Dzieci OnLine

Trudne pytania - pomocy help my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Anonymous - Pon 13 Gru, 2004 15:40
Temat postu: pomocy help my!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Siemka bardzo przepraszam że zawracam Wam głowę ale mam pewien problem :(
Otóż koło pół roku temu dostałam pierwszy okres który trwał 3 dni i powiedzcie mi dlaczego to był mój pierwszy i ostatni dotychczas okres??czy można przejśc już menopauzę w tym wieku??pomocy prosze i jestem wdzięczna za Wasze odpowiedzi . Dziękuję kochani!!
Elun - Pon 13 Gru, 2004 15:44
Temat postu:
na pewno nie byl to twoj pierwszy i ostatni. Wiele dziewczyn tak ma, ze dopiero drugi okres pojawa im sie po 2, 3 mies lub po pol roku. Pierwsze okresy sa zawsze bardzo nie regularne, trwaja rozna ilosc dni, i wystepuja w ciagu roznych odstepach czasu. Nie masz sie co martwic na zapas, poczekaj, na pewno sie pojawi. A co do menopazucy, to ma sie ja dopiero, gdy sie jest juz w podeszlym wieku.
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 13:00
Temat postu:
Menopauzy na pewno nie masz Smile jest to okres przekwitania, który pojawia się u kobiet ok 50. Po pierwszym okresie wielu osobom tak się zarza, koleżanka na następny musiała czekać z rok, bardzo się stresowała, ale no cóż...
sloneczko - Wto 14 Gru, 2004 15:30
Temat postu:
no menopauza to to napewno nie jest heh:P chyba ze zla date urorodzenia nam podalas:P hee a co do twojego okresu to jest on nieregularny w tym wieq ale skoro naprawde cie to martwi to udaj sie do lekarza:)
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 15:32
Temat postu:
menopauza??!! napewno nie Very Happy moze ten pierwszy okres to nie yl okres ale ..no nie wiem... powinnas powiedziec o tym mamie.
mroweczka - Wto 14 Gru, 2004 15:47
Temat postu:
Na pewno to nie menopauza Wink Pierwsze miesiączki potrafią być baaaardzo nieregularne i kłopotliwe. Jednak jeśli różncia wynosi aż pół roku to powinnaś zacząć się martwić. Czynników może być pełno-stres,nadmierne odchudzanie się, zmiana klimatu itp.
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:12
Temat postu:
Możesz powiedzieć mamie, ale poczekaj jeszcze miesiąc. Jeśli nic - radziłabym wybrać się do lekarza. Ale może ten okres, to nie był okres, tylko wydzielina? No wiesz, wszystko możlie... Wink
Agentka - Wto 14 Gru, 2004 22:00
Temat postu:
nie no jak pisze, że to był okres to był, a co do przerwy to poczekaj jeszcze z miesiąc i zgłos sie do lekarza
skate - Wto 14 Gru, 2004 22:31
Temat postu:
polskie czcionki mi nie działaja. naprawcie to !!!!!!!!!!
Elly - Wto 14 Gru, 2004 23:35
Temat postu:
Uwierz mi menopałzy nie masz na 100% . A co do miesiączki to przez pierwsze 1-2 lata jest ona nie regularna więc nie masz się na razie czym martwić , ale możesz pogadac np. z mama .
kuina1418 - Nie 09 Sty, 2005 17:39
Temat postu:
czesc nie martw sie to normalne!!!!!!!!!!!!!1ale jesli tak bardzo sie martwisz i bardzo Cie to nie pokoi to najlepiej skonsultuj sie z lekarzem ginekologiem,i pamietaj że on/ona Cie nie zje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie bój żaby!!
rodzynka - Nie 09 Sty, 2005 19:29
Temat postu:
15 lat dziewczyno i takie pytania? skąd ty mieszkasz? okres jeszcze na pewno dostaniesz na początku nieregularne miesiączki są normalne, a menopauze ma sie w wieku 45-50 lat takich rzeczy nie wiesz?!
i jeszcze jedno.. popracuj nad angielskim jak chcesz pisać "help me" Bo " help my" to tak troche niebardzo nie uważasz??????????????????????????????

wrrrr!!!!!!! ludzie @!!!!!!!!!
Anonymous - Nie 09 Sty, 2005 20:08
Temat postu:
Nie bój się, napewno nie masz menopauzy,jednak na Twoim miejscu powiedziałabym mamie, bo może się coś niedobrego dziać Wink Nie martw się, może za tydzień,albo nawet jutro dostaniesz następny okres Mr. Green
Anonymous - Pon 10 Sty, 2005 06:58
Temat postu:
Dzień dobry.
I znowu archeologia. Zaczyna mi brakować słów. Temat oczywiście zamykam.
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group