Dzieci OnLine

Napoje i drinki - ajerkoniak (lub adwokat)

frigg - Pi± 17 Gru, 2004 00:19
Temat postu: ajerkoniak (lub adwokat)
ciwiartka (dokladniej to 200ml ale jak komus sie nie chce odmierzac to cwiartka) spirytusu
cwiartka (j.w) wodki
4-5 zoltek z jajka
szklanka cukru (moze byc cuker puder)
laska wanili (moze byc cukier waniliowy)

jak zrobic: zoltka zmiksowac z cukrem az do uzyskania gladkiej masy, nastepnie dolac wodke i spirytus, ponownie zmiksowac dodac wanilie do smaku i jescze raz wszytko chwilke pomiksowac....potem wstawic do lodowki i poczekac az zgestnieje...
Elun - Pi± 17 Gru, 2004 17:08
Temat postu:
uwielbiam ajerkoniak, szkoda tylko, ze aby go zrobic z twojego przepisu, to najwiekszy klopot sprawilby mi zdobycie wodki Wink
panienka_wierzba - Pi± 17 Gru, 2004 19:58
Temat postu:
heh no tak =_) mi juz nie samej wodki (czy tot aniej [od czego ma sie znajomych Wink] czy to drogiej [barek rodzicow stwoi otwarty]) ale gorzej ze spirytusem Wink ^^, moi rodzice raczej takowego nie maj± =) ale pewnie i po jednym dniu poszukiwać jaki¶ znajomy/znajoma użyczyłaby mi troszkę =)
więc chętnie spróbuję
frigg - Pi± 17 Gru, 2004 20:21
Temat postu:
kiedys zrobilam z koleznka z dwoch cwiartek wodki (zamiast spirytysu) i tez byl smaczny tylko byl bardziej wodnisty, a ostatnio koleznka robila i zamiast spirytusu dala koniak..podobno tez bardzo dobry
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 14:48
Temat postu:
[cenzura]ście, nie ma co- na forum dla dzieciaków dział "alkoholowy".

Poza tym- z tym wszystkim za dużo roboty, lepiej walić czystą.
frigg - Sob 18 Gru, 2004 18:37
Temat postu:
moze niekorzy moga pic w domu alko? nie wszyscy tutaj maja po 13 lat Smile oczywiscie ze mozna pic czysta np. pod kiszonego ogorka ale mozna pic ajerkoniak pod jakies dobre ciasto Smile
Ona89 - Sob 18 Gru, 2004 20:37
Temat postu:
Otwieracz rozumiem, ze to forum jest dla dzieci, ale s± na nim także starsze osoby. Zreszto taki przepis może przydać się w pszyszło¶ci lub można go pokazać rodzicom.
Ja wolę narazie zostać przy czekoladkach z nadzieniem ajerkoniakowym Wink
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 20:57
Temat postu:
Chodzi mi po prostu o to, że powinno tu być podobne ostrzeżenie jak w dziale "Seks".

Wiem, że są tu osoby pełnoletnie (np. ja), nie zmienia to jednak faktu, że z forum korzystają PRZEDE WSZYSTKIM dzieci.
Ona89 - Sob 18 Gru, 2004 21:34
Temat postu:
W dziale seks jest ostrzeżenie bo można tam natrafić na posty zwi±zane z seksem i zwi±zanymi z nim technikami i dziecko, które przeczyta o czym¶ takim zaraz może tego spróbować, a tutaj jest tylko przepis, a i tak alkocholu nikt mu nie sprzeda. Co dziecko może zrobić z przepisem jak nie ma składników? Nic.
Pulkownik Nikt - Sob 18 Gru, 2004 21:56
Temat postu:
uwazam ze ostrzezenie powinno byc. A jak bedzie mialo skladniki? To sie shlia i bedzie kwiczec. Rownie dobrze mozna zalozyc w dziale seks ze nie znajdzie zadnego partnera.
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 21:56
Temat postu:
Nikt nie sprzeda? Dziewczyno, na jakim ty świecie żyjesz?
Ona89 - Sob 18 Gru, 2004 22:33
Temat postu:
Jak chcecie. To nie ode mnie zależy Rolling Eyes

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group