Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Członek...

Anonymous - Nie 05 Gru, 2004 19:35
Temat postu: Członek...
Czy w wieku 14 lat penis jeszcze rośnie obecnie podczas erekii ma 13 cm, normalnie 7-8
Pan_Feanor - Nie 05 Gru, 2004 19:37
Temat postu:
rośnie....
LookAtYourSelf - Nie 05 Gru, 2004 20:07
Temat postu:
nom pewnie ze rosnie, i jeszcze dlugo bedzie rosl, czasem nawet po 18roku zycia
Anonymous - Nie 05 Gru, 2004 20:12
Temat postu:
Rośnie tak długo jak się rozwijasz chyba proste. Ręka nie przestanie ci rosnąć w wieku 16 lat tak samo czlonek.
adam(o)_1991 - Wto 07 Gru, 2004 13:41
Temat postu:
heh ja mam 13 lat i normalnie mam jakies 5 cm a jak mi stajje to 13 :-)
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 13:46
Temat postu:
Eeeee sory ze cie zgasze ale niema sie czym chwalić.....
mycha92 - Wto 07 Gru, 2004 13:49
Temat postu:
A mi jak spoczywa to ma 10 cm, a jak ma erekcję to ma ok. hmmm... 80 cm? Haha, i kto tu jest lepszy? Kto ma dłuższą rękę ode mnie? Hahahaha Laughing Laughing Oczywiście, że ściemniam Razz Mi nie ma co stawać Razz
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 13:54
Temat postu:
mycha92 napisał/a:
A mi jak spoczywa to ma 10 cm, a jak ma erekcję to ma ok. hmmm... 80 cm? Haha, i kto tu jest lepszy? Kto ma dłuższą rękę ode mnie? Hahahaha Laughing Laughing Oczywiście, że ściemniam Razz Mi nie ma co stawać Razz


Smiej się biggrin.. ale niemusze przypominać jakie kobietki mają kompleksy na punkcie piersi nie Smile
mycha92 - Wto 07 Gru, 2004 13:57
Temat postu:
Hehe, no owszem. Razz Ja tam kompleksów nie mam, bo jak na razie moje 70A mi wystarcza. A ja chłopakowi "stojący" 13-centymetrowiec nie odpowiada, no to trudno. Ale w takim wieku to przecież rośnie. Mi tak samo Razz
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 14:04
Temat postu:
Heh każdemu odpowiada jak odpowiada.... tylko czy warto się chwalić ? tak samo jak twoim 70A?
Ja mam w klacie koło 100 i sie niechwale Razz
Anonymous - Wto 07 Gru, 2004 14:18
Temat postu:
niewiem co chłopcy tak sie palą zeby ich penis był długi Rolling Eyes ..
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 14:59
Temat postu:
A czy ktoś tu sie napala aby był długi ? Poprostu niema sie czym chwalić, nawet jakby niedajboże miał i 25 to po co sie chwalić ?
Pochwa i tak ma ok 10cm głębokości
Anonymous - Wto 07 Gru, 2004 15:48
Temat postu:
Ta, niedługo to faceci będš mieli węże ogrodowe zamiast penisów... W tym wirtualnym œwiecie...
Iśka - Wto 07 Gru, 2004 16:40
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
Smiej się biggrin.. ale niemusze przypominać jakie kobietki mają kompleksy na punkcie piersi nie Smile


Ooo, no sorry, ale tu się muszę sprzeciwić. Dziewczyny tylko jak im piersi "rozkwitają", że tak to ujmę, mają związane z nimi "kłopoty". A później jak już troszkę podrosną (piersi Razz)jest OK. Ale są wyjątki... mi np nigdy wielkość piersi nie przeszkadzała Razz. A niektóre mówią, że mają stanowczo za duże Razz.
Ale to chyba tak jak chłopcy... no mam taką nadzieję... Myślę, że chłopacy w wieku 17 lat już się nie licytują na długość penisa... co? Rolling Eyes
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 17:33
Temat postu:
Jasne że nie bo po co ? Prezcież każdy wie nie liczy się długość a jakość Wink
Elun - Wto 07 Gru, 2004 17:33
Temat postu:
wy macie jedynie takie szczescie, ze przez spodnie nie widac wam, jakiej dlugosci macie penisa, a dziewczynom przez bluzke to widac wielkosc biustu Wink
Pan_Feanor - Wto 07 Gru, 2004 17:38
Temat postu:
Polecam wybrać sie na basen Smile.... tam widać wszystko :]
Anonymous - Wto 07 Gru, 2004 18:57
Temat postu:
chłopaki w penisuie od długosci wazniejsza jest grubosc :-D wtedy wszystko o wiele lepiej wychodzi......:> ale nie bede sie rozpisywala tutaj na forum co ii jak
Anonymous - Czw 09 Gru, 2004 07:40
Temat postu:
hej ludzie a czy jak ja mam 13 lat wzrost 150cm i normalnie ok.3cm a podczas wzwodu ok.5cm to jeszcze urośnie?
Anonymous - Czw 09 Gru, 2004 07:42
Temat postu:
Bosz. po cholere się pytać niewykwalifikowanych ludzi.... zobacz, poszukaj w necie... jest od groma stron typu poradnik czy coś... Umiesz używać wyszukiwarek ???
frigg - Czw 09 Gru, 2004 17:04
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
Jasne że nie bo po co ? Prezcież każdy wie nie liczy się długość a jakość Wink

