Dzieci OnLine

Twój wolny czas - ¦piew!

Amy - Nie 28 Lis, 2004 21:43
Temat postu: ¦piew!
Jak ja kocham spiewać, to jedna z moich pasji, poprostu spox, a Wy lubicie ¶piewać?
Zdobyli¶cie jakie¶ osi±gniećia np. udziały w konkursach piosenek itd...
Mr. Green
Malvina - Pon 29 Lis, 2004 09:12
Temat postu:
Ja nie lubię ¶piewać.. nie jestem obdarzona jakimi¶ zdolnosciami muzycznymi ;p Ale i tak miałam 5 na koniec z muzyki :]]
BamBI - Pon 29 Lis, 2004 14:27
Temat postu:
hmmmm......... Nie lubię ¶piewać, jak już co to ¶piewam bo musze . W drugiej gimn. jest super bo muzyki nie mam, tylko plastykę- to akurat uwielbiam Razz
Elun - Pon 29 Lis, 2004 15:12
Temat postu:
a ja nie umeim spiewac, ale lubie spiewac i cale szzczescie w szkole na muzyce nie siewalismy, tylko gralismy na instrumentach na ocene
Pulkownik Nikt - Pon 29 Lis, 2004 15:22
Temat postu:
Ja lubie spiewac :] Szczegolnie szanty , piosenki harcerskie oraz Jacka Kaczmarskiego Smile
panienka_wierzba - Pon 29 Lis, 2004 16:14
Temat postu:
lubie ¶peiwać, dużo ¶piewam, zawsze biore udziały w konkursach je¶li tylko s±.
Nie chwal±c się mam pare nagród dyplomów itp. z konkursów.. szkolnych, poza szkolnych oraz międzymiastowych...
Ona89 - Pon 29 Lis, 2004 16:21
Temat postu:
Ja wprost kocham ¶piewać., ale nigdy nie uczęszczałam w żadnym konkursie, bo uważam że mam okropny głos. ¦rednio ¶piewm dwie godziny dziennie, a nucę pieć Laughing
Kinga - Pon 29 Lis, 2004 16:33
Temat postu:
¦piew ? < nuci > : "parapapapa I'm lovin it"

A tak całkiem serio Wink To kocham ¶piew ... robie to często baaardzo biggrin

Nalezałam do zespołu (była kaska Wink ) ale niestety brak czasu zresz± to byli dorosli ludzie po 20 ... Huh ... i nawet troche lepiej ... aktualnie ćwicze głosik Wink i jak bedzie wiecej czasu znów się gdzie¶ zachaczę ;D bo miałam pare propozycji ... ale mało czasu
kicp - Pon 29 Lis, 2004 16:38
Temat postu:
czemu ktos znow usunal moj post kurfa?

a ja, tez lubie spiewac choc narazie wychodzi to dosyc komicznie, bo raczej piszcze, taki to juz los przechodzacych mutacje...mam nadzieje z to sie skonczy i bede mial jakis dobry glos Wink
Elly - Pon 29 Lis, 2004 16:57
Temat postu:
Ja nie lubie ¶piewać i nie umie ¶piewać ale z muzyki zawsze mam na koniec roku 5 :-) nie wiem jakim cudem ...
zazulita - Pon 29 Lis, 2004 17:04
Temat postu:
Ja uwielbiam ¶piwać. Niestety ¶piewam baaaaardzo cicho (gło¶niej nie potrafię!!), więc ¶piewam tylko w domu Smile
Idda - Pon 29 Lis, 2004 22:20
Temat postu:
huhu...hue,hue...hihi...haha....a ja wszystkich ZAMĘCZAM po prostu ¶piewaniem biggrin To nie znaczy,że ¶piewam Ľle...wrecz przeciwnie...i w dodatku chodzę do muzycznej szkółki.. biggrin
Ale ja ¶piewam cały dzień,...nawet teraz... biggrin Nie wytrzymaliby¶cie ze mn±...a ja na koniec roku miałam 4 z muzyki....bo mnie nie obchodzi ocena z tego banalnego przedmoitu...totalnie j± olewam...hehehe biggrin
Anonymous - Pon 29 Lis, 2004 22:27
Temat postu:
¦piew? Czemu nie! Cool
Tak na serio, to zawsze nucę, wyję (tego ¶piewaniem nazwać nie można Laughing). W ogóle. Tylko jak jest totalna cisza (lekcja matmy Razz) to potrafię sie w sobie zamkn±ć.

