Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Ona ma ejc!!

Anonymous - Pią 18 Kwi, 2003 13:41
Temat postu: Ona ma ejc!!
Mój brat cioteczny ozenił się z magdą. jego ukochana wyglądała na zdrową. a jednak niebyła zdrowa. Gdy zaszła w ciąże okazało się że ma ejc Exclamation Exclamation Bartek (mój brat) bardzo się przestraszył. Poszedł na badania by sprawdzic czy został zarażony. Lekarze się zdziwili kiedy wyniki wykazały ze niejest zarażony. Magda była zrozpaczona. Usunęła swoje dziecko. A ja mam pytanko czy jest jakas szansa że dziecko mogło by się urodzić zdrowe, niezarazone Question Question
Gwiazdka - Pią 18 Kwi, 2003 20:19
Temat postu:
Ja szczerze mówiąc to nie znam się na tym, ale trochę sobie poczytałam i żadna z kobiet która była w ciąży a zarazem zarażona wirusem HIV nie urodziła zdrowego dziecka, może się mylę ale tak przeczytałam, jak co to mnie poprawcie. Confused
deg - Pią 18 Kwi, 2003 21:59
Temat postu:
Przeczytajcie koniecznie CAŁY wątek http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=29 - już o AIDS i ciąży pisaliśmy.

W skrócie - podczas ciąży bez komplikacji płód NIE MOŻE zarazić się wirusem HIV. Jedyne ryzyko zarażenia jest podczas porodu. Przed porodem należy poinformować personel medyczny o swojej chorobie - odpowiednio wówczas przygotują się do porodu i poród przeprowadzą.

Sądzę, że Magda do końca życia będzie żałowała swojej decyzji o usunięciu dziecka. Miała szanse urodzić i wychować całkiem zdrowego potomka.
Akacja12 - Nie 28 Wrz, 2003 16:18
Temat postu:
ja uwazam ze dobrze iz usunela dziecko no bo gdybym ja miala sie urodzic z aids no to bym nie byla zbyt szczesliwa... Sad
deg - Sro 01 Paź, 2003 20:13
Temat postu:
Akacja12: Przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź. Ona usunęła ZDROWE dziecko, a nie chore na AIDS. To dziecko miało niemal 100% szans na to, aby spędzić spokojne życie, bez AIDS!
Anonymous - Pią 14 Maj, 2004 04:39
Temat postu: Re: Ona ma ejc!!
Ulka napisał/a:
. Usunęła swoje dziecko. A ja mam pytanko czy jest jakas szansa że dziecko mogło by się urodzić zdrowe, niezarazone Question Question

Nikt tu nie napisal, ze dziecko bylo zdrowe ani chore!!!
deg - Sob 15 Maj, 2004 01:35
Temat postu: Re: Ona ma ejc!!
Anonymous napisał/a:
Nikt tu nie napisal, ze dziecko bylo zdrowe ani chore!!!

Przeczytaj uważnie http://dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=29 to zrozumiesz, że dziecko zapewne było zdrowe.
justka007 - Sro 10 Lis, 2004 19:10
Temat postu:
Nie znam sie na takich rzeczach. Ale wydaje mi sie, zę napewno zawsze jest jakaś szansa, zeby dziecko było zdrowe.
Naomi - Sro 10 Lis, 2004 20:45
Temat postu:
No tak, ale tu chodzi o życie małego człowieka Sad
To dziecko przecież mogło normalnie żyć i być zdrowe.
Magda nie dała mu szansy i to jest najgorsze...
Choć pewnie chciała dobrze (tak jak większość matek)...
Ona89 - Sro 10 Lis, 2004 21:21
Temat postu:
Wiele matek zarażonych wirusem HIV myśli, że ich dzieci również urodzą się chore. Same przeżywają rozpacz z powodu swojej choroby i nie chcą by ich dzieci przeżywały to samo. Rozumiem takie matki, ale nikt nie powinien pozbawiać życia innego człowieka Sad To takie smutne.
Sylka1993 - Czw 27 Sty, 2005 10:25
Temat postu:
Nie wiadomo czy dziecko mogło się urodzić zdrowe ale czy tez chore... Wprawdzie Magda zdecydowała się na aborcję, ale tylko ze względu na dziecko! Nie chciała, żeby urodziło się chora na AIDS.. sama Magda jak jest chora wie co to znaczy.. wprawdzie wczesniej nie wiedziała ale teraz jak juz wie ze jest chora i jej znajomi też to wiedzą to mogą się od niej odsunąć...
panienka_wierzba - Czw 27 Sty, 2005 10:26
Temat postu:
kolejne odkopywanie starych teamtów dziewczynko. jeszcze raz powtarzam. patrz wcholere na daty - -" mowisz ze jestes i na innych forach, tam tez nie patrzysz na daty?
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 14:20
Temat postu:
jeżeli matka jest chora to dziecko zwykle również.
panienka_wierzba - Czw 27 Sty, 2005 14:57
Temat postu:
chłopczyku nie odpisuj juz, jeśli ktoś mówił już o jakiejś archeologii bądź o tym że temat jest stary i nie nalezy odpisywać to już nie odpisuj.. jesli uważasz że nie jest to super konieczne
Anonymous - Czw 27 Sty, 2005 15:29
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
chłopczyku nie odpisuj juz, jeśli ktoś mówił już o jakiejś archeologii bądź o tym że temat jest stary i nie nalezy odpisywać to już nie odpisuj.. jesli uważasz że nie jest to super konieczne


1. nie nazywaj mnie chłopczykiem, tylko jak już to świnką Wink
2. lepiej odpisać, bo kiedyś ktoś może mieć takie same pytanie a sprawę można wyjaśnić od razu.
3. archeologiem to raczej nie będę Razz
Nike007 - Pią 28 Sty, 2005 16:16
Temat postu: Usunąć dziecko? - NIGDY!!!
Dobra ja sądze że nie powinna tego dziecka usuwać powinna mu dać szanse na jakiekolwiek życie ona nie ma prawa decydować!! Powinna dać mu sanse!! Z tego co ja wiem to dziecko ma jakieś szanse zby się urodzić zdrowe! Nikłe ale MA! POZDRAWIAM
Anonymous - Pią 28 Sty, 2005 16:29
Temat postu:
osobiście jestem przeciwnikiem aborcji, ale w tym wypadku zarażenie dziecka wirusem HIV można by stwierdzić przeprowadzając dodatkowe badania lekarskie.
Kamikaze - Pon 08 Maj, 2006 16:09
Temat postu:
to kup se ksiazki o AIDS jakieś
ja mam takich pełno bo moja mama(jest lekarką) na kursie dostała takie jakieś 5 lat temu RazzRazzRazz
fashion002 - Nie 06 Gru, 2009 20:24
Temat postu: Re: Ona ma ejc!!
czy od ejc można umrzeć???? plz odpiszcie!!!!!
Anonymous - Nie 06 Gru, 2009 22:29
Temat postu:
hahahah poziom niektórych osób mnie tu zadziwia ;].

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group