swiete slowa..ale zeby zrozumiec ich sens (zarowno panie jak i panowie) potrzebuja i czasu i doswiadczenia Smile
bartek92 - Czw 24 Mar, 2005 22:09
Temat postu:
Ja mam 13 lat... I ajk mi staje mam 15 cm... Ale jak się mocno podniecę to dochodzi do 17... A myslalem ze mam malego, pocieszyliscie mnie swoimi dlugosciami:p
Anonymous - Czw 24 Mar, 2005 22:14
Temat postu:
Nie odkopuj starych tematow.Jak koniecznie musisz sie dowartosciowac,zrob to gdzie indziej...
malina160 - Sob 26 Mar, 2005 16:44
Temat postu:
Nie sądzicie że to głupie kłocić się o długość penisa dziewczyny raczej się o wielkość biustu nie kłócą według mnie to co zadużo to niezdrowo zresztą zaduży penis może spowodować ból podczas stosunku. Zresztą faceci chwalący się swoimi genitaliami są według mnie strasznie egocentryczny a tak wogole forum jest po to aby pomagać ludziom a nie przechwalać się .
Anonymous - Sob 26 Mar, 2005 19:26
Temat postu:
malina160 napisał/a:
Nie sądzicie że to głupie kłocić się o długość penisa dziewczyny raczej się o wielkość biustu nie kłócą

klocic - nie. porownywac - tak.
oni tez sie nie kloca,ale porownuja. Smile
malina160 - Nie 27 Mar, 2005 12:34
Temat postu:
poruwnują według mnie przechwalają
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 13:31
Temat postu:
malina160 napisał/a:
poruwnują według mnie przechwalają

kto przechwala ten przechwala Wink sa i tacy Razz
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 15:55
Temat postu:
malina160 napisał/a:
dziewczyny raczej się o wielkość biustu nie kłócą .


tylko odrazu ryczą i jęczą
ajeczka11 - Nie 27 Mar, 2005 16:18
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
malina160 napisał/a:
dziewczyny raczej się o wielkość biustu nie kłócą .


tylko odrazu ryczą i jęczą


To prawda...Znam kilka tego typu przypadkówWink
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 17:54
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
malina160 napisał/a:
dziewczyny raczej się o wielkość biustu nie kłócą .


tylko odrazu ryczą i jęczą

nie zapominajmy o wypychaniu Smile
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 18:05
Temat postu:
Swoja droga przerabana nazwa tematu.. ;]
malina160 - Nie 27 Mar, 2005 20:55
Temat postu:
pisząc "dziewczyny o wielkość biustu to się raczej nie kłócą" miałam na myśli normalne dziewczyny a nie takie z kompleksami Confused
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 21:03
Temat postu:
malina160 napisał/a:
pisząc "dziewczyny o wielkość biustu to się raczej nie kłócą" miałam na myśli normalne dziewczyny a nie takie z kompleksami Confused

