Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Mam Pytanko

dawid15 - Czw 09 Gru, 2004 23:28
Temat postu: Mam Pytanko
Czy mozna się uzależnic od masturbacji??
Elun - Pią 10 Gru, 2004 17:10
Temat postu:
jeszcze nie slyszalam, aby ktos sie uzaleznil, no chyba, ze to jest dla kogos jedyny sposob na rozladowanie napiecia seksualnego, ale zeby od razu sie od tego uzalezniac? watpie
mroweczka - Pią 10 Gru, 2004 18:19
Temat postu:
Amazonka-to jest możliwe. Ostatnio mieliśmy temat o tym...Chyba nawet jest jeszcze na pierwszej stronie.Nie każdy masturbujący się "uzależnia", ale takie przypadki też się zdarzają(zdecydowana mniejszość Smile ).
Mróweczka Kwiat
LookAtYourSelf - Pią 10 Gru, 2004 19:09
Temat postu:
zdecydowanie mozna i to raczej nie mniejszosc
pare lat temu w ksiazce do wosu mialem sporo na ten temat i wg tego zrodla to jest naprawde czeste...
Miracle - Sob 11 Gru, 2004 15:46
Temat postu:
MOZNA...ALE JESLI JUZ SIE MASTRUBUJESZ TO UWAZAJ BO TO MOZE CI UTRUDNIC W PRZYSZLOSCI ODBYCIE STOSUNKU SEKSUALNEGO Exclamation
nidhogg - Sob 11 Gru, 2004 15:50
Temat postu:
raczej osiagniecie orgazmu..
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 21:29
Temat postu:
no włąsnie Wink
Lepiej sie nie uzależniac
A jezei masturbacja zastapiłąby ci zycie seksualne to źle..
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 22:52
Temat postu:
No więc mozna... znacie jakies przypadki?
Pan_Feanor - Sro 15 Gru, 2004 09:10
Temat postu:
Fandzolenie again.
Masturbacja jest dobra gdyż możesz doskonale poznać własne ciało i jego reakcje. Możesz też się zaspokoić do woli ale kurde jest jakaś granica nie ? Co za dużo to niezdrowo jak mówi legenda Smile
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 16:10
Temat postu:
Ale później, podczas odbywania stosunku seksualnego trudniej będzie uzyskać orgazm.
Po ręka jest ciaśniejsza niż pochwa. Wink
Pan_Feanor - Sro 15 Gru, 2004 17:46
Temat postu:
Hmm brednie biggrin...... Co cie bardziej by podniecało .... własna ciasna ręka, czy piękno nagiego ciała ukochanej osoby ? jej zapach słowa i gesty ?
frigg - Sro 15 Gru, 2004 22:45
Temat postu:
z mastrubacja moze byc jescze ten problem, o kotrym wspomniala nid....problem z orgazmem....chodzi o to ze jak sie mastrubujesz w nietypowy sposob (czy chodzi sama technike mastrubacji, czy towazyszace temu inne okolicznosci np: muzyka jakas okreslona, swiatlo itp) to w tarkcie stosunku jesli nie sa spelnine te kryteria (sposob pieczot itp) do orgazmu moze nie dojsc....i naprawde nie pomoze tu ani piekno ciala partnera,ani piekne slowa...ale jak zostalo juz wspomniane...mastrubacja nie jest niczym zlym po pomaga rozladowac napiecie sexulane jak nie ma mozliwosc rozladowania go z partnerem...ale we wszytkim musi byc umiar....
Pan_Feanor - Czw 16 Gru, 2004 09:16
Temat postu:
Ty Wprowadziłaś tu Fetyszyzm. z waiżay z okolicznościami masturbacji a my tu o samej masturbacji mówimy. Chłopy z orgazmeme problemu raczej mieć neipowinni gdyż jest on automatyczny .. biggrin
nidhogg - Czw 16 Gru, 2004 09:46
Temat postu:
uhm z wyjatkiem stresu, nawalenia, nastukania etc... wtedy jakos automat sie wylacza...
frigg - Czw 16 Gru, 2004 16:52
Temat postu:
albo robisz to zawsze w lazience podczas mycia, bo rodzice czuwaja i zakoduje ci sie w glowie ze tylko tam mozesz skonczyc bo w pokoju moze ci wyskoczyc rodzic...a w fetyszyzminie podnica nie sama czynnosc mastrubacji tylko przedmiot wlasnie a nie to mialam na mysli (wspomnailam wszak o sbosobie piszczot a to nijak ma sie do fetyszyzmu)
Pan_Feanor - Pią 17 Gru, 2004 07:40
Temat postu:
frigg napisał/a:
albo robisz to zawsze w lazience podczas mycia, bo rodzice czuwaja i zakoduje ci sie w glowie ze tylko tam mozesz skonczyc bo w pokoju moze ci wyskoczyc rodzic...a w fetyszyzminie podnica nie sama czynnosc mastrubacji tylko przedmiot wlasnie a nie to mialam na mysli (wspomnailam wszak o sbosobie piszczot a to nijak ma sie do fetyszyzmu)


