdaniem nie da się odpowiedzieć na tego typu pytania. Na nie odpowiedź zna tylko natura. biggrin
SŁONECZKO - Pią 11 Kwi, 2003 16:47
Temat postu: tak
na wszelki wypadek noś w plecaku podpaski ale deg i gwiazdka maja racje
hajdulka - Pią 11 Kwi, 2003 18:49
Temat postu:
czy tobie sie naprawde spieszy...?
Myszorka - Pią 17 Paź, 2003 17:52
Temat postu:
okres wystepuje tak pol roku po wystapieniiu wydzieliny ....
Anonymous - Wto 21 Paź, 2003 22:42
Temat postu: hmm...
Tego nie można obliczyć, ale radze Ci nosić na wszelki wypadek ze 2 podpaski w plecaku:) ja tak robie i wtedy czuje sie bardziej bezpieczna:)

Nie martw sie, napewno dostaniesz ja tez:)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group