ano chyba ze tak Wink zwracam honor Smile
malina160 - Nie 27 Mar, 2005 21:10
Temat postu:
spoko każdy mógł mnie źle zrozumieć Smile
Chesterka - Wto 29 Mar, 2005 12:06
Temat postu:
Haha a gdzieś tam w innym temacie jest kłótnia o biust i ktoś powiedział, ze chłopcy to się nie martwią swoimi członkami... =]
agentka007 - Wto 29 Mar, 2005 12:45
Temat postu:
Penis tak samo jak piersi u kobiety rośnie dopuki dojrzewamy.U niektótych nawet do 22 lat.A ja wogóle nie czaje, czego chłopcy się chwalą długością???------------------>taki czy -->taki i tak się potem wyrównająSmile)
Gladiatorpl - Wto 29 Mar, 2005 13:34
Temat postu:
lol o co chodzi z tym wyrównywaniem? bo z tego co wiem jak sie ma juz kilkadzieiat lat to penis sie nie zwieksza ani nie zmniejsza, no chyba ze ktos sie bawi nozami ale wtedy to tylko sie zmniejsza Razz
A tak pozatym pisze sie dopoki, a nie dopuki
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 19:24
Temat postu:
Gladiatorpl napisał/a:
lol o co chodzi z tym wyrównywaniem? bo z tego co wiem jak sie ma juz kilkadzieiat lat to penis sie nie zwieksza ani nie zmniejsza, no chyba ze ktos sie bawi nozami ale wtedy to tylko sie zmniejsza Razz

buahaha(...)ahahahahahahaha <lol2>

swoja droga, panny (przewaznie) nie patrza facetowi na gacie i nie dobieraja ich w sposob im wiecej tym lepiej.
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 20:48
Temat postu:
agentka007 napisał/a:
Penis tak samo jak piersi u kobiety rośnie dopuki dojrzewamy.U niektótych nawet do 22 lat.A ja wogóle nie czaje, czego chłopcy się chwalą długością???------------------>taki czy -->taki i tak się potem wyrównająSmile)

hmm? Aj dont tink sou ;o
Gladiatorpl - Wto 29 Mar, 2005 21:03
Temat postu:
HeyaH wcale nie zaprzeczam, ale o co chodzi z tym wyrownywaniem bo nie kumam, czy przespalem jakas ewolucje genetyczna?


PS: Nie lubie jak ktos zmienia nicki Razz
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 21:34
Temat postu:
Gladiatorpl napisał/a:
PS: Nie lubie jak ktos zmienia nicki Razz

Nie musisz Razz

Co do wyrownania - tez nie kapuje, bo tak czy siak duze i male sie nigdy nie wyrowna. No coz...
Andy - Czw 02 Mar, 2006 22:39
Temat postu: Członek
Ja TO robiłem tylko raz. A dziewczyna mówiła ze jest super z powodu grubości. Mam 15 cm obwodu, chociaz na długosc taki sobie....
Keeveek - Sob 04 Mar, 2006 09:25
Temat postu:
stotka napisał/a:
Gladiatorpl napisał/a:
lol o co chodzi z tym wyrównywaniem? bo z tego co wiem jak sie ma juz kilkadzieiat lat to penis sie nie zwieksza ani nie zmniejsza, no chyba ze ktos sie bawi nozami ale wtedy to tylko sie zmniejsza Razz

buahaha(...)ahahahahahahaha <lol2>

swoja droga, panny (przewaznie) nie patrza facetowi na gacie i nie dobieraja ich w sposob im wiecej tym lepiej.


oj byś sie zdziwiła Shocked znam dziewczyny które zanim pójdą z Tobą na basen patrzą jak się prezentuje Twoja zawartość majtkowa Shocked co aby nie za płasko
Anonymous - Sob 04 Mar, 2006 10:50
Temat postu:
ile juz Cie tak odrzucilo? ; D
Keeveek - Sob 04 Mar, 2006 10:52
Temat postu:
no niestety sporo, bo ja nosze na basen tylko stringi "w słonia" Shocked
konan - Sob 04 Mar, 2006 18:30
Temat postu:
Według mnie dziewczyny sie mają lepiej niż chłopcy że im widać piersi, bo np. u mnie w klasie jak siedze w pierwszej ławce z kumplem(facet mnie tam posadził bo mnie uwazal za hoooligana) i sie niekiedy odwracam w ciepłe dni, to koleżanka taka sexi ma taki nawet duży dekolt i jej dosłownie zaglądałem w cyce Twisted Evil i powiem że ma czym szpanować, a ja niestety publicznie nie moge wielkością pena szpanować, bo małego nie mam Laughing
Andy - Pon 06 Mar, 2006 14:11
Temat postu:
Konan twoje 12 cm jej nie zaszpanuje ;P
Anonymous - Pon 06 Mar, 2006 15:06
Temat postu:
nie odkopujcie tematow.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group