Dzieci OnLine

Motoryzacja, Kolej, Podróże - Kto jeździ na motorze?

Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 20:41
Temat postu: Kto jeździ na motorze?
Ten temat chyba będzie lepiej tu pasował niż w sporcie... Razz

Czy jeździcie na jakimś motorku itp.??? ja miałem kiedyś Simsona ale kuzyn go naprawia :> jestem w 6 klasie i czego się trzeba uczyć, czy trzeba mieć swój pytorek itd. napiszcie co będzie na takim zdaniu na karte motorowerowom i kiedy dokładnie będe zdawał w podstawówce czy w gimnazjum? jak to jest? piszcie z góry fenx
EU07 - Czw 16 Gru, 2004 21:26
Temat postu:
Kiedyś jeździlem trochę dziadka WSKą. Fajny motor, tylko pali sporo...Confused Ja kartę motorowerową "zdawalem" bodajże w drugiej klasie gimnazjum. Ale nie powiem Ci jak się zdaje, bo ją y... dostalem Razz Bez niczego (ale to tak nieoficjlanie mówię). A z tego co slyszalem, to musisz zdac test z przepisow i zrobic pare kolek poplacu (osemka, skrecanie i chyba cos jeszcze). Nie wiem, tyle mi brat mlodszy powiedzial Razz
EU07 - Sob 01 Sty, 2005 21:31
Temat postu:
Pozwolilem sobie zmienic tytul tematu - poprzedni nie mial moim zdaniem zwiazku z trescia.
Anonymous - Pon 24 Sty, 2005 13:33
Temat postu:
na motorze nigdy nie jechałem ale za to na rowerze z czterema kółkami tak Smile
Kasiek - Pią 04 Mar, 2005 21:59
Temat postu:
No ba, umiem jezdzic ;> tzn. uczylam sie, ale nie wiem czy pamietam jeszcze. Najgorzej było z biegami, ale to kwestia czasu
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 22:15
Temat postu:
Ja nigdy nie jeździłam na motorku Sad Szkoda Sad Narazie mam tylko kartę rowerową Wink A na kartę motorowerową moi kumple zdawali w 1 klasie gim. ale to zależy od nauczyciela bądź warunków pracy Wink
EU07 - Pią 04 Mar, 2005 22:27
Temat postu:
Kasiek napisał/a:
No ba, umiem jezdzic ;> tzn. uczylam sie, ale nie wiem czy pamietam jeszcze. Najgorzej było z biegami, ale to kwestia czasu

Z pewnością pamiętasz Smile Takich rzeczy się nie zapomina.
opętana - Sob 02 Kwi, 2005 19:22
Temat postu:
Hm w miare umiem Wink I mam nawet swoj motorower <lol> ;] No ale zamierzam sie uczyc tero jezdzic na crossie ;>
Anonymous - Pon 04 Kwi, 2005 20:29
Temat postu:
fajna sprawa, przy odrobinie szczęścia można zostać dawcą narządów Razz
Anonymous - Wto 05 Kwi, 2005 14:01
Temat postu:
Ja umiem... na rowerze i ciagniku..lol
kiedys traktorem jechalam u prababci na wsi... mialam 7 lat ... walnelam prosto w ogrodzenie calutkiepadlo..
chcialabym sie nauczyc na motorze.. ale wole jak mnie ktos wozi:D np. jakis fajny chlopak ..lol Aren jak bedziesz mial czas to mni przewiez Mr. Green
Miracle - Pią 08 Kwi, 2005 12:31
Temat postu:
No, no.. Jakos sie tak sklada ze ciem jeszcze aren nie widzialam na motorku. Heh nawet cie o to nie podejrzewalam.A co do zdawania to ja tylko slyszalam jak we wrzesniu sie Kacon i Golik pytali dyrki i podobno u niego mieli zdawac ale jakos sie na to nie zanosi...
Anonymous - Pią 08 Kwi, 2005 19:07
Temat postu:
No aj też coś słyszałem że zdawać można już w podstawówce ale karte dostaniemy dopiero po 13 roku zycia.

