Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - owłosienie

Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 18:59
Temat postu: owłosienie
Czy uważacie, że faceci powinni golić się pod pachami i w miejscach intymnych?
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 19:03
Temat postu:
Ja my¶lę, że ... pod pachami tak a w miejscach intymnych to nie wiem... zreszta kto tam im zaglada hehe.

To zalezy jaki mezczyzna chce sie golic lub nie. Niektorzy to robi±, niektorzy nie..
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 19:29
Temat postu:
pod pachami nigdy zeby wyglodali jak chłopaczki bez owłosienia to samo tyczy sie miejsc inntymnych no najwyzej troche przystrzyc
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 19:57
Temat postu:
Chlopchy sami wybieraj± czy chca miec owłosienie,ale ono i tak bedzie szybko odratac.Pod pachami jeszcze mozna sie golic ale koło miejsc intymnych Neutral ?po co?
Ja uwazam ze to niepotrzebne..
PS.Ponoc tam gdzie jest owłosienie łonowe a szczegolnie pod pachami,to wzmaga sie pocenie..
Ona89 - Nie 19 Gru, 2004 20:26
Temat postu:
Mi się wydaję, że płeć męska nie powinna się golić pod pachami i w miejscach intymnych.Tylko jak napisała Gabra owłosienie wzmaga pocenie się więc trzeba pamietać o higienie zwłaszcza intymnej Wink
Elun - Nie 19 Gru, 2004 20:44
Temat postu:
wlosny lonowe? hmm nie wiem, jak na razie nie zastanawialam sie nad tym Smile Ale pod pachami tu lubie gdy jest ogolony.
Miracle - Nie 19 Gru, 2004 22:15
Temat postu:
Pod pachami raczej tak a ponizej niewiem Rolling Eyes
marog6 - Sro 22 Gru, 2004 07:32
Temat postu:
Na innym forum powstał problem nadmiernego owłosienia nóg u 14-15latków, czy wam dziewczynom bardziej podobaja sie tacy którzy maja bujne owłosienie czy raczej bardzo słabe??

PS: Mnie tez bardzo nurtuje te pytanie
Anonymous - Sro 22 Gru, 2004 13:04
Temat postu:
Mnie osobiscie jest wszystko jedno ale Ci z wiekszymi włsami s± bardziej spoceni no i wiesz... Embarassed
godrobert - Sro 22 Gru, 2004 13:14
Temat postu:
Tak, ale gdy kto¶ ogoli sie pod pachami, musiałby wtedy ogolic też klate i brzuch, no nie? Bo chyba glupio by wygl±dało gdyby pod pachami był ogolony, a klate miał owłosion±? Tak samo wlosy lonowe, wtedy pasowałoby równiez ogolic nogi, a cały nie mam zamiaru się golić, bo będe wygl±dać jak panienka. A je¶li chodzi o higienie... mysle że jestem najbardziej zadbanym chlopakiem w okolicy (hm.. to sie nazywa "metrosexualizm" - czyt. lalu¶ Wink ), i owlosnienie nie ma tu nic do pocenia się, i przykrego zapachu. To zalezy poporstu od osoby, kto i jak o siebie dba.
mroweczka - Sro 22 Gru, 2004 13:14
Temat postu:
A mi to bez różnicy szczerze mówi±c Mr. Green No może nieraz denerwuj±ce s± wielkie plamy potu na koszulce(bez włosów byłyby mniejsze) ale mi to naprawdę bez różnicy Wink
Mróweczka Kwiat
nidhogg - Sro 22 Gru, 2004 13:31
Temat postu:
hm a czemu to golenie pod pachami mialoby za soba pociagac golenie klaty i brzucha ? jak mniemam nie chodzisz na golasa z rekami uniesionymi do gory, w/g mnie jedno nie ma z drugim nic wspolnego.
a to, ze pocisz sie tak samo, nom akurat do konca prawda to to nie jest, okej jesli myjesz sie 8 razy dziennie, to moze i efekt bedzie podobny, ale zawsze troche potu wsiaka/osiada na wlosach przychodza bakterie bla bla, to wszytsko sie rozklada i co tu duzo mowic - smierdzi.

