Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Słoneczko dalej kocha tego sanego ( od 3 lat)

Gwiazdka - Pią 11 Kwi, 2003 19:43
Temat postu: Słoneczko dalej kocha tego sanego ( od 3 lat)
Hejka Smile Piszę w imieniu mojej przyjaciółki. Od 4 czy 5 klasy podoba jej sie chłopak z którym chodziłyśmy od 1 do 6 klasy szkoły podstawowej, bo teraz jesteśmy w gimnazjum, a on chodzi do 1d a my do 1e. On nadal jej się podoba. Choć się tego wypiera, w opisach na gg pisze takie różne rzeczy np. że jest załamana, żeby tylko on zapytał co jej się stało. Wiadomo że sie jej pyta a po 5 minutach jej opis zmienia się na :Mam świetny humor. Chyba myśli że w ten sposób robi mi na złość. Pewnie spytacie dlaczego otóż ja od 3 albo 4 klasy chodziłam właśnie z tym chłopakiem5 razy ze sobą zrywaliśmy a potem znowu do siebie wracaliśmy. Ona powiedziała mu że jej się podoba on jej zresztą też ale za tydzień chodził znowu ze mną. Ale na złość mi tym nie zrobi ponieważ teraz podoba mi sie chłopak o imieniu MAKS jest SUPER chociaż narazie nie zrobiłam nic żeby go zdobyć.
A do WAS mam taką prośbę napiszcie specjalnie dla mojej przyjaciółeczki w jaki sposób mogłaby zdobyż tego chłopaka. Z góry dziękuję!! biggrin
Anonymous - Pią 11 Kwi, 2003 19:53
Temat postu: Coś tam!!
Cze Laughing Twoja przyjaciółeczka ma problem, widocznie ty jesteś ładniejsza skoro chłopak chodził z tobą a nie z nią, rad dla niej nie mam jak zna go tyle lat to niech mu powie że go kocha i już!!
SoRRY za błędy. Wink
Gwiazdka - Pią 11 Kwi, 2003 19:57
Temat postu: ....
Dzięki, każdy ma inny gust więc cóż biggrin
Zauważyłam parę błędów myślę że aż tak wam nie przeszkadzają Laughing
SŁONECZKO - Sob 12 Kwi, 2003 17:28
Temat postu: NIE PRAWDA
KLAKLA NIE WIEM DLACZEGO TAK SADZISZ!!!!! A POZA TYM JAK GO WIDZIMY NA DWORZE TO KTO SIE SMIEJE???
Gwiazdka - Sob 12 Kwi, 2003 17:50
Temat postu:
Odpowiedź jest prosta śmiejemy się oby dwie, z tą tylko różnicą że ja bo to mój były chłopak, na każdego kto mi się podobał tak reaguję. Teraz podoba mi się ktoś inny i dobrze o tym wiesz, a tobie hmm...
SŁONECZKO - Sob 12 Kwi, 2003 17:58
Temat postu: DZIWNE
NA WIDOK CICHONIA SIE NIE SMIEJESZ TYLKO NA WIDOK TOMKA ALE NIE WNIKAM W TO BO JUZ RAZ JAK PAMIETAM POKUCILYSMY SIE PRZEZ CHLOPAKA I PRZEZ ZIUTE (JAK TY CHODZILAS Z TOMKEIM I JA BYLAM ZLA ZE TY PRZE TO NIE BEDZIESZ WYCHODZIC NA DWOR ZE MNA TYLKO Z NIM- TAK MI POWIEDZIALAS ZE JAK SIE JUZ Z NIM UMOWISZ TO PO MNIE PRZECIEZ NIE PRZYJDZIESZ!) dokładnie pamiętam jak sie wtedy czułam i to nie bylo mile! :( ty sie czulas inaczej mialas przeciez...ziute i .....tomka :cry:
a ja ??? SWOJE MYSLI I SAMOTNOSC
Gwiazdka - Nie 13 Kwi, 2003 18:16
Temat postu:
Jak widze Cichonia to sie nie śmieję bo nic do niego nie czułam i wogóle to było tak dla jaj i głupio, a z Tomkiem to było zupełnie inaczej!!!
A poza tym lepiej jest na dworze z chłopakiem niż z dziewczyną!!!
SŁONECZKO - Pon 14 Kwi, 2003 13:03
Temat postu: tak tak
KLAUDIA CHYBA JEDNAK MASZ RACJE NA WIDOK KORFELA W KOSCIELE TEZ SIE SMIALYSMY PAMIETASZ NA REKOLEK|CJACH biggrin
ALE ON JEST SZKARADNY Confused
Gwiazdka - Pon 14 Kwi, 2003 14:52
Temat postu:
No ale nie aż tak bardzo, a z resztą on to według mnie debil i nie wiem jak mógł się nam podobać!!!!
SŁONECZKO - Pon 14 Kwi, 2003 15:08
Temat postu: noooo
ja nie wiem jak moglam z korfelem chodzic ale wiesz co do TOMKA to a z reszta nie bede pisac......
Gwiazdka - Pon 14 Kwi, 2003 17:14
Temat postu:
Nie wiem o co ci teraz z tym Tomkiem chodzi???
SŁONECZKO - Pon 14 Kwi, 2003 17:26
Temat postu: ........
nie juz nic nie mysl o tym.......
deg - Pon 14 Kwi, 2003 21:42
Temat postu:
Sorry, ale... nie możecie o tym po prostu porozmawiać w szkole? Chyba, że lubicie jak kilkaset Internatów się temu przeysłuchuje.
SŁONECZKO - Wto 15 Kwi, 2003 20:25
Temat postu: ......
w szkole to tak głupio sie o tych sprawach gada...lepiej sie rozmawia gdy sie nie patrz komus na oczy
Nemeia - Wto 15 Kwi, 2003 22:04
Temat postu:
Do tego jest jeszcze telefon, gadu-gadu i wiele innych programow przez ktore mozecie sobie spokojnie rozmawiac. Na forum rozmawia sie z wszystkimi o problemach, a nie prowadzi pogaduszki Wink Blokuje temat.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group