Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Instrument

Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 16:38
Temat postu: Instrument
A więc na jakich instrumentach graj± forumowicze, czy nie rozwijaj± w tym kierunku żdnych zdolno¶ci Razz ja się wzięłam za gitarkę, dostałam akustyka i jestem cała szczę¶liwa i wła¶nie gram Boba Marleya "No woman no cry", wiem żadna sztuka, ale dopiero się uczę
Elly - Nie 19 Gru, 2004 17:05
Temat postu:
Ja nie gram na rzadnym instrumęcie , chociarz do¶ć dobrze gram na nerwach rodziców Mr. Green
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 17:43
Temat postu:
Ja gram na fortepianie i oboju Mr. Green (podobne do fletu) mam tez zamiar tak jak ty na gitarze .. dostałam klasyczn±.
Kinga - Nie 19 Gru, 2004 18:03
Temat postu:
Keybord, gitarka Wink uczę się Wink
A pozatym sama z siebie to <lol> ksylofon i flet prosty (szkolny) Smile
nidhogg - Nie 19 Gru, 2004 21:40
Temat postu:
heh ja niestety muzyczne beztalencie jestem, a na dodatek nie mam cierpliwosci,. swego czasu uczylam sie grac na basie, pozniej na perkusji (obydwa srzety posiadalam w domu), w miedzyczasie na gitarze, ale cosik mi sie palce nie wyginaja albo co... w kazdym badz razie niewyuczalna jestem, ale mazy mi sie kontrabas - taki dostojny ijak pieknie brzmi.. tylko coz zrobic gdy talentu brak
Miracle - Nie 19 Gru, 2004 21:58
Temat postu:
Ja tez jak napisala Elly nie gram na zadnym instrumencie tylko na nerwach rodzicow Mr. Green
Elun - Nie 19 Gru, 2004 22:00
Temat postu:
flet prosty i keybord. Ale to tak w wolnym czasie, gdy chce komus na nerwy podzialac Twisted Evil Very Happy
kicp - Pon 20 Gru, 2004 19:45
Temat postu:
gitara elektryczna!
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 20:08
Temat postu:
nidhogg napisał/a:
heh ja niestety muzyczne beztalencie jestem, a na dodatek nie mam cierpliwosci,. swego czasu uczylam sie grac na basie, pozniej na perkusji (obydwa srzety posiadalam w domu)

O matko perkusja, zawsze mi sie marzył±, tylko to troche nieosi±galne, mieszkam w bloku... ale gitara to tez dla mnie swietny sprzęt.
Akacja12 - Pon 20 Gru, 2004 20:37
Temat postu:
Witam Smile gram na wiolonczeli biggrin. No i oczywi¶cie na fortepianie dodatkowo tak jak większo¶ć z muzycznej Razz
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 20:48
Temat postu:
Akacja dobrze ci idzie na fortepianie? bo ja jak widze moja babe od fortepianu niedobrze mi sie robi... a jak wchodze do jej sali jak do paszczy lwa... Rolling Eyes
Idda - Pon 20 Gru, 2004 21:34
Temat postu:
Agnieszka12 napisał/a:
Akacja dobrze ci idzie na fortepianie? bo ja jak widze moja babe od fortepianu niedobrze mi sie robi... a jak wchodze do jej sali jak do paszczy lwa... Rolling Eyes


Ooo....to współczuję... biggrin Je¶li o mnie chodzi,to uczę się "gry na skrzypcach" biggrin A w sumie,to kończę już tę naukę...Sad Przynajmniej w 1 stopniu... biggrin A pani± od skrzypiec mam baaaaaaaardzo fajn±... biggrin W dodatku moja mama jest jej star± kumpel±...więc jako¶ tak lepiej mi się z± nawi±zuje kontakt...tzn. nauczycielk± biggrin A na dodatkowy fort. chodzę do obrzydliwej Philipp.. biggrin(Czytaj Filip Razz)FUUU!!!!!!Nikt by nie wytrzymał...łojotok,jakie¶ strupy na rękach...na głowie zreszt± też.....BLEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!Zawsze cała czerwona na twarzt i ten głoOoOoOoOsss.... Shocked Rolling Eyes Razz Hyh...
justka007 - Wto 21 Gru, 2004 17:00
Temat postu:
Ja gram na keyboardzie i trochę na giarze. Moja siostra umie super grać na gitarze.
mroweczka - Pon 27 Gru, 2004 12:29
Temat postu:
Żaden. Przecież już wystarczy mój piekny ¶piew. Kiedy ¶piewam szyby pękaj± Wink
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 13:10
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Żaden. Przecież już wystarczy mój piekny ¶piew. Kiedy ¶piewam szyby pękaj± Wink
Mróweczka Kwiat

Mrówa to może założymy zespół i szklarze będa nas wynajmować, ja i moja piękna gra na gitarze, a obok ty ¶piewasz... wiesz ile nam będ± bulić biggrin
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 22:42
Temat postu:
perkusja
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 00:32
Temat postu:
Mróweczka, sądząc z opisu to jesteś spoko wokalistka:Dbiggrin

Ewentualnie w sam raz na chórki:D
panienka_wierzba - Wto 28 Gru, 2004 11:21
Temat postu:
ja tez kce do zespou Wink ja moge spiewac hyhy ^^ tylko niestety nie bede growlowac =p
Kinga - Wto 28 Gru, 2004 19:42
Temat postu:
A ja a ja ? a mnie a mnie ?

biggrin
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 22:23
Temat postu:
taaaak będzie dużo zespół tylko wiecie jak najwięcej fałszować bo to podstawa biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group