o do wlosow lonowych - golenie ma to do siebie, ze wiekszosci przypadkow, [cenzura] swedzi (co jest dosyc malo komfortowe) gdy wlosy odrastaja, a szzcerze powiem, chyab nie znam faceta ktory dalby sobie zdepilowac wlosy na jajkach i powyzej.
Elly - Sro 22 Gru, 2004 16:14
Temat postu:
Mi to obojętne , to przecież facetów sprawa gdzie sie gol± .
Anonymous - Sro 22 Gru, 2004 16:48
Temat postu:
pod pach± TAK, na dole NIE (wygl±da jak oskubany kurczak) :-D
ale to oczywiscie moja subiektywna opinia
Pan_Feanor - Czw 23 Gru, 2004 15:21
Temat postu:
Heh ogól se jajka a za pare godzin będziesz chodził z łap± w kroku nieprzestaj±c się drapać.... niemówi±c o tym że po goleniu męskie włoski lubi± odrastać bujniejsze... w końcu będziesz wygł±dał jak furby Smile Nierozumiem co komu pod pachami włoski przeszkadzj±... jak widze jaki¶ fanów techno w stringach i ogolymi paszkami zaczyna hihotać biggrin lolens.... Tak samo jak miałem brode wszyscy z klasy się na mnie krzywo patrzeli Razz.... Heh po to mam brode aby po ryjku mi było ciepło w zimie, a pozatym broda to fajna rzecz Smile Jak jest porz±dnie utrzymana to bardzo fajna ozdoba ^^
mroweczka - Czw 23 Gru, 2004 20:36
Temat postu:
Nidhogg to było do mnie? A więc mi nie chodziło o mokr± koszulke np. na brzuchu tylko pod pachami. Od razu mówię,że facet nie chodzi z rękami cały czas w górze Mr. Green Po porstu nieraz s± tak wielkie,że widać bez podnoszenia r±k,a nieraz przy podnoszeniu ręki jak np. na co¶ sie pokazuje,albo cu¶ i to mnie troche denerwuje,ale poza tym to mi nie przeszkadza.
Mróweczka Kwiat
Pan_Feanor - Czw 23 Gru, 2004 22:00
Temat postu:
Ja tam lubie swoje kudły ^^ przynajmniej jest mi ciepło biggrin a jak zmokne i jest mi zimno to wygl±dam jak kudłate co¶ biggrin Jestem do¶ć poważnie owłosiony ^^.... niektóre koleżanki mówi± mi Zwierzaku ^^ co¶ w tym musi być Twisted Evil
nidhogg - Czw 23 Gru, 2004 22:40
Temat postu:
nie nie mrowa nie do CIebie ino do kolegi, co napisal ze wraz z pachami by musial ogolic klate - w czym zwiazku nei widze.

hyh feanor i pewnie poslady tez masz owlosione ? :> hyh fuuu Wink
Pan_Feanor - Pi± 24 Gru, 2004 10:48
Temat postu:
No oczwi¶cie Smile ciepło w pupke ^^
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 01:42
Temat postu:
facet bez włosów pod pachą to jak facet z ogolonymi nogami Very Happy
taki juz męski urok że sa owłosieni, jedni bardzije drudzy mnie ale są.
No i ja wcale niechciałbym tego zmieniac....jakos mi to nieprzeszkadza i mojej partnerce też nie.
Kobieta wiadomo musi mieć "czyste" ciało a facet niekoniecznie :-)

moje koleżanki nawet mówia że facet owłosiony jest bardzije męski :-)
panienka_wierzba - Sob 25 Gru, 2004 10:48
Temat postu:
denerwuj± mnie te teksty "kobieta musi miec czyste cialo" =/, facet tez musi miec czyste ciało, to ze ja jestem kobiet± nie zwalnia mojego faceta z tego zeby o siebie nie dbał i sie pocił jak ¶winia (przez długie i gęste włosy pod pach± sie poci jak ¶winia) więc lepiej zeby chociaz je przycinał.
Kinga - Sob 25 Gru, 2004 10:56
Temat postu:
No tak kobieta musi byc czysta a teraz tak zastanawiaj±c się ... patrz±c na sfery sexu itd ... to face uważa że kobieta musi miec zgolone ¶licznie wlosy łonowe ... bo przeciez jak co¶ to on nie bedzie sobie grzebieniem zebów czesał ... a je¶li dziewczyna chłopakowi robi tzw "loda" to co ... on moze byc owlosiony ? ...
Ja jakos nie lubie jak facet jest bardzo ale to bardzo owlosiony ... yyh ...
panienka_wierzba - Sob 25 Gru, 2004 10:59
Temat postu:
no wlasnie, bo to kwestia estetyki niby =/
Kobieta musi być pozbawiona wszelkiego włoska poza głow± i twarz± przeciez =/ (a i brwi musi mieć odpowiednio powyrywane) a jak facet ma dzungle w gaciach to przecież to nie moze nikomu przeszkadzać bo jak. Tylko kobieta ma w ten sposób o siebie dbać bo kobiecie nie ma prawa przeszkadzać cos takiego =/
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 11:09
Temat postu:
widze że sie niezrozumieliśmy Exclamation
dlatego było w cudzosłówiu "czysta" bo to miałą byc przenośnia.