Hmm ciekawe.... móc skończyć tylko w łażieńce :].... ja dalej obstaje za tym że można skończyć gdzie i jak się chce.... doszukujecie się tych odosobnionych przypadków. a to jakieś 1-2% ogółu...
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 07:55
Temat postu:
Poprawka - to jakieś 45% ogółu.
Pan_Feanor - Pią 17 Gru, 2004 11:54
Temat postu:
Mówisz o Kobietach czy o Facetach ?
Bo czegoś tu niełapie..... z tego wynikało by że połowa społeczeństwa miało by problem z osiagnięciem orgazmu poza konkretnym miejscem.... :/
Juwenta - Pią 17 Gru, 2004 12:21
Temat postu:
Chodzi głownie o kobiety bo to wlasnie kobiety maja zwykle problemy z osiągnięciem orgazmu.
I moze nie chodzi tak bardzo o miejsce ale o sposób w jaki się szczytowało. Bo jak kobieta nauczy sie w okreslony sposób dotykać co jej sprawia przyjemność i przez co dochodzi do konca to później mężczyzna może jej już nie sprawić takiej przyjemności i z tym na prawde mogą być problemy.
Są też kobiety które nigdy w życiu nie osiągneły orgazmu. Jego trzeba sie nauczyć. I dlatego jesli kobieta sama nauczy sie go osiągać to potem może z mężczyzną mieć problemy by dojśc do końca.
Pan_Feanor - Pią 17 Gru, 2004 13:50
Temat postu:
Juwenta napisał/a:
Chodzi głownie o kobiety bo to wlasnie kobiety maja zwykle problemy z osiągnięciem orgazmu.
I moze nie chodzi tak bardzo o miejsce ale o sposób w jaki się szczytowało. Bo jak kobieta nauczy sie w okreslony sposób dotykać co jej sprawia przyjemność i przez co dochodzi do konca to później mężczyzna może jej już nie sprawić takiej przyjemności i z tym na prawde mogą być problemy.
Są też kobiety które nigdy w życiu nie osiągneły orgazmu. Jego trzeba sie nauczyć. I dlatego jesli kobieta sama nauczy sie go osiągać to potem może z mężczyzną mieć problemy by dojśc do końca.