Btw. Ostatnio chodzi za mn± "Pump it up" i juz mnie w klasie "Pumpek" nazywaja <co jesy?>
mroweczka - Nie 05 Gru, 2004 14:02
Temat postu:
Nie lubię i nie umim Mr. Green
Co ja gadam...nienawidzę wprost...BYło dla mnie koszmarem stać przed cał± klas± i ¶piewać solo,co dopiero gdybym miał± gdzie¶ wyst±pić!
Agentka - Nie 05 Gru, 2004 14:30
Temat postu:
ja lubie ¶piewać ale czy umiem to niewiem:P, jak mi sie jaka¶ piosenka spodoba to biorę tekst ze stronki i ¶piewam do lec±cej muzyki, nieraz ¶piewam do mikrofonu a potem słucham tego wycia Twisted Evil :-)
Anonymous - Sro 08 Gru, 2004 15:55
Temat postu:
Ja kocham spiewac:) ucze sie spiewac yzn. szkole spiew i grac na instrumentach Smile uwielbiam muzyke!! Mr. Green
roger-1989 - Pi± 10 Gru, 2004 20:50
Temat postu:
Elly napisał/a:
Ja nie lubie ¶piewać i nie umie ¶piewać ale z muzyki zawsze mam na koniec roku 5 :-) nie wiem jakim cudem ...

Ja mam podobnie tyle,że ja dostaje 4 lub 5.
panienka_wierzba - Pi± 10 Gru, 2004 20:59
Temat postu:
no wlasnie =) a ja mam pytanie, jak± piosenkę polecaliby¶cie mi na konkurs piosenki angielskiej bo nigdy nie umiem wybrać ^^
W tym roku zastanawiam sie nad:
Guano Apes: Pretty In Scarlet; Anne Claire; Living In A Lie
I moja babka z angola słysz±c przypadkowo z mojej kasety lec±c± Our Farewell (Within Temptation) powiedziała że jej się pdooba.
Noi ejszcze zastanawiam się na Goo Goo Dolls: Iris, Name
moze kto¶ ma ejszcze jakie¶ propozycje? Wink
skate - Pi± 10 Gru, 2004 21:25
Temat postu:
a ja rapuje bo jestem skatem
Miracle - Sob 11 Gru, 2004 19:42
Temat postu:
Ja bardzo lubie spiewac i podobno mam bardzo ladny glos...Wystepowalam kilka razy na konkursach ale nie zajelam zadnego miejsca na podium mialam tylko wyzsze wyroznienie Sad
justka007 - Wto 21 Gru, 2004 17:19
Temat postu:
Ja lubie ¶piewać. Ale jak wychodzę przed ludzi to wolę nie ¶piewać.
scorpo27 - Wto 14 Mar, 2006 09:44
Temat postu:
¦piew to moje życie, chodzę na zespół folklorystyczny Laughing




http://s7.bitefight.pl/c.php?uid=60898
Szczypiorex - Wto 14 Mar, 2006 09:55
Temat postu:
A ja lubię ¶piewać ale nie umiem Razz Nie przeszkadza mi to wcale, tak jak powiedział Forest Gump "Je¶li nie potrafisz ¶piewać ładnie, ¶piewaj gło¶no." Stosuję się do tej zasady w 104% Very Happy Ostatnio na próbie do bierzmowania moja ławka darła mordy, ze hej( a ksi±dz caly czas mówi, ze za cicho bo prawie cała reszta ko¶cioła ¶piewa z zamkniętymi ustami Razz ) dodaj±c do tego moj± w trocheę spóĽnion± mutację... Masakra Twisted Evil
Słupek - Pon 10 Kwi, 2006 00:19
Temat postu:
Ja nawet z kumplem chodziłem na chór przez parę tygodni. Byli¶my jedynymi facetami w¶ród kilkunastu dziewcz±t. Zrezygnowali¶my, bo czuli¶my się dyskryminowani doborem piosenek (nauczycielka chyba nie mogła zrozumieć, że typowy facet ma mniejsz± skalę(?) głosu i z bardzo wysokimi dĽwiękami sobie po prostu nie radzi).

Przyznam się, ze czasem jak sam siedzę w domu i mam dobry humor, to sobie zapuszczam jak±¶ muzykę i ¶piewam Razz
stefcio - Wto 20 Cze, 2006 20:01
Temat postu:
Ja mam wrodzony talent do ¶piewu. Kiedy miałem 6 lat dysponowałem duż± skal± dĽwięków.

Teraz najbardziej lubie ¶piewać piosenki psychodeliczne ( różno¶ci K44, oczywi¶cie stare )


Słupek: gdyby¶cie troche poćwiczyli tonacje ( tak ze 2-4 miesi±ce ) to dawaliby¶cie sobie rade. Wiem to z do¶wiadczenia- gdy nadeszła mutacja musiałem sobie jako¶ radzić... i sie udało! A mojemu kumplowi tylko kastracja pomogła....-żart
kasia0001 - Sro 21 Cze, 2006 13:48
Temat postu:
stefcio napisał/a:
Słupek: gdyby¶cie troche poćwiczyli tonacje ( tak ze 2-4 miesi±ce ) to dawaliby¶cie sobie rade. Wiem to z do¶wiadczenia- gdy nadeszła mutacja musiałem sobie jako¶ radzić... i sie udało! A mojemu kumplowi tylko kastracja pomogła....-żart


taa.. ? w±tpie Confused
stefcio - Sro 21 Cze, 2006 13:57
Temat postu:
Dlaczego w±tpisz? Nie mówie przecież że będ± piać jak dziewczynki, ale będ± mogli wyci±gać wyższe dĽwięki niż inni chłopcy
Słupek - Sro 21 Cze, 2006 14:07
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
stefcio napisał/a:
Słupek: gdyby¶cie troche poćwiczyli tonacje ( tak ze 2-4 miesi±ce ) to dawaliby¶cie sobie rade. Wiem to z do¶wiadczenia- gdy nadeszła mutacja musiałem sobie jako¶ radzić... i sie udało! A mojemu kumplowi tylko kastracja pomogła....-żart


taa.. ? w±tpie Confused

Dziecko drogie, nigdy nie słyszała¶ mojego głosu, a tym bardziej nie słyszała¶ jak ¶piewam. Podobno łapię tonację Mr. Green Tak więc nie wiem sk±d twoje w±tpliwo¶ci.
kasia0001 - Sro 21 Cze, 2006 14:21
Temat postu:
seriio? To ty chyba jeszcze mnie nie słyszałe¶ Smile
Nikita - Sro 21 Cze, 2006 19:06
Temat postu:
Co do mojego ¶piewania to również kiepsko. ¦piewać jak najbardziej lubię, lecz mój głos...
ymm...nadaje się tylko do mojego odbioru ;]
suzi - Wto 24 PaĽ, 2006 23:30
Temat postu:
Jestem Suzi mam 10 lat i ¶piewam z wielk± rado¶ci±, czasęm występuję na konkursach, czasem mi się uda czasem nie.
Trochę o moim ¶piewaniu jest na mojej stronie i próbki piosenek www.zielinskasylwia.republika.pl

Ja miałam problemy z cicym ¶piewaniem, z dykcj± i oddychaniem, ale zapisałam się do kółka wokalnego i teraz jest dobrze. Zdałam w tym roku do Publicznej Szkoły Mouzycznej, ale tam narazie mało ¶piewamy piosenek. To dopiero 1 klasa.
Pozdrawiam
Monik - Sro 25 PaĽ, 2006 17:49
Temat postu:
Hurrra! <lol>
Laki - Sro 25 PaĽ, 2006 18:45
Temat postu:
Cieszymy się z tob± Razz
Ja14 - Sro 25 PaĽ, 2006 21:39
Temat postu:
I wspieramy cię


(a tak nawiasem to ja chodzę do II klasy szkoły muz. I stopnia na flet poprzeczny)
suzi - Sro 25 PaĽ, 2006 23:09
Temat postu:
ja dostałam się na akordeon, Very Happy
pojutrze Embarassed w pi±tek 27,10,2006 mam konkurs w Opatowie i ¶piewam "wci±ż cie widzę" http://www.speedyshare.com/385964573.html Embarassed
i "zawsze chcę być sob±" jako zapasowa.


Te piosenki ¶piewałam w niedzielę 22,10,2006 na eliminacjach do Ogólnopolskiego Festiwalu Tęczowe Piosenki Jana Wojdaka, niestety nie przeszłam do finału. Crying or Very sad http://www.speedyshare.com/662338786.html Embarassed
http://www.sendspace.com/file/3u3dl2 Embarassed

[ Dodano: Czw 26 PaĽ, 2006 23:19 ]
Oto jedna z piosenek wysłana do eliminaci XII MIĘDZYNARODOWEGO
FESTIWALU PIOSENKI DZIECIĘCEJ IM HENRYKA MORYSA KIELCE 2006 , który odbędzie się 24-26,10,2006 w Kielcach Confused o ile się zakwalifikuję. Question
http://www.speedyshare.com/719277713.html Embarassed

[ Dodano: Pi± 27 PaĽ, 2006 20:50 ]
Niestety w Opatowie mi się nie udało, w mojej kategorii było41 dzieci a dali tyko 3 miejsca.

[ Dodano: Pi± 10 Lis, 2006 22:43 ]
Mini video relacja z Talętów Opatów 2006
http://www.zielinskasylwia.republika.pl/Talety_opatow2006.html#zaspiewam%20dla%20was

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group