hehe i widać dziewczyny że wy jeszcze mało wiecie.
Mówicie o chigienie...no bo taka prawda że trzeba o nią dbać ale nie wszyscy są jak jest napisane śmierdzący Evil or Very Mad
no wybacz może Ty spotkałaś takich facetów....niedbających o siebie...tak jest szczególnie z napalonymi małolatami. Za pare lat zobaczycie jak to jest...no chyba że też traficie na gości którzy beda sie myć raz na tydzień hehehe!!

a owłosienie w miejsach ntymnych to co innego.
Miło jest gdy kobieta "dba o siebie" Smile i jest zero lub parwie zero Smile

u faceta jest inaczej...zbytnio sie tak nieda...a pozatym nie penis jest owłosiony a wiec nie dokońca włosy te przeszkadzają podczas robienia "loda"!
No i faceci w tym miejscu tez powinni strzyc włosy hehe ale nie na zero tylko delikatnie...i wszystko bedzie cacyy....ale tylko tu i na głowie....klata, pachy...to zostaje Smile
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 11:11
Temat postu:
i jeszcze spójrzcie na wygl±d....facet chodzi w bokserkach czy co¶ i tego niewidac...a kobieta w stringach i co??
no wybaczcie ale sama dla siebie powinny dbac o to szczególne miejsce Razz
nidhogg - Sob 25 Gru, 2004 11:11
Temat postu:
ej no bez przesady nie popadajmy w skarjnosci, nei kazdy facet zyczy sobie coby jego baba wygladala jak mala dziewczynka, nie kazdemu to odpowiada i nie w kazdych okolicznosciach, wiadomo, ze bardziej estetycznie sie wyglada majac wygolone pachwiny a wlosy lonowe w jakotakim porzadku (wiecie, no taki gaszcz wychodzacy z majtek nawet dla mnie slabo wyglada).
a ogolony facet rzynajmniej dla mnie wyglada ciutke smiesznie - wiec tez bym tego nie traktowala jako codziennosc, a jako urozmaicenie pewnych zabaw Wink

po za tym jak juuz pisalam wyzej i jak feanor pisal - swedzi jak cholera w momencie odrastania wloskow, wiec tez nie qwiem co jest bardziej nieestetyczne - hery czy zapalenie mieszkow wlosowych.
panienka_wierzba - Sob 25 Gru, 2004 11:14
Temat postu:
ja nie pisałam o to ze facet jest brudny czy smierdz±cy Wink
noi w tym momencie i my się nie zrozumielismy =)
no coz, facet powinien dbać o siebie, tez powinien się hmm jakby to uj±ć Wink "strzyc'/?/ =p
ale przy kobietach, wiesz jest taki problem, chciałoby Ci się co 2 dni golić całe ciało? no albo pratycznie prawie całe?
tak nóżki rozumiem, samam gole co hm.. 3 dni/?/ wlosy lonowe tez (tylko neico zadziej) ale wiesz, gorzej juz z owlosieniem na hm.. brzuchu, piersiach, rękach czy twarzy (wiesz meszek na policzkach i wogóle).
Powiedz czy chcialbys spędzać ze 2 godziny co 3 czy 4 dni (w przypadku r±k to co 2 bo dotykanie lekko odrastajacych włosy jest b. b. niemilym uczuciem) na goleniu calego ciala?..
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 11:23
Temat postu:
niewiem...niejestem kobietąwiec trudno mi powiedzic coś na ten temat Smile
i niemówie że całe ciało ma być bez włosków...na brzuszku czy pleckach a nawet delikatne wloski łonowe są ok...niemam nic przeciwko...ale tylko delikatne i nic wiecej.
Jak by to kobieta wyglądała z włosami pod pachami...no weźcie...niemógłbym patrzec Rolling Eyes
a u faceta...też powinien dbać ale nie depilować całego ciała...wygladał bym jak (sorki) pedał
panienka_wierzba - Sob 25 Gru, 2004 11:25
Temat postu:
tak ale kto tu mowi o depilacji calego ciala =)
wg. mnie kobieta powinna pozbawiona byc: wlosów pod pachami, wlosów na nogach, i przynajmniej powinna mieć skrócone wlosy lonowe
ale nic by się nie stało, żeby facet zamiast 6 cm. g±szczu pod pachami miał tego ze 2 cm. (czemu tego nie skrócić) i nie miałby zadbanych wlosów lonowych.
Więc mam nadzieję doszli¶my choć czę¶ciowo do porozumienia.
dominik 69 - Sob 25 Gru, 2004 11:27
Temat postu:
i ja mam taką nadziejęSmile
wiadomo juz io co chodzi Smile
Kinga - Sob 25 Gru, 2004 11:29
Temat postu:
E tam zaraz pedał ...
No może jakby codziennie spedzał pół dnia w lazience na depilowaniu itd to Yyyh .. to taki zniewiescialy by sie zrobil ...
Nie mowie że facet musi sie golic ... ale przycinać wloski napewno ! ... zreszt± wole jesli nie jest owlosiony
Pan_Feanor - Sob 25 Gru, 2004 14:22
Temat postu:
Kinga napisał/a:
E tam zaraz pedał ...
No może jakby codziennie spedzał pół dnia w lazience na depilowaniu itd to Yyyh .. to taki zniewiescialy by sie zrobil ...
Nie mowie że facet musi sie golic ... ale przycinać wloski napewno ! ... zreszt± wole jesli nie jest owlosiony


Przejdzie ci Smile..

A Ka¶ka kaj ty¶ znalozła go¶cia z 6cm włosami pod pachami Smile.... lolens.... lolens do kwadratu Smile....

Ja tam jestem owłosionym zwierzęcym sob± Smile. Chadzam w jednych spodniach miesi±c, półtora w jednej koszulce po 3-4 dni wogóle mam mało ciuchów Smile Chciałbym żyć w lecie w namiocie albo kaj¶, tak kocham nature. Spać moge wszędzie żreć moge wszystko Smile.
A ukochana kobieta jest zawsze piękna Smile
Anonymous - Sob 25 Gru, 2004 18:58
Temat postu:
No to golenie sie dziewczyn jest meczace. Co 3-4 dni prawie cale cialo... Czasem rzadziej, czasem czesciej... Traci sie przy tym czasu, a w zimie efekt mizerny - nog nie widac, rak specjalnie tez nie [chyba, ze kto nie goli (swoja droga nie rozumiem osob ktore gola Razz)] nie mowiac o tym, ze na basenik w pelnym sloncu nie pojdziesz i ciala nie pokazesz [zostaje ten zakryty ale tam nie ma takiego efektu Razz].
Pan_Feanor - Sob 25 Gru, 2004 21:58
Temat postu:
Kto¶ się wam kazuje golić ? Nie ! robicie to tylko dla siebie ewentalnie do zaspokojenia potrzeb estetycznych ogółu i ogólnie przyjętemu kanonowi "mody"
Anonymous - Nie 26 Gru, 2004 11:31
Temat postu:
A jaki facet lubi owłosion± kobietę/dziewczynę? Razz
Pan_Feanor - Nie 26 Gru, 2004 12:02
Temat postu:
zależy jak bardzo owłosion±....
Je¶li wygl±da normalnei niech sobie będzie, pal licho
cosinusik - Sro 17 Sie, 2005 21:39
Temat postu:
ja pachy depiluje od kiedy zaczeły rosn±c mi tam włoski, czyli od roku, a włosy łonowe przycinam. uważam że tak lepij wygl±da i lepiej się z tym czuje, wiec każdy powinien tak robić jak uważa

kolego kolego nie po takim czasie, patrz na datę zanim co¶ napiszesz
nasty_girl - Sro 17 Sie, 2005 21:47
Temat postu:
nie odnawiaj
Pan_Feanor - Czw 18 Sie, 2005 13:33
Temat postu:
od czego jest nieużywana opcja ZAMYKANIA TEMATÓW ????

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group