No właśnie a ja pisałem o Facetach.... z tąd całe nieporozumiene
frigg - Pią 17 Gru, 2004 14:55
Temat postu:
hmm panie feanorze..ty obcujesz tylko z jednym penisem (wlasnym) i jesli on nigdy cie nie zawiodl to tylko pogartulowac...jednak mozesz mi wierzyc, ze nie kazdy facet tak ma....byc moze styuacje takie jak opisalam z lazienka sa zadkie (byc moze 1-2%) ale sa i jakims cudem sie zdazaja - to nie jestes ty ale moze ktos z tego forum jest i to jego tajemnica? a sytuacje typu stres, alko, jointy sa niestety bardzo czeste, a zaden chlop sie do tego nie przyzna..to wychodzi dopiero w lozku a czasem i w samotnosci...
i juewtna jesli chodzi o kobiety ma 100% racji
Pan_Feanor - Pią 17 Gru, 2004 16:36
Temat postu:
Ciesze się ze obcuje tylko z jednym penisem i do tego własnym Wink Do tej pory działa bezawaryjnie.. ale ile to potrwa niewiem, od alkoholu i tytoniu niestronie..... w końcu zacznie mi się pieprzyć ciśnienie....
Pan_Feanor - Pią 17 Gru, 2004 16:36
Temat postu:
Ciesze się ze obcuje tylko z jednym penisem i do tego własnym Wink Do tej pory działa bezawaryjnie.. ale ile to potrwa niewiem, od alkoholu i tytoniu niestronie..... w końcu zacznie mi się pieprzyć ciśnienie....
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 09:21
Temat postu:
Jeszcze jedno. Razz
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. Razz
Pulkownik Nikt - Wto 21 Gru, 2004 10:13
Temat postu:
Dlatego tez wyznaje zasade: nigdy nic na sile Razz
Zreszta Pan Feanor o tym pisal: CO cie bedzie bardziel podniecac? Wlasna graba czy cieplutkie pachnace cialo ukochanej? ;p Ludzie czytajcie caly temat to nie boli Razz
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 16:22
Temat postu:
[quote="Gabrielen"]Jeszcze jedno. :P
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. :P[/quote]


No nie dalej jak 2 posty wcześniej jakaś panienka pisała to samo.....
Czytanie nieboli :).... A nienależy wieżyć we wszystko co się czyta :) Każdy jest osobnym przypadkiem.... to tak ja bym napisał że jeśli dziewczyny masturbują się palcem to może się zdażyć że niebędzie miałą orgazmu podczas stosunku z partnerem
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 19:49
Temat postu:
Feanorek napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
Jeszcze jedno. Razz
Czasami ucisk włąsnej ręki [chodzi mi o facetów] jest większy, niż podczas stosunku. I to właśnie może spowodować brak orgazmu. Razz



No nie dalej jak 2 posty wcześniej jakaś panienka pisała to samo.....
Czytanie nieboli Smile.... A nienależy wieżyć we wszystko co się czyta Smile Każdy jest osobnym przypadkiem.... to tak ja bym napisał że jeśli dziewczyny masturbują się palcem to może się zdażyć że niebędzie miałą orgazmu podczas stosunku z partnerem


Żeby napisałą tak jak ja, to nie widzę. Może jestem ślepa? Oświecisz mnie? Razz

To z tym palcem to tez fakt, daltego wiecej kobiet ma problemy z orgazmem.

I to juz nie chodzi o samo ciało partnerki czy własną rękę.
Pan_Feanor - Sro 22 Gru, 2004 07:50
Temat postu:
Dobra to ja już się nieoddzywam w tym topiku Smile BWhahaah zaraz się obraże i opuszcze to forum i już tu nigdy niewróce ^^ to wszystko przez ciebie buuuuuuuuuuu Crying or Very sad
<ROTFL ROTFL> Wink
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 01:50
Temat postu:
o uzależnieniu można mówic w wieku 30 lat gdy ma sie żone, z którą się kocha, ew. dziewczyne czy kochanke!
Jeśli wtedy jeszcze sie człoweik masturbuje i to regularnie można mówic o uzależnieniu!
Wydaje mi sie że jesteś młodym człowiekiem i w mlodym wieku jest to całkiem normlane, napewno robi to 95% chłopców i 65% dziewczyn :-)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group