A etraz z ostatniej chwili:
Wyczytałem gdzieś w necie że karta motorowera będzie dopiero od 15 lat Crying or Very sad nie wiem czy to prawda, wiecie coś o tym?!?!?!? TRAGEDIA!
opętana - Sob 09 Kwi, 2005 19:04
Temat postu:
O ile wiem to aby zdawac na karte motorowerową trzeba miec skonczone 14 albo 15 lat.
Chesterka - Sob 09 Kwi, 2005 19:28
Temat postu:
Mój kolega zdawał, a miał wtedy 13 lat =]
Anonymous - Nie 24 Kwi, 2005 19:42
Temat postu:
ostatnio w Sopocie zabił się pewnien motocyklista. jechał na prostej drodze, 50 km/h. wracał z serwisu (miał wcześniej problemy z kołami), z tyłu za nim samochodem jechała jego matka. nagle stracił panowanie nad motorem, uderzył w krawężnik a potem w słup. zgon nastapił przez przyjazdem pogotowia. sprawę bada prokuratura.
Anonymous - Pią 06 Maj, 2005 07:45
Temat postu:
Jeździłam kiedyś, heh. Wink Ale tak jak szybko mania przyszła, tak szybko poszła. Razz


*Wole wygodne autko mojego faceta, lol ;D
Elun - Pią 06 Maj, 2005 10:18
Temat postu:
moja mama, jak byla mala i mieszkala na wsi, to jedzila na motorze. Mimo, ze to bylo wiele lat temu, to zamilowanie do motorow jej jeszcze nie przeszlo Cool
opętana - Nie 08 Maj, 2005 09:40
Temat postu:
moja mama tak samo ;] tyle, ze teraz juz nie jezdzi motorem. Chociaz ma mozliwosc - to nie chce.
Ja nawet osobiscie motoru nie musze kupywac bo zawsze w rodzinie ktos ma, brat i kuzyn.. wiec po znajomosci mozna pozyczyc Wink
Shaleniec - Wto 10 Maj, 2005 12:10
Temat postu:
heh, ja na motorowerze nie umiem. ale u mnie co drugi kolega ma motorek =/ zazwyczaj simsony, ogary i jawy maja. kilku ma skutery =] a zdaje się w 1 gim., przynajmniej oni wszyscy zdawali. wczesniej chyba nie mozna, a pozniej to tak. a zdaje sie w anstepujacy sposob(wiem, bo widzialam na wlasne oczy): jest jakiś tma plac przygotowany, jezdzi sie ósemkami, trzeba jezdzic po wyznaczonej linii i w jakiejs tma predkosci sie miescic. a przy tmy są policjanci. trzeba tez dobrze wyhamowac, dobrze wystartowac, skrecac niegwaltownie itd. =] a jak dobrze sie zda, to sie zaznaczaja, ze dana osoba zdala i karte sie wyrabia. i tyle.
pozdro
Kinga - Wto 10 Maj, 2005 12:16
Temat postu:
Utwierdzilam sie w przekonaniu ze nienawidze motorów ...

Stracilam kolege ... zmarł wczoraj ... Jego dziewczyna ... nie wiadomo jakz nia bedzie ale jest w ciezkim stanie ...
Shaleniec - Wto 10 Maj, 2005 12:25
Temat postu:
Tak mi przykro. Składam kondolencje dla tego chłopca i jego rodziny... Oby dziewczyna wróciła do zdrowia. =( Brak słów pocieszenia, gdy umiera ktoś, kogo się znało.
Pozdrawiam.
mozgol3 - Pią 30 Gru, 2005 21:51
Temat postu:
Hej.
Kiedyś na podwórku mój kumpel wyciągnął motorynkę i próbowałem wystartować ale mnie obróciło.
nondzu - Pon 09 Lis, 2009 16:43
Temat postu:
Ja zdawałem kartę w 2gim, banalnie proste. można zdawać według przepisów w 1 klasie ale nas gość z techniki nie dopuścił bo powiedział że jeszcze nie znamy znaków. ale jak ktoś jesz spoko to dopuści. a co do samego egzaminu to u n=mnie koleś 7 razy zdawał aż zdał. Mam tera simka, niezawodny sprzęt polecam Laughing

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group