Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Wredne koleżanki

Archimonde - Pon 20 Gru, 2004 13:06
Temat postu: Wredne koleżanki
Koleżanki z mojej klasy są bardzo wredne i mnie wpieniają. Np. Najpierw nas wkurzają ciągnąc za włosy a później jak my im oddamy to wszystko zwalają na nas. Mam tego dosyć, chcę to zaprzestać ale z nimi się tak łatwo nieda, daje inny przykład. Gdy przychodzimy rano do szkoły specjalnie zagradzają nam droge do naszego wieszaka w szatni, siadają na naszym miejscu i za nic się nie przesuną do tego pyskują Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad doradźcie mi coś
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 14:42
Temat postu:
Są trzy warianty nyu.
a) dziewczyny po prostu lubią was wkurzać, może robią to z nudów, nyu? ;p
b) dojrzewanie wali im na łeb i robią się złośliwe nyu... ;p
c) [najbardziej możliwe] po prostu was w ten sposób kokietują nyu! ;>

Co robić, nyu? Olewać nyu... ;] W końcu im się znudzi nyu. Albo spróbujcie z nimi pogadać, ale w tym wieku to niewiele da nyu.
Nyu!

[bardzo wkurzające nyu? XDDD]
Elly - Pon 20 Gru, 2004 16:28
Temat postu:
Marcin powiec że to nie o mnie !! Ja ci nic nie robie Evil or Very Mad Exclamation

A co do twojego problemu to Femme świetnie ujeła powod tego zaczepienia .
Femme Fatale napisał/a:
Są trzy warianty nyu.
a) dziewczyny po prostu lubią was wkurzać, może robią to z nudów, nyu? ;p
b) dojrzewanie wali im na łeb i robią się złośliwe nyu... ;p
c) [najbardziej możliwe] po prostu was w ten sposób kokietują nyu! ;>

Aby go rozwiązać pogadaj z tymi dziewczynami albo je olej ...
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 16:31
Temat postu:
Miałem coś podobnego Wink Poprostu je olewałem aż im się znudziło i jak przestały mnie zaczepiać to naprawdę fajne się zrobiły Mr. Green
Elun - Pon 20 Gru, 2004 16:32
Temat postu:
z tym fantem to raczej nic nie zrobisz. Kiedys im sie to znudzi, zapewne robia to z nudow i aby "cos" sie dzialo.
czarna92 - Pon 20 Gru, 2004 17:35
Temat postu:
Są dziewczyny wredne i takie które mają to od urodzenia i robią wszystko by uprzykrzyć życie chłopakom.
Dziewczyna , która cię zaczepia może się w tobie zakochałą , albo podobasz jej się , ale nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków jaeśli nie jesteś pewien o co jej chodzi.
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 17:41
Temat postu:
a moze zwyczajnie Cię podrywają?
Moje kolezanki tez takie miały dziwactwa to im sie znudzi albo samo przejdzie.
Po prostu takie są dziewczyny!!A Ty im sie odwdziecz nie zwracaniem na nie uwagi jezeli miałyby marzenia zeby byc Twoją dziewczyna,ty to ignoruj i nie zwracaj uwagi na nie.
Trzeba sie jakos odwzdzieczyc Twisted Evil
Miracle - Pon 20 Gru, 2004 18:05
Temat postu:
Marcinku drogi tak sobie mysle ze z ta szatnia chodzi o Dominike,Magde,Monike,Marlene i mnie.Otoz zadko sie to zdaza i my tego nie robimy specjalnie(jesli chodzi o nas) poprostu nie bedziemy sie miescic na jednej laweczce i bedziemy do siebie gadac jedna po drugiej. A co do tego ze probojesz cos robic w tej sprawie nic nie widac Mr. Green
A.. i jeszcze jedno my ci nie pyskujemy Razz
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 19:46
Temat postu:
No tak... są wredne dziewczyny.. przyznam sie, że czasami sama tak sie zachowuje Rolling Eyes Embarassed . Ale staram się nie, czesto tez bronie takiej jednej z klasy, poniewaz kazdy na na najezdza... fakt jest troche nie tegez... (głupia) i czsami mnie ponosi... W szkole muzycznej sa takie dwie dziewczyny robia podobnie jak Ty napisałes... poprostu nie zwracam na nie uwagi.
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 16:32
Temat postu:
No to z byka im! Razz A taki na powżnie to ja byłem świadkiem tego nie raz (Archimonde to mój przyjaciel) Trzeba by było z nimi na spokojnie uśiąść pogadać i wytłumaczyć....
Anonymous - Nie 26 Gru, 2004 06:02
Temat postu:
Witam.
Obojętność często wzbudza duzo silniejsze emocje niż jakikolwiek ruch. Olewaniem zdenerwujesz je lub, jeżeli Cię kokietują, zawiedziesz, i to mocno, bo przestaniesz je zauważać.
Pozdrawiam
matek - Wto 11 Sty, 2005 15:30
Temat postu:
Musisz ją złapać na gorącym uczynku.
Anonymous - Sro 12 Sty, 2005 07:46
Temat postu:
Archimonde - powiem ci jedno.. Ja tak też miałam, tyle że to chłopact mnie zaczepiali itp.
Teraz już jest raczej ok. Jeśli chodzi o twoje KUMPLE (inaczej się już nie mogłam wysłowić)
One cię konietują, bo wątpie Miracle że robią to nienaumyślnie.
Sztona - Czw 10 Lut, 2005 17:39
Temat postu:
Szczeże? to ja jestem dokładnie taka sama Razz
Wiesz co zrób? Bądź słotki to od ciebie uciekną Razz

UFFF POWIEDZIAŁAM

Sztona
kantpie - Pią 11 Lut, 2005 19:11
Temat postu:
a w ktorej jestes klasie? Smile
Anonymous - Pią 11 Lut, 2005 19:50
Temat postu:
Chodze z nim do klasy więc ci odpowiem, do 6 podstawówki
Anonymous - Sob 12 Lut, 2005 20:27
Temat postu:
Eee... taki post zakładał już kiedys (jak sie nie myle) Aren i tam dużo osób dobrze doradziło.
Poprostu olać, powojują 2 tygodnie i im się normalnie znudzi. Wink
Anonymous - Pon 14 Lut, 2005 10:05
Temat postu:
o nie... jeszcze im się nie znudziło Razz Dalej jest ten sam problem ale one się moze ntroszke poprawiły ale dalej tak robią, ale my się już przyzwyczaijiliśmy :p


Λ R Σ N
Sissa11 - Pią 17 Lis, 2006 21:04
Temat postu:
A u nas jest oddwrotnie...Chłopcy prowokujadziewczyny do obrony..Sama uwagę dostałam przez to,ze sie broniłam Evil or Very Mad
Laki - Pią 17 Lis, 2006 22:03
Temat postu:
Sissa11 napisał/a:
A u nas jest oddwrotnie...Chłopcy prowokujadziewczyny do obrony..Sama uwagę dostałam przez to,ze sie broniłam

Dostaniesz uwagę za odnawianie starych tematów...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group