Dzieci OnLine

Blogi - Czy nie powinno być wiecej szablonów i blog bezpłatny??

Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 17:51
Temat postu: Czy nie powinno być wiecej szablonów i blog bezpłatny??
Wydaje mi sie, ze jest bardzo mało i za przeproszeniem głupich szablonów :mrgreen: wiec powinny byc z np. z ddlem a duz ciekawych jest na www.madzia.olp.pl blog tagrze powinien byc bezpłatny bedzie wiecej chcenych tak jak na onecie bo jest bezpłatny :-D
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 18:25
Temat postu:
a bo co?ne umiesz sobie wstawic szablonu?
Przeciez sama mozesz sobie go wstawic.
a poza to te didle dą okropne.
a co do pieniedzy-blog musi byc platny bo skad weźmiesz serwer i miejsce?Trzeba płacic prgoramistom ktorzy tworzą ten serwis,zeby on wogule mogł istniec.
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 22:27
Temat postu:
Bloga bezpłatnego też dużo osób by robiło i pozostawiało i zawalało miejsce na serwerze... saa takto 1 zł to nie jest dużo, a niektórym szkoda by se zalożyć bloga po nic.
Amy - Pon 17 Sty, 2005 11:25
Temat postu:
Zgadzam się z Elfką Wink Blogi płatne 1zł to b. dobre rozwiązanie.
A co do blogów na onecie...
...nic dodać nic ując... Confused
Niedługo to im serwery się przegrzeją :/
Elun - Pon 17 Sty, 2005 14:22
Temat postu:
blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl
Anonymous - Pon 17 Sty, 2005 17:16
Temat postu:
AmazonkAA napisał/a:
blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl

Co do darmowych to blog.gery jest spoko, a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"
panienka_wierzba - Wto 18 Sty, 2005 10:14
Temat postu:
a ja dopisze swoje 3 grosze =)
bloi na tenbicie.. szczerze, tak sie przyjżeć dokładniej nie takie złe znowu Wink sama prowadziłam tam z hm.. pol roku, rok. Potem przeniosłam się na jeden z najlepszych poslkich serwerów, który dodatkowo jest darmowy =].
www.mblog.pl znany tez pod www.blog.gery.pl i ze starym adresem www.myblog.pl ^^.
Blogi na onecie? jeszcze większe szajs niz na tenbicie =p.
Na talk-u tez mam =] 1złoty to nie tak dużo więc warto założyć Wink.
Papierowa Tęcza - Wto 18 Sty, 2005 16:19
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
AmazonkAA napisał/a:
blogi na onecie to jedne wielkie badziewia i w goole darmowe serwery sa do kity.
Zlotowka to dla mnie zadna cena, co innego, gdyby mialoby kosztowac z 10 zl

Co do darmowych to blog.gery jest spoko, a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"
ej sorry.. ale ta wypowiedz mnie rozwala - mowisz, ze server onetu jest badziewny, tylko dla tego, ze osoby, ktore pisza na blogach, ktore sa na nim stawiane, piszą o jakiś bzdurach?.... fajnie.... no niezle - osobiscie mam tam bloga, i nie zawiodłem się jeszcze na ich serverze, a wytlumaczenie jakiego uzylas jest troche nie na temat...
Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 16:28
Temat postu:
Po pierwsze tym o tych blogach walnęlam, ze tylko tam jest tyle. Po za tym koleżanki mają, ja sama chciałam wyprubować, badziewiaty jest, wogule cały panel administratorki i notki jakoś tak dziwnie się dodawały... nie podobał mi się, sama jestem za tym co ja mam... o wiele lepiej mi sie prowadzi na tym serwerze
Chesterka - Wto 18 Sty, 2005 16:41
Temat postu:
Ooch, na onecie są takie szjsy, że wytrzymać nie można... Piszę notkę.... wstawiam minkę na koniec... i znika mi cała notka! Raz tak się wnerwiłam, że... zrezygnowałam z onetu Razz mblog jeast jak narazie naj Wink
mroweczka - Nie 23 Sty, 2005 13:35
Temat postu:
Każdy ma swój gust,ja do szablonów na talk-u nic nie mam i do ceny 1 zł też nic.

Moim zdaniem talk,mylog i mblog są najlepsze...No dobra blog.pl jest niby tam najlepszy ale czy awrto wydawać 10 zł na sms-a,jeśli an mylogu możesz mieć identycznego bloga nie płacąc nic?
elfkaNenar napisał/a:
a onet nawet nie mówcie, jak dla mnie jest niexle badziewiasty, a połowa blogów to "Mam 15 lat i jestem w ciązy"

Dokładnie.
alex93 - Sro 26 Sty, 2005 13:26
Temat postu:
Jest dużo bezpłatnych blogów!! Mi sie wydaje że najlepiej jest na www.mylog.pl !! a szablonów jest tysiące Wink I sama umiem je robić Wink
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 14:17
Temat postu:
Podsumowując - najlepszy jest chyba myblog.pl bo rzadko (nigdy?) nie siada. Mylog.pl też jest dobry, ale czasami (często?) ma przerwy techniczne.
Ponoć dobre jest też huzia.pl (takie opcje jak na blog.pl), tylko adres taki troche... taki troche nie-tego. Wink Razz
ajeczka11 - Pią 25 Lut, 2005 18:14
Temat postu:
Zdaje mi się,że najlepszy jest eblog i mylog choć czasme siada:( Ja mam tam bloga
adres:www.ajeczka11.mylog.pl
Papatki wpadnijcie jak macie chwilkę!
Anonymous - Sob 26 Lis, 2005 17:06
Temat postu:
Moim zdaniem to eblog jest lepszy od myloga. Założyłam bloga na mylogu i nie pisałam ze 2 tygodnie. Teraz, pojawiają mi się bzdety że nie ma takiego bloga.
Anonymous - Sob 26 Lis, 2005 21:34
Temat postu:
wiec po co ci blog, jak tam 2 tyg nie piszesz? :/
Anonymous - Sob 26 Lis, 2005 23:23
Temat postu:
kwestia gustu kto ile i jak często pisze
ja moge nawet co miesiącRazz
pozatym weś pod uwagę możliwości dostępu do neta
suma sumaru co 2 tygodnie to często całkiem
Nacia - Sob 07 Sty, 2006 17:09
Temat postu:
Nie mam bloga na tym serwisie ale myślę ,że jeśli oni sobie rzyczą żeby był płatny to niech tak będzie. Ich decyzja i szanuję to. A jesli nie umiesz wkleić sobie szablonu poproś kogoś lub na rużnych stronach jest pokazane jak to zrobić, i sama myślę że jest to łatwe, a trudniejsze jest zrobienie samego szablonu. Więc nie wiem co w tym jest trudnego... sama nauczyłam się wklejać szablony nie mówię że bez niczyjej pomocy ( bo to było by kłamstwem) bo na moim poziomie wątpię by komuś udało się to zrobić samemu. Ale to moje zdanie, więc nie musicie sie z tym zgadzać. A co do didlla, podobały mi się kiedyś i to dawno Cool ale wyrosłam z tego. Obraski są jakby to powiedzieć nie dla mnie a co do misiów są słotkie Smile To na tyle pa Smile
Marcia10 - Sob 24 Cze, 2006 18:59
Temat postu:
weszłam na www.madzik.pl no i wybralam sobie szablon. Czy ktoś mógłby mi powiedziec jak go ustawic na moim blogu na onecie?
asiorek - Pon 26 Cze, 2006 12:28
Temat postu:
na tej stronie http://www.madzik.pl/ nie znalazlam ANI jednego ladnego szablonu ;/ wlasnie takiego typu strony sa zbedne...
bo szablony sa poprosty ohydne ;|
kasia0001 - Pon 26 Cze, 2006 19:48
Temat postu:
nie jestem pewna.. ale z tego co słyszałam to chyba na onecie nie da sie ustawic szablonow tak jak na tenbicie ;/ .. tylko gotowe
Marcia10 - Sro 28 Cze, 2006 11:49
Temat postu:
aha, szkoda. A ja tamtego wybralam dlatego, bo chcialam tylko sprawdzic jak sie umieszcza szablony z innej strony na blogach z onetu.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group