Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Kokocik :/ (kogucik)

Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 19:45
Temat postu: Kokocik :/ (kogucik)
Taki jakby troche głupi problem... Czy wy chłopcy macie takiego ,kokocika, na głowie? z włosów, tak stoi... jarzycie?Nazywają to też ,kogucikiem, Ja to mam ale strasznie mnie to męczy... Evil or Very Mad to głupio wygląda... chce z tym walczyć ale juz kilka razy poniosłem klęske w walce z ,kokocikiem, próbowałem żelem i to wygląda jak tłuste włosy, chociaż np. na wf to sie odnawia, później próbowałem...... Razz spać w czepku pływackim Razz Ale rano wyglądałem jak przyglackany laluś, co radzicie???? Dziewczyny niech tez sie wypowiedzą o tym czy też to u nich wyspępuje itd.
Z góry wiiiiiiiiiiieeeeeeeellllllkkkiiiie fenx Smile
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:02
Temat postu:
... W czepku pływackim? o,O" Uhuahuahau! XD No to faktycznie zdesperowany jesteś. Wink

Po prostu przyzwyczaj się do swojego... jak Ty to nazwałeś - kokocika. biggrin Ja, np. mam takie włosy, że bardzo trudno je ułożyć. Są strasznie puszyste i grube. Czasem wyglądam, jakby we mnie piorun walnął. Wink Hm... Jeśli nie chcesz mieć problemów z "kokocikiem" [XD], to po prostu obetnij włosy na krótkiego jeżyka i będziesz miał spokój. Smile
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:17
Temat postu:
Kiedyś miałem krótkiego jeżyka i to też bardzo było widać :p jakie tojest głupie... to jest chyba ,niezliszczalne, Crying or Very sad
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:19
Temat postu:
Jas mam pomysl Smile to napewno pomoze!! ogol sie na łyso hehe:) nie wiem czy ebdzie ci to pasowac.. (zart) naprawde nie wiem co poradzic.... Rolling Eyes moze spytaj sie fryzjera??
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:23
Temat postu:
Łysina odpada Razz, ale fryzjer... Hmmm specjalista chyba wie najlepiej... moze to jest myśl! Smile ale co on mi da?... jakis nowy szampon, nowy friz i zakosi 50 zł :/ dobry pomysł ale nie genialny :> piszcie dalej!
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:37
Temat postu:
Ja nie mam kogucika =P ale pamiętam, że kiedyś też mnie bardzo męczył, to wtedy poprostu wodą głowę zjechałem, wysuszyłem i już było cacy Wink
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:43
Temat postu:
Ja już mam na tyle długie włosy, (Co nie znaczy że aż tak długie, wystarczająco długie żeby się go pozbyć Razz) że u mnie nie występuje.
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 20:50
Temat postu:
ale miałes? a co do Noida to umnie sama woda nic nie daje ;(
kicp - Pią 03 Gru, 2004 21:28
Temat postu:
za długie, żeby mi występowały w nich jakieś kuraki
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 22:43
Temat postu:
inny drób występuje?
Anonymous - Sob 04 Gru, 2004 00:02
Temat postu:
a moze krowki jeszcze.. wzinki! urozaiccie troche przeciez nie mozna ciagle frobiu wcinac hehe

wegetarianizm rzadzi:)
kicp - Sob 04 Gru, 2004 10:38
Temat postu:
hm, o ile mi wiadomo to krowy drobiem nie są. Raczej mięso wołowe.
Pulkownik Nikt - Sob 04 Gru, 2004 12:51
Temat postu:
Kokocik.. rotfl Smile Ja tam mam zbyt ciezkie wlosy aby mi sterczaly wlosy :] Ale gdy sa krotkie to zawsze mi stoja bo sa sztywne strasznie ;/.
Polecam ci poczekac i troche je zapuscic a jakby co to zaloz czepek na noc w pozniej poprostu rozczesz wlosy aby nie bylo "uklepane".
Kinga - Sob 04 Gru, 2004 14:52
Temat postu:
Zapuścić albo obciąc krócej ... możesz je sobie stawiac na żelik ... wszystkie ale nie tak żeby wyglądały posklejane Wink
Anonymous - Sob 04 Gru, 2004 15:14
Temat postu:
Eee w czepku?? Polecam spanie w kombinezonie do nurkowania, kurak na gowie, czy nogach juz nigdy nie powstanie.
Iśka - Sob 04 Gru, 2004 17:55
Temat postu:
Poprostu poczekaj aż włosy Ci urosną Smile
Jak obtniesz krócej to i tak bedzie... no chyba że na łyso, co odradzam Razz Poprostu zapuść włosy Wink
Anonymous - Nie 05 Gru, 2004 22:11
Temat postu:
I chyba własnie tak zrobie, tylko włosy długooooooooooo rosną ale dzięki za wszystkie odpowiedzi i może jeszcze ktoś mi coś doradzi??? pozdro Wink Kwiat
DeadCorpses - Pią 10 Gru, 2004 21:37
Temat postu:
zdekapituj się, już nigdzy nie będziesz miał problemów z koko-costam, ani z niczym innym...gwarantuje
Anonymous - Pią 10 Gru, 2004 23:53
Temat postu:
Możesz tak się "czesać" (czytaj- nie czesać), żeby mieć wszystkie włosy na różne strony- wtedy nikt na tego jednego kogucika nie będzie uwagi zwracał:D:D
roger-1989 - Nie 12 Gru, 2004 15:28
Temat postu:
Ty a nie lepiej sie zalaminować w tedy mało prawdopodobne żeby ci kokocik na łbie